בלאגן ביציע במהלך המשחק בעילוט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
זיגרון האלוהים...

Re: בלאגן ביציע במהלך המשחק בעילוט

שליחה על ידי זיגרון האלוהים... »

ראה אריק
זה לא שאני בעד לקלל אותו מתחילת המשחק ואני לא קיללתי אותו מתחילת המשחק הוא קיבל ממני על הראש כשהוא לא הכניס את סמיוני
אבל זה בסדר ללכלך על זה שהוא משחק עם חלוץ אחד אתה מסכים איתי בזה?
מה עשה סמיוני אנחנו מכירים את היכולות שלו אני לא יודע מה הוא עשה כל השבוע אני יודע שהוא יכול לתרום לקבוצה

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

שום דבר, שום דבר, ואני חוזרת, שום דבר לא מצדיק קריאות כאלה נגד מישהו, במיוחד לא מישהו שהוא חלק מהקבוצה שלך.

סימיוני לא שחקן, אבל זה לא הזמן להתווכח על זה.

אני לא חושבת שצריך לעודד את גיא לוי באופן כללי, אבלך אם מקללים אותו אז אני אצעק כמה שיותר חזק "גיא לוי נשמה" רק שלא יחשבו שגם אני חחושבת ככה על גיא לוי, רק שידע שגם יש מי שתומך בו.

אגב, אתם כאלה צבועים, כשהקבוצה מנצחת זה "מזל" זה "מליקסון". כשהקבוצה מפסידה זה המאמן. די כבר. כשהקבוצה מצידה יכולת טובה ומפסידה או עושה תיקו זה "בלי נקודות" כשהקבוצה מצידה יכולת סבירה ומנצחת זה "כדורגל געיל" די כבר. די.

גיא לוי נשמה.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

זיגרון האלוהים... כתב:ראה אריק
זה לא שאני בעד לקלל אותו מתחילת המשחק ואני לא קיללתי אותו מתחילת המשחק הוא קיבל ממני על הראש כשהוא לא הכניס את סמיוני
אבל זה בסדר ללכלך על זה שהוא משחק עם חלוץ אחד אתה מסכים איתי בזה?
מה עשה סמיוני אנחנו מכירים את היכולות שלו אני לא יודע מה הוא עשה כל השבוע אני יודע שהוא יכול לתרום לקבוצה
אפשר להתווכח על היכולת של סמיוני. אני חושב שהוא לא צריך להיות בקבוצה כי הוא תוקע את המשחק, הוא כבד,
הוא עלה במשקל והוא לא מתאים לקבוצה, זו דעתי האישית. מאמצע עונה שעברה סמיוני כבר לא יעיל, שחקני היריבה
כבר למדו אותו וסגנון המשחק העונה לא מתאים לו. מעבר לכך, כל השכונה שהוא יוצר סביבו, חלוקת ההזמנות
וההסתחבקות עם האוהדים רק זורעים רעל בקבוצה. אז הוא לא שיחק מה קרה? הקבוצה ניצחה בכל זאת.
אין שום שחקן שהוא מעל המאמן ובטח שלא מעל הקבוצה. בגלל שחקן זר שנתן חצי עונה טובה אנחנו מגיעים
לעימותים בינינו, מי הוא בכלל שנריב בגללו, מי הוא בכלל שיקללו את גיא לוי בגללו?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

תסריט ידוע מראש.

היה ברור שמתישהו מישהו מהרוב השפוי "יתהפך" על חבורת המקללים, וחבל שזה לא קרה הרבה לפני.
(ולא שאני חושב שגיא לוי טלית שכולה תכלת..)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

זה לא חדש שהקהל שלנו פח אשפה ולא מגיע לנו קבוצה ובעלים כמו אלונה ומאמן כמו גיא
מה שמתאים להם זה בעלים כמו ז'ינו ומאמן בנוסח של ג'קי דקל, חיים בן שאנן, דורון ממן וכל החברים האלה.

אין ספק שיש רוב מכריע לאלה שמגיע להם בעלים ומאמנים כמו היום ולכן אנחנו צריכים להשמיע את קולנו
וזה אומר בין היתר כן לעודד את גיא לוי בשביל לחזק אותו ולהתנגח במקללים ולא לוותר להם כמו שאני מבין
שאנשים עשו סוף סוף בנצרת.
אנחנו צריכים לצאת בקמפיין לא מגיע לנו שאנשים יהרסו לנו את הקבוצה ואת המתנה שקיבלנו אנחנו צריכים להשתיק אותם
ולגבור עליהם במגרש אין סיבה שישמעו אותם ולא אותנו אנחנו רבים יותר!!!!!!

זה מתחיל מקללות לעבר גיא לוי והינה כבר ראינו ביום שישי שזה מתחיל להיות גם לגבי אלונה וכל אותם משתפי פעולה
עם הקללות לעבר גיא לוי לא פוגעים בו אלא פוגעים בכל הקבוצה, באלונה ובנו.

קדימה מהיום אנחנו צריכים להתאגד ולא רק לכתוב פה שאנחנו נגד אותם אנשים אנחנו צריכים לפעול בשטח...
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
אייל

שליחה על ידי אייל »

מסכים עם ערן.
אני נוטה ומקווה להאמין ש-90% מהאוהדים פה בפורום וגם באיצטדיון הם אוהדים
אמיתיים של הקבוצה.
ביחד אפשר לשנות- לאובאמה זה יצא טוב שם מעבר לאוקיאנוס.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

מי שרואה את כל האימונים במשך השבוע ולו יש את המנדט להסיק מסקנות ולבחור את ההרכב הוא המאמן, ואם הוא בוחר לא להרכיב שחקן מסויים כנראה שיש סיבה מוצדקת, זה לא שכאשר סימיוני נכנס אנחנו מקבלים פור של 2-0.
אם חבורת החלאות שבאה למשחק אך ורק במטרה לראות את הפועל מקבלת בראש צועקת בשמו של שחקן, זה לא עושה אותו לשחקן טוב יותר או לחילופין הנכון יותר, במקום סימיוני זה יכל להיות באותה מידה קדוסי / אלול / קוסטרוב וכל מיני שחקנים שהם תמיד המענה הכי נכון לבעיה כי אחרת על מה נקלל את המאמן כמו שאנחנו אוהבים לעשות?
השלמתי עם זה מזמן, יש לנו חרא של קהל, קהל שמגיע ונוסע מאות קילומטרים רק כדי להוציא את הגרון נגד המועדון ולא למענו, חבורה של אנשים תתי רמה שיעשו טובה לכולנו אם ידפקו את הראש בקיר.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

שלח תגובה