מחאה - לשתוק מחצית שלמה מול הפועל רמת גן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שלו עזרן

Re: מחאה - לשתוק מחצית שלמה מול הפועל רמת גן

שליחה על ידי שלו עזרן »

אני בעד הרעיון
אבל צא מזה אחינו
זה לא יצליח

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שלו עזרן כתב:אני בעד הרעיון
אבל צא מזה אחינו
זה לא יצליח
שווה לנסות, מה יש לנו להפסיד ממחאה לגיטמית שמאחדת את כל הקהל יחד?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

ברמת גן לא הצלחת להשתיק 800 איש כדי שיכבדו את זכרו של צ'ס 6 דקות.

אז 3,500? מחצית שלמה?
שיהיה בהצלחה, לא מאמין שיצליח.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ניב כתב:ברמת גן לא הצלחת להשתיק 800 איש כדי שיכבדו את זכרו של צ'ס 6 דקות.

אז 3,500? מחצית שלמה?
שיהיה בהצלחה, לא מאמין שיצליח.
הצלחנו לעשות את זה בעבר ניב. חושב שהמטרה - מחאה נגד גיא עזורי, יכולה לאחד את כולנו. חושב שזה שווה ניסיון וזה עדיף על המצב הקיים שמהדקה הראשונה יתחילו הקללות.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

יש לי שאלה, משה?

ואם אנחנו ניהיה בפיגור בדקה ה 5... גם אז הקהל ישתוק עד סוף המחצית????????????

סמל אישי של משתמש
דורון
Title: שום דבר לא יהרוס ת'אהבה.

שליחה על ידי דורון »

שמעון א כתב:יש לי שאלה, משה?

ואם אנחנו ניהיה בפיגור בדקה ה 5... גם אז הקהל ישתוק עד סוף המחצית????????????
עזוב פיגור,
ואם הבלמים של רמת גן יעשו ביניהם 5 מסירות?
ואם שחקן באר שבעי יאבד כדור?
ואם רחמנא ליצלן רמת גן תבעט לשער?

אלה סיבות מספיק טובות לקהל הבאר שבעי שכל כך מבין בכדורגל - לקלל את כל העולם ואשתו ולהלל תמיד את הקבוצה היריבה והמאמן שלה.
תמיד מסתכלים על אחרים, תמיד רואים את השלילי בקבוצה שלהם, תמיד יודעים יותר טוב מכולם.

ולעניין הרעיון הגדול שהציע פותח הטופיק - הכותב המוכשר שכותב וכותב וכותב.. לא יודע, אולי בניסיון שגם הוא יקבל פעם בלוג בוואלה? כדי לקבל במה ולהראות רק כמה לא טוב כאן... כמו שהבלוגר המהולל ההוא לא מפסיק להתלונן...

ושוב, לעצם העניין והרעיון: האמת אני מופתע, לא חשבתי שעוד אפשר לשבור את שיא הגועל מצד האוהדים שלנו. אז חשבתי...
רגע, אולי בכלל שכל הקהל יישב בשער 9?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

כל אותם אוהדים שקוראים לנו "אוהדים מגעילים" כי אנחנו רוצים להביע מחאה- אתם חצופים.

באותה מידה שאנחנו משקיעים אנרגיות בעידוד הקבוצה (ואנחנו משקיעים!!), זכותנו גם להביע מחאה ! ואם הרעיון של משה זו לא מחאה מספיק מכובדת, אז מה כן???
כמה קל להפיל על הקהל את האשמה, תמיד לבוא בטענות לקהל- נכון, הפועל ב"ש נראית כמו שהיא נראית בגלל הקהל. אתם פתטיים !!! אנחנו לא עוצמים את העיניים שלנו ומעודדים בכל מצב אם אנחנו רואים שאף אחד לא שם עלינו ! אנחנו נביע מחאה כי אנחנו לא אוהבים את מה שאנחנו רואים, אנחנו לא עבדים של הקבוצה וזו זכותנו המלאה למחות כנגד הכישלון של גיא עזורי.

מי ששבר פה את שיא הגועל זה אתה, דורון.. :בוער מעצבים: :בוער מעצבים: :בוער מעצבים: :בוער מעצבים: :בוער מעצבים:

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

דורון כתב:
עזוב פיגור,
ואם הבלמים של רמת גן יעשו ביניהם 5 מסירות?
ואם שחקן באר שבעי יאבד כדור?
ואם רחמנא ליצלן רמת גן תבעט לשער?

אלה סיבות מספיק טובות לקהל הבאר שבעי שכל כך מבין בכדורגל - לקלל את כל העולם ואשתו ולהלל תמיד את הקבוצה היריבה והמאמן שלה.
תמיד מסתכלים על אחרים, תמיד רואים את השלילי בקבוצה שלהם, תמיד יודעים יותר טוב מכולם.

ולעניין הרעיון הגדול שהציע פותח הטופיק - הכותב המוכשר שכותב וכותב וכותב.. לא יודע, אולי בניסיון שגם הוא יקבל פעם בלוג בוואלה? כדי לקבל במה ולהראות רק כמה לא טוב כאן... כמו שהבלוגר המהולל ההוא לא מפסיק להתלונן...

ושוב, לעצם העניין והרעיון: האמת אני מופתע, לא חשבתי שעוד אפשר לשבור את שיא הגועל מצד האוהדים שלנו. אז חשבתי...
רגע, אולי בכלל שכל הקהל יישב בשער 9?

אני מציע משהו יותר טוב. להרבה אנשים נמאס, מה יותר פשוט מלהישאר בבית ולהימנע מהסבל הזה?
יש כאלה שעשו את זה 3 שנים והסתדרו עם זה מצוין, אני בטוח שמשחק אחד או שניים קטן עליהם.

סמל אישי של משתמש
זיגרון האלוהים...

שליחה על ידי זיגרון האלוהים... »

מיותר לדעתי לשיר גיא עזורי לך הבייתה כל הקהל, מה גם שלדעתי אם הקבוצה תוביל בשער אנשים יעודדו זה יותר מדיי מחצית

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

זיגרון האלוהים... כתב:מיותר לדעתי לשיר גיא עזורי לך הבייתה כל הקהל, מה גם שלדעתי אם הקבוצה תוביל בשער אנשים יעודדו זה יותר מדיי מחצית
אפשר לחשוב על חצי שעה או 20 דקות ולא על 45 דקות. לא חושב שיש רע בשיר מחאה נגד גיא עזורי ואז לחזור לעידוד.
בימים הקרובים ננסה ליזום פגישה עם כל הפלגים כדי להוציא את הרעיון לפועל...

סמל אישי של משתמש
אורית מתוק

שליחה על ידי אורית מתוק »

היי אני מסכימה עם העצה של דממה לחלוטין מחצית שלמה
ובמחצית השנייה כל היציע שר ומעודד עם כל הלב והנשמה
ותנסו לא לקלל ותיראו שננצח
לבוא עם הרבה סבלנות ועם כוחות כדי לעודד מחצית שלמה
למישל מעניין אותי לדעת מה אתה חושב ....
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

איך אתה יכול בכלל לפתוח טופיק כזה אחרי הראיון של אביה לפני כמה שעות???????

לא שמעת אותו מבקש, מתחנן כמעט שהאוהדים יניחו לזה ויתמכו בהם? בשחקנים שעל הדשא?
שזה מפריע להם לשחק (גם ככה לא מי יודע מה) על רקע כל הגועל הזה?

א. בחיים לא תשיג שקט אחדותי מכל היציעים. תמיד יהיו את הליצנים שינצלו את השקט כדי לצעוק כל מני ממכולת הרפש שלהם.
ב. מחצית שניה לקלל את המאמן בסימפוניה מושלמת של 3 שערים? השתגעת? זה בונוס לרמת גן, קבוצה בלי קהל, שהקהל שלנו יעשה בשבילה את העבודה ויהפוך את המגרש הביתי לעויין!!!!
ג. באמת הגיע הזמן שאנשיפ יתבגרו כאן קצת ויפנימו שגיא עזורי לא הולך לשום מקום לפחות עד תום העונה!!!!
ראה ערך גיא לוי. כל הקללות וכל הגידופים וכל איחולי המוות וכל העויינות והבריונות לא עזרו והוא נשאר עד סוף העונה וכך יהיה גם השנה! אז למה סתם להעכיר את האווירה הגם ככה לא משהו?

מה יקרה אם נעודד 3 משחקים רצוף? בלי קשר לתוצאה. מה יקרה? למה את זה אף אחד לא רוצה לברר?
אולי תופתע? אולי פתאום שן ואופיר ייזכרו שהם יודעים מה לעשות עם הדבר העגול הזה שנקרא כדור? אולי עזורי לא יהיה עסוק בלהדחיק מאוזניו את הגועל שצועקים לכיוונו ויעשה חילופים מועילים ובזמן?
אולי השחקנים פתאום יילחמו כמו אסולין ויתחילו לעשות גליצים כי יהיה בשביל מי להילחם? יהיה להם כיף לשחק ולא באסה לשמוע בוז וקללות מכל עבר?

אולי נשכח מהשנאה לעזורי (וכל מאמן באשר הוא) ונעודד את הקבוצה שלנו שממש אבל ממש צריכה את העוצמה של הקהל בימים אלו? את העוצמה החיובית כמובן, שהוכיחה את עצמה.

וואלה הוצאת לי את החשק לבוא בכלל למשחק.
לנסוע 45 דקות, לסבול מכאבים, לשבת ולקפוא ובשביל מה? בשביל להיות בשקט ואז לקלל? את זה אפשר גם מול הטלויזיה או הרדיו.
מה נהיה ממך משה? פעם ממש החזקתי ממך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אדומה דרומית כתב:איך אתה יכול בכלל לפתוח טופיק כזה אחרי הראיון של אביה לפני כמה שעות???????

לא שמעת אותו מבקש, מתחנן כמעט שהאוהדים יניחו לזה ויתמכו בהם? בשחקנים שעל הדשא?
שזה מפריע להם לשחק (גם ככה לא מי יודע מה) על רקע כל הגועל הזה?

א. בחיים לא תשיג שקט אחדותי מכל היציעים. תמיד יהיו את הליצנים שינצלו את השקט כדי לצעוק כל מני ממכולת הרפש שלהם.
ב. מחצית שניה לקלל את המאמן בסימפוניה מושלמת של 3 שערים? השתגעת? זה בונוס לרמת גן, קבוצה בלי קהל, שהקהל שלנו יעשה בשבילה את העבודה ויהפוך את המגרש הביתי לעויין!!!!
ג. באמת הגיע הזמן שאנשיפ יתבגרו כאן קצת ויפנימו שגיא עזורי לא הולך לשום מקום לפחות עד תום העונה!!!!
ראה ערך גיא לוי. כל הקללות וכל הגידופים וכל איחולי המוות וכל העויינות והבריונות לא עזרו והוא נשאר עד סוף העונה וכך יהיה גם השנה! אז למה סתם להעכיר את האווירה הגם ככה לא משהו?

מה יקרה אם נעודד 3 משחקים רצוף? בלי קשר לתוצאה. מה יקרה? למה את זה אף אחד לא רוצה לברר?
אולי תופתע? אולי פתאום שן ואופיר ייזכרו שהם יודעים מה לעשות עם הדבר העגול הזה שנקרא כדור? אולי עזורי לא יהיה עסוק בלהדחיק מאוזניו את הגועל שצועקים לכיוונו ויעשה חילופים מועילים ובזמן?
אולי השחקנים פתאום יילחמו כמו אסולין ויתחילו לעשות גליצים כי יהיה בשביל מי להילחם? יהיה להם כיף לשחק ולא באסה לשמוע בוז וקללות מכל עבר?

אולי נשכח מהשנאה לעזורי (וכל מאמן באשר הוא) ונעודד את הקבוצה שלנו שממש אבל ממש צריכה את העוצמה של הקהל בימים אלו? את העוצמה החיובית כמובן, שהוכיחה את עצמה.

וואלה הוצאת לי את החשק לבוא בכלל למשחק.
לנסוע 45 דקות, לסבול מכאבים, לשבת ולקפוא ובשביל מה? בשביל להיות בשקט ואז לקלל? את זה אפשר גם מול הטלויזיה או הרדיו.
מה נהיה ממך משה? פעם ממש החזקתי ממך.
1. עדי, תשתי כוס מים, תרגעי, ואז תקראי את מה שכתבתי ותנסי להראות לי איפה כתבתי שאני בעד קללות נגד גיא עזורי או כל אחד אחר.
ההפך הוא הנכון, המטרה הראשונה של ההצעה שלי היא למנוע את הקללות, לעשות מחאה בדרך לגיטמית.
במקום שמהתחלת המשחק הקהל יקלל את עזורי אני מציע 45 דקות של מחאה שקטה.

2. את יכולה לכתוב את הדברים בגופן גדול, בולט, עם הבלטות כאלה ואחרות, זה לא ישנה את ההבדל שלא הבנת את דברי ואת המטרה של הדברים שלי.

3. יסלח לי אילוז, שאני מאחל לו החלמה מהירה, אבל המצב היום עם גיא עזורי הוא מצב של משבר גדול. אפשר להתעלם מהמציאות, כמו שהרבה אנשים עושים, או אפשר להפנים שבשבת יקללו את גיא עזורי, שבשבת המחאה נגד גיא עזורי תהיה בצורה של קללות, אני מנסה לעשות מחאה אחרת, אני מציע מחאה מסוג אחר שכוללת שקט במחצית הראשונה וקריאות לגיא עזורי להתפטר, כשהמחצית השנייה תהיה מחצית של עידוד ללא פוסק ללא קשר לתוצאה.

4. לסיכום, המחאה שאני מציע, בניגוד לאיך שהיא מוצגת כאן, היא מחאה ראויה, מחאה מכובדת, מחאה שתשבור הרבה סטיגמות כלפי הקהל של באר שבע, מחאה שאולי גם תשנה משהו, ולא פחות חשוב, מחאה שבמחצית השנייה תגרום לעידוד של כל הקהל שיוכיח שאין ניגוד בין הרצון לראות את גיא עזורי הולך הביתה לאהבה לקבוצה.

מחצית (אפשר גם 30 דקות) של שתיקה בהפגנתיות נגד גיא עזורי, לאחר מכן שיר או שניים בלי קללות שקוראים לגיא עזורי להתפטר, ואז, עד סוף המשחק, כל השערים ביחד מעודדים עד סיום המשחק. זה ההצעה שלי, זאת המחאה שאני מציע, חושב שהיא טובה ומכובדת.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

למה אתה כל כך מתעקש להרוס את המחאה עם שירים נגד עזורי?
עדיף מחצית של שקט ולאחר מכן מחצית של עידוד.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

משה, בלי להתייחס לאם ההצעה שלך נכונה או לא, היא לא ישימה. אתה יכול אולי לגרום לכל המעודדים לא לעודד מחצית ראשונה, אתה לא יכול לגרום לכל המקללים לעודד מחצית שנייה.

שלח תגובה