אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red guy

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי red guy »

מדובר במשבר הכלכלי הכי גדול בחיינו (בני 100 ומטה בכל אופן), אנחנו רק בראשית המשבר, גם אם הקורונה תיעצר עוד חודש האפקט הכלכלי הולך להיות כאן לפחות עוד כמה חודשים כי רק אחרי המשבר הבריאותי נוכל להתחיל להפנים, להבין ולטפל במשבר הכלכלי. רוב הכדורגלנים לא מבינים בכלכלה וזה לגמרי בסדר אבל הם היו צריכים לסמוך על אלונה שתמיד דאגה להם וכך גם עושה עכשיו. כל הסיכון עליה כי אם יהיו הכנסות גבוהות שנה הבאה זה נכנס קודם כל להשלמות שכר שלהם. מבחינתם זה win win. האמת הייתי גאה בהצעה שלה, אבל לנו יש שכירי חרב כפויי טובה שלא מבינים חצי דבר בכלכלה, לא מבינים את גודל המשבר (כמו הרבה מהאוהדים, בכל זאת הרוב לא כלכלנים שזה לגמרי בסדר, אני מבין בכלכלה אבל לא מבין בהרבה תחומים אחרים). מסכים שהייתה צריכה להיות יותר קשובה, אולי שיחות עם הקפטנים ולנסות דרכם להגיע לשחקנים אבל אני לא רואה מנוס מההצעה הפיירית שהיא הציעה. אולי במקום עו"ד היו לוקחים איזה רואה חשבון חיצוני וישאלו את דעתו, אפילו את אלה שטיפלו לאלונה במספרים בכל זאת מדובר בפירמה שלא קשורה להפועל ב"ש או אלונה והיא אחת מהביג פור של ישראל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אוהדים יקרים,
לאחר 14 שנים מופלאות והמון רגעים מרגשים, אני נאלצת להיפרד מכם. זו החלטה קשה וכואבת אבל השחקנים שדחו את תכנית החירום שהצעתי וסרבו לקצץ את שכרם, לא הותירו לי ברירה אחרת. אני רואה בזה משבר אמון שאין ממנו חזרה.
היום העברתי את זכויות הניהול במועדון לידיו של עו״ד יצחק יונגר, שיהיה נאמן המועדון מעתה. כמובן שאעמוד בכל התחייבויותיי הכספיות עד לגמר העונה הנוכחית.
חשוב שנבין את הרקע. נגיף הקורונה מאתגר את האנושות ומאיים על הכלכלה והבריאות של כל אחד מאתנו. ההשלכות הכלכליות של הנגיף ימשכו זמן רב אחרי תום המשבר הבריאותי והוא מחייב כל בעל עסק לתכנן ולאמץ תכנית כנה ואמיצה כיצד לשרוד ולצלוח את משבר הנגיף.
תכנית החירום, שגובשה בשיתוף פירמת רואי החשבון והייעוץ הכלכלי ״ארנסט אנד יאנג״, נועדה לתת מענה לקריסה הצפויה בהכנסות המועדון בעונה הבאה בשיעור של כ-50% ובהיקף כספי של מעל 20 מיליון שקלים. זאת בנוסף להפסדים כבדים שנגרמו לנו כבר בעונה הנוכחית, כתוצאה משיתוק הפעילות בישראל.
במסגרת התכנית התחייבתי לספק רשת ביטחון בהיקף של 20 מיליון שקלים לעונה הבאה. זאת במקביל להסכמה לקיצוץ של 30% בשכר השחקנים וביצוע קיצוץ רוחבי לכל עובדי המועדון מעתה ועד סוף העונה הבאה. עם יוצא מהכלל: שכרם של עובדים ושחקנים המשתכרים מתחת לשכר הממוצע, לא ייפגע.
חשוב שתדעו שבתכנית החירום יש סעיף המאפשר את הקטנת הקיצוץ בשכר העובדים והשחקנים, במסגרתו 30% מההכנסות העודפות יוחזרו לעובדי ושחקני המועדון. כך שמדובר בתכנית הוגנת ומאוזנת.
כאמור, בימים האחרונים עשיתי כמיטב יכולתי לגבש תכנית חירום מוסכמת להצלת המועדון מהמשבר שעומד בפתחנו, אך לא זכיתי לאמון שחקני המועדון שבחרו להתקדם באפיק המשפטי.
אני מותירה את הפועל באר שבע כמועדון גדול ואטרקטיבי, הכולל אוהדים רבים ונאמנים, שחקנים צעירים ואיכותיים, עובדים מאמנים והנהלה מסורים ומקצועיים. אני גאה בתשתיות החזקות, המתקנים המתקדמים, בדירוגים העתידיים שלנו ובעירייה תומכת ואוהדת.
ברצוני להודות לכל עובדי, מאמני ושחקני המועדון לדורותיהם וכמובן לכם האוהדים על התמיכה והפרגון הרב לאורך השנים.
אוהבת אתכם,
אלונה ברקת
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

Sir Alex Ferguson כתב:אוהדים יקרים,
לאחר 14 שנים מופלאות והמון רגעים מרגשים, אני נאלצת להיפרד מכם. זו החלטה קשה וכואבת אבל השחקנים שדחו את תכנית החירום שהצעתי וסרבו לקצץ את שכרם, לא הותירו לי ברירה אחרת. אני רואה בזה משבר אמון שאין ממנו חזרה.
היום העברתי את זכויות הניהול במועדון לידיו של עו״ד יצחק יונגר, שיהיה נאמן המועדון מעתה. כמובן שאעמוד בכל התחייבויותיי הכספיות עד לגמר העונה הנוכחית.
חשוב שנבין את הרקע. נגיף הקורונה מאתגר את האנושות ומאיים על הכלכלה והבריאות של כל אחד מאתנו. ההשלכות הכלכליות של הנגיף ימשכו זמן רב אחרי תום המשבר הבריאותי והוא מחייב כל בעל עסק לתכנן ולאמץ תכנית כנה ואמיצה כיצד לשרוד ולצלוח את משבר הנגיף.
תכנית החירום, שגובשה בשיתוף פירמת רואי החשבון והייעוץ הכלכלי ״ארנסט אנד יאנג״, נועדה לתת מענה לקריסה הצפויה בהכנסות המועדון בעונה הבאה בשיעור של כ-50% ובהיקף כספי של מעל 20 מיליון שקלים. זאת בנוסף להפסדים כבדים שנגרמו לנו כבר בעונה הנוכחית, כתוצאה משיתוק הפעילות בישראל.
במסגרת התכנית התחייבתי לספק רשת ביטחון בהיקף של 20 מיליון שקלים לעונה הבאה. זאת במקביל להסכמה לקיצוץ של 30% בשכר השחקנים וביצוע קיצוץ רוחבי לכל עובדי המועדון מעתה ועד סוף העונה הבאה. עם יוצא מהכלל: שכרם של עובדים ושחקנים המשתכרים מתחת לשכר הממוצע, לא ייפגע.
חשוב שתדעו שבתכנית החירום יש סעיף המאפשר את הקטנת הקיצוץ בשכר העובדים והשחקנים, במסגרתו 30% מההכנסות העודפות יוחזרו לעובדי ושחקני המועדון. כך שמדובר בתכנית הוגנת ומאוזנת.
כאמור, בימים האחרונים עשיתי כמיטב יכולתי לגבש תכנית חירום מוסכמת להצלת המועדון מהמשבר שעומד בפתחנו, אך לא זכיתי לאמון שחקני המועדון שבחרו להתקדם באפיק המשפטי.
אני מותירה את הפועל באר שבע כמועדון גדול ואטרקטיבי, הכולל אוהדים רבים ונאמנים, שחקנים צעירים ואיכותיים, עובדים מאמנים והנהלה מסורים ומקצועיים. אני גאה בתשתיות החזקות, המתקנים המתקדמים, בדירוגים העתידיים שלנו ובעירייה תומכת ואוהדת.
ברצוני להודות לכל עובדי, מאמני ושחקני המועדון לדורותיהם וכמובן לכם האוהדים על התמיכה והפרגון הרב לאורך השנים.
אוהבת אתכם,
אלונה ברקת
זו הדרך שהיא בחרה להפרד? לא מאמין.
איזה טעם רע נשאר בפה, ייקח זמן לעכל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

מרגיש לי שוב כמו זאב זאב

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אכזבה גדולה באופן אישי ממנה.
השליכה את המועדון מתחת לגלגלים. יקח לנו הרבה זמן להתאושש מהנזקים שנשארו מאחוריה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

יאללה נגמר,כואב הלב.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

עושה רושם שאחרי שפספסה כמה נק' יציאה בשנה האחרונה, אלונה החלטיה הפעם לממש את נק' היציאה שנקרתה בדרכה. לא צריכים להיות מופתעים, הפועל ב"ש פחות מעניינת אותה וזה ניכר כבר תקופה.
קודם כל צריך להודות לה על הכל, ויש המוןןן על מה להודות, באמת אין ספור והיא לעד תהיה בין הדמויות החשובות ביותר בהיסטוריה של המועדון.

בהסתכלות קדימה, אני באמת מאמין שמדובר בהזדמנות לא קטנה לייצר התקדמות נוספת עבור המועדון.
נכון, כנראה לא יימצא הבעלים שישקיע פה מכספו הפרטי, אך לא בטוח שזה דרוש כלל.
במידה ויימצא מישהו חריף, שיודע לנהל ולקדם עסק, הפועל ב"ש יכולה לעמוד בפני עצמה עם הכנסות טבעיות מאוד מכובדות שיכולות להעמיד פה סגל שלא נופל ממקום שלישי בשום עונה, לפחות בעתיד הקרוב.
קצת התמקדות בתזונה, אורח חיים, משמעת ושגרת אימונים, הרחבת ההשקעה בציר המקצועי הגדלת התקנים, יחד עם השקעה על שחקנים בהתמקדות על נתונים פיזיים גבוהים, יכול להיות מספיק טוב ללא צורך במיליונים מהבית.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

היא צפוי, כבר זמן רב מרגיש שהיא רוצה לצאת ומחפשת נק׳ יציאה.
תודה על הכל, הגשמנו הרבה חלומות בזכותך.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

גם הבן אדם החריף בעולם לא יחגוג יותר מפליאוף עליון בלי משקיע אמיד בענף החולה שיש פה.
זה פשוט לא מציאותי ולא ריאלי.
תודה לשחקנים שדאגו לתחת של עצמם עם חוק הזרים שדואג למשכורת השמנה והמנופחת שלהם. בלי החוק הזה כולם יודעים שהמשכורות שלהם היו נחתכות בעשרות אחוזים והם היו מושלכים רובם ללאומית, לשם הם באמת שייכים.

יום עצוב מאוד.
לצערי תם עידן. כל עוד אין הזרמה חיצונית אנחנו מועדון סטייל נתניה.

המועדון אולי מכניס 40 מיליון ש"ח היום, כשיש סולד אווט מנויים כשהם מהיקרים בליגה, מוניטין בשיא.
נראה מה יהיו ההכנסות כשחצי מהשחקנים יברחו מפה, מחירי המנויים ייחתכו בחצי ונמכור במקסימום 7-8 אלף מנויים.
שיהיה לנו בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הטקסט מנוסח בצורה שמאפשרת ירידה מהסולם.
לאור סיבובי הפרסה הקודמים זה יהיה קשה שבעתיים.

אם בכל זאת תעזוב, זה יהיה באותה הדרך שבה ניהלה את המועדון במרבית שנותיו.
בקפריזה, בשליפה, באגו, בבריחה מאחריות, תוך זלזול סמוי בכל הנוגעים בדבר ובעיקר בקהל.

תודה לך על הכל אלונה.
נשתדל לזכור את הטוב.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הלם!
רק רוביק עם הכישורים שלו יכול להביא לפה רוכש איכותי.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

בפרשה הנוכחית, לדעתי הייתה יותר מהוגנת וגם על זה אומר לה תודה, אבל ברור לי לגמרי שזו לא הפרשה שגרמה לה לנתק מגע. עברנו דברים קשים יותר ממשבר אמון כזה או אחר והיא לא עזבה. נגמר לה החשק, חיפשה הזדמנות לעזוב ומצאה אותה. אני מבין ומודה לה על התקופה שהייתה איתנו יקח את הזכרונות המדהימים ואתמקד בהם כדי לא לשקוע בדאגות העתיד....

סמל אישי של משתמש
red bend

שליחה על ידי red bend »

הימור קטן.. משה חוגג מחליף אותה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

bs war כתב:מרגיש לי שוב כמו זאב זאב
לא בטוח. בבחירות העבירה לאסי והשאירה הכל במערכת. עכשיו העבירה לנאמן חיצוני, אולי גם במחשבה שאם נגיע לפירוק הוא ינהל את המועדון.
אגב כתבה שתעמוד בהתחייבויות עד סוף השנה הנוכחית, כלומר כל ההתחייבויות העתידיות (ובזכות הניהול שלה יש לנו הרבה כאלה, הרבה שחקנים גמורים עם חוזי עתק) יפלו עלינו בקיץ הבא כשאנחנו בלי גב כלכלי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

אם מסכמים את כל האירועים שעברנו השנה, אז כן, נראה שהיא חיפשה את ההזדמנות לעזוב.
כל השמועות על ירידה בהשקעה בדברים הבסיסיים וחוסר חשק הצדיקו את עצמם במקרה הזה.
פשוט לא מצליח להבין למה למוטט את הקבוצה במשבר הכי גדול שידעה האנושות ב100 שנים האחרונות.

שלח תגובה