הקרב המכריע על עתיד הקבוצה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Haimcohen

Re: הקרב המכריע על עתיד הקבוצה

שליחה על ידי Haimcohen »

הנושא חשוב גם לי אביאל, גם אני לא אוהב את המלחמות בין האוהדים וראית את זה בעילוט שממש לא נתתי לזה להגיע לרמה יותר נמוכה ממה שזה הגיע ... אבל אני חושב שאתם הופכים את זה ליותר מזה, מותר לאוהדים למחות נגד מאמן, זה לא חייב להיות כשהקבוצה במקום האחרון ... זה לא אומר שאלונה תברח, כי היא ידעה מראש שהיא נכנסת לקבוצת כדורגל, ובכדורגל כמו בכדורגל, לא הכל ורוד ...

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

Haimcohen כתב:הנושא חשוב גם לי אביאל, גם אני לא אוהב את המלחמות בין האוהדים וראית את זה בעילוט שממש לא נתתי לזה להגיע לרמה יותר נמוכה ממה שזה הגיע ... אבל אני חושב שאתם הופכים את זה ליותר מזה, מותר לאוהדים למחות נגד מאמן, זה לא חייב להיות כשהקבוצה במקום האחרון ... זה לא אומר שאלונה תברח, כי היא ידעה מראש שהיא נכנסת לקבוצת כדורגל, ובכדורגל כמו בכדורגל, לא הכל ורוד ...
אני יודע שזה חשוב לך ואני גם זוכר שהחלפנו מקומות כשהתחיל הבלאגן במשחק.
אתה עלית ליציע למעלה ואני ירדתי למטה בשביל להרגיע את הרוחות.
מותר לאוהדים למחות ואני אפילו בעד זה.
מאידך, מותר לאוהדים לעודד ולמנוע מחאה של אחרים.
חשוב לשמור על שפיות בכל מקרה.

שפיות מבחינתי היא בלי אלימות ועם הרבה מינון.

לא תמיד צריכים להתלונן. בסופו של דבר ניצחנו גם אם שיחקנו לא הכי טוב שיש ובנוסף זכו החברה הצעירים בקבוצה לעוד קצת דקות משחק על חשבון שחקן זר שכנראה לא יהיה כאן בשנה הבאה.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

זה שי ! כתב:החברה הטובים החברה הרעים אחרי זה שואלים למה יש פילוג בין אוהדים !!
תמשיכו לחשוב שאתם יותר טובים שאוהדים אחרים זה ממש מוסיף מעבר שלכם לשער שש רק יתסיס תאווירה !
!
ובכן, אני יותר טובה. באמת. בהכי כנות איתך. אני בנאדם יותר טוב מכל אוהד שמקלל. לא אמרתי שאני אוהבת יותר את הקבוצה. אמרתי שאני בנאדם יותר טוב. אמרתי שאני עושה יותר למען הקבוצה ולא נכנעת ליצרים הילדותיים האלה.

ואתה יודע מה אני גם יותר משועת. כי אם לקלל זה נחלת הכלל, אם לעודד כל המשחק אומר להיות משוכע, טורף, טיפש, פתי או איך של תקרא לזה, אני כל השמות האלה.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
אהרוני

שליחה על ידי אהרוני »

אם אתם שואלים אותי המשחק בשבת הופך להיות קריטי
הפסד או תיקו חלילה, והמצב יהיה גרוע
אני כבר מדמין חצי אצטדיון מקלל את גיא לוי, ואלונה נכנסת לפאניקה

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

Haimcohen כתב:הנושא חשוב גם לי אביאל, גם אני לא אוהב את המלחמות בין האוהדים וראית את זה בעילוט שממש לא נתתי לזה להגיע לרמה יותר נמוכה ממה שזה הגיע ... אבל אני חושב שאתם הופכים את זה ליותר מזה, מותר לאוהדים למחות נגד מאמן, זה לא חייב להיות כשהקבוצה במקום האחרון ... זה לא אומר שאלונה תברח, כי היא ידעה מראש שהיא נכנסת לקבוצת כדורגל, ובכדורגל כמו בכדורגל, לא הכל ורוד ...
אם הנושא באמת חשוב אז הגיע הזמן שגם אם אתם מוחים יש דרך לעשות את זה והיא לא לקלל.
לגבי הסיבה שבגללה אתם מוחים אני חושב שזה טפשי ביותר ולא יוביל לשום מקום.

זה נראה לך הגיוני שהגברת אלונה נמצאת פה קצת יותר משנה וכבר תביא מאמן רביעי?
היא באה לפה כדי לנהל ואתם פשוט לא נותנים לה שום דבר לא טוב לכם.

הטופיק הזה ממש לא קורא לאלימות אלא קורא לאוהדים שמאמינים בדרך של סבלנות ותמיכה במערכת
להשמיע את קולם באצטדיון כי לדעתי ברגע שהמאמן ילך אין לנו עתיד....
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
זיגרון האלוהים...

שליחה על ידי זיגרון האלוהים... »

תאמינו לי אתם מצחיקים אותי קראתי את כל התגובות, ואני לא מפסיק לצחוק..
אני לא מבין אסור להביע דעה על המאמן? צריך לפחד לדבר איתו?
מתי תבינו שהגעס על גיא לוי זה לא על משחק זה או אחר, זה לא על חילוף כזה או אחר, הכעס הוא על ההתנהלות על ההתנשאות...
השמחה הכי גדולה שלי בתור אוהד של הפועל ב"ש זה החילופים במשחק האחרון ילדים תוצר מחלקת הנוער!! עכשיו יקום החכם ויגיד:
"אז למה כעסת וצרחת על גיא לוי שלא הכניס את סמיוני?"
יש תשובה:
"ההתנהלות האגו הזה השמחה לביזוי שחקן תאמינו לי שאם גיא לוי היה מתנהל אחרת אף אחד לא היה מלכלך עליו, שכחתם שרצה לזרוק את אלול?
ואני יודע שאלול זה לא הבלם התותח אלא שאין משהו יותר טוב!
מעניין אותי מה רובכם הגדול היה אומר לו הפסדנו בשישי האחרון...
כולם כולל כולם הרימו גבה על הצבתו של אורן ניסים שלטעמי עשה עבודה גדולה במשחק.
לעולם לא התיימרתי ואני לעולם לא אתיימר לגרום לקהל לקלל הכיף שלי זה לגרום לקהל לעודד ומהלב..."
לגבי אלונה, אלונה זה הדבר הטוב ביותר שקרה לנו וגם אני לא רוצה שהיא תעזוב אבל חברה היא יודעת שהיא לא באה לקונצרט!
נקווה שאחריי השבוע הלא נחמד הזה יום שבת תיהיה תצוגת עידוד!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

זיגרון האלוהים... כתב:אני לא מבין אסור להביע דעה על המאמן? צריך לפחד לדבר איתו?
מתי תבינו שהגעס על גיא לוי זה לא על משחק זה או אחר, זה לא על חילוף כזה או אחר, הכעס הוא על ההתנהלות על ההתנשאות...
!
מותר לדבר ולהביע דעה - בתנאי שאתה עושה את זה (ואני לא מדבר כרגע עלייך אישית) כמו בנאדם.
אתה יודע מה? אפילו תשרוק לו בוז או שכל האצטדיון ישיר לו "גיא לוי תתעורר" (אני אישית סולד מזה), אבל תשמור על צלם אנוש ואל תקלל את המאמן שלך ושל כולנו כאילו הוא הרג לך איזה קרוב משפחה. מה זה? נהיינו כמו פלסטינאים פה שאנחנו מתנהגים באלימות אחד כלפי השני?

עכשיו אני רוצה ללבן איתך אחת ולתמיד את הקטע הזה של ה"התנשאות" - כי זה לא מובן לי כל כך...
האגו שלך או שלי יותר גדול מהאהבה שלך או שלי לקבוצה?
גיא לוי באמת שווה את כל תשומת הלב שאנחנו משקיעים בו פה ובמגרש?
האם תשומת הלב הזאת צריכה לבוא על חשבון זמן העידוד, התמיכה והדחיפה שאנחנו צריכים לתת לקבוצה במהלך משחקים?

אם התשובה שלך לשלושת השאלות שלמעלה היא "לא" - פתרנו את הבעיה.
אם אחת מהן היא "כן" - אני אשמח לשמוע למה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

זיגרון האלוהים... כתב:תאמינו לי אתם מצחיקים אותי קראתי את כל התגובות, ואני לא מפסיק לצחוק..
השמחה הכי גדולה שלי בתור אוהד של הפועל ב"ש זה החילופים במשחק האחרון ילדים תוצר מחלקת הנוער!! עכשיו יקום החכם ויגיד:
יש תשובה:
"ההתנהלות האגו הזה השמחה לביזוי שחקן תאמינו לי שאם גיא לוי היה מתנהל אחרת אף אחד לא היה מלכלך עליו, שכחתם שרצה לזרוק את אלול?
לעולם לא התיימרתי ואני לעולם לא אתיימר לגרום לקהל לקלל הכיף שלי זה לגרום לקהל לעודד ומהלב..."
לגבי אלונה, אלונה זה הדבר הטוב ביותר שקרה לנו וגם אני לא רוצה שהיא תעזוב אבל חברה היא יודעת שהיא לא באה לקונצרט!
הכל זה עניין של משחקי כבוד, כבוד ועוד פעם כבוד!!!

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

זיגרון האלוהים... כתב:תאמינו לי אתם מצחיקים אותי קראתי את כל התגובות, ואני לא מפסיק לצחוק..
יש תשובה:
יקיר האם אתה מסכים עם כל ההתנהלות וההסתה שמתנהלת מידי יום ברע-דיו דרום?????
האם זה לא מתריד אותך שכל האינטרסנטים מסביב לקבוצה רוצים ליצר באלגן בגלל שלא קיבלו ג'וב כזה או אחר? שמעת את מר בן שאנן?
האם אתה לא רואה לאן כל זה מוביל?
האם אתה מבין שהתקשורת הבאר שבעית מעבירה פה את האנשים שטיפת מוח?
כמה זמן אתה חושב שאלונה (גם אם היא יודעת שהגיע לכדורגל) תוכל להרגיש הרגשה של שליחות של כיף לבוא ולעזור כשהאוירה מסביב כזו שלילית?

מה בעצמם למדנו מהעונה שעברה?

אני באמת חושב שגיא עושה הרבה לטובת הקבוצה בכל המישורים.
תתעלו בבקשה מהשטות הזו של האגו ולמה גיא הגיע לקבוצה זה לא מספיק לי שמאמן יגיע לפה ורק מלקק לאוהדים ולא עושה כלום למען הקבוצה כמו האדון לנדאו, תנו לו ולקבוצה לעבוד בשקט אנחנו כבר נעלה ליגה.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

יקיר, תביע מחאה כמה שאתה רוצה. אני אישית גם לא מאמינה ב"גיא לוי תתעורר" אבל אני לא יכולה להגיד נגד זה הרבה, כי בקריאות האלה אתם נשארים בני אדם עם כבוד. בשונה מהקללות שרק מראה את החולשה של אנשים.

לא נראה לי רלוונטי להחליף מאמן שוב. אתם לכודים בדעה שלכם מהרגע שהפסדנו לעכו בגביע הטוטו. לפני שהתחילה העונה. ובכן, המצב לא כזה גרוע, המאמן מכניס שחקנים צעירים, בודק האם יוכל להסתדר ללא אחד הזרים שלו ועל חשבונו ולהביא זר אחד (מגן שמאלי?!). לא יודעת. יכול להיות. הכל יכול להיות. אתה בראש של גיא לוי? לא.

אולי כדאי שלפני שתתחיל עם כל עיניין החאה נגד המאמן תנסה לדבר איתו. גם עם ההוא מהאולמות זה התחיל בניסיון הידברות, ואני בטוחה שכשאלונה עומדת בראש כל זה, יש לך עם מי לדבר.

ואל תדרשו ישר את ראשו של המאמן, נסה לדרוש יותר יחס ממנו. אולי זה יעבוד.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

שלח תגובה