דדדדדדדדדדדייייייייייייייייייייייי!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

דדדדדדדדדדדייייייייייייייייייייייי!

שליחה על ידי yedidel »

חבר'ה, העניין כבר יצא מכל פרופורציות.
אם לא נרגיע את הרוחות זה עלול להיגרר למקומות לא נעימים.

אני נמנה על אלה שחושבים שצריך לעקור את הקללות. אבל לא בכוח, בהידברות, בהבנה, בסבלנות.
כבר שמעתי על עימות אלים שנמנע ברגע האחרון בשישי, הדבר האחרון שאנחנו צריכים עכשיו זה אלימות בין אוהדים.

העניין של מעבר הספסלים צריך לרדת מהכותרות. יכול להיות שזה באמת היה משהו מתוכנן מראש כמו שכבר טענו במועדון, ברור שאף אחד לא יאמין להם רק בגלל שזה קרה השבוע, אבל אי אפשר לדעת.

אנשים פה ובשאר הפורומים לוקחים את הדברים ללב, ויש כבר מספיק דיונים שהפכו לאישיים וירדו מהפסים. חבר'ה, אנחנו אוהדים אותה קבוצה.

בתקווה לשבת מוצלחת, יאללה הפועל!

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

Re: דדדדדדדדדדדייייייייייייייייייייייי!

שליחה על ידי ג'וני »

השבת תהייה מוצלחת אם אנשים יבוא באמת ובתמים עם רצון שהקבוצה תנצח אבל לצערי יש הרבה בעיר הזו שרוצים שהקבוצה והמאמן יכשלו בשבת.

כשמישהו מנסה להרוס את מה שאתה אוהב באמת אתה לא יכול לעמוד מהצד ולתת לו לעשות ככל שעולה על רוחו.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ג'וני כתב:השבת תהייה מוצלחת אם אנשים יבוא באמת ובתמים עם רצון שהקבוצה תנצח אבל לצערי יש הרבה בעיר הזו שרוצים שהקבוצה והמאמן יכשלו בשבת.

כשמישהו מנסה להרוס את מה שאתה אוהב באמת אתה לא יכול לעמוד מהצד ולתת לו לעשות ככל שעולה על רוחו.
נכון, אבל אתה לא יכול לשנות הרגלים של שנים ברגע. צריך לפעול חכם.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

yedidel כתב:
נכון, אבל אתה לא יכול לשנות הרגלים של שנים ברגע. צריך לפעול חכם.
אתה גם לא יכול להמשיך לעמוד ולהסתכל מהצד איך הורסים פה כל סיכוי להצלחה. לא רוצים לשנות הרגלים של שנים ביומיים. רוצים להתחיל לשנות.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

מסכים.

בכול מקרה ובכול מצב אלימות איננה חלק מהמשחק !

על כולנו להתלכד סביב הקבוצה כאשר המטרה הינה עליית ליגה.

חילוקי דיעות היו יהיו וישנם אולם אין לעבור את גבול הטעם הטוב.

בהזדמנות זאת אני רוצה להבהיר - אין להבין מדברי הבקורת שלי כלפי גיא לוי והתנהלותו ולו רמז קטן שיש לפעול בדרך אלימה לא מילולית ובוודאי לא פיזית לא כלפי גיא ולא כלפי אוהדים.

קדימה באר שבע מנצחים בשבת ! :צעיף: :מעודדת: :דגל: :תופים: :סמל הפועל:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:חבר'ה, העניין כבר יצא מכל פרופורציות.
אם לא נרגיע את הרוחות זה עלול להיגרר למקומות לא נעימים.

אני נמנה על אלה שחושבים שצריך לעקור את הקללות. אבל לא בכוח, בהידברות, בהבנה, בסבלנות.
כבר שמעתי על עימות אלים שנמנע ברגע האחרון בשישי, הדבר האחרון שאנחנו צריכים עכשיו זה אלימות בין אוהדים.

העניין של מעבר הספסלים צריך לרדת מהכותרות. יכול להיות שזה באמת היה משהו מתוכנן מראש כמו שכבר טענו במועדון, ברור שאף אחד לא יאמין להם רק בגלל שזה קרה השבוע, אבל אי אפשר לדעת.

אנשים פה ובשאר הפורומים לוקחים את הדברים ללב, ויש כבר מספיק דיונים שהפכו לאישיים וירדו מהפסים. חבר'ה, אנחנו אוהדים אותה קבוצה.

בתקווה לשבת מוצלחת, יאללה הפועל!
אני רואה שאתה מוביל אותנו לשאלה של פילוג בקהל.
ואני שואל אותך, כי אתה מכיר את האנשים שמקללים, נוהמים והתעמתו עם מישל - האם זה לא אותם אנשים שהתעמתו איתנו בעבר גם פיזית?
אז במקום אלי גוטמן או אלי זינו קוראים לאדם בויכוח גיא לוי, זה לא משנה.
הויכוח כאן נשאר אידאולגי.

האם אני אתן למישהו את הזכות לעשות טרור ביציע רק כי הוא עושה זאת בעזרת אלימות מילולית ופיזית?
האם בשבת במידה ונהיה בפיגור, ואני אעודד, ויעמוד מולי אחד מהמקללים ויאיים עלי ( כמו שכבר קרה לי בעבר) וידרוש ממני באיומים להפסיק לעודד ( כמו שקרה למישל השבוע בעילוט ) אני מחויב לשמוע לו בשביל למנוע פילוג?

הדיון כאן הוא אידאולגי על הזכות שלי להביע דעה ולהגן עליה.
כרגע אולי נראה לך שאתה מחוץ לדיון, אבל עוד יגיע היום שאתה תעודד איתנו ואתה תהיה חלק מהמטרה לאותם אנשים שינסו להשתיק בעזרת קללות או איומים, השאלה האם תפסיק לעודד כדי "לא ליצור פילוג" או שתדבוק באמונה שלך.

והנקודה שאני מעלה כאן היא לכל אחד ואחד מכם.
נמרוד, אורי, וכל יתר חברי ליציע, נקודת המשבר תגיע, נקודת הרתיחה תגיע, ואם לא ננקוט עמדה עכשיו אז כמו בעבר אותם אנשים ירשו לעצמם להתנהג באלימות, פיזית או מילולית, כדי להשתיק אותנו, בדיוק כמו שקרה למישל ואחרים בשישי בעילוט.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
orbrel

שליחה על ידי orbrel »

זה הכדורגל אין מה לעשות מקללים ואי אפשר לקנות אוהדים בניצחון אני רוצה לראות כדורגל לא רניתי מנוי בשביל לראות את הקבוצה שלי משחקת כאילו אנחנו בליגה א' ואם זה עוזר לקלל אני מוכן לזה ואולי כולם שחכו מה גיא אמר על האוהדים בתחילת העונה ואחר כך במשחק נגד הפועל ירושלים ואיך הוא העיף את סתיו מהקבוצה אות אי אשפר לקנות בניצחון משמים שהקבוצה שלך לא משחקת

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

orbrel כתב:זה הכדורגל אין מה לעשות מקללים ואי אפשר לקנות אוהדים בניצחון אני רוצה לראות כדורגל לא רניתי מנוי בשביל לראות את הקבוצה שלי משחקת כאילו אנחנו בליגה א' ואם זה עוזר לקלל אני מוכן לזה ואולי כולם שחכו מה גיא אמר על האוהדים בתחילת העונה ואחר כך במשחק נגד הפועל ירושלים ואיך הוא העיף את סתיו מהקבוצה אות אי אשפר לקנות בניצחון משמים שהקבוצה שלך לא משחקת
אתה לא אומר את האמת ורושם דברים בלי הגיון.
ממתי הקללות עוזרות לקבוצה לשחק יותר טוב? תזכיר לי מקרה אחד שזה עזר?
לא שכחתי מה גיא לוי אמר לאחר המשחק מול הפועל ירושלים ואני מסכים איתו ב- 100%
הוא צודק בכל מילה וכולם יודעים את זה פשוט לו היה האומץ להגיד את זה.

גיא לוי לא העיף את סתיו מהקבוצה אלא הוא את עצמו ברגע שהוא התגלה לאלונה כסרטן וחטרן.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
orbrel

שליחה על ידי orbrel »

אולי אתה לא יודע אוו שאתה לא זוכר אבל שנות ה90 הם אולי השנים הכי יפות של הקבוצה אולי חוץ מ74 75 בקיצר בשנים האלה הקהל לא היה מעודד הוא היה עומד בשער 2 ורק מקלל

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

orbrel כתב:אולי אתה לא יודע אוו שאתה לא זוכר אבל שנות ה90 הם אולי השנים הכי יפות של הקבוצה אולי חוץ מ74 75 בקיצר בשנים האלה הקהל לא היה מעודד הוא היה עומד בשער 2 ורק מקלל
אני זוכר ויודע ואתה מדבר שטויות. כמו עכשיו - גם אז היה קומץ קטן שמקלל וימשיך לקלל גם אם יחתימו פה את נבחרת ברזיל או את מוריניו בתור מאמן.
אז דווקא יצא לי לשבת לא מעט בשער שתיים ותמיד היה עידוד אמנם לא בצורה מאורגנת כמו עכשיו אבל באמת הרגשת שוסרמיל זה מבצר כי הקהל נתן דחיפה גדולה לקבוצה. הבעיה שעם הזמן ועם ההשתלטות של בעל האולמות, הדחיפה הזאת נעלמה לאט לאט ואת התוצאות אנחנו רואים היום.
כמו שאמרתי - הקבוצה בשיקום אבל חלק מהקהל עדיין הוא אלי זינו באופיו. אבל גם גם החלק הזה של הקהל ישתקם ויבין שאנחנו חוזרים לימים הגדולים.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

orbrel כתב:זה הכדורגל אין מה לעשות מקללים ואי אפשר לקנות אוהדים בניצחון אני רוצה לראות כדורגל לא רניתי מנוי בשביל לראות את הקבוצה שלי משחקת כאילו אנחנו בליגה א' ואם זה עוזר לקלל אני מוכן לזה ואולי כולם שחכו מה גיא אמר על האוהדים בתחילת העונה ואחר כך במשחק נגד הפועל ירושלים ואיך הוא העיף את סתיו מהקבוצה אות אי אשפר לקנות בניצחון משמים שהקבוצה שלך לא משחקת
אתה צודק באיזה שהוא מקום, אי אפשר לקנות את האוהדים בניצחון. רבים מאיתנו מגיעים לאיצטדיון בשביל לראות כדורגל יפה, להנות ממנו, גם רבים חושבים שניצחונות עם כדורגל מגעיל זה לא מה שאנחנו רוצים, עם כל הכבוד .
אבל האם אתה באמת חושב שקללות יעזרו ? שאם תקלל את אלעד אז הוא יתחיל לרדם לגלישים ?
יודע מה, אני לא אומרת שחייב לעודד גם שהקבוצה בתבוסה ושבנוסף לכך אין כדורגל, אין לחימה אין כלום.
ברגעים כאלה- הרבה אוהדים מתחילים לקלל, להוציא את התסכול .
ואת האמת , זה עוזר ? כולנו רואים מה זה עושה , חוץ מלכער את האווירה, להרוס ולדכאות זה לא עושה כלום.
אף אחד לא לומד מזה כלום, לא השחקנים, לא המאמן לא אלונה . כלום פשוט .
אני מבינה את הטענות שלכם, באמת שאני מבינה , אבל אולי במקום קללל ננסה לפתור את זה בצורה יותר בוגרת .
לפי דעתי צריך ליזום פגישות של כמה חברים מההנהלה, המאמן ומס' שחקנים, פעם בחודש לדוגמא עם מס' אוהדים, כל פעם אוהדים אחרים.. לא חייב שיהיו מארגון כזה או אחר .
זה יוכל לעזור להנהלה להבין את התסכול של האוהדים ואת מה שהם חושבים, ואולי לשנות את הגישה של האוהדים.
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מתי? מתי? מתי עזרו קללות לקבוצה וגרמו לשחק כאילו היא מורכבת מאוסף של שחקני אינטר\בארסה\יונייטד ומילאן??
מה גיא אמר על האוהדים בתחילת העונה?? תזכיר לי? זה שהוא בא בגלל אלונה? גם אלפי האוהדים שגודשים את וסרמיל זה בגלל אלונה (וכמו שהדגיש כבר קוקי לפני, לא בשביל אלא בגלל).
ואחרי המשחק של הפועל ירושלים הוא אמר את מה שכולם פה יודעים ומבינים. כל מאמן שמגיע לכאן מבין את זה מהר ויודע, אבל מפחד לדבר. לגיא לוי יש ביצים.

תראה את הראיון עם אלונה, גיא לוי קיבל הודעה מפתיעה שבה אלונה אמרה לו שהיא פיטרה את סתיו החתרן. הוא אפילו לא ראה את התכנית והיא הסבירה לו למה היא עשתה את זה.

אז תפסיקו לשקר, תפסיקו להמציא מציאות שנוחה לכם. הדבקתם תוויות ואתם דובקים בהם גם כשהמציאות חובטת לכם בפרצוף.

אותי אפשר לקנות בעליית ליגה - זה מה יש. מה לעשות - נשבר לי לנסוע ללוד. תמשיכו לקלל - ניסע גם לרמה"ש.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אליק כתב:
מתי? מתי? מתי עזרו קללות לקבוצה וגרמו לשחק כאילו היא מורכבת מאוסף של שחקני אינטר\בארסה\יונייטד ומילאן??
ואיפה ליברפול??
כנראה קבוצה קטנה ולא גדולה כמו יונייטד :מתגלגל מצחוק:
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

מוטי כתב: ואיפה ליברפול??
כנראה קבוצה קטנה ולא גדולה כמו יונייטד :מתגלגל מצחוק:
מוטי, במקרה זה אתה ממש דורש אלימות , הא? :יריות: :סייף:
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה