וידאו: כך אנחנו נראים - בושה!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

Re: וידאו: כך אנחנו נראים - בושה!

שליחה על ידי ערן »

אי אפשר להגיד שהם קומץ והם חלק קטן
אותם שומעים ואותנו לא, אנחנו חייבים כבר לעשות מעשים
הגיע הזמן שמועדון האוהדים יקח את העניינים לידיים לפני שיהיה מאוחר מדיי.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אדון אורי ..!!!
הביצים נזרקו לא על דרך או השיטה של לופא להזכירך !!
בעונת העלייה עם לא לופא ההינו עדין תקועים שם עד עכשיו אז תפסיקו לזיין תשכל
ולאדון אריק נגיד ואתה רואה הרכב של קבוצה בטלויזיה שכולל 4 בלמים 5 קשרים וחלוץ בודד אחד מה תבין מהמערך הזה??? שהמאמן רוצה תיקו שהוא בונה על מתפרצות שהוא לא רוצה ליזום במשחק ורק לשמור על השער שלו
ולמוטי אני לא זוכר שום קללה נגד לופא אולי פה ושם אבל בטח לא כמו על גיא לוי אדון גיא לוי כבר משתווה לגוטמן עם מה שהקהל עושה לו
בתקופת לופא היה תקציב של מילקי והנהלה של חרא איך אתה משווה תתנאים בכלל במקום לשחק פתוח ולא לפחד הרי גם ככה יש 5 עולות ממה יש לו לפחד ב"ש תעלה ליגה וזה לא יקרה בגלל גיא לוי תאמין לי
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

זה שי ! כתב:אדון אורי ..!!!
ולאדון אריק נגיד ואתה רואה הרכב של קבוצה בטלויזיה שכולל 4 בלמים 5 קשרים וחלוץ בודד אחד מה תבין מהמערך הזה??? שהמאמן רוצה תיקו שהוא בונה על מתפרצות שהוא לא רוצה ליזום במשחק ורק לשמור על השער שלו
ולמוטי אני לא זוכר שום קללה נגד לופא אולי פה ושם אבל בטח לא כמו על גיא לוי אדון גיא לוי כבר משתווה לגוטמן עם מה שהקהל עושה לו
בתקופת לופא היה תקציב של מילקי והנהלה של חרא איך אתה משווה תתנאים בכלל במקום לשחק פתוח ולא לפחד הרי גם ככה יש 5 עולות ממה יש לו לפחד ב"ש תעלה ליגה וזה לא יקרה בגלל גיא לוי תאמין לי
זה שי !
לשיטתך, כל מאמן שמשחק 4-5-1 הוא בונקריסט שמחפש מתפרצות, טוב לדעת. אם היית אומר לי שמאמן עולה עם 3 בלמים
או עם שלושה שחקני קישור אחורי עוד הייתי יכול להתייחס לטענה, אבל הטענה שלך מגוחכת לטעמי. ההבדל בין 4-4-2
לבין 4-5-1 לא עושה את ההבדל בין מאמן הגנתי להתקפי. שנה שעברה גילי שיחק במערך של 4-3-3 ולא הגענו
לשער במשך חודשיים אז אל תעליב את האינטיליגנציה שלי. חבל שאתה מצדיק את אותם פרחחים, אבל כנראה
שזה לא יעזור, דעותינו חלוקות ושיבושם לך.
ד"א, לא יזיק אם תתבטא בצורה קצת יותר מנומסת, זה לא עולה כסף ולרגע אני לא אחשוד בך שאתה אוהב את גיא לוי...

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

בשביל מה אתה בא למגרש כדורגל? עכשיו בטח תגיד לי כדי לראות
קבוצה שמשחקת שוטף ולא מסתגרת מאחור,ושעם סוללת ''כוכבים''
כמו שיש לנו אנחנו כבר אמורים לחגוג עלייה..ושגיא לוי לא מאמן
אני פשוט לא מבין אוהדים כמוך..עד עכשיו צברנו כמות של נקודות מכובדת מאוד
השחקנים מצליחים להוציא נ''ק מהמגרשים הכי קשים..מה אתה עוד רוצה?
אין מה לעשות זה כדורגל לפעמים חייבים להסתגר אחורה ולעקוץ..תאמין לי
שב''ה אם נעלה ליגה השנה לאף אחד לא יהיה כ''כ אכפת איך..שנה הבאה
אלוהים גדול אתה חושב שמישהו עוד כמה שנים יזכור איך בדיוק גיא לוי
העלה אותנו ליגה?..העיקר שהוא הצליח.מקווה שמתישהו תיהיו איתנו ביחד
ואם כבר דיברתה,ואמרתה שאת לופא קדוש לא קיללו..אני לא יודע
בדיוק באיזה כוכב נולדתה..ולצערי אין מה לעשות זה הכדורגל הישראלי,
כדורגל שלא יודע להעריך מאמנים,כמו דעתי על נימני ''המלך'' של מכבי
יום אחד גם הוא יזרק החוצה בבעיטה בתחת..הוא לא היה צריך
בכלל היה להיכנס לנעליים של המאמן

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

זה שי ! כתב:אדון אורי ..!!!
זה שי !
מה אתה מבין בכלל בכדורגל שתגיד מתי מה המאמן מחפש ואת השיטת משחק שלו!!!!
אנשים משחקים אותה כאילו הם יודעים יותר טוב מכל מאמן שהיה פה.

תאמין לי שגיא לוי ואפילו המאמן הכי זוטר בעולם מבין יותר ממך.
הערות שלך ממש לא ענייניות ואתה פשוט רוצה שגיא לוי ילך הביתה בכדי שיבוא מאמן חדש שתגיד גם לו ללכת
אז אני מודיע לך שאם הוא ילך לא יהיה מאמן אחר ולא יהיה לך בעלים בקבוצה אבל אל תדאג אנחנו לא ניתן לזה לקרות
הפעם לא ניתן לקומץ של האנשים הכל כך קטנים האלה לנצח!!!!
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

שי,

גיא לוי, מרקו בלבול, גילי לנדאו, אלי גוטמן, אלי כהן, ניר לוין, לופא קדוש (בעונת הירידה במיוחד), מוטי איווניר ועוד...

כוללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללם חטפו קללות מהקהל בב"ש.
כוללללללללללללללללללללללללללללללללללם גרועים. רק הקהל של ב"ש יודע לאמן!
החליפו פה 1000 מאמנים
החליפו פה 100000 שחקנים
תודה לאל, החליפו פה גם בעלים
ודבר אחד לא החליפו...

בשנים האחרונות בכלל יש הקצנה מטורפת של הקללות, האנדרלמוסיה חוגגת. טירוף מה שהולך פה, טפשות שלא נראתה שנים.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אליק כתב:שי,

גיא לוי, מרקו בלבול, גילי לנדאו, אלי גוטמן, אלי כהן, ניר לוין, לופא קדוש (בעונת הירידה במיוחד), מוטי איווניר ועוד...

כוללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללם חטפו קללות מהקהל בב"ש.
כוללללללללללללללללללללללללללללללללללם גרועים. רק הקהל של ב"ש יודע לאמן!
החליפו פה 1000 מאמנים
החליפו פה 100000 שחקנים
תודה לאל, החליפו פה גם בעלים
ודבר אחד לא החליפו...

בשנים האחרונות בכלל יש הקצנה מטורפת של הקללות, האנדרלמוסיה חוגגת. טירוף מה שהולך פה, טפשות שלא נראתה שנים.
במילים אחרות אתה אומר שהקהל אשם כמו שגיא לוי אומר אוקי הבנתי
יש הבדל בין קללות של 10 אנשים לבין כל שער 2 תבין ..!
דרך אגב מכל המאמנים שרשמת שם ...!!פרט ללופא כמעט כולם היו אותו דבר רק עם לופא הגעת לתוצאות וגם שיחקת יפה
בעונת הירידה הוא לא זה שבנה תקבוצה להזכירך ובא בתור מושיע ועם הוא היה מתחילת העונה אין מצב שאנחנו יורדים ליגה
אף מאמן מאלה שרשמת לא הביא תוצאות בשטח ומשחק כדורגל יפה גוטמן הביא רק תוצאות והרס לנו תקבוצה עם רכש מסיבי ומשחק בונקריסטי שהוריד להרבה אנשים את הפאן מהכדורגל .. אנשים כמוני שהיו באים שעתיים לפני משחק פתאום באים 5 דקות אחרי שריקת הפתיחה בגלל שהמשחק לא מעניין בכלל ..

אי אפשר להחליף את הקהל .. הקהל הוא הלב הקהל תמיד צודק כמו שאומרים הלקוח תמיד צודק
אנחנו הלקוחות ואני יגיד לך משהו אנחנו הלקוחות הכי מפגרים שיש ..!!!

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

זה שי ! כתב:
בעונת הירידה הוא לא זה שבנה תקבוצה להזכירך ובא בתור מושיע ועם הוא היה מתחילת העונה אין מצב שאנחנו יורדים ליגה

אי אפשר להחליף את הקהל .. הקהל הוא הלב הקהל תמיד צודק כמו שאומרים הלקוח תמיד צודק
אנחנו הלקוחות ואני יגיד לך משהו אנחנו הלקוחות הכי מפגרים שיש ..!!!

זה שי !
הנה הוא ממשיך להתנבא ואומר שעם לופא לא היו מגיעים למצב של ירידת ליגה.... נו באמת אפשר להתווכח עם זה?
אדון "זה שי" - זהו שהלקוח לא תמיד צודק ואם חלק מהקהל היה מתנהג במרכז שירות של חברה סלולרית למשל - אז ממזמן היו מזמינים לו משטרה!! וחוץ מזה מי זה "הקהל"? אלו שמעודדים בכל מצב או אלו שמקללים? אם זאת האופציה השניה אז בדבר אחד אתה צודק:
אנחנו באמת הלקוחות הכי מפגרים שיש!!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

שי, "אם" כבר לא כל כך רלוונטי. יופי, ואם לסבתא היו גלגלים?

ואתה יודע שאתה מדבר שטויות. בכנות, באמת נראה לך הגיוני לקלל עזוב מאמן מולח לא מוצלח, כבנאדם, נראה לך הגיוני? אימא של גיא לוי זונה כי הפסדנו מול אחי נצרת?

ניקח דוגמאות מכמה מצבים בחיים:
השקעת בבורסה, בחברה אחת מיני רבות, לדוגמא אפריקה ישראל. המנייה צנחה בשלושים אחוז ואיבדת הרבה מאוד כסף, האם זה לגיטימי ללכת לביתו של לב לבייב ולקלל אותו? מקסימום תמכור את המניות.

למדת לבגרות במתמטיקה במשך שבועיים (חרשן משהו :]). למדת מהמיקוד והופס יש שאלה קשה שלא הופיעה במיקוד. תלך לקלל את המורה שהמליצה לך על המיקוד? תלך לקלל את כותב המיקוד? את בני גורן?

אתה אוהד קבוצת כדורגל, הקבוצה בסה"כ מצליחה (נגיד 18 נקודות תוך 30 אפשריות), אבל מידי פעם לקבוצה יש נפילות. ומהמאן קצת מעצבן אותך, הוא שונה ממך ומתפיסת הכדורגל שלך וזה, בכנות קצת מפחיד אותך. אתה מאוד אוהב את הקבוצה. מידי פעם הקבוצה מפסידה. תקלל את המאמן?!
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

זה שי ! כתב:
אנחנו הלקוחות הכי מפגרים שיש ..!!!
לפחות במשהו אחד אתה צודק!
יש לנו קהל מושפע ומפגר שאני מתבייש להיות שייך אליו, אלמלא אהבה חסרת גבולות לקבוצה ממזן הייתי מפסיק להיות שייך לקבוצה החברתית שנקראת אוהדי הפועל באר שבע.

למה באנגליה הקהל יכול למחוא כפיים לקבוצה שיורדת ליגה?
למה זה לא יכול לקרות אצלנו?
למה אי אפשר להיות מתורבתים ולהביע דעה שונה בצורה מתורבבת (אנשי המרד הגדול יכולים להסביר לך בצורה מעולה איך עושים זאת)?
למה לקלל?

כי זה כדורגל?
כדורגל זה פאן לא רק לערסים ואנשים מתוסכלים שבאים לפרוק את העצבים, זה אמור להיות כייף לכל המשפחה, ואיזה בן אדם הגיוני יביא את הילד שלו למגרש כדורגל כשהוא יודיע שהדבר היחיד שהילד שלו ילמד הוא אוצר מילים שלילי.

אנחנו כבר ארבע שנים בליגה הלאומית כולם אשמים (שחקנים, מאמנים הנהלות...) אבל מה רק האוהדים לא אשמים בכלום, נכון אנחנו הלב של הקבוצה אבל במקום להזרים דם חדשו נקי אנחנו כל שבוע גורמים להתקף לב ומביאים את הגוף לקריסת מערכות.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

שלח תגובה