הפועל ב"ש - מכבי ת"א, ליגת העל. יום רביעי, 20:15, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: הפועל ב"ש - מכבי ת"א, ליגת העל. יום רביעי, 20:15, טרנר

שליחה על ידי dor69 »

simply-red כתב:
במקרה הטוב נקבל השפלה, איזה 5 6 7, איזה שחזור של גמר הגביע ואז אולי אחרי סטירה כזו משהו יענה בצד השני ויבין שככה אי אפשר להמשיך. מצד אחד לתפוס מעצמנו כאחת מהגדולות ומהצד השני להתנהל כמו נס ציונה, חלאס אי אפשר גם וגם, אני מרגיש שרק עם השפלה יוצאת דופן משהו יזוז שם למעלה.
כבר קיבלנו רביעייה והלקח היה קבוצה רעבה

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

simply-red כתב:
במקרה הטוב נקבל השפלה, איזה 5 6 7, איזה שחזור של גמר הגביע ואז אולי אחרי סטירה כזו משהו יענה בצד השני ויבין שככה אי אפשר להמשיך. מצד אחד לתפוס מעצמנו כאחת מהגדולות ומהצד השני להתנהל כמו נס ציונה, חלאס אי אפשר גם וגם, אני מרגיש שרק עם השפלה יוצאת דופן משהו יזוז שם למעלה.
הלוואי והייתי חושב שהשפלה תזיז לאלונה. כמו שזה נראה ומרגיש, כבר לא מעניין אותה כדורגל. גם אם נחטוף 5 בטרנר זה יעבור לידה. התשוקה שלה כבתה ויחד איתה של כל המועדון הזה.
בעלה איש עסקים לא פראייר, הם יודעים שאי אפשר בבת אחת לזרוק ז** ולהרוס את המותג, נעשים כל מיני החתמות (אבוקסיס ובטח איזה זר או שניים מליגה ספרדית שנייה) למראית עין כדי למכור במחיר סביר אם יגיע רוכש.
אני כבר במוד של לא לצפות לא להתאכזב.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
zelik
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי zelik »

אבוקסיס תלמיד של גוטמן וכנראה שיכוון ל 0-0 . הוא אלוף במשחק הגנה. ( במשחק הזה אני בעד)

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

כפיות הטובה בפורום הזה זועקת.

מי שזוכר את ניהול ההסתדרות או את הניהול של ז'אנו לא יכול להבין.

הכשלון (היחסי) בשנתיים האחרונות הוא מקצועי ולא ניהולי. בתקציב של השנתיים האחרונות היינו צריכים להשיג יותר ועל מנת להיות הגון, בתקציב של שלושת האליפויות היינו אמורים להשיג פחות.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

MikiRed כתב:כפיות הטובה בפורום הזה זועקת.

הכשלון (היחסי) בשנתיים האחרונות הוא מקצועי ולא ניהולי. בתקציב של השנתיים האחרונות היינו צריכים להשיג יותר ועל מנת להיות הגון, בתקציב של שלושת האליפויות היינו אמורים להשיג פחות.
הכישלון בשנתיים האחרונות הוא לא רק מקצועי אלה גם ניהולי!
החבר'ה למעלה קצת התבלבלו. אנחנו הגענו לנקודה שבה אנחנו נמצאים היום בגלל העדר אסטרטגיה , איבדנו את הדרך... אין לנו כוורת ניהולית, מקצועית, שיווקית, ואני עד יכול להמשיך.
אנחנו רחוקים שנות אור! שנות אור! ממועדונים כמו מכבי תל אביב וחיפה אבל לאנשים פה קשה לשמוע את זה, היינו ממש קרובים להתבוססות שנים קדימה בטופ של הטופ בכדורגל הישראלי ובמקום זה חזרנו אחורה.. מה זה חזרנו..
לא מדובר פה על כפיות טובה, אלה העובדות, זו המציאות.
זה לא קרה ביום אחד אבל הגרף מאוד ברור והוא לכיוון מטה.
הדברים נכתבים מתוך כאב,אחרי עשרות שנים ללא תארים הפכנו לשם דבר בישראל ואפילו באירופה.. בתור אחד שחי במרכז איזה כיף היה ללכת ככה עם החזה נפוח ולקבל מחמאות בכל מקום, אני לא רוצה לחזור להיות עוד קבוצה בליגה שמדי פעם מבליחה לאיזה הופעה באירופה וזה נחשב להצלחה.
די לעצימת העיניים.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

יש פה אנשים בושה, להגיד כעובדה שאלונה איבדה את החשק להשקיע, מתבטאים כאילו עושים לכם בכוונה או כמו אברמוב שמוכר שחקנים ולא משקיע בחזרה בקבוצה, לא האמנתי שהמצב בפורום יגיע לרמה כזו ירודה..
עלאק הופתעם כשהיה את קמפיין יענקלך, אתם ב8 שנים רעות הייתם מאשימים גם את ישו

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

MikiRed כתב:כפיות הטובה בפורום הזה זועקת.

אני בתור נער הלכתי להפגנות מתחת לבית שלו. שחרר אחי שחרר. אל תסתמו את הפיות של האוהדים. אני שופט בהתאם לרמה שהיא הרגילה אותנו אליה. בהתאם לשאיפות שהיא גרמה לנו להאמין שהן אפשריות. אף אחד פה לא כפוי טובה, כולנו רוצים בטובת הפועל באר שבע ולא שום דבר מעבר. כמו שסגדנו לה בעונות האליפויות ופירגנו בלי סוף, מותר להביע דיעה שלילית אם משהו מתבצע לא כמו שצריך. מישהו חושב שאנחנו בכלל מתקרבים לרמת המשחק כפי שהתקציב שלנו מאפשר ? שבני יהודה, נס ציונה, הפועל רעננה והפועל תא יראו מולנו כמו קבוצות אירופאיות? מישהו יכול להגיד בפה מלא שהקבוצה בריאה ובמסלול נכון לחזור לתקופת הזוהר?

אם הציפיות הן מכבי נתניה או הפועל חיפה אז אנא שמחירי המנויים יהיו בהתאם וההצהרות גם. יותר מ20 שנה אני מנוי עם הפסקת צבא באמצע, אסור לומר פה את מה שחושבים? את מה שרואים? אין קללות, אין גידופים, הכל נאמר בכבוד (לעיתים עם טיפה עוקצנות בגלל המצב שמכאיב, אבל ככה זה אוהדים, לוקחים ללב לפעמים). תנו לאנשים להתבטא.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לא מבין את התבוסתנות הזאת. לא מפחד ממכבי. הם לא קבוצה טובה.
אנחנו אמנם נראים כמו הצרות שלי אבל במשחק אחד כמו זה שהמוטיבציה גבוהה באוטו' אפשר להפתיע.

אפילו אום אל פאחם ניצחו אז אנחנו צריכים להתפלל שנפסיד רק 2-0?? השתגעתם?

אבוקסיס מצוין במשחקי אנדרדוג, זה הקלף העיקרי שלו, אם פה זה לא יבוא לידי ביטוי לא יודע מתי זה יבוא.
אני רק מקווה שלא נסתגר ונקווה לטוב, ככה בטוח נפסיד.

כל קבוצה שלוחצת את מכבי חושפת את החולשות (הגדולות) שלהם.

מי מהשחקנים שיבוא למשחק הזה בלי אמונה שאפשר וצריך לנצח שלא יעלה לדשא.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אבוקסיס הצליח יחסית נגד מכבי כי היו לו את הכלים לצאת למתפרצות מהירות וקטלניות. פה עם חבורת הגופים בהתקפה, עד שהם יוצאים למתפרצת אפשר ללכת לשירותים בטרנר ולחזור
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מספיק עם הלוזריות. אתם מתנהגים כאילו זאת הפועל באר שבע שנלחמת נגד הירידה שפוגשת אותם (וגם אז הקשנו עליהם במשחק הבית, כולל ניצחון עם שערים של נג׳ובו ונאסר).
גם בעונה הנוכחית אנחנו במקום הרביעי ובפלייאוף העליון, גם בעונה הנוכחית טרנר הוא מהמגרשים הביתיים בליגה, ויש גם את יוסי אבוקסיס שבשנים האחרונים מצליח תמיד לצמצם מהם פערים בזכות העבודה הטקטית שלו.
תבואו עם אנרגיות חיוביות, תבואו לדחוף את הקבוצה, ויהיה בסדר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

simply-red כתב:
הכישלון בשנתיים האחרונות הוא לא רק מקצועי אלה גם ניהולי!
החבר'ה למעלה קצת התבלבלו. אנחנו הגענו לנקודה שבה אנחנו נמצאים היום בגלל העדר אסטרטגיה , איבדנו את הדרך... אין לנו כוורת ניהולית, מקצועית, שיווקית, ואני עד יכול להמשיך.
אנחנו רחוקים שנות אור! שנות אור! ממועדונים כמו מכבי תל אביב וחיפה אבל לאנשים פה קשה לשמוע את זה, היינו ממש קרובים להתבוססות שנים קדימה בטופ של הטופ בכדורגל הישראלי ובמקום זה חזרנו אחורה.. מה זה חזרנו..
לא מדובר פה על כפיות טובה, אלה העובדות, זו המציאות.
זה לא קרה ביום אחד אבל הגרף מאוד ברור והוא לכיוון מטה.
הדברים נכתבים מתוך כאב,אחרי עשרות שנים ללא תארים הפכנו לשם דבר בישראל ואפילו באירופה.. בתור אחד שחי במרכז איזה כיף היה ללכת ככה עם החזה נפוח ולקבל מחמאות בכל מקום, אני לא רוצה לחזור להיות עוד קבוצה בליגה שמדי פעם מבליחה לאיזה הופעה באירופה וזה נחשב להצלחה.
די לעצימת העיניים.
+1000

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אבוקסיס מתכנן גולדברג בלם שלישי, יוספי בקישור וזריהן בהתקפה.
שיהיה בהצלחה. נצטרך את זה.

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

שיר צדק בסגל

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הפועלעולה כתב:אבוקסיס מתכנן גולדברג בלם שלישי, יוספי בקישור וזריהן בהתקפה.
שיהיה בהצלחה. נצטרך את זה.
כוסראבק ערס ה 3 בלמים הזה. נשבר הזין.
מה הבעיה לשחק עם 2 בלמים ו 3 קשרים הגנתיים? זה מה שהביא אותנו למקום הראשון עד המחזור ה 8.
נמאס כבר.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

נצטרך לסבול את שלישיית מה קשור (ממן, זריהן וספורי) עד סוף העונה, אבל חשבתי שלפחות הפעם רק את אחד מהם.
עם כמה שנייג'ל קיצוני ביכולת,הוא עדיף בהרבה מזריהן שבכל פעם שפותח פשוט מבזה את עצמו. לא ראיתי בחיים שחקן שמדקה 55 רואה שחור בעיניים ולא מסוגל לעשות משהו שמצריך קצת מחשבה שגבוהה מפשוט לבעוט לשער מ30 מטר.

שלח תגובה