אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי Red Tiger »

אריק כתב:
פרסונלי? משתדל לזכור לה רק את הטוב והלוואי שתישאר עוד 50 שנה. חושב שהמהלך פזיז מאוד בלשון המעטה. ותרשה לי לחדש לך, כדורגל בישראל, ובטח בקבוצות הצמרת הוא הרבה יותר קרוב לפילנתרופיה מאשר לעסק.
מה זה מהלך פזיז? בואנה ח'ברה אני שלחתי שבוע שעבר 10 אנשים הביתה למה אין לי ברירה.
הפחד שלי הוא לא מה קורה עכשיו אלה מה יקרה בהמשך.
ומי אני בכלל? עסק קטן שמגלגל מחזור נחמד.
אבל אני כרגע חושב על השרידות שלי והיכולת שלי לפרנס את המשפחה שלי.
אלונה וכל שאר אנשי העסקים לא שונים מאף בעל עסק באופן יחסי כמובן.
בעוד שלי נמחקו כרגע כמה עשרות אלפים להם נמחקו כמה עשרות מליונים והבעיה המרכזית היא שאף אחד לא יודע מתי ואיך זה ייגמר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

המחלוקת היא סביב העונה הבאה.
ההצעה של הפועל באר שבע היא כרגע תקדימית, אף מועדון אחר בישראל עדיין לא פוזל לשם ומכאן גם הסירוב של השחקנים.
אם וכאשר זה יגיע גם למועדונים אחרים השחקנים יתיישרו.
האולטימטום לגמרי מיותר. זאת לא הדרך.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אריק כתב:
פרסונלי? משתדל לזכור לה רק את הטוב והלוואי שתישאר עוד 50 שנה. חושב שהמהלך פזיז מאוד בלשון המעטה. ותרשה לי לחדש לך, כדורגל בישראל, ובטח בקבוצות הצמרת הוא הרבה יותר קרוב לפילנתרופיה מאשר לעסק.
תודה שאתה מחדש לי.
עכשיו אחרי הידיעה הזו אני מרגיש שההבנה שלי את הכללים השתנתה.

מחכה לפילנתרופים שישימו 2 מיליון שקל בחודש עם הכנסות מינימליות.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Red Tiger כתב: מה זה מהלך פזיז? בואנה ח'ברה אני שלחתי שבוע שעבר 10 אנשים הביתה למה אין לי ברירה.
הפחד שלי הוא לא מה קורה עכשיו אלה מה יקרה בהמשך.
ומי אני בכלל? עסק קטן שמגלגל מחזור נחמד.
אבל אני כרגע חושב על השרידות שלי והיכולת שלי לפרנס את המשפחה שלי.
אלונה וכל שאר אנשי העסקים לא שונים מאף בעל עסק באופן יחסי כמובן.
בעוד שלי נמחקו כרגע כמה עשרות אלפים להם נמחקו כמה עשרות מליונים והבעיה המרכזית היא שאף אחד לא יודע מתי ואיך זה ייגמר.
מסכים איתך לחלוטין. הכדורגל הוא קצת שונה מרוב העסקים שיכולים לשחרר ולפטר עובדים תוך מספר ימים, כאן יש חוזים ארוכי טווח. אין ספק שכל נושא החוזים והספורט ייקבע בסוף בבתי המשפט.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

כולם יודעים ששנה הבאה כולם יצמצמו הוצאות וכל העובדים יצטרכו לצמצם.
ההבדל בין לחתום עכשיו או בסוף העונה הוא תהומי.

עכשיו יש למועדון עם מה לאיים על השחקנים והכל באישור המדינה, חל"ת.

בתחילת העונה הבאה אולי המדינה לא תאפשר יותר להוציא עובדים לחל"ת אז לא יהיה עם מה לאיים על השחקנים. אין ספק שבמצב כזה אף אחד לא יחתום על קיצוץ כי "מה כבר יכולים לעשות לי?" ואפשר לתבוע את המועדון על הפרת חוזה, לעומת עכשיו שאם לא יחתמו על העונה הזאת, המדינה מגבה את בעלי העסקים,לכן כל השחקנים בליגה אישרו קיצוץ לעונה הנוכחית.

הברקתים אנשי עסקים שחוזים את העתיד ויודעים שחייב קיצוץ גם בעונה הבאה ואם לא יהיה גיבוי מהמדינה הבעלים האחרים בליגה יאבדו הרבה יותר אם יקצצו רק לעונה הנוכחית

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אריק כתב:
האמת אחי שאני לא מהתחום המשפטי רק חי קצת כמו רובנו את שוק העבודה. למה אחרים עושים את זה? מניח שהעובדה שהמדינה מאפשרת לעובדים בחל"ת לחתום אבטלה באופן אוטומטי מצמצמת את עלות המעביד ומעבירה חלק ממנו למדינה, מקסימום העובד יתבע וישלימו לו, בינתיים המדינה עוזרת למעסיק. מעבר לכך מה שרוב החבר'ה לא מבינים שיש עשרות שחקנים בליגת העל שהמשכורת שלהם לא יותר מ 10אלפים ש"ח בחודש ועוד הרבה שגם מרוויחים סכומים מצחיקים, לא כולם בן שהר וויטור. במקרה של קבוצות הצמרת זה די בדיחה להוציא לחל"ת כי החסכון למעביד הוא קטן מאוד.
לא בטוח בכלל שחלת זאת אופציה אפשרית, אני לא יודע מספיק... אבל כן יודע שבחוזה קצוב בזמן בחוקיות קצת אחרת.
ללא קשר, עקרונית כדי שמעסיק יוציא עובד לחלת הוא צריך את הסכמת העובד,
אם הוא רוצה להוציא עובד לחלת בכפייה (ללא הגבלת זמן) מדובר בהליך כמו פיטורים ונדרש לבצעו בהתאם לחוק.
לא חושב שאפשר לפטר עובד בחוזה קצוב בזמן (למרות הקומבינה שעשו בהפועל ת"א עם אחמד עבד נראה לי), ומכאן שחלת זאת לא באמת אפשרות להבנתי.

בכל מקרה, הבקשה של אלונה לקצץ בחוזים לשנה הנוכחית די לגיטימית, לגבי עונה הבאה הבקשה חצופה.
הסירוב של השחקנים (לקיצוץ בעונה הבאה) לגיטימי בעיניי בטח בשלב הזה.
אני בטוח שאלונה הפסידה הרבה מאוד (מאוד) כסף במשבר הנוכחי, אבל מי שלא יכול להרשות לעצמו לאבד הון כזה לא מחזיק קבוצת כדורגל בסדרי גודל כאלה...

היא לא תפשוט רגל מחר בבוקר, לא כלכלית.

ציבורית, אם הפרסום בוואן נכון, מבחינתי היא לגמרי פשטה רגל ויצאה לי מכל החורים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

יש לי שאלה כנה, חןץ מבוואן, מישהו שמע שאלונה מאיימת לעזוב ?
אסי התראיין ואמר שאין דברים בגו..
אתם פה מדברים בביטחון שזה מה שאלונה אמרה, אז תראו לי איפה זה פורסם עוד?

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

nitsande כתב: לא בטוח בכלל שחלת זאת אופציה אפשרית, אני לא יודע מספיק... אבל כן יודע שבחוזה קצוב בזמן בחוקיות קצת אחרת.
ללא קשר, עקרונית כדי שמעסיק יוציא עובד לחלת הוא צריך את הסכמת העובד,
אם הוא רוצה להוציא עובד לחלת בכפייה (ללא הגבלת זמן) מדובר בהליך כמו פיטורים ונדרש לבצעו בהתאם לחוק.
לא חושב שאפשר לפטר עובד בחוזה קצוב בזמן (למרות הקומבינה שעשו בהפועל ת"א עם אחמד עבד נראה לי), ומכאן שחלת זאת לא באמת אפשרות להבנתי.

בכל מקרה, הבקשה של אלונה לקצץ בחוזים לשנה הנוכחית די לגיטימית, לגבי עונה הבאה הבקשה חצופה.
הסירוב של השחקנים (לקיצוץ בעונה הבאה) לגיטימי בעיניי בטח בשלב הזה.
אני בטוח שאלונה הפסידה הרבה מאוד (מאוד) כסף במשבר הנוכחי, אבל מי שלא יכול להרשות לעצמו לאבד הון כזה לא מחזיק קבוצת כדורגל בסדרי גודל כאלה...

היא לא תפשוט רגל מחר בבוקר, לא כלכלית.

ציבורית, אם הפרסום בוואן נכון, מבחינתי היא לגמרי פשטה רגל ויצאה לי מכל החורים.
אני בטוח שהיא יושבת בבית ובוכה שהיא יצאה מהחורים לאוהד כפוי טובה כמוך

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

עדיין מחכה שתסבירו למה זה כזו דרישה חצופה להתחיל לגלגל באפריל את העונה הבאה.
באמת.

שוב אומר, גם אם מחר בבוקר חוזרים לשגרה, מישהו באמת חושב שהתקציבים לעונה הבאה לא ירדו?
זה לחיות במציאות מדומה. מי שחושב שיהיו 12 אלף מנויים במחירים הנוכחיים הוזה.
אין מישהו שלא איבד כסף בחודשיים האחרונים, רובנו יש מצב שאפילו לא יודעים כמה.
כבר קראתי איפשהו שגם ספונסרים מבקשים שלא להפקיד כספים והסכומים הולכים לרדת אצל כולם.

שוב אומר שאולטימטום זה לא דרך. אך גם השחקנים מתנהגים כמנותקים מהמציאות.
נו, אחרי שהתרגלו למשכורות מופקעות חסרי קורלציה לרמה הנמוכה שלהם זה בטוח קשה לרדת.
זה שהכדורגל כאן הוא פילנטרופי ולא עסקי זו הרעה החולה הכי גדולה שיש כאן, אבל זה לנושא אחר.
הפודיום העלו ריאיון נפלא עם הסוכן אוהד כהן שמסביר למה שוק סוציאליסטי בישראל הוא בדיוק מה שלא מאפשר את ההתקדמות פה. ברור שהוא מדבר מפוזיציה, אך יש בדבריו המון צדק והיגיון בריא.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

והנה עכשיו השחקנים עושים מו"מ דרך התקשורת.
איזו קבוצה מגעילה. איכס. בשנתיים האחרונות יש רק ריבים, תככים ומזימות אחד נגד השני. קן צרעות.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

הפועלעולה כתב:והנה עכשיו השחקנים עושים מו"מ דרך התקשורת.
איזו קבוצה מגעילה. איכס. בשנתיים האחרונות יש רק ריבים, תככים ומזימות אחד נגד השני. קן צרעות.
אם מה שהם טוענים הוא נכון, לא ממש הייתה להם ברירה אחרת

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הפועלעולה כתב:והנה עכשיו השחקנים עושים מו"מ דרך התקשורת.
סלח לי אחי אבל זו הודעה לגיטימית ואפילו מכובדת ולא מתריסה.
עניין האולטימטום כאן הוא בעייתי,שאתה רוצה לשנות את הכללים זה צריך להיות בשיתוף פעולה ולא באופן חד צדדי.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אספניול הודיעה כי קיצצה ב-70 אחוזים את משכורות השחקנים, המאמנים והצוות המקצועי של קבוצות הגברים, הנשים ומחלקת הנוער.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

שהכל יגמר , היא תתחשבן מצויין עם כל מי שסירב ועושה שרירים גם אם זה יהיה 20 שחקנים .
תמונה

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

נהיה מאוס כל הזמן בעניין הזה על הקיצוצים. יאללה שתוציא לחל"ת, רבע מהמדינה יצאה לחל"ת, הכדורגלנים האלה מקבלים משכורות של מנכ"לים יכולים לבוא ולדבר בצורה יותר מכובדת. להציע 50% עד סוף עונה במקום 30% גם לעונה הבאה או משהו בסגנון. זה הזמן שלהם לבוא לקראת הבעלים שכנראה נפגעה כלכלית וצריכים להבין שאנחנו מועדון מאוחד שרוצה כגוש אחד להמשיך להביא תארים. לא מעוניינים? לכו תחפשו, כמו שאין לכדורגל מקום בלי קהל כי הוא קודם כל בשביל האוהדים, ככה צריכים לבוא קשובים יותר לבעלים כהזהות עם הקהל שגם נפגע כלכלית. הסיבה שאני לא יוצא נגד אלונה זה כי היא מוכנה לשים 20 מ' מהכיס שלה שנה הבאה, כלומר גם נושאת בנטל.

שלח תגובה