סיום| הפועל רעננה - הפועל ב"ש 2-2

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dudi2002

Re: סיום| הפועל רעננה - הפועל ב"ש 2-2

שליחה על ידי dudi2002 »

שי האדום כתב:בכל הרצינות כמה שאני לא רוצה שעזורי יהיה פה.........
פשוט לא ייתכן שכל משחק ניתן 2-3 חתיכות ליריבה ובכל זאת או נפסיד או נעשה תיקו!!!!!!

זה רק מחדד את העובדה שאם היתה לנו הגנה *קצת* יותר נורמלית, היינו יכולים לעשות דברים יפים העונה.

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

יש לנו מאמן בלוף, ולכן יש לנו קבוצה בלוף. מיקומנו בטבלה לא צריך להיות יותר מ 9-10. כל האוהדים לא חלוקים בסוגיית דעתם על שודד הדעת, אך חלוקים על מחאה נגדו במהלך המשחקים.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

באמת באמת שימו לב!
29 שערים זה פשוט המון המון המון המון שערים ביחס לכל הליגה.
זה כמעט 2 שערים למשחק. לעומת זאת 29 שערים שספגנו אפילו למכבי פ"ת יש הגנה טובה יותר.
הגנה במעט יותר טובה שמה אותנו במקום השלישי בלי שום צל של ספק.
תמונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

שימו לב לציונים ב-YNET ולזה שרשום שהתוצאה המשקפת היא 3:2 לרעננה!
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 60,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לא הייתי במשחק אז אני לא יכול להגיד אם שיחקנו טוב או לא. אבל 2-2 זו תוצאה לא רעה לדעתי.

סמל אישי של משתמש
אורית מתוק

שליחה על ידי אורית מתוק »

שבוע טוב לכולם
עדיף תיקו מאשר הפסד
כולם לבוא שבוע הבא ולעודד
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מה אשם בדיוק גיא עזורי??
יש לנו הגנה חרא שכל משחק מקבלת גול או שניים,אין מה לעשות ההתקפה לא מסוגלת לתת כל משחק 3 שערים ולנצח.
נכון גיא עזורי לא מאמן מוכשר במיוחד אבל למה ציפיתם?לאליפות?לאירופה?
ב"ש זה קבוצה שהצהירה שבתור עונה ראשונה המטרה הראשית היא אמצע טבלה וכל עוד לא נסתבך בתחתית אין לנו מה לבוא בטענות.
גם אני הייתי רוצה לראות בנייה לשנים אבל כרגע חוץ מנאסר אין שחקני צעירים וכשרוניים אבל זה המצב ואין מה לעשות.
שי מימון יהיה פתרון מצויין להגנה שלנו ואני מקווה שהוא יחתום.
בקיצור צאו מהסרט ב"ש קבוצה של פליאוף אמצעי ולא יותר!

בתום העונה נפרד מעזורי ואני מקווה שאלונה תביא מאמן ברמה ונוכל לבנות כאן קבוצה איכותית עד אז זה המצב.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אני הייתי במשחק וגנבנו נקודה! פשוט שער מכלום כבשנו.. כל הכבוד לאלי כהן שניצל את החולשות שלנו ולא נתן למליקסון לנשום עד הדקה ה90...2 שערים מפגרים ספגנו

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
ברדיו אמרו שמליקסון בישל אך בגל האתרים זוקפים את הבישול לטובת רביבו אז מי בישל?

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

בישול1-רביבו
שני-מליקסון

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

niv1 כתב:בישול1-רביבו
שני-מליקסון
בס"ד
חבל מאוד שבאתרים השונים זוקפים את הבישול לטובת רביבו.
מליקסון יכול לזכות במלכות הבישולים וכל בישול חשוב.

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

Re: דקה 65 | הפועל רעננה - הפועל ב"ש 1-2

שליחה על ידי אדומה דרומית »

דורון כהן כתב:
מה עדיף??? קונפטי זה ברור....תמשיכו לחגוג ניצחונות על "אימפריות" כמו עכו בפורום ונראה לאן נגיע.
כל השבוע המאמן מחייך מקיר לקיר ורק אני יודע שהקבוצה השנה זה הבלוף הכי גדול, ריאיונות אצל אופירה אסייג, מחמאות מדני ענבר.
בסוף באה קבוצה כמו רעננה עם 100 אוהדים ותקציב של כדור פלאפל ועושה לנו בית ספר.
תקראי מה רשם מישהו תגובה אחת מעליך, המלחמה נגד גיא עזורי צריכה לעלות פאזה!! זה צו השעה עכשיו, הקונפטי יחכה לזמנים טובים יותר.
חצי שעה אחרי שריקת הפתיחה צריך להיות דממה באיצטדיון, גם השחקנים אשמים בביזיון הזה, שום עידוד לא מגיע להם.
אחרי זה צריך לעבור לקללות נגד גיא עזורי ושירי מחאה נגדו, גם אם ננצח את רמת גן 5-0 זה לא ישנה עובדה אחת- גיא עזורי לא מתאים לנו!!
אבל כמו שאני מכיר את האוהדים שלנו , אפשר לקנות אותם בנזיד עדשים, פגישה אחת במהלך השבוע עם נציגים משער 5 תסדר עבורו את הכל.
אף אחד לא חוגג ניצחונות על עכו ותיקו נגד רעננה, שלא זוכרת מתי קיבלה כל כך הרבה מחמאות כמו מדני ענבר היום.
זה לא קשור לקונפטי.
ואתה אדם יחסית בוגר שיש לו קצת שכל בקודקוד, ואתה יודע שלעלות פאזה בשבילך זה ששער 5 יצטרף לשער 2.
יש כאלה שרואים ב"לעלות פאזה" בעלייה באלימות, ממילולית לפיזית חלילה. וזה אסון שאסור שיקרה כאן.

תפסיקו להיות נאיביים ולחשוב ש"זה רק קללות, רק רוצים שהמאמן יעוף"

חוצמזה שיש לך את מקרה שנה שעברה כמקרה קלאסי שמוכיח שמחאת הקללות לא עובדת.
גיא נשאר כאן עד תום העונה, שום קללה ושום סיוט קולי מהיציעים לא הזיז את אלונה או אותו.
ולא, שיצאו מהסרט כל אלו שחושבים שהוא עזב בגלל הקהל. כי הוא לא.
אז מה כן היה? משחקי בית היו סיוט, כל התקשורת היתה נגדנו (טוב זה ברגיל), כל המאמנים ה"נורמאליים" הבינו שלכאן עדיף שלא להתקרב, הקבוצה צברה הרבה יותר נקודות בחוץ מאשר בבית.

הקבוצה שנה שעברה היתה טובה מזו של השנה, עם מאמן טוב יותר, בליגה קלה יותר ועלינו , לא מהמקום הראשון.
אני לא רוצה לחשוב מה יהיה אם הסיוט של שנה שעברה יקרה שוב השנה, עם קבוצה חלשה ולא מחוברת ומאמן פחות מנוסה, בליגה עם חיפה
מכבי ןהפועל תל אביב. הנה, אפילו את רעננה הם לא הצליחו לנצח בחוץ. להזכיר לך כמה פירקנו אותם שנה שעברה? 4!

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

Re: דקה 65 | הפועל רעננה - הפועל ב"ש 1-2

שליחה על ידי דורון כהן »

אדומה דרומית כתב:
אף אחד לא חוגג ניצחונות על עכו ותיקו נגד רעננה, שלא זוכרת מתי קיבלה כל כך הרבה מחמאות כמו מדני ענבר היום.
זה לא קשור לקונפטי.
ואתה אדם יחסית בוגר שיש לו קצת שכל בקודקוד, ואתה יודע שלעלות פאזה בשבילך זה ששער 5 יצטרף לשער 2.
יש כאלה שרואים ב"לעלות פאזה" בעלייה באלימות, ממילולית לפיזית חלילה. וזה אסון שאסור שיקרה כאן.

תפסיקו להיות נאיביים ולחשוב ש"זה רק קללות, רק רוצים שהמאמן יעוף"

חוצמזה שיש לך את מקרה שנה שעברה כמקרה קלאסי שמוכיח שמחאת הקללות לא עובדת.
גיא נשאר כאן עד תום העונה, שום קללה ושום סיוט קולי מהיציעים לא הזיז את אלונה או אותו.
ולא, שיצאו מהסרט כל אלו שחושבים שהוא עזב בגלל הקהל. כי הוא לא.
אז מה כן היה? משחקי בית היו סיוט, כל התקשורת היתה נגדנו (טוב זה ברגיל), כל המאמנים ה"נורמאליים" הבינו שלכאן עדיף שלא להתקרב, הקבוצה צברה הרבה יותר נקודות בחוץ מאשר בבית.

הקבוצה שנה שעברה היתה טובה מזו של השנה, עם מאמן טוב יותר, בליגה קלה יותר ועלינו , לא מהמקום הראשון.
אני לא רוצה לחשוב מה יהיה אם הסיוט של שנה שעברה יקרה שוב השנה, עם קבוצה חלשה ולא מחוברת ומאמן פחות מנוסה, בליגה עם חיפה
מכבי ןהפועל תל אביב. הנה, אפילו את רעננה הם לא הצליחו לנצח בחוץ. להזכיר לך כמה פירקנו אותם שנה שעברה? 4!
עדי היקרה
כאשר אני אומר "לעלות פאזה" הכוונה היא לא לאלימות, לא יודע מאיפה הגעת למסקנה השגויה הזאת אבל זה בכלל לא מה שהתכוונתי.
בכלל אלימות פיזית אסור שתהיה בשום פנים ואופן , לא משנה איזה נזק יגרום המאמן, גם קריאות כמו נאצים או לחילופין נהמות הם מחוץ לתחום.
אני הסברתי מה צריך לעשות, חצי שעה ראשונה של המשחק לא לעודד בכלל, גם לשחקנים לא מגיע עידוד על התיקו שהם חילצו נגד 'האימפריה' של רעננה, לאחר חצי שעה צריך לקלל את המאמן ללא קשר לתוצאת המשחק, גם אם נוביל 4-0 הוא חייב להבין שהוא לא רצוי יותר באיצטדיון וסרמיל.
הקללות לא יעזרו??? אף אחד לא רוצה להגיע למצב הזה אבל באמת שאין ברירה, היום העידוד עזר??? לפי מה ששמעתי ברדיו היו במגרש 800 צופים שלנו מול 100 אוהדים של רעננה, ממש משחק בית, במקום להביא לאוהדים שנסעו עד כפר סבא נחת, המשחק מסתיים במפח נפש אחד גדול.
חוץ מזה אני לא מבין מה את רוצה ממני בקשר לגיא לוי, אני שנה שעברה לא קיללתי את גיא לוי פעם אחת!! נהפוך הוא הגנתי עליו לא מעט פעמים אפילו שכל העולם היה נגדו, כל עוד הוא סיפק את הסחורה (אפילו אם הדרך לא הייתה הכי יפה) מבחינתי הוא עשה את שלו, זה שסיימנו במקום השלישי זה שטויות, הרי אם המשחק האחרון נגד עכו היה קובע היינו ממלאים את וסרמיל ולא היינו מפסידים, כך שמבחינתי סיימנו מקום 2.
לגיא עזורי נתתי 100 ימי חסד, במשך 10 מחזורים לא דיברתי עליו מילה רעה אפילו אחרי ההפסד 3-0 למכבי פתח תקווה אחרי שכל האתר געש.
אבל מה עוד צריך לקרות כדי שכולנו נבין שעזורי פשוט לא מאמן??? אפילו אוהדים ותיקים שהולכים שנים אחרי הקבוצה נגעלים השנה מהכדורגל שאנחנו מציגים, עד מתי נהיה עיוורים??? עד מתי יאכילו אותנו לוקשים??? עד מתי יקנו אותנו בגול אחד מסכן????
אם המשחק היה מסתיים בהפסד כל האתר היה מפוצץ בקללות נגד המאמן, עכשיו אחרי התיקו "המחמיא" כולם מתהפכים כמו סטייקים.
בימי המחאה נגד אלי זינו טענת שהפועל באר שבע צריכה לחשוב כמו קבוצה גדולה ורק אלי זינו גורם לנו להיראות חלשים, עכשיו תיקו נגד רעננה זה טוב.
אז אולי אני באמת לא מבין בכדורגל, המצב מצויין ממש... מה שחסר זה רק תצוגת עידוד נפלאה, איך העזתי בתמימותי לחשוב אחרת, אבל אני לא דואג לכל בלוף יש סוף , עוד שבועיים בבלומפילד כולם כבר יבינו אחרי ההשפלה שנחטוף שככה אי אפשר יותר להמשיך. עד אז נמשיך לחיות באשליות.
שיהיה לך שבוע טוב ומקסים עם המון בריאות והצלחה בלימודים.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אגב גם פדידה גנב לקדוסי שער בטוח שהיה 1-0 פדידה היה בניבדל וקדוסי שהצטרף מאחור אני מאמין שאמר לו משהו י אחרי שהוא לא השאיר לו הוא התחיל לצרוח על פדידה...

סמל אישי של משתמש
המאירי

Re: דקה 90 | הפועל רעננה - הפועל ב"ש 2-2

שליחה על ידי המאירי »

דורון כהן כתב:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות אבל אתה צודק, עכשיו אחרי התיקו נגד "האימפריה" מרעננה כל אלו שלפני 10 דקות התלהמו נגד המאמן
יתהפכו כמו סטייקים, ככה זה האוהדים שלנו אתה קונה אותם בזול (גול אחד).
יאללה אפשר לצאת לפורום לחגוג את ההישג המדהים, תיקו נגד קבוצה עם 100 אוהדים ושחקן אחד נורמלי (סטיבן כהן).
אז זהו שלא.....
מיד אחרי מחיאות הכפיים לשחקנים התחיל קונצרט הקללות לגיא עזורי שנמשך דקות ארוכות מאד.

שלח תגובה