תקציר ומסקנות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
bs war

תקציר ומסקנות

שליחה על ידי bs war »

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=uNMGbOozqag[/BBvideo]

1) הגול הראשון פשוט שער עצמי אומלל של אילוז.

2) תגידו מה שתגידו, קאלה לא אשם בשער השני, אלא גלארסה שאיכשהו נתן לערן לוי לפרפר אותו ככה.

3) יכול להיות שקאלה יכל להגיע לכדור בשער השלישי, לפני טרטצקי- אבל למה פדידה הוא זה שרודף אחריו ? איפה גלארסה??

ובצד החיובי...

1) מליקסון תותח !

2) קדוסי החלוץ הכי טוב בארץ בשערי דרדל'ה :)

סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: תקציר ומסקנות

שליחה על ידי nitsande »

1. שמת לב שקאלה מעך את אביתר שניסה להציל את הכדור...? שער עצמי? אולי... בגלל שהוא נגע אחרון בכדור.
אבל אם קאלה לא רומס אותו זה בטח נראה אחרת.
2. כן בהחלט סיבב את גלארסה בקלות, ובכל זאת איפה לעזאזל קאלה?? תפסיק לפטור את קאלה מכל שער.
כדור חלש יחסית שמוקשת וקאלה במיקום הכי גרוע בעולם עדיין יכול לקחת את הכדור.
3.פדידה תופקד בשלב זה כמגן ימני, מתפקידו של המגן הימני לרוץ עם המגן השמאלי של היריבה אם הוא עולה להתקפה.
זה מה שהוא עשה, ואין לי טנענות אליו טרטצקי פשוט היה לפניו. בקשר לקאלה נגמרו כבר המילים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

nitsande כתב:1. שמת לב שקאלה מעך את אביתר שניסה להציל את הכדור...? שער עצמי? אולי... בגלל שהוא נגע אחרון בכדור.
אבל אם קאלה לא רומס אותו זה בטח נראה אחרת.
2. כן בהחלט סיבב את גלארסה בקלות, ובכל זאת איפה לעזאזל קאלה?? תפסיק לפטור את קאלה מכל שער.
כדור חלש יחסית שמוקשת וקאלה במיקום הכי גרוע בעולם עדיין יכול לקחת את הכדור.
3.פדידה תופקד בשלב זה כמגן ימני, מתפקידו של המגן הימני לרוץ עם המגן השמאלי של היריבה אם הוא עולה להתקפה.
זה מה שהוא עשה, ואין לי טנענות אליו טרטצקי פשוט היה לפניו. בקשר לקאלה נגמרו כבר המילים.
1. לא שמתי לב. קאלה זינק לכדור כמו כל שוער נורמלי ואילוז פשוט נגח פנימה. לא חושב שקאלה "רמס" את אילוז.

2. אולי, לדעתי לא ממש.

3. פדידה מגן ימני? למה? איפה גלארסה? ואל תגיד לי שהוא החליף את הרוש, כי הרוש חזר למגרש עוד לפני השער של טרטצקי.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

bs war כתב:
1. לא שמתי לב. קאלה זינק לכדור כמו כל שוער נורמלי ואילוז פשוט נגח פנימה. לא חושב שקאלה "רמס" את אילוז.

2. אולי, לדעתי לא ממש.

3. פדידה מגן ימני? למה? איפה גלארסה? ואל תגיד לי שהוא החליף את הרוש, כי הרוש חזר למגרש עוד לפני השער של טרטצקי.
סליחה התכוונתי לקשר ימני לא למגן ימני.
רק אהבה תנצח...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

bs war כתב:

2. אולי, לדעתי לא ממש.

עזוב אותך , ניצן רואה דברים אחרים ומעוות את המציאות פעם אחר פעם בזמן האחרון מהגולש האוהב שלי הוא הפך להיות הגולש העיוור כל דבר הוא מתווכח בלי קשר למציאות
העיקר אחרי המשחק אמרתי שאילוז נגח פנימה ואנשים פה צחקו עלי אמרו לי שאני עיוור ולא רואה טוב וקאלה הדף פנימה כניראה שבשער 5 לא רואים טוב כבר אמרתי את זה אולי הדגלים או אנשי המעקה מפריעים להם לראות
בקשר לגול השני רק עכשיו אני ממש רואה כמה הכדור הזה קשה גם שחקנים היו על ערן לוי והוא פשוט עשה להם בית ספר הכדור שלו עלה וירד תשאלו את השוערים בליגה הספרדית כמה קשה הכדור הזה [ דומה מאוד לבעיטות של רונלדו ]
גול שלישי כל ההגנה אשמה כולל קאלה בזה אני מסכים אבל יכלו למנוע אותו גם השחקנים שרצו אל הכדור גם פדידה גם גלארסה וגם קאלה חבל
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

זה שי ! כתב:

עזוב אותך ניצן רואה דברים אחרים ומעוות את המציאות פעם אחר פעם בזמן האחרון מהגולש האוהב שלי הוא הפך להיות הגולש העיוור כל דבר הוא מתווכח בלי קשר למציאות
העיקר אחרי המשחק אמרתי שאילוז נגח פנימה ואנשים פה צחקו עלי אמרו לי שאני עיוור ולא רואה טוב וקאלה הדף פנימה כניראה שבשער 5 לא רואים טוב כבר אמרתי את זה אולי הדגלים או אנשי המעקה מפריעים להם לראות
בקשר לגול השני רק עכשיו אני ממש רואה כמה הכדור הזה קשה גם שחקנים היו על ערן לוי והוא פשוט עשה להם בית ספר הכדור שלו עלה וירד תשאלו את השוערים בליגה הספרדית כמה קשה הכדור הזה [ דומה מאוד לבעיטות של רונלדו ]
גול שלישי כל ההגנה אשמה כולל קאלה בזה אני מסכים אבל יכלו למנוע אותו גם השחקנים שרצו אל הכדור גם פדידה גם גלארסה וגם קאלה חבל
זה שי !
מה קאלה לא רמס את אילוז? (מעניין איך הוא נקע את הרגל?)
הגול השני זה הגול היחיד שאפשר להגיד שיש מחלוקת אם זה גול של קאלה או לא. אתה חושב שלא אני חושב שכן.
על הגול השלישי אין ספק.
שוב אני אומר, אני ממש לא פוטר את ההגנה מאשמה... ההגנה היא האשמה הראשונה בכל שער לפני קאלה (גם באותו שער עצמי של קאלה מגביע הטוטו).
אבל קאלה עושה הרבה שטויות, ושוב אני עדיין חושב שהוא שוער טוב. הוא רק לא יציב.
רק אהבה תנצח...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

nitsande כתב: מה קאלה לא רמס את אילוז? (מעניין איך הוא נקע את הרגל?)
הגול השני זה הגול היחיד שאפשר להגיד שיש מחלוקת אם זה גול של קאלה או לא. אתה חושב שלא אני חושב שכן.
על הגול השלישי אין ספק.
שוב אני אומר, אני ממש לא פוטר את ההגנה מאשמה... ההגנה היא האשמה הראשונה בכל שער לפני קאלה (גם באותו שער עצמי של קאלה מגביע הטוטו).
אבל קאלה עושה הרבה שטויות, ושוב אני עדיין חושב שהוא שוער טוב. הוא רק לא יציב.

ניצן תעשה טובה לכולנו ותסתכל שוב על התקציב ערן לוי מגביה את הכדור אילוז נוגח אותו לשער ורק אז קאלה עולה על אילוז
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
השער השני יכול להיות שיש אשמה של קאלה אבל האשמה הגדולה היא של גלארסה,תראו איך לוי בלי מאמץ מיוחד מפרפר את גלארסה האומלל.
בנוגע לגול השלישי אני לא מבין למה לעזאזל פדידה שהוא חלוץ צריך לרדוף אחרי טרטצקי,אם כבר מי שהיה צריך לשמור על טרטצקי שה הקשר הימיני אז את תפקיד הקשר ימיני שיחק רביבו כך שהוא היה צריך לרוץ אחריו וגם זה אשמתו של מוריירה שיכל לצאת ולסגור אותו.

ירון
Title: THE CAMELS SINCE 2005

שליחה על ידי ירון »

מי אשם ?
בגדול עזורי בעיקר בשני ובשלישי
איזה הגנה אלוהים ישמור עד מתי עזורי עד מתי
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לדעתי קאלה אשם רק בשער השני של ערן לוי. בראשון אילוז. בשלישי דוד רביבו שאיבד כדור קריטי ואז פדידה לא סגר את טרטצקי...

אני עדיין חושב שיש לנו את השוער הכי טוב בליגה אחרי אניימה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

שמעון א כתב:לדעתי קאלה אשם רק בשער השני של ערן לוי. בראשון אילוז. בשלישי דוד רביבו שאיבד כדור קריטי ואז פדידה לא סגר את טרטצקי...

אני עדיין חושב שיש לנו את השוער הכי טוב בליגה אחרי אניימה.
השוער הכי טוב בליגה ללא ספק אחרי: אניימה, איינוגבה, דוידוביץ ואולי שטראובר
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
שלומי
Title: שער 2

שליחה על ידי שלומי »

חבל שאילוז לא גמר את העונה !
שחקן בלי משמעת טקטית שוער מבקש ממנו לעמוד על הקורה והוא עומד שם כמו זונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שלומי כתב:חבל שאילוז לא גמר את העונה !
שחקן בלי משמעת טקטית שוער מבקש ממנו לעמוד על הקורה והוא עומד שם כמו ****

שלומי הרי זה היה צפוי כל כך שהכדור הזה יכנס אמרנו את זה ביחד במגרש וזה קרה
אני עד עכשיו לא מבין למה תמיד אילוז עומד על הקורה!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שלומי כתב:חבל שאילוז לא גמר את העונה !
שחקן בלי משמעת טקטית שוער מבקש ממנו לעמוד על הקורה והוא עומד שם כמו ****
הגיע הזמן שהמנהלים כאן יתחילו להתעורר ולערוך הודעות.
ההודעה של "שלומי" היא בושה וחרפה.

בקשר לגולים -
1. לוקח את מה שאמרתי בקשר לגול הראשון.
כל הגול של אילוז שנגח את הכדור פנימה. רק לאחר שאילוז נגח את הכדור פנימה קאלה זינק עליו ופצע אותו.
תמונה
בתמונה אפשר לראות בבירור את המיקום של אילוז ואת המיקום של הכדור שמסביר הכל.

2. חושב עכשיו אחרי שראיתי שהחלק של קאלה בשער השני ובשער השלישי אפילו גדול יותר.
מיקום איום ונורא ותגובה מאוחרת בגול השני. יציאה מאוחרת מאוד בגול השלישי.

3. אסור לשכוח שעדיין קאלה לא אשם בשערים. גם לרביבו ומליקסון יש חלק בשער השני, בטח לגולרסה שאחראי לטעמי גם לשלישי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

משה אוחיון כתב: הגיע הזמן שהמנהלים כאן יתחילו להתעורר ולערוך הודעות.
ההודעה של "שלומי" היא בושה וחרפה.

2.
וזה למה? כי זה אביתר ?
עם הוא היה אומר את הדבר הזה על רביבו ההית יושב בשקט היום אף אחד לא חסין מהערות יכול להיות שהוא אמר את זה בהגזמה אבל יש משהו בהודעה שלו
זה שי !
תמונה

שלח תגובה