ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי REDZED »

red ultras כתב:
ניתוח יפה מאוד. אבל יהושוע לדעתי לא אמור להיות החלק ההגנתי בפאזל. לצורך העניין כמה הגנה שרי עשה אתמול? את מי הוא שמר אישית? הניתוח הזה רק ממחיש את העובדה שעלינו אתמול בצורה פחדנית כדי לנסות לבטל את היתרונות של חיפה וכשלנו בזה באופן צפוי. אם היינו עולים בהרכב והוראות התקפיות סביר שחיפה הייתה עושה התאמות כדי לנסות לבטל את היתרונות שלנו. כדורגל זה משחק פשוט וגם הור מהסרטון מסביר את זה יפה, מאבוקה לא תקף אתמול כי בחיפה חששו מאקולטסה. ההצבה של ספורי והצמצום שלו כל הזמן לכיוון האמצע נתנו לסאן מנחם את החופש לעלות ולתקוף כאוות נפשו. הלחץ של רוקביצה על הבלמים זה תרגיל שבכר עשה לאינטר עם לוסיו בסן סירו.
שרי הרבה יותר מהיר מזוסואה שבהרבה חלקים של המשחק פשוט סטטי על גבול הערן לוי, התכונה הזאת מעניקה לו את היתרון שעושה את ההבדל בעיני למרות שזוסואה יותר איכותי ממנו, הפריצה והגול שלו אתמול זה דוגמא מצוינות לדינמיות שהוא מעניק
בהתקפה.

חיפה אגב קבוצה עם הרבה בעיות הגנתיות ויריבה עם התקפה טובה ולא מוגבלת וטיפשה כמו שלנו (ראה ערך מהרגע שאלטון יצא והנסיך ההולנדי נכנס) יכולה לאיים עליהם המון אז לא הייתי בהכרח משווה אליהם שחקנים כאילו הם האורים והתומים.

התחושה שלי היא שזוסואה לעולם לא יוכל לתרום לנו מספיק כקשר קדמי בשלישייה באמצע, וגם אם כן איכשהו? צריכים לקרות כל כך הרבה דברים שקבוצה ישראלית לא תהיה מסוגלת לייצב עבורו לאורך זמן רב.

הסיכוי שלו לתרום באמת זה אולי בשלישייה הקדמית והוא לא בהכרח חייב להיות באגף, אתן סיפור לדוגמא:
כשדושאן טאדיץ הגיע הוא סבל מאותה בעיה כי הוא שחקן קישור התקפי עם רגע שמאל איכותית מאוד, אבל איטי מאוד ולא מספיק משפיע על המשחק קישור בצורה יציבה..
מה עשה המאמן שלו? שם אותו בהתקפה כחלוץ מדומה.
מפה לשם הם עשו את אחד הקמפיינים היפים שקבוצה עשתה בליגת האלופות בשנים האחרונות, אולי אני שוב לא מדייק בפרטים אבל בגדול זה הכיוון.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

ואני תוהה למה הוא פתח עם ספורי ולא עם הנסיך ההולנדי?
בסופו של דבר עם כל המוגבלויות, נייגל עדיין מייצר הרתעה מסויימת. אם אבוקסיס היה משחק עם שניהם אז גם סאן מנחם לא היה תוקף כל כך הרבה. לגבי יהושוע אני חושב שהמקום שלו הוא מאחורי שני שחקנים דינאמיים. לא בקטע הגנתי אלא זה שמתחיל את המהלכים ומניע את המשחק, הוא עושה את זה הכי טוב אצלנו ואני חושב שלפחות עד סוף העונה עם סימאו וסבג מלפניו זה הציוות הכי מעניין שיש לנו להציע.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

red ultras כתב:ואני תוהה למה הוא פתח עם ספורי ולא עם הנסיך ההולנדי?
בסופו של דבר עם כל המוגבלויות, נייגל עדיין מייצר הרתעה מסויימת. אם אבוקסיס היה משחק עם שניהם אז גם סאן מנחם לא היה תוקף כל כך הרבה. לגבי יהושוע אני חושב שהמקום שלו הוא מאחורי שני שחקנים דינאמיים. לא בקטע הגנתי אלא זה שמתחיל את המהלכים ומניע את המשחק, הוא עושה את זה הכי טוב אצלנו ואני חושב שלפחות עד סוף העונה עם סימאו וסבג מלפניו זה הציוות הכי מעניין שיש לנו להציע.
בתור אוהד אני פוסל את האופציה של ״לוגיקת משחק״ מסוימת או ניסיון כלשהו להיות דעתן או מישהו בעל חזון כשמכניסים את נייג׳ל למשוואה, הוא מאס את עצמו על המשחק בצורה כללית כבר הרבה לפני המופע של רמזי.

בנוגע לכל השאר, אמן אבוקסיס היה רואה את זה.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

הופעה ברמת הטוני

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גדול.
קצת מרחם עליו.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

מת עליו, נראה כל כך מחובר

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

המוסר הכי טוב בליגה.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

תעריכו לו חוזה כברררר!!!!!!

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לבנות קבוצה מסביבו

Snir

שליחה על ידי Snir »

ככה צריך להראות שחקן זר. פנטסטי.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

REDZED כתב: שרי הרבה יותר מהיר מזוסואה שבהרבה חלקים של המשחק פשוט סטטי על גבול הערן לוי, התכונה הזאת מעניקה לו את היתרון שעושה את ההבדל בעיני למרות שזוסואה יותר איכותי ממנו, הפריצה והגול שלו אתמול זה דוגמא מצוינות לדינמיות שהוא מעניק
בהתקפה.

חיפה אגב קבוצה עם הרבה בעיות הגנתיות ויריבה עם התקפה טובה ולא מוגבלת וטיפשה כמו שלנו (ראה ערך מהרגע שאלטון יצא והנסיך ההולנדי נכנס) יכולה לאיים עליהם המון אז לא הייתי בהכרח משווה אליהם שחקנים כאילו הם האורים והתומים.

התחושה שלי היא שזוסואה לעולם לא יוכל לתרום לנו מספיק כקשר קדמי בשלישייה באמצע, וגם אם כן איכשהו? צריכים לקרות כל כך הרבה דברים שקבוצה ישראלית לא תהיה מסוגלת לייצב עבורו לאורך זמן רב.

הסיכוי שלו לתרום באמת זה אולי בשלישייה הקדמית והוא לא בהכרח חייב להיות באגף, אתן סיפור לדוגמא:
כשדושאן טאדיץ הגיע הוא סבל מאותה בעיה כי הוא שחקן קישור התקפי עם רגע שמאל איכותית מאוד, אבל איטי מאוד ולא מספיק משפיע על המשחק קישור בצורה יציבה..
מה עשה המאמן שלו? שם אותו בהתקפה כחלוץ מדומה.
מפה לשם הם עשו את אחד הקמפיינים היפים שקבוצה עשתה בליגת האלופות בשנים האחרונות, אולי אני שוב לא מדייק בפרטים אבל בגדול זה הכיוון.
כמו שטענתי זוסואה הכי מועיל כשהוא בעמדה קדמית וכשיש גיבוי הגנתי מאחוריו.

הנוסחא היא כזאת - שחקני הגנה ושחקנים שעובדים במגרש- זוסואה - שני חלוצים

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

שחקן בסדר

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

גאון כדורגל, תאווה לעיניים.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

זוסואה צריך להיות חלוץ מדומה.
כל שאר השחקנים צריכים לעבוד בשבילו ללא עוררין, ומי שלא יעמוד בדרישה שלא יראה הרכב.
.הוא הקיר שהקבוצה צריכה להישען אליו ברגע שיוצאים קדימה.
אם פעם היו לנו את העוצמות טוני באגף אז עכשיו הביאו מישהו שהיכולות שלו מתבטאות בדינמיות יותר גבוהה ופס יותר טוב.
המהירות האיטית שלו זה משהו שמאמן טוב יודע להתגבר אליו על מנת לספק לקבוצה את האיכות שלו.
היום בשונה ממשחקים אחרים זוסואה קיבל הרבה יותר קרדיט (שמגיע לו), למה? המערך של השלושה בלמים נטול הספורים וכדומה ״אנס״ את המגנים, הקשרים האחוריים והבלמים לדחוף את הכדור לזוסואה כי לא הייתה להם אופציה אחרת ותודה שכך.

ככל שיהיו שחקנים שישמשו כציר עבורו ככה הקבוצה תהיה מפוקסת ויודעת מה היא רוצה מעצמה.
נערך לאחרונה על ידי REDZED ב 10 מרץ 2020, 00:31, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קוסם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה