כרטיסים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

כרטיסים

שליחה על ידי crazyred »

היום ניגשתי לקניון הנב על מנת לקנות כרטיסים למשחק מחר, ניגשתי וביקשתי "שני כרטיסים לשער חמש, נוער". להפתעתי נענתי "אין נוער יש רק בוגר".
נהדר.

לפני שבועיים ניגשתי ביום שישי (היום זה היה יום לפני המשחק, אז זה היה ארבעה ימים לפני המשחק), לקנות כרטיס נוער לשער חמש. התשובה לפני שבועיים הייתה זהה לתשובה היום...

ונשאלית השאלה:
מה, הקבוצה שלי עובדת עליי? מילא במשחקי חוץ, מנסים לעבוד עליי ולגרום לי לקנות כרטיס מבוגר.. אבל זו הקבוצה שלי, יש לה אינטרס שאני אבוא!

לא הוצאת מספיק כרטיסי נוער? תכניסו 2 נערים/ חיילים/ נשים בכרטיס בוגר. או שתוציאו עוד כרטיסים.

אגב, עכשיו נכנסים לאתר של לונה טורס כדי לרכוש את הכרטיסים באינטרנט (לפני שבועים פשוט קניתי כרטיס בוגר כי לא הייתי לי אפשרות להגיע עם כרטיס אשארי למגרש), אבל כאשר לוחצים על הקישור של הפועל באר שבע התשובה היא "לא נמצאו מופעים".

אז מחר, אני כרנאה אאלץ להגיע, לקוות שישארו כרטיסים לשער חמש. אם לא אחזור הביתה (לא אכנס לשער אחר).

חשוב מכך- מחר בא איתי חבר טוב שמעולם לא היה במשחק כדורגל. אם ניסע, לא ישארו כרטיסים ונחזור, אתם חושבים שהוא יצטרף אליי, יום אחד, שוב?
לא נראה לי.

זו טעות קריטית.

חבל.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: כרטיסים

שליחה על ידי nitsande »

זה לא שלא מוציאים מספיק כרטיסי נוער לשער 5 פשוט מוציאים אולי 500 כרטיסים למכירה לשער 5 (כל השאר מנויים).
אז מתוך 500 לא סביר שיוציאו יותר מ150 נוער... אז הכרטיסים האלה נגמרים בשנייה.
מעבר לזה אי אפשר להכניס שני נוער בכרטיס בוגר כי זה יחרוג מהכמות המאושרת ע"י המשטרה.
שורה תחתונה פעם הבאה תיגשי לקנות כרטיס ביום שהם יוצאים.

נ.ב.
איך ציפית שנגד מכבי ת"א יישארו לך כרטיסי נוער ועוד לשער 5?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

אז א' או ששער חמש יהיה רק למנויים או שיהיו פשוט פחות מנויים.בטוח יש שיטה יותר חכמה לעשות את זה.

ב', חלקנו, לא כולנו, משרתים בצבא. עושים 11 - 3 וברגע שיכולים הולכים לקנות כרטיס למשחק (זו גם הסיבה שאין לי מנוי). לפני שבועיים קניתי כרטיס בוגר, אין שום סיבה שאני אעשה זאת שוב אחרי שני הפסדים, אני מניחה שיהיו כרטיסים מחר לשער חמש (בוגרים, ז"א(

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

crazyred כתב:אז א' או ששער חמש יהיה רק למנויים או שיהיו פשוט פחות מנויים.בטוח יש שיטה יותר חכמה לעשות את זה.

ב', חלקנו, לא כולנו, משרתים בצבא. עושים 11 - 3 וברגע שיכולים הולכים לקנות כרטיס למשחק (זו גם הסיבה שאין לי מנוי). לפני שבועיים קניתי כרטיס בוגר, אין שום סיבה שאני אעשה זאת שוב אחרי שני הפסדים, אני מניחה שיהיו כרטיסים מחר לשער חמש (בוגרים, ז"א(
אי אפשר להגביל לפחות מ200 את כמות המנויים... ומצד שני אי אפשר לבוא ולהגיד נשארו רק 500 מנויים בואו תיקנו אותם...
זה עניין של ביקוש, הוציאו מנויים (עד כמה שאני יודע על כל המקומות בשער 5) וכמה שנמכרו נמכרו...
ב. מבין אותך אבל אין כל כך מה לעשות בעניין, ההצעה שלי בשבילך היא לבקש ממשיהו שייקנה לך באמצע שבוע.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

חן בכל דבר שעושים יש יתרונות וחסרונות.
לי כבעל מינוי זהו צעד מבורך כי אני לא צריך להידחס בכניסה עם מאות אנשים-מקומי במגרש מובטח.

בתור חייל עד לא מזמן אני יכול להבין ומקבל.
אולי אפשר להעלות הצעה להנהלה להקצות מספר כרטיסים מסויים לחיילים שיימכרו ביום המשחק רק לחיילים.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
ofir

שליחה על ידי ofir »

זה שהלכת לקניון לקנות כרטיס לשער 5 אולי נשאר באיצטידון תלך ביום המשחק ותבדוק אולי יש להם??
ועוד משהו תגידו נישאר כרטיס נוער לשער 5 :גאוות הנגב:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

crazyred כתב:היום ניגשתי לקניון הנב על מנת לקנות כרטיסים למשחק מחר, ניגשתי וביקשתי "שני כרטיסים לשער חמש, נוער". להפתעתי נענתי "אין נוער יש רק בוגר".
נהדר.

לפני שבועיים ניגשתי ביום שישי (היום זה היה יום לפני המשחק, אז זה היה ארבעה ימים לפני המשחק), לקנות כרטיס נוער לשער חמש. התשובה לפני שבועיים הייתה זהה לתשובה היום...

ונשאלית השאלה:
מה, הקבוצה שלי עובדת עליי? מילא במשחקי חוץ, מנסים לעבוד עליי ולגרום לי לקנות כרטיס מבוגר.. אבל זו הקבוצה שלי, יש לה אינטרס שאני אבוא!

לא הוצאת מספיק כרטיסי נוער? תכניסו 2 נערים/ חיילים/ נשים בכרטיס בוגר. או שתוציאו עוד כרטיסים.

אגב, עכשיו נכנסים לאתר של לונה טורס כדי לרכוש את הכרטיסים באינטרנט (לפני שבועים פשוט קניתי כרטיס בוגר כי לא הייתי לי אפשרות להגיע עם כרטיס אשארי למגרש), אבל כאשר לוחצים על הקישור של הפועל באר שבע התשובה היא "לא נמצאו מופעים".

אז מחר, אני כרנאה אאלץ להגיע, לקוות שישארו כרטיסים לשער חמש. אם לא אחזור הביתה (לא אכנס לשער אחר).

חשוב מכך- מחר בא איתי חבר טוב שמעולם לא היה במשחק כדורגל. אם ניסע, לא ישארו כרטיסים ונחזור, אתם חושבים שהוא יצטרף אליי, יום אחד, שוב?
לא נראה לי.

זו טעות קריטית.

חבל.
1. חן, חבל שאת מסיקה מסקנות שלטעמי הם קיצוניות מידי.
גם אם לא תשיגי כרטיס לשער 5, למרות הצער שבדבר, יש שערים נוספים באיצטדיון.
בסופו של יום את באה בשביל לראות את הפועל באר שבע, כששער 5 זה רק האמצעי לכך.
גם אני בעבר כשהייתי חייל נתקעתי במצבים דומים כשלמרות המנוי הגעתי בגלל הצבא למשחקים בשנייה האחרונה כששער 5 סגור. אחד מהם אפילו היה מול מכבי חיפה לא פחות ולא יותר. ועדיין, בוודאי שלא הלכתי הביתה בעקבות כך. פשוט ישבתי בשער אחר.

2. לא מסכים עם הביקורת שהועלתה כאן לגבי ההנהלה.
מנוים לטעמי חייבים לקבל עדיפות ראשונה, גם בשער 5, שכן הם האוהדים המחויבים ביותר לקבוצה, אלה שיהיו לאורך כל העונה גם כשקר וגם כשחם, גם כשטוב וגם כשפחות טוב.
ההנהלה, ובצדק יש להגיד, מכרה כמות מנוים גדולה לשער 5. ועדיין, מתוך התחשבות בחיילים ובאחרים, השאירה גם מספר כרטיסים למכירה לקראת כל משחק.
אני מבין את הקושי שלך כחיילת, אבל הפיתרון חייב לבוא ממך. קרוב משפחה או חבר שיקנה לך כרטיס כבר שאת בצבא הוא הפיתרון הטוב ביותר.
מבין את הרצון שלך כחיילת להיות בשער 5, אבל יש עוד המון בני נוער ומבוגרים שנמצאים בעמדה שלך, אם בגלל חוסר יכולת כספית לקנות מנוי, אם בגלל עבודה במשמרות שמונעת מהם לבוא לכל משחק ואם מסיבות אחרות.
אי אפשר לתת מענה לכולם ולכן למרות שיהיו כאלה שנפגעים, אני כן חושב שהעדיפות חייב להיות לבעלי המנוי.

3. אני אישית יודע שכרטיסי נוער נמכרים לשער 5, אבל שוב יתכן שהם קצובים שכן יש גם כרטיסים לסטודנטים ומבוגרים שנמכרים גם כן.

4. לסיכום אני חוזר לנקודה הראשונה. תבואי עם חבר שלך מחר, תנסו לקנות כרטיס לשער 5, אם לא תצליחו, תקנו לשער אחר, חבל שתפסידי את המשחק רק בגלל ששער 5 מלא, מבטיח לך שגם בשערים 3,6 ו2 רואים את האדומים משחקים, גם משם שמחת השערים ושמחת הניצחון היא שמחה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

אם יש יותר ביקוש לכרטיסי נוער,גם אם נמכרים 500 כרטיסים לשער חמש, צריך להקצות באחוזים יותר כרטיסי נוער, כי בדיוק כמו המנויים, ובתור מי שמעולם לא היה לה מנוי (בעיקר כי אבא לא הסכים למחוייבות הזו מעולם, בכל זאת הגעתי לכמעט כל משחקי הבית, כמובן), אלה הם האנשים שיבואו בשביל לשבת ב"גוש המעודד".

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

שבת שלום לכולם , יש לי שאלה אם אני יגיע כ-40 דקות לפתיחת המשחק לשער 5 השער יהיה פתוח נכון?

הכוונה אם הוא לא יהיה מלא ויסגרו אותו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אימפריה באדום כתב:שבת שלום לכולם , יש לי שאלה אם אני יגיע כ-40 דקות לפתיחת המשחק לשער 5 השער יהיה פתוח נכון?

הכוונה אם הוא לא יהיה מלא ויסגרו אותו.
השער פתוח עד 15 דקות אחרי השריקה. ואין דבר כזה שער סגור בגלל שהוא מלא, בדיוק בשביל זה מכרו כמות מנוים מסוימת ומגבילים את מספר הכרטיסים, כדי שמי שמחזיק במנוי/כרטיס לא ישאר בחוץ.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה