הספסלים עוברים דירה..!!(תמונות בלעדיות)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

Re: הספסלים עוברים דירה..!!(תמונות בלעדיות)

שליחה על ידי אביאל »

אליק כתב:מה תודה מה?
תסביר בבקשה את הפס הסגול ומיד!

שלא נדבר על זה שלא רואים הפנים של השחקנים שמתאמנים שם! :P
פשוט מאוד...
הפס הסגול זה פס שהעבירו אותו גם...פשוט זה היה כל-כך רחוק שלא ראינו אותו משער 5.

וזה שאתה לא מזהה זאת בעיה שלך...לדעתי כל באי הפורום זיהו את הכישרון הגדול מילדים ג' בני בנימין.

יאללה עכשיו אתה יכול להגיד תודה. נקניק. :משוגע:

סמל אישי של משתמש
oran
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oran »

Eran1 כתב:הספסל שלנו יהיה ליד שער 6 כמו שליאור אמר
אנחנו צריכים להביע תמיכה אדירה ולדעתי לעבור לשער 6 זה מתבקש, לפחות התקופה הקרובה.
די כבר עם הרעיונות המטומטמים האלה

תנו קצת שקט גם אתם אלה שלא מקללים (לא שאני מקלל אבל רואים שנוצרו פה שתי קבוצות), לא צריך גם אתם לעשות צעדים דרסטים, להישאר בשער 5 לעודד את הקבוצה ואני מדגיש את הקבוצה (לא גיא לוי, זה רק יתסיס את החצי השני ויגרום לאווירה לא נעימה ביציע).

עשיתם יותר מדי מכל הסיפור, תנו כבר לברוח מהליגה הזאת לא משנה איך.
תמונה

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

oran כתב: תנו כבר לברוח מהליגה הזאת לא משנה איך.
זה בדיוק מה שאנחנו אומרים!!!
אחרי ארבע שנים נוראות לא אכפת לנו האיך העיקר שזה יקרה!
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

לעבור לשער 6 זה רעיון מצויין

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

יצא סרט חדש בקולנוע
" הבריחה מהמציאות " הכוכב הראשי של הסרט הוא גיא לוי !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

קודם כל אני חייב לברך סוף סוף על היוזמה הכ''כ מבורכת הזאת..זה היה פשוט צעד שהיה חייב להיעשות לאחר כל ''הברכות'' שאוהדי שער 2 בירכו את גיא ואת השחקנים,אולי עכשיו יהיה קצת שקט בצד של גיא לוי..אבל בצד השני אני כבר רואה את ההר געש שעומד להיתפוצץ על כל חברי ההנהלה,וכן כן אני מאמין שזה יגיע למצב שילכלכו על אלונה..עכשיו רק צריך להוריד פרופיל לסיפור הזה כי בזה שהעבירו את הספסלים,לא שאני אומר שזה לא מעשה טוב אבל זה גורם לסיפור להתנפח יותר מדי.רק חבל לצערי שכל יושבי שער הכבוד צריכים לשמוע את כל הגועל נפש הזה..תחשבו על זה ככה,עכשיו לפחות השמש לא תסנור אותם והם לא יצטרכו לתלות מגבות ואללה איסטר חחח

ולסרט הזה קוראים ''ההיתעלמות'' אדון שי..
איך מתעלמים מילד קטן שבוכה כאשר הוא לא קיבל את מבוקשו?
ככה לאט לאט מתעלמים גם ממכם..בסוף תתעייפו

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

עם יהיה משחק שוטף משחק טוב משחק שאני יראה מהשנייה הראשונה שאנחנו במגרש ורוצים לנצח שנלחץ שגיא יראה מעורבות במשחק ולא כמו גולם יחכה כהרגלו עד דקה 75 בשביל לעשות חילוף ולא יעלה עם הרכבים משונים אני הראשון שירשום משהו לטובתו
אני גם לפני המינוי שלו רציתי שהוא יגיע לפה אבל לא האמנתי שככה הקבוצה תיראה שעד עכשיו אין הרכב קבוע !
ויש פילוג בין אוהדים
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

שליחה על ידי רונן כהן »

תגידו משעמם לכם אין לכם על מה לדבר אז אתם מדברים על שער 2 חלאס כבר נמאסתם.הזזת הספסלים זה הצעד הכי מטומטם שנעשה עד היום בבאר שבע. כנראה שהקבוצה שלנו נכנעת בקלות רבה לא רק במגרש אלא גם לאוהדים שמקללים,איזה יופי העברתם את הספסל אז זהו לא יקללו או שרק ישמעו את העידוד הפנטי שלכם,שלפעמים אתם לא יודעים מתי לסתום אז יאללה בואו נשמע אותכם מעודדים כל דבר כנגד שער 2 כאילו שאנחנו האויבים שלכם.הלוואי וההנהלה תעשה משהו שיפגע גם בכם ואז נראה מה תעשו,אה נכון תחרמו את המשחקים תסתכלו על עצמכם לפני שאתם מסתכלים בחיוך על דברים שפוגעים באחרים.
עכשיו רק נשאר לחכות ולראות מה יעשה השינוי הזה,מה שבטוח הוא עשה זה פילוג בין הקהל וכל מי שחושה שהתעלמו מאיתנו אז הוא לא יודע על מה הוא מדבר ואת זה אנחנו עוד נראה
תמונה

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

רונן כהן כתב:תגידו משעמם לכם אין לכם על מה לדבר אז אתם מדברים על שער 2 חלאס כבר נמאסתם.הזזת הספסלים זה הצעד הכי מטומטם שנעשה עד היום בבאר שבע. כנראה שהקבוצה שלנו נכנעת בקלות רבה לא רק במגרש אלא גם לאוהדים שמקללים,איזה יופי העברתם את הספסל אז זהו לא יקללו או שרק ישמעו את העידוד הפנטי שלכם,שלפעמים אתם לא יודעים מתי לסתום אז יאללה בואו נשמע אותכם מעודדים כל דבר כנגד שער 2 כאילו שאנחנו האויבים שלכם.הלוואי וההנהלה תעשה משהו שיפגע גם בכם ואז נראה מה תעשו,אה נכון תחרמו את המשחקים תסתכלו על עצמכם לפני שאתם מסתכלים בחיוך על דברים שפוגעים באחרים.
עכשיו רק נשאר לחכות ולראות מה יעשה השינוי הזה,מה שבטוח הוא עשה זה פילוג בין הקהל וכל מי שחושה שהתעלמו מאיתנו אז הוא לא יודע על מה הוא מדבר ואת זה אנחנו עוד נראה
אתה יכול להסביר לי איך בדיוק העברת הספסלים לצד השני פוגעת בשער 2?
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

בכיף אני יסביר לך עצם העובדה שהחליטו להעביר את הספסלים דווקא עכשיו זה מראה שזה בגלל הקללות של שער 2,אם היו מעבירים אותם בתחילת העונה לא הייתי אומר כלום.
עצם העובדה שרוב יושבי שער 5 חושבים שהנה ההנהלה עשתה משהו כנגד שער 2 זה גורם לפילוג של הקהל ותקן אותי אם אתה חושב אחרת.
לפי דעתי זה מראה על חולשה של מישהו מההנהלה וזה לא התזמון הנכון לעשות את זה.
אני לא בעד הקללות שחלק מיושבי שער 2 מקללים אבל אני גם לא נרתע או מפחד מהם ועל כן אני גם אמרתי שאני ינסה לעשות שינוי בקטע הזה.
אז בוא אתה תגיד לי מה הקטע בהעברת הספסלים אם זה לא רתיעה משער 2? אשמח אם תשנה את דעתי
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

רונן כהן כתב:תגידו משעמם לכם אין לכם על מה לדבר אז אתם מדברים על שער 2 חלאס כבר נמאסתם.הזזת הספסלים זה הצעד הכי מטומטם שנעשה עד היום בבאר שבע. כנראה שהקבוצה שלנו נכנעת בקלות רבה לא רק במגרש אלא גם לאוהדים שמקללים,איזה יופי העברתם את הספסל אז זהו לא יקללו או שרק ישמעו את העידוד הפנטי שלכם,שלפעמים אתם לא יודעים מתי לסתום אז יאללה בואו נשמע אותכם מעודדים כל דבר כנגד שער 2 כאילו שאנחנו האויבים שלכם.הלוואי וההנהלה תעשה משהו שיפגע גם בכם ואז נראה מה תעשו,אה נכון תחרמו את המשחקים תסתכלו על עצמכם לפני שאתם מסתכלים בחיוך על דברים שפוגעים באחרים.

צודק אני גם רואה את הפילוג הזה שאנשים יכנסו למגרש ויראו את הזזת הספסל זה יראה לא טוב ...!
זה מראה כאילו אנחנו הבעייה כאילו בגללנו הקבוצה לא מצליח בגללנו ההרכבים המשונים שגיא לוי עולה איתם כי הוא לא מצליח להתרכז ..!
מה שבטוח במוצאי שבת נידע תתשובות !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

רונן כהן כתב:בכיף אני יסביר לך עצם העובדה שהחליטו להעביר את הספסלים דווקא עכשיו זה מראה שזה בגלל הקללות של שער 2,אם היו מעבירים אותם בתחילת העונה לא הייתי אומר כלום.
עצם העובדה שרוב יושבי שער 5 חושבים שהנה ההנהלה עשתה משהו כנגד שער 2 זה גורם לפילוג של הקהל ותקן אותי אם אתה חושב אחרת.
לפי דעתי זה מראה על חולשה של מישהו מההנהלה וזה לא התזמון הנכון לעשות את זה.
אני לא בעד הקללות שחלק מיושבי שער 2 מקללים אבל אני גם לא נרתע או מפחד מהם ועל כן אני גם אמרתי שאני ינסה לעשות שינוי בקטע הזה.
אז בוא אתה תגיד לי מה הקטע בהעברת הספסלים אם זה לא רתיעה משער 2? אשמח אם תשנה את דעתי
הפילוג בקהל קיים הרבה לפני המעבר של הספסלים, ברגע שאני מגיע למשחק ומעוניין להנות ולעודד אוהדים אחרים
הורסים לי את אותו כיף שקיים בכדורגל ופוגעים בקבוצה.
קשה מאוד לנהל משחק כאשר בכל המשחק אוהדים גרים אצלך באוזן עם קללות אני בטוח שזה לא נעים לאף אחד.
המעבר הזה יתן לצוות קצת שקט אני מקווה.

השינוי בשער 2 עדיין נחוץ ואני מקווה שאתה עדיין תנסה לעשות אותו...
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

לנסות בטוח שאני ינסה וזה בגלל שהתחייבתי למישהו בכיר בהנהלה שאני לא ייתן ששום אוהד יהרוס לי את הקבוצה אומנם עכשיו זה יהיה קשה בגלל כל התגובות כנגד שער 2 אבל אני מאמין שנצחון בשבת ויהיה אפשר להתחיל לעשות שינוי.
אני רק מקווה שאנשים פה יפסיקו ללכלך על שער 2 כי זה לא נותן כלום חוץ מבלגן שיהיה בין שער 2 לשער 5
תמונה

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אני לא חושב שזה קשור לשער 2 המחלה הזו קיימת כבר בכל האיצטדיון בשער חמש זה חמור לא פחות ואם הספסל יהייה מתחת לשער 5 גם שם יהיו קללות.
הספסל של הקבוצה יהייה ליד שער 6 שבינינו זה הכי טוב כרגע.

אני מקווה שאנשים יבינו שלא עושים שום דבר נגד מישהו מסויים יש כאלו בעיר הזו ששמים עצמם מעל הקבוצה ודואגים לאינטרסים האישיים שלהם על חשבון הקבוצה וכל מי שאוהב את הקבוצה צריך לתעמת איתם ולא לתת להם להרוס לכולם.

סמל אישי של משתמש
atedgi

שליחה על ידי atedgi »

צעד מצוין עכשיו נקווה שיהיה שקט לשחקנים
זהו אי אפשר יותר להתלונן שמפריעים לשחקנים ולמאמן ולא נותנים לו את השקט שלו אז שגיא לוי לא יגיד שיש אנריגה שלילית
תמונה

שלח תגובה