בלאגן ביציע במהלך המשחק בעילוט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

Re: בלאגן ביציע במהלך המשחק בעילוט

שליחה על ידי אביאל »

ענבל כתב:
אותי לימדו כלל ודרך לחיים, להיות חכמה ולא צודקת.
קללות תמיד יהיו, שוב אני אגיד שמיותר לדעתי לתת להם במה ולנסות להתנגש או להתמודד מולם.
לבוא ולעודד את גיא רק כדי "להשתיק רוחות" או להראות לקומץ המקלל שיש גם דרך אחרת..נראה לדעתי לא כזה חכם.

גיא לא ראויי לתשבוחות לאור המצב והתנהלותו עד היום, צר לי.

:מסמיק2:
את יודעת מה, בואי נשחק משחק קטן.

אני נותן לך את זכות הבחירה בהנחה שמדובר באנשים שאת לא מכירה.
את חושבת כמוני וכמו רבים שבוחרים להיות שקטים.
מה את עושה?
איך את מתנהלת מתוך הנקודה שאת רוצה להשפיע על הלך הרוח?

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

ענבל כתב:
אוהבת לשמוע עידוד , עוברות בי צמרמורות כל פעם מחדש למראה ומשמע עידוד.
עם זאת אני לא אגיד מילה לאוהד שרואה לנכון לקלל, כל אדם התנהגותו והתרבות בה גדל או בחר להתנהל.
זו בדיוק הגישה שצריך להוקיע מאוהדי הקבוצה? לא להגיד מילה?! להגיד וגם להגיד. לקלל זה אלים, זה חוליגני, זה מגעיך ולא סתם כל "צפוני" שחושב על באר שבע (או בעיקר על האוהדים של באר שבע) חושב ישר שכונה ד' אלימות וגועל נפש.

די כבר, מתי תבינו שמתפקידנו לעצור את זה, הרי אם היית הולכת ברחוב ורואה שני אנשים רבים מכות לא היית עושה משהו כדי למנוע את זה (כם אם זה להזמין משטרה?)
ענבל כתב:
תסביר לי אתה איך ואיפה ההיגיון, בעובדה ששחקן (סתם דוגמא) בונפלד משחק נפלא מבקיע שער, משחק לאחר מכן אפילו לא רואה דקה של משחק? דרך אמרת לא? זמן?

זמן למה? למבחנים? שיעשה משחקי אימון ויבחן דברים בפנים, זו העבודה שלו.
אבל כשמדובר בזמן אמת, אנשים מצפים לתוצאות! גם אם נפסיד, יש הפסדים בכדורגל אף אחד לא מצפה לנצח כל הזמן, אבל איפה הדרך שאתה מדבר עלייה יקירי?
כזה עבד אף אחד לא בא בטענות! תכניסו טוב טוב לראש, גיא לוי נצא באימונים, הוא נמצא עם השחקנים הרבה יותר זמן מאיתנו רואה את ההשקעה שלהם ואת חוסר ההשקעה שלהם והוא יחליט מי יעלה בהרכב, לא אני ולא אף אחד אחר בקהל.

ואנחנו במחזור תשיעי, במיקום שהוא טוב (מקום שלישי עם אותה כמות נקודות ואותו הפרש שערים מהמקום השני).

"יש הפסדים בכדורגל?" זה בדיוק מה שזעקנו שבוע שעבר, יש ימים שלא הולך. קורה. יש ימים שלא הולך אבל יש מזל. בסה"כ הקבוצה משחקת טוב. וגם אם לא הקללות או החוסר עידוד הוא לא מה שיעלה את הקבוצה למקום טוב יותר.
גיל שגיב כתב:
שששששששששששששששששששששש.......!!!!!!

עינבל עכשיו יאשימו אותך בהתססת האוהדים נגד מאמן הפועל יהוד, אופס סליחה גיא,הפועל ב"ש.
גיל, העיניין הוא שאתה פשוט לא לוקח אחריות על מה שאתה אומר. תצא נגד גיא זה מקובל בדרכים הולמות (כמו הפורום הזה). אבל לכל מה שאתה כותב יש משעות. אנשים שקוראים את זה מושפעים ממה שאתה אומר. במיוחד ילדים, ותגיד מה שאתה רוצה כשאתה זוכר את זה. מבחינתי בכל טופיק שאתה מפרסם בקאמלס תוסיף את המשפט "אבל עדיין, אסור לקלל את מאמן הקבוצה שלנו". או משהו. לא יודעת.

אגב, אני יצאתי נגד ההכנסה של דודי פדלון ואורן ניסים להרכב. בקשר לניסים אני לגמריי חוזרת בי, כנראה שהשחקן באמת הבין שהוא צריך להוכיח את עצמו, והינה הוא מוכיח (לפי דברי דורון ממן אונם ובכל זאת) השחקן יורד לגליטשים וממש ממש נותן מעצמו לקבוצה. צל"ש. בקשר לפדלון הבנתי שעשה בעיקר עבודה הגנתית (כמו יתר הקבוצה), הייתי רוצה לראות אותו משחק באת לפני שאקבע את דעתי.
זהו.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
ענבל

שליחה על ידי ענבל »

אביאל יתכן ואני אצטייר כתמימה מדי וכו' אבל אני רואה דברים אחרת מנלסות להתנגש או לחנך..
א. מתעלמת מהקללות.
ב. מנסה ליזום שיחת הנהלה/מאמן/אוהדים.

יש לנו מה להשמיע, אין סיכוי שבעולם שלגיא ו/או להנהלה אין מה להשמיע.

במקום להסתובב שני צדדים עם תחושת כעס וכו', הידברות יכולה לסדר לא מעט.

לצעוק, לכעוס, להסיק מסקנות זו לא הדרך וגם תמיכה לא מובנת כאן.

יש? ככה אני רואה דברים.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

ברוכה הבאה ענבל ושבת שלום.
אני רוצה לספר לך את התחושות שלי בזמן המשחק. ואולי אוכל להעביר לך משהו
למרות שלא היית במשחק.
נכנס לאצטדיון רואה מסביבי כמאה אוהדים גאווה ממלאת את לבי.ההתרגשות מלראות
שוב פעם את החברים שרק במגרש אני נפגש איתם.
ההתרגשות חולפת מהר כאשר נזרקת לכיוונו של אורן ניסים קללה מפי אחד "המוזמנים"
(זו ההגדרה המתאימה ביותר. להגדיר אותם אוהדים! זהו פשע מדרגה ראשונה עבור אליעזר בן יהודה)
"שתקרע את הרצועות אמן." אני לא אוהב את אורן ניסים בלשון המעטה.אבל קללה כזו ועדיין
לא החל המשחק.
זה המשיך עם הקללות לעברו של גיא.בן-*** .חולה רוח .וכול זה בשירה.והמשחק עדיין לא החל.
אני מתחיל להבין שמתחילה להירקם כאן מזימה שתוכננה במשך כול השבוע. אני מכיר את כול
המקללים ואני יודע שזה תוכנן.
תרשי להגיע לדקה השמונים שבה אני רואה את הילדים עולים לשחק.אני זוכר ימים קשים
בשער 2.ימים שאת לא חווית לשמחתי.זה היה מזמן קיללו כול דבר שזז את המאמן ואת השחקנים
ואפילו את האפסנאי לפעמיים.אבל בזמן ששחקן צעיר היה נכנס למגרש. כולם ידעו לכבד את הרגע בידיעה שזה העתיד שלנו ושום דבר אחר לא היה מעניין באותו רגע.
אבל היום באותה דקה באותו מצב.מתחילה חבורת המוזמנים להלל את גיא בלשון סגי נהור.
לא יכולתי לסבול את הסיטואציה הזו במקום לעודד הם מתחילים לקלל את המאמן וזה שהתוצאה
מראה ש2-0 לטובתנו.
כאן זה היה הזמן להשמיע את קולנו.כאן היה הזמן להפריע להם לקלל.כאן הזמן להראות מי הם
האוהדים.ולא לתת למוזמנים לפגוע.
שתביני אם נשתוק הם יטענו שהם משמעים גם את קולנו.
תאמני לי ענבל שהרבה זמן לא הרגשנו שמשהו אפוקליפטי מתחיל להתרחש.
ואם את היית נוכחת לא היית נשארת בצד.

סמל אישי של משתמש
אביאל
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

ענבל כתב:אביאל יתכן ואני אצטייר כתמימה מדי וכו' אבל אני רואה דברים אחרת מנלסות להתנגש או לחנך..
א. מתעלמת מהקללות.

יש? ככה אני רואה דברים.
אוקי.

אם אני רוצה להשפיע על דעת קהל, להתעלם זה הדבר האחרון שאני אבחר לעשות.

לגבי מפגש מאמן/הנהלה/קהל...
לא יודע אם יצא לך להיות נוכחת במפגש שנעשה בעונה שעברה עם בלבול ברקת ובראון.
אני הייתי נוכח. התחושה שלי הייתה שאני במשחק כדורגל. הבעיה הייתה שלא היה משחק, לא היו שחקנים, כדור לא היה שם וגם שופט לא.

היה שם מאמן אחד שקיבל צעקות מאוהדים שצעקו והתווכחו.

אפקטיבי זה ממש לא היה.

חוצמזה, איך בוחרים איזה אוהדים יכנסו לשיחה שכזאת???
איך הדעה שלי טובה יותר משל מישהו אחר?

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

ענבל כתב:אביאל יתכן ואני אצטייר כתמימה מדי וכו' אבל אני רואה דברים אחרת מנלסות להתנגש או לחנך..
א. מתעלמת מהקללות.

יש? ככה אני רואה דברים.
תיזמי שיחה עם ההנלה וה אז? יופי ההנהלה תבין שיש כמה אלפי שבסה"כ הם נגד קללות. שיש כמה מאות שנספחים אחרי כמה עשרות שמתחילים עם שצף הקללות. ולא שינית כלום. ואין שום סיכוי שילד שמקורב אליי באיזושהי צורה יגיע לכדורגל, כי עבר לעובדה שאלה יכולות להיות תשעים דקות של סבל צרוף (אחי מישהו?) אלא שאומרים שם מילים שלי לא נעים לשמוע. וזה דור ההמשך של האוהדים.

תתעוררי. הגיע הזמן לעשות שינוי.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
ענבל

שליחה על ידי ענבל »

חוזרים לימים של שער 2 נגד שער 5? פילוג, "מלחמות"?

מישל, איש יקר כמו שאתה מעודד ותומך תמיד יהיה את הצד שיקלל.

הכנה מהבית, מצבורים ומטענים שהביאו כל הדרך מדיבורים כל השבוע? ידוע.

אני לא אכנס לכינוי כזה או אחר של אוהדים, לא מכובד.

מסכימה ומזדהה עם התחושות , באמת. אך עם זאת אני לא אצא כנגד אוהדים אחרים שלא חושבים כמוני.
זה לתת להם במה ולדרבן לקלל יותר מתי תבין?
איתך ובלעדיך הם יקללו זו תרבותם זו הדרך בה הם בחרו.
תראו להם שיש דרך אחרת, מעולה אבל לא כשזה מגיע ממקום לנסות להתנגש ולהלחם.

זה לנסות לצאת צודק ולא להיות חכם.

אביאל, יודע מה? יתכן ומפגשים כוללים בתוכם מספר מצומצם של אנשים ולא נוגע בכולנו, לא יגיע לאוזניים הנכונות וכו'..
אבל אני כאוהדת לא חושבת שהמאמן ראוי לעידוד, זה חיזוק מוחלט לאגו שלו ועל מה? על כלום.
מבחינתי, שאיי שם יתעוררו בהנהלה, שיעשו מסיבת עיתונאים, מצידי שיעשו ראיון אחד על אחד ותעלו את זה לאתרי האוהדים שלנו, עם תשובות, הסברים! שישמיעו, יתכן ודברים שרואים מכאן לא רואים משם?
לא יתכן שאני אתמוך בקבוצה וארגיש זלזול, להמשיך להסתובב עם תחושות שכאלה זה נורא אביאל.
ו..אם וכאשר יינתנו הסברים וניישר קו , העידוד יהיה חזק, משמעותי ותומך יותר האמן לי, כך שאותו קומץ שתמיד זועק לא יורגש בכלל.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ענבל כתב:עם זאת אני לא אגיד מילה לאוהד שרואה לנכון לקלל, כל אדם התנהגותו והתרבות בה גדל או בחר להתנהל.

כל חלוקי הדעות יהיו תמיד בין אוהדים, אבל אני לרגע לא מבינה את אלה שמעודדים את גיא.

הקבוצה שלנו מנצחת, אך רחוקה מלהראות קבוצת כדורגל .

3 שעות נסיעה כדי לראות את הפועל באר שבע משחקת בונקר שומם מול עכו??
להביא אלפיי צופים לוסרמיל ולקבל 2 מקבוצה כמו אחי?
נו באמת, על מה העידוד וניפוח האגו לגיא על מה?
לרגע לא אמרתי לקלל, אבל לעודד? לתמוך? במה אתם תומכים בכלל?
לרגע נדמה לי כי אתם הולכים עיוורים מול האהבה, אהדת הקבוצה היא דבר נפלא בכל אחד ואחת מאיתנו קיימת, אבל איפה העיניים שלנו?
אורן ניסים קשר? אורן ופדלון הם לא 2/3 מאלה שגיא בכלל לא רצה בקבוצה?
אני משתגעת מהעובדה שאנשים מגיעים ומעודדים את גיא, תנו לי סיבות לכך.
אז נכון, הקבוצה מעל הכל בלה בלה, את זה אני שומעת ללא הרף, מישהו עצר ושאל את עצמו מה איתנו האוהדים? אלה שמגיעים לכל חור, תומכים, משקיעים זמן ,כסף, עבודה וכו' על אהבה ללא תנאים?
לנו לא מגיע לראות שיטה?לחימה? דרך? קבוצה שיש בה מאמן המנהיג אותה?לא מגיע לנו להנות מהקבוצה שלנו? לראות כדורגל יפה? אז מה אם עולות פאקינג 5 קבוצות! שום דבר לא מובטח לאיש.

מה שאנחנו רואים ומקבלים- בונקר, שחצנות של מאמן, אין דרך, אין שיטה, התייעצות מול נומרולוגים בשיט שמורים עבורו את הדרך, יהירות, גאווה על כלום, "אני מאמין" כושל לחלוטין אך עדיין דבק בדרכו הוא.

תעשו שניה סוויצ'...למשהו שכל המדינה שלנו מתעסקת בו- האח הגדול.
צבר- שחצן, קר, בונקר וכו'.. איפה הוא היום? בבית.

שבת שלום.
אהלן ענבל,
הצלחת להוציא אותי משלוותי, עד שנרגעתי מדורון "לא עשיתי כלום בחיים" ממן...
הבעיה מתחילה איפה שהתחלתי את הציטוט שלך. איך אפשר לשמוע "איחולים" וקללות מזעזעות ולא לעשות כלום? ראבק, אלה לא שחקני היריבה שסובלים מכך (שזה גם לא בסדר אבל איכשהו מתקבל) אלא השחקנים והמאמן של הקבוצה שלך!!! איך זה משפיע על המוטיבציה שלהם לדעתך??
אולי אם אנשים יתחילו פחות לחפש "קבוצת כדורגל" הם יימצאו אחת כזו.
לא היית במשחק, ואת מתלוננת על בונקר שומם? על סמך מה ולמה? רק אל תגידי לי שמדובר ב"פרשן" האומלל. הוא גם אמר שכבדה חייב להיות בכושר כי הוא אתיופי.
אז חטפנו 2 מאח"י, זאת פעם ראשונה שהפסדנו לנצרת? זאת פעם ראשונה בעשור האחרון שנראינו לא טוב? לא יכול לקרות ששחקנים תופסים יום חלש? פתאום שוכחים שהגענו למשחק ההוא אחרי 6 משחקים לא רעים בכלל?
קודם כל, העידוד לגיא לוי נובע מתוך קונטרה. כמה אפשר לשמוע קללות מזוויעות? רוצים להשמיע גם משהו קצת יותר נעים לאוזן. נמאס מהאיחולים המזעזעים. אני בטוח שאם לא היו מקללים לא היית שומעת שירי הלל לגיא לוי אלא התעלמות, עד לשלב התוצאה.
אורן נסים קשר את שואלת? אני אחד המתנגדים הכי גדולים לחזרה של השלישייה. אבל טוענים שהוא היה מצוין, ואף בישל שער...אז מה רע? אז תגידי שהוא מנסה, אבל מה אכפת לך אם הניסוי מצליח??? כשיוסי אלקיים פתח בהרכב פתאום, גם יצאת נגדו ככה???
ועכשיו מגיע השיא...
מצטער, לא יודע איפה היית בעשרת המחזורים האחרונים. למעט שתי המעידות (ההפסדים), ראיתי המון אבל המון רוח לחימה, מלחמה על כל כדור וגליצ'ים בלי סוף. אם לא ראית שיטה ודרך כנראה שראינו קבוצות שונות. את יכולה להגיד על גיא לוי הרבה דברים (רובם שלא בצדק) אבל להגיד עליו שאין לו ידע בכדורגל זה שקר גס. את בעצמך אומרת, אז מה אם עולות פאקינג 5 קבוצות? שום דבר לא מובטח! בגלל זה הכדורגל היפה יכול לעוף קיבינימאט! נשבר מהליגה הזאת! רוצה ללכת מכאן ומצידי עם 10 בלמים ושוער! לא מעניין אותי כדורגל יפה או מכוער. וזה כשאני לא מדבר על כך שהיו דקות לא רעות בכללללל בעשרת המחזורים הללו.
בונקר? תכף תגידי שגם נגד נצרת שיחקנו בונקר. מאיפה זה בא? בטח ובטח כשלא היית במגרש. שחצנות של מאמן? עושה רושם שהסטיגמות מעוורות אותך. החלטת בשבילך בראיון פתיחה מה את חושבת עליו (שלא בצדק) ואת דובקת בזה, שום דבר לא יזיז אותך מהסטיגמה האומללה והלא מדויקת הזו. התייעצות מול נומרולוגים בשיט שמורים עבורו את הדרך? הוא לא עובד עם נומרלוג כבר תקופה ארוכה מאוד, חבל שאת לא מנויה למעריב...אז למה סתם להמציא? יהירות, גאווה על כלום? קודם כל, בעניין היהירות אני מחזיר אותך לשחצנות...ובעניין ה"כלום"? הלוואי על כל אחד מאיתנו רזומה כמו של גיא לוי והישגים כמו של גיא לוי. תדברו על הקבוצות הקטנות שהוא אימן כמה שאתם רוצים. את עליות הליגה שלו (צפרירים, חיפה), את המקום ה-3 בארץ (חיפה) ואת ההישגים בנבחרת ישראל אף אחד לא יוכל לקחת לו. קבוצות קטנות היו לכל אחד כמעט. "אני מאמין" כושל לחלוטין אך עדיין דבק בדרכו הוא??????? מה בדיוק זה אומר? את יודעת מה ה"אני מאמין" שלו? מתי לאחרונה יצא לך לדבר עם גיא לוי על ה"אני מאמין" שלו??
קיבלתם עוף קצת מוזר והחלטתם לגביו כבר ביום הראשון, עוד לפני האימון פתיחה.
אם זה בגלל הראיון הראשון, אם זה בגלל שחיכו עם ההחתמות, אם זה סתם כי הקהל בבאר שבע מחפש דם ופיטורים...אולי באמת מגיע לנו מאמנים סטייל ממן ובן שאנן - כי בינינו? מה אנחנו צריכים קלסרים??

עצוב שהזכרת את ה"אח הגדול", אבל אם כבר הזכרת את התכנית אז הלוואי וחצי מאזרחי המדינה היו כמו צבר, מלח הארץ. חייל קרבי, פטריוט, בעל ערכים, נבון וכו'.
הוא בבית כי רוב המצביעים בתכנית הם ברמה של הבובלילים. בורים ורדודים, סטייל בן שאנן וממן.
מקווה בשבילך שזה לא מה שאת רוצה במדינה שלנו.
או לחילופין, אם תרצי...הוא בבית כי אנשים רצו לראות אקשן בוילה. הם אוהבים דם, בדיוק כמו הקומץ שרואים בטופיק שפתח אביאל. אני לא רוצה דם, אני לא רוצה אקשן. אני מחפש שקט, רוגע, סבלנות ודרך.
עשוי להישמע לך מתנשא, אבל זה ממש לא. תפעילי את ההגיון ותגיעי לאותן מסקנות. זה לא נובע מתחושת עליונות ורוע, אלא פשוט שאיפה למצוינות.

וזה בדיוק מתחבר לי לעניין העימות עם המקלללים. גם שם זה בלתי נמנע וממש לא בא מתוך התנשאות. זו נטו דאגה להפועל באר שבע ורצון להצעיד אותה קדימה, בלי שיפריעו.

סמל אישי של משתמש
אביאל
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

אליק אתה כזה פרידמן!!!!!

מצטער, זה היה מתבקש :מאושר מאוד: .
ועכשיו ברצינות,
אח שלי היקר. אני מוריד בפנייך את הכובע. :השתחוות: אתה מלך :מלך:

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אליק כתב: עצוב שהזכרת את ה"אח הגדול", אבל אם כבר הזכרת את התכנית אז הלוואי וחצי מאזרחי המדינה היו כמו צבר, מלח הארץ. חייל קרבי, פטריוט, בעל ערכים, נבון וכו'.
הוא בבית כי רוב המצביעים בתכנית הם ברמה של הבובלילים. בורים ורדודים, סטייל בן שאנן וממן.
מקווה בשבילך שזה לא מה שאת רוצה במדינה שלנו.
או לחילופין, אם תרצי...הוא בבית כי אנשים רצו לראות אקשן בוילה. הם אוהבים דם, בדיוק כמו הקומץ שרואים בטופיק שפתח אביאל. אני לא רוצה דם, אני לא רוצה אקשן. אני מחפש שקט, רוגע, סבלנות ודרך.
אני מוחה! יש פה אנשים שעדיין שומרים על הכבוד העצמי שלהם ולא רואים האח הגדול! נא להשתמש בדימויים שכולם יכירו.

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

ענבל כתב:תודה תודה :) חח וכן, נראה לך שאיזו בחורה יכולה להתחרות מול אלונה על התואר הזה?

חוסר כבוד הוא דבר בפני עצמו אביאל, מסכימה עם התחושה ועם הכעסים.

אבל מנגד, יש כאן דבר אחר, מן תחושה שכזו שכל מי שמעודד מנסה "לחנך" את אותו הקומץ המקלל.
בכל מקום ואף במקומות הטובים בעולם ישנם אוהדים שמקללים, די לנסות להתנגש מולם או כנגדם זה נראה רע, זה ראוי ליחס לדעתך? הם יקללו פי שניים אם תראו עניין וזה ידוע!

אביאל, גם אם הם מקללים, שזה כלכך לא חדש, מה לכל הרוחות גורם לך או לשאר החברים כן לרצות לקום ולעודד את גיא? על מה?
לרגע לא עודדתי ודחפתי לקלל אבל על מה העידוד ??!?!?.
ענבל יקירתי
השאלה שלך גורמת לי לתמוה האם תפקיד האוהד במגרש הכדורגל ברור לך או לא.את לא מבינה למה אוהדים מעודדים וזאת כאשר חלק מהאוהדים משמיץ את המאמן???
תסלחי לי אבל בגלל השקפתך והשקפת אוהדים אחרים תפקיד האוהד הטשטש לחלוטין ולשיטתכם הוא בכלל צריך לשבת על הספסל.
אולי נבקש מההנהלה שיגדילו את הספסל לכמה בבונים משער 2.ככה בטוח נשחק טוב יותר.
תמשיכו להתסיס ולשאול "למה לעודד" ונראה לאן הקבוצה תגיע.
אני בטוח שלאלונה כבר יש תחושות לא טובות בבטן.
שבת שלום.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
זיגרון האלוהים...

שליחה על ידי זיגרון האלוהים... »

ענבל כתב:לא נכחתי במגרש היום מסיבות כאלה ואחרות, עם זאת שמעתי וקראתי על מה שהיה.

כמה דברים יש לי להגיד- אני לא אוהבת קבוצות כאלה ואחרות של אוהדים שמתחברת עם שחקן כזה או אחר והופכת אותו לאליל ואלוהים, חסין לכל דבר ואם משהו או מישהו עושים דבר לא במקום כנגדו בצדק או שלא, ישר הצבא קם להגנתו מבלי לעשות חושבים אם הם צודקים או לא.
אין בעיה שיהיו חברים של כל שחקן , זה מחוץ למגרש! על המגרש גם אם הוא חבר הכי טוב של מי שלא יהיה, על השחקן להוכיח עצמו, אך ורק על המגרש!

אני נגד אלימות בכל דרך ובכל צורה אפשרית.

אוהבת לשמוע עידוד , עוברות בי צמרמורות כל פעם מחדש למראה ומשמע עידוד.
עם זאת אני לא אגיד מילה לאוהד שרואה לנכון לקלל, כל אדם התנהגותו והתרבות בה גדל או בחר להתנהל.

כל חלוקי הדעות יהיו תמיד בין אוהדים, אבל אני לרגע לא מבינה את אלה שמעודדים את גיא.

הקבוצה שלנו מנצחת, אך רחוקה מלהראות קבוצת כדורגל .

3 שעות נסיעה כדי לראות את הפועל באר שבע משחקת בונקר שומם מול עכו??
להביא אלפיי צופים לוסרמיל ולקבל 2 מקבוצה כמו אחי?
נו באמת, על מה העידוד וניפוח האגו לגיא על מה?
לרגע לא אמרתי לקלל, אבל לעודד? לתמוך? במה אתם תומכים בכלל?
לרגע נדמה לי כי אתם הולכים עיוורים מול האהבה, אהדת הקבוצה היא דבר נפלא בכל אחד ואחת מאיתנו קיימת, אבל איפה העיניים שלנו?
אורן ניסים קשר? אורן ופדלון הם לא 2/3 מאלה שגיא בכלל לא רצה בקבוצה?
אני משתגעת מהעובדה שאנשים מגיעים ומעודדים את גיא, תנו לי סיבות לכך.
אז נכון, הקבוצה מעל הכל בלה בלה, את זה אני שומעת ללא הרף, מישהו עצר ושאל את עצמו מה איתנו האוהדים? אלה שמגיעים לכל חור, תומכים, משקיעים זמן ,כסף, עבודה וכו' על אהבה ללא תנאים?
לנו לא מגיע לראות שיטה?לחימה? דרך? קבוצה שיש בה מאמן המנהיג אותה?לא מגיע לנו להנות מהקבוצה שלנו? לראות כדורגל יפה? אז מה אם עולות פאקינג 5 קבוצות! שום דבר לא מובטח לאיש.

מה שאנחנו רואים ומקבלים- בונקר, שחצנות של מאמן, אין דרך, אין שיטה, התייעצות מול נומרולוגים בשיט שמורים עבורו את הדרך, יהירות, גאווה על כלום, "אני מאמין" כושל לחלוטין אך עדיין דבק בדרכו הוא.

תעשו שניה סוויצ'...למשהו שכל המדינה שלנו מתעסקת בו- האח הגדול.
צבר- שחצן, קר, בונקר וכו'.. איפה הוא היום? בבית.

שבת שלום.
ענבל אהבתי.....
כתבתי את זה גם באתר שלנו גיא לוי בן אדם לא יציב לא ראיתי ממנו בחיים אותו הרכב בשניי משחקים יש שמועה שהוא מתייעץ עם נמרולוג לא יודע אם זה נכון אני אישית לא מצליח להבין את הבן אדם..
קראתי פה תגובות של אנשים ואני פשוט צוחק.....לתת מפגן תמיכה בגיא לוי?
על מה ולמה? משה אוחיון ממתיי אתה דוגל בעימותים הפכת לעבריין ולא ידעתי.
אנשים חושבים שזה רק בגלל סמיוני אנשים מחו שם זה לא נכון זה בגלל הדרך הזאת השחצנות
פעם שמעתם את גיא לוי אומר משהו טוב על הקהל?
אני לא! תמיד זה תודה לאלי תודה לאלונה איפה הקהל בא 1000 איש לר"ג?
שבא 1000 איש ללוד איפה
הבן אדם לא רואה אותנו ממטר!
וזה לא שאני בעד לקלל אותו כל המשחק בכל משחק אני בעד לא לעודד אותו ולא לקלל אותו.
אנשים אומרים מי זה סמיוני? יש לכם מישהו יותר טוב בהרכב? אורן ניסים בדיוק!
שכחתם ששנה שעברה קיללתם אותו אז נכון הלך לו לגיא לוי ואורן ניסים היה מעולה נלחם ורץ
אבל מי שהיה וראה אורן ניסים היה קשר ואני לא יכול לראות את זה שאנחנו משחקים סגור מי אלה עכו מי? כל אממן שבא לפה הוא הופך להיות פחדן
גיאלוי זה בן אדם שהולך נגד הזרם כמו שעשה בנבחרת עם בוזגלו!
האמנו לי שאם היה לנו משהו יותר טוב מסמיוני בהרכב לא הייתי מתעצבן באי שיתופו אבל אין!

סמל אישי של משתמש
זיגרון האלוהים...

שליחה על ידי זיגרון האלוהים... »

אביאל היקר...
אם אתה אומר פה שאתה לא בעד לעשות דווקא למי שמוחה נגד המאמן אז למה עשית כך במשחק היום?
זה היה פשוט בושה....

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

זיגרון האלוהים... כתב:אביאל היקר...
אם אתה אומר פה שאתה לא בעד לעשות דווקא למי שמוחה נגד המאמן אז למה עשית כך במשחק היום?
זה היה פשוט בושה....
יקיר היקר,
אם צריך לעורר מריבה ביציע כדי שתגיב פה יותר, אני מוכן לעשות את זה רק תגיד לי.
לגבי קריאות הדווקא, כמובן שהקריאות בשמו של גיא לוי היו כנגד קריאות המחאה שלכם
ועשינו זאת מסיבה פשוטה. ברגע שאותם אוהדים מקללים את גיא לוי ואנחנו שותקים, מבחינתנו
הם מייצגים גם אותנו וחשוב לנו שיידעו שהדעה שלהם היא לא הדעה היחידה בקרב האוהדים ויש
כאלה שלא מסכימים איתם. גם אם גיא לוי עושה 5 שינויים בהרכב כל שבוע והקבוצה בכל זאת רצה
יפה מבחינת תוצאות, אין סיבה לעשות את מה שעושים. בניגוד אליך, אני חושב שהקריאות נגד לוי הם בושה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יקיר, מה סימיוני עשה העונה שהוא חייב לשחק?
אתה רואה אותו באימונים?אתה רואה את ההתנהגות וההשקעה שלו לאורך כל השבוע?

שלח תגובה