רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: רוני לוי

שליחה על ידי Itay »

ran כתב:
06 פברואר 2022, 01:42
אני לא יודע עד כמה אתם מבינים את הלך הדברים במועדון.
אני מאוד אוהב את אלונה ואין מילים להודות לה כל מה שעשתה פה
אבל אלונה מהעונה האחרונה של בכר פה מקבלת החלטות בלעדית.
עכשיו אתם אומרים לעצמכם שהיא זו ששמה כסף והיא צריכה לקבל את ההחלטות.
אבל אני יודע במפורש שבעלי מקצוע במועדון עובדים ימים כלילות לבדוק שחקנים ובסוף בשניה היא מבטלת אותם ומחתימה מה שהיא בעצמה רוצה.
זה התחיל עם החתמות על הראש של בכר, המשיך עם בקשות של אבוקסיס לרכש ולא קיבל כלום.
עכשיו למה אני אומר לכם את זה, כי אני אישית מצפה ואולי עוד הרבה כמוני כבר מתחילים לצפות לזה שיביאו צוות זר, הבעיה בדבר הזה שהיא לא תוכל להתערב כמו שהיא מתערבת היום ולכן יש סיכוי טוב שהיא לא תביא צוות כזה.
מישהו פה כתב האם היא מעורבת או מתערבת, אז היא מתערבת ולרוב היא גם מקבלת החלטות בלעדית, לבד ועל הראש של בעלי מקצוע שעבדו שעות מרובות לחקור בתחום שלהם וביטלה אותם בין רגע.
מה שאומר שרוב בעלי התפקידים במועדון די בובות בתפקיד שלהם וחבל, יש אנשי מקצוע שבאים לתת את מה שהם יודעים והם לא זוכים להראות את זה.
אני כבר במשך 3 וחצי שנים זועק פה שיש פה בעיה הרבה יותר גדולה משחקנים או ממאמן כזה או אחר. מהעונה האחרונה של בכר התקבלו פה החלטות בצורה הזויה שלא מתאימה למועדון כדורגל שמכבד את עצמו
וזה משפיע ומוקרן לכל מקום. אנחנו לא מתנהגים במקצועיות בהמון תחומים והחרא יצוף מתישהו. אסי לא סתם עזב את המועדון ולא אתפלא אם גם בכירים נוספים יעזבו בהמשך.
נתת את המושכות לאנשי מקצוע שלמדו את התחום שלהם, את משלמת להם משכורת, בונה עליהם, תני להם לעשות את מה שהם יודעים. אם ייכשלו אף אחד לא עוצר בעדך לפטר אותם.
הבעיה שרוב הקהל לא מודע בכלל לבעיות הפנימיות האלה ולכן אף אחד לא מדבר על זה אבל אלה דברים שיקשו מאוד עלינו כמועדון להתקדם עם דרך לאורך זמן ולכן יהיו לנו עליות ומורדות, פיטורין וכשלים ברכש, מחלקת נוער, מרצ'נדייס ועוד מלא תחומים שחוסכים בהם.
אני יכול להגיד לכם שבמפורש יש מועדונים קטנים מאיתנו בהרבה בליגה שיש להם מחלקות יותר מקצועיות מאיתנו בכמה דברים. זה קצת עצוב. זה די מזכיר את העונה שלנו, הרבה שקר כלפי חוץ בדיוק כמו המיקום שלנו בטבלה, בפועל אנחנו עם יכולת מהחלשות בליגה.
אין ספק שיש פה בעיה לא קטנה בפוטנציה אך עדיין מבחינה מקצועית אני כן חושב שאנחנו בכיוון חיובי, מחלקת הנוער עוברת שינוי די חיובי תחת מליקסון,מבחינת סקאוטינג אנחנו כן מצליחים להביא יותר בינגואים (באריירו,מרטינס,לופס,אספרייה) כמובן שיש נפילות אך פחות. אנחנו עדיין מועדון שרלוונטי לשחקנים מובילים בליגה (בסוף הכל זה עניין של כסף), אנחנו עדיין מועדון שבונה ומנסה לשדרג את ה-DNA הווינרי וההישגי שנוצר פה ב6-7 שנים האחרונות (לראייה נבנה פה סגל שלא כזה תלוש מהמציאות אם היה לוקח אליפות עם מאמן אמיתי על הקווים). בסוף לכל מועדון בארץ יש את החסרונות שלו ויש את הנקודות בהן הוא לא מתקדם, גם בחיפה של בכר וגם במכבי שנותנת ליצחקי לבנות את עתידה אחרי שהיה פה ג׳ורדי… בכל מקום נמצא בינוניות בתחומים מסויימים. בחודשים הקרובים נראה באמת מה הכיוון של המועדון, כפי שאתה אומר, לא נותר ללוי פה עוד הרבה זמן, אולי בדרכנו לעוד פירוק והרכבה.
(אגב אחרי הרבה מיליונים שבכר פיזר על זריהנים וביטונים לדעתי זה די טבעי שאלונה תהיה יותר מעורבת בקבלת ההחלטות כדי לצמצם כאלו הפסדים כספיים והאמת, גם אני לא הייתי נותן יותר מדי סמכויות למאמנים כמו אבוקסיס ולוי, בכר זה מאמן שכן אפשר להיות איתו עם יחסית ראש רגוע, עם צמד המתחזים שבאו אחריו הרבה פחות)

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

ran כתב:
06 פברואר 2022, 01:42
אני לא יודע עד כמה אתם מבינים את הלך הדברים במועדון.
אני מאוד אוהב את אלונה ואין מילים להודות לה כל מה שעשתה פה
אבל אלונה מהעונה האחרונה של בכר פה מקבלת החלטות בלעדית.
עכשיו אתם אומרים לעצמכם שהיא זו ששמה כסף והיא צריכה לקבל את ההחלטות.
אבל אני יודע במפורש שבעלי מקצוע במועדון עובדים ימים כלילות לבדוק שחקנים ובסוף בשניה היא מבטלת אותם ומחתימה מה שהיא בעצמה רוצה.
זה התחיל עם החתמות על הראש של בכר, המשיך עם בקשות של אבוקסיס לרכש ולא קיבל כלום.
עכשיו למה אני אומר לכם את זה, כי אני אישית מצפה ואולי עוד הרבה כמוני כבר מתחילים לצפות לזה שיביאו צוות זר, הבעיה בדבר הזה שהיא לא תוכל להתערב כמו שהיא מתערבת היום ולכן יש סיכוי טוב שהיא לא תביא צוות כזה.
מישהו פה כתב האם היא מעורבת או מתערבת, אז היא מתערבת ולרוב היא גם מקבלת החלטות בלעדית, לבד ועל הראש של בעלי מקצוע שעבדו שעות מרובות לחקור בתחום שלהם וביטלה אותם בין רגע.
מה שאומר שרוב בעלי התפקידים במועדון די בובות בתפקיד שלהם וחבל, יש אנשי מקצוע שבאים לתת את מה שהם יודעים והם לא זוכים להראות את זה.
אני כבר במשך 3 וחצי שנים זועק פה שיש פה בעיה הרבה יותר גדולה משחקנים או ממאמן כזה או אחר. מהעונה האחרונה של בכר התקבלו פה החלטות בצורה הזויה שלא מתאימה למועדון כדורגל שמכבד את עצמו
וזה משפיע ומוקרן לכל מקום. אנחנו לא מתנהגים במקצועיות בהמון תחומים והחרא יצוף מתישהו. אסי לא סתם עזב את המועדון ולא אתפלא אם גם בכירים נוספים יעזבו בהמשך.
נתת את המושכות לאנשי מקצוע שלמדו את התחום שלהם, את משלמת להם משכורת, בונה עליהם, תני להם לעשות את מה שהם יודעים. אם ייכשלו אף אחד לא עוצר בעדך לפטר אותם.
הבעיה שרוב הקהל לא מודע בכלל לבעיות הפנימיות האלה ולכן אף אחד לא מדבר על זה אבל אלה דברים שיקשו מאוד עלינו כמועדון להתקדם עם דרך לאורך זמן ולכן יהיו לנו עליות ומורדות, פיטורין וכשלים ברכש, מחלקת נוער, מרצ'נדייס ועוד מלא תחומים שחוסכים בהם.
אני יכול להגיד לכם שבמפורש יש מועדונים קטנים מאיתנו בהרבה בליגה שיש להם מחלקות יותר מקצועיות מאיתנו בכמה דברים. זה קצת עצוב. זה די מזכיר את העונה שלנו, הרבה שקר כלפי חוץ בדיוק כמו המיקום שלנו בטבלה, בפועל אנחנו עם יכולת מהחלשות בליגה.
אתה נוגע בנקודות חשובות אבל מקצין ומוציא דברים מהקשרם לעיתים וחבל.
מההודעה שלך ניתן להסיק שהבעיה הכי גדולה של הפועל באר שבע היא אלונה ברקת.
כאילו ביום שהיא תלך מפה יעמדו בתור 30 טייקונים שכל אחד יהיה מוכן להפסיד עשרות מיליוני שקלים בשביל תחביב שנקרא קבוצת כדורגל.
אז כדי לאזן את ההודעה שלך:
1. אסי עזב את הפועל באר שבע ומנהל חברה פיננסית בבעלות של אלי ברקת ובקשר מצוין עם המשפחה, הוא לא עזב בגלל שהתערבו לו (וזה לא אומר שלא התערבו אבל זו לא סיבת העזיבה).

2. אלונה יותר מעורבת מאשר מתערבת.
נכון, לא קל להזיז אותה מעמדה אבל זה גם לא כזה קשה.
כשמנהלים שיח רציני עם אלונה בסוף נופל האסימון, במגוון רחב של נושאים ואני אומר את זה מידע והיכרות אישית לא משמועות.

3.כמו שלמיץ גולדהר שלא מתערב כלל יש מחיר שהוא רחוק והחלטות מתקבלות לאט וכמו שיש ליעקב שחר מחיר שהוא מיושן ובדור של פעם ועד ברק בכר לא היה נראה שיש מי שיכול להוציא אותו מהלופ שהיה בו שכלל שלטים ומחאות ״ינעקלך״ מאוהדי חיפה, גם לאלונה ישר מחיר.
אלונה בעלים מעורב שאכפת לו מהקבוצה והיא חלק מתהליך קבלת ההחלטות.
מי שחושב שהיא קובעת הרכבים ושיטת משחק מדמיין, היא כן מעורבת ברכש כי היא שמה את הכסף בסופו של דבר ומקבלת החלטות על מי לשים את הכסף וכמה ביחד עם הצוות המקצועי.
לא מבין איך אפשר לבוא בטענות לבעלים שהחתימה בחלון אחד את דור מיכה, רוקאביצה, שכטר, טיבי, אספרייה ושומרת על נכסים כמו מיגל ויטור, מאור מליקסון ואליניב ברדה בכוורת של המועדון.

4. וברוח הדברים של ההודעה שלך - המועדון לא מתנהל ברמה שהוא יכול ואמור להתנהל ויש כשלים פנימיים.
יש כשל במיתוג כלפי חוץ ובאיכות המוצר שנקרא הפועל ב״ש מבחינה תדמיתית, אין ירידה לפרטים הקטנים לא במדיה וברשתות ולא ביחסים האינטראקטיביים בין הקהל למועדון.
אין מספיק חיבור ופעילות קהילתית, אין חברי מועדון פרימיום כמו בחיפה ומכבי ובכל מועדון גדול בעולם, אין שירות מספיק טוב לקהל מבחינת משרד הכרטיסים.
יש עוד לא מעט בעיות מקצועיות ומבחינתי הראשונה שבהן היא אי הצלחת מחלקת הנוער בפיתוח כשרונות מקומיים והיה מספיק זמן לבנות את זה.
יש בעיות של קבלת החלטות והאצלת סמכויות אבל הן לא בעיות שאמורות למנוע ממך להיות תחרותי.

5. בשורה בתחתונה אלונה על כל יתרונותיה וחסרונוותיה היא בעלים טופ 3 בכדורגל הישראלי (לדעתי טופ 1), מחוברת למועדום ולקהל, אכפת לה והיא לא מושלמת, כמו כל אחד מאיתנו.
השיח צריך להשתנות ולהתפתח לשיח מכיל עם ביקורת בונה ותמיכה ללא פשרות בבעלים ולא כל הרפש שיוצא פה וברשת גם כלפיה לצערי.
היום הבן שלה חטף בקבוק לרגל מאוהדים חסרי מוח (לא נפצע או משהו) שחשבו שהם זורקים על רוני לוי, מה יהיהי בפעם הבאה?
אלונה היא נכס שחייבים לשמר איתנו ולצידנו.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

oranu כתב:
06 פברואר 2022, 03:15
כאילו ביום שהיא תלך מפה יעמדו בתור 30 טייקונים שכל אחד יהיה מוכן להפסיד עשרות מיליוני שקלים בשביל תחביב שנקרא קבוצת כדורגל.
1. אסי עזב את הפועל באר שבע ומנהל חברה פיננסית בבעלות של אלי ברקת ובקשר מצוין עם המשפחה, הוא לא עזב בגלל שהתערבו לו (וזה לא אומר שלא התערבו אבל זו לא סיבת העזיבה).

כשמנהלים שיח רציני עם אלונה בסוף נופל האסימון, במגוון רחב של נושאים ואני אומר את זה מידע והיכרות אישית לא משמועות.

3.כמו שלמיץ גולדהר שלא מתערב כלל יש מחיר שהוא רחוק והחלטות מתקבלות לאט וכמו שיש ליעקב שחר מחיר שהוא מיושן ובדור של פעם ועד ברק בכר לא היה נראה שיש מי שיכול להוציא אותו מהלופ שהיה בו שכלל שלטים ומחאות ״ינעקלך״ מאוהדי חיפה, גם לאלונה ישר מחיר.
מי שחושב שהיא קובעת הרכבים ושיטת משחק מדמיין, היא כן מעורבת ברכש כי היא שמה את הכסף בסופו של דבר ומקבלת החלטות על מי לשים את הכסף וכמה ביחד עם הצוות המקצועי.
לא מבין איך אפשר לבוא בטענות לבעלים שהחתימה בחלון אחד את דור מיכה, רוקאביצה, שכטר, טיבי, אספרייה ושומרת על נכסים כמו מיגל ויטור, מאור מליקסון ואליניב ברדה בכוורת של המועדון.

4. וברוח הדברים של ההודעה שלך - המועדון לא מתנהל ברמה שהוא יכול ואמור להתנהל ויש כשלים פנימיים.
יש כשל במיתוג כלפי חוץ ובאיכות המוצר שנקרא הפועל ב״ש מבחינה תדמיתית, אין ירידה לפרטים הקטנים לא במדיה וברשתות ולא ביחסים האינטראקטיביים בין הקהל למועדון.
אין מספיק חיבור ופעילות קהילתית, אין חברי מועדון פרימיום כמו בחיפה ומכבי ובכל מועדון גדול בעולם, אין שירות מספיק טוב לקהל מבחינת משרד הכרטיסים.
יש עוד לא מעט בעיות מקצועיות ומבחינתי הראשונה שבהן היא אי הצלחת מחלקת הנוער בפיתוח כשרונות מקומיים והיה מספיק זמן לבנות את זה.
יש בעיות של קבלת החלטות והאצלת סמכויות אבל הן לא בעיות שאמורות למנוע ממך להיות תחרותי.

5. בשורה בתחתונה אלונה על כל יתרונותיה וחסרונוותיה היא בעלים טופ 3 בכדורגל הישראלי (לדעתי טופ 1), מחוברת למועדום ולקהל, אכפת לה והיא לא מושלמת, כמו כל אחד מאיתנו.
השיח צריך להשתנות ולהתפתח לשיח מכיל עם ביקורת בונה ותמיכה ללא פשרות בבעלים ולא כל הרפש שיוצא פה וברשת גם כלפיה לצערי.
היום הבן שלה חטף בקבוק לרגל מאוהדים חסרי מוח (לא נפצע או משהו) שחשבו שהם זורקים על רוני לוי, מה יהיהי בפעם הבאה?
חושב שבגדול מה שמבעס בכל הסיפור הזה, שלכאורה אבי לוזון הביא לה את אבוקסיס, אבי נמני לכאורה את רוני לוי-ומתעלמים מהצוות הנהדר שיש לה. צוות נאמן ומקצועי ביותר.
לתת לעובדים שלך מקום לקבל החלטות זה דבר שחובה שיקרה בארגון, אחרת למה להחזיק עובדים?
בענף שבו המאמן הוא הדמות הכי זמנית בארגון ספורט ישראלי, לתת לו או לבעלי עניין (סוכנים/׳חברים׳) כאלה ואחרים להשפיע בצורה שבה הם משפיעים על הסגל/אורך החוזים ואיך המועדון יראה מבחינה פרסונלית לשנים הבאות, זה לא רציני. מה אמורים לעשות עם הסגל ש׳המאמן׳ מביא כשהוא בעוד חודשיים לא איתנו? ע״ע פטרוצ׳י.

הדוגמא הקלאסית היא יוסי אבוקסיס, שמגיע לו פסל בטרנר על מה שעשה עבור המועדון. אבל מי שהמליץ לאלונה לקחת אותו (אבי לוזון) וחשב שהוא יעשה כדורגל אחר ממה שעשה במשך כל הקריירה שלו (אותו כנ״ל רוני לוי, רב״שׁ ועוד) פשוט עושה שירות דב לבעלים הנהדר שלנו ומכשילים אותה פעם אחר פעם, ומביא תסכול מיותר למערכת.

הטיעון הזה שלו תביא ׳צוות זר יהיה לה קשה להשפיע׳ הוא טיעון ריק ולא רציני כפי שאני רואה אותו עבור אנשים שגרו בעמק הסיליקון וחיו חיים שלמים בארה״ב.

אז המסר שלי בכללי הוא : יש לך אנשים כל כך נאמנים שהולכים איתך דרך, שהוכיחו את עצמם איתך וגם כשעזבת, תני להם קרדיט לפני שאת נותנת קרדיט ל׳יועצים׳/סוכנים/מאמנים זמניים וכל מיני בוחשים. אנשים שהם ה-משפחה שלך, הלב של המועדון שחיים אותו יום ולילה, לוקחים ללב בכשלונות וחרדים בהצלחות (שזה ימשך) לרוב יתנו הכל להצלחתך, הצלחתנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מישהו יכול להסביר למה גאון הכדורגל עלה אתמול במערך של 4-4-2 ועוד עם אבו עביד מגן?
אם כבר הבאת את מרמטיני, קלאסי לפתוח במערך של 3-5-2…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Sir Alex Ferguson כתב:
06 פברואר 2022, 09:19
מישהו יכול להסביר למה גאון הכדורגל עלה אתמול במערך של 4-4-2 ועוד עם אבו עביד מגן?
אם כבר הבאת את מרמטיני, קלאסי לפתוח במערך של 3-5-2…
כי הוא חסר מושג שחושב שהוא גאון.
כל אחד עם הבנה מינימלית בכדורגל מבין שהקבוצה הזאת נבנתה כל כך רע שאין לה מה למכור בשמאל כי אין מי שישחק מעל לופז.
אנחנו יכולים לשחק רק ב3-5-2 כדי להסתיר את הפגיעות שלנו, אבל רוני לוי חושב שהוא חכם יותר מכולם.
מאמן שחושב שאבו עביד מגן ימני מבחינתי אין לו זיקה למקצוע.

סמל אישי של משתמש
zelik

שליחה על ידי zelik »

בתחילת שנה אמר אנחנו נשתפר עם הזמן. בינתיים רק הולכים אחורה.
אין לנו משחק התקפה בכלל שום צירופים שום מחשבה שום כלום. 90 דקות שלא מגיעים לשער זה ברמת ההזוי.
ההבדל מהסיבוב הראשון זה משחק ההגנה שאנחנו חוטפים גולים וכבר לא מנצלים מצבים נייחים.
אליפות לא תהיה ואנחנו עם רגל מחוץ לגביע.
גם מקום שני בספק.
לדעתי חייב לשחרר את רוני ולהביא מאמן רק עד לסוף העונה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

oranu כתב:
06 פברואר 2022, 03:15

אורן כפרה עיוותת לי את הדברים בצורה מאוד מקצועית חח.
לא אמרתי שהבעיה היא אלונה, אמרתי שאלונה צריכה לתת יותר קרדיט לבעלי מקצוע במועדון. אף אחד לא אמר שאסי מסוכסך עם המשפחה ויודע שעובד אצלם אבל היה שם קצר בכל הנושא של הרכש מידיעה, בסופו של דבר אסי היה מעורבב עם הצוות המקצועי הבכיר והוא קיבל מהם את כל המרמור בזה שאלונה לא רצתה לצרף שחקנים שהם ביקשו אלא שחקנים שהיא רצתה והוא די התייאש מזה.
כל מה שאני אומר הוא לא משמועות, אם זה היה שמועות לא הייתי כותב דבר, אם אתה באמת יודע מה קורה שם בפנים אתה אמור לדעת שאני צודק, אם אתה לא מכיר את הפרטים אז מן הסתם שתגיד שאני מוציא דברים מהקשרם.
אני אוהב את אלונה מאוד ופתחתי את זה בדבריי, מוקיר לה על כל מה שעשתה פה וחלילה לא רוצה שתלך כי מי באמת ייקח אותנו וישקיע כסף כמו שהיא משקיעה? אבל, אפשר לבקר ויש לה לא מעט טעויות שהיא עושה וגם על זה צריך לדבר.
בסופו של דבר בגלל חלק מהטעויות האלה אנחנו מפספסים התקדמות בתהליכים שלנו כמועדון וחבל. כן אלונה משקיעה, לא בהכרח שתמיד נכון, הרבה יכולים להגיד לך שהשחקנים שהוחתמו פה בקיץ תוך שנה שנתיים יצטרכו לפרוש מכדורגל ואז איזה מין בנייה עשית לקבוצה הזאת שאוטוטו תצטרך להחליף שוב חצי סגל ושוב תהליך לא בריא בכלל? בגדול יש פה סגל שאפשר להוציא ממנו הרבה יותר מבחינת יכולת בטח ביחס לליגה אבל טעויות בהחלט יש גם בסגל ובעוד לא מעט דברים במועדון. גם להעיף מאמן כמו אבוקסיס שבא עם סגנון מסויים ולא יפה לעין ולהביא אחד דומה לו ולצפות לתוצאות שונות גם זה טעות.
לגבי סעיף 5 שלך, לא חושב שכתבתי משהו לא מכובד עליה או ביקורת לא בונה, הכי מקצועי שיש, חושב שעושה טעויות רבות במגוון תחומים וחבל. לגבי אלימות לא חושב שצריך לתת במה לדברים האלה בכלל, בושה, נקסט.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

sumsum כתב:
06 פברואר 2022, 05:08
חושב שבגדול מה שמבעס בכל הסיפור הזה, שלכאורה אבי לוזון הביא לה את אבוקסיס, אבי נמני לכאורה את רוני לוי-ומתעלמים מהצוות הנהדר שיש לה. צוות נאמן ומקצועי ביותר.
לתת לעובדים שלך מקום לקבל החלטות זה דבר שחובה שיקרה בארגון, אחרת למה להחזיק עובדים?
בענף שבו המאמן הוא הדמות הכי זמנית בארגון ספורט ישראלי, לתת לו או לבעלי עניין (סוכנים/׳חברים׳) כאלה ואחרים להשפיע בצורה שבה הם משפיעים על הסגל/אורך החוזים ואיך המועדון יראה מבחינה פרסונלית לשנים הבאות, זה לא רציני. מה אמורים לעשות עם הסגל ש׳המאמן׳ מביא כשהוא בעוד חודשיים לא איתנו? ע״ע פטרוצ׳י.

הדוגמא הקלאסית היא יוסי אבוקסיס, שמגיע לו פסל בטרנר על מה שעשה עבור המועדון. אבל מי שהמליץ לאלונה לקחת אותו (אבי לוזון) וחשב שהוא יעשה כדורגל אחר ממה שעשה במשך כל הקריירה שלו (אותו כנ״ל רוני לוי, רב״שׁ ועוד) פשוט עושה שירות דב לבעלים הנהדר שלנו ומכשילים אותה פעם אחר פעם, ומביא תסכול מיותר למערכת.

הטיעון הזה שלו תביא ׳צוות זר יהיה לה קשה להשפיע׳ הוא טיעון ריק ולא רציני כפי שאני רואה אותו עבור אנשים שגרו בעמק הסיליקון וחיו חיים שלמים בארה״ב.

אז המסר שלי בכללי הוא : יש לך אנשים כל כך נאמנים שהולכים איתך דרך, שהוכיחו את עצמם איתך וגם כשעזבת, תני להם קרדיט לפני שאת נותנת קרדיט ל׳יועצים׳/סוכנים/מאמנים זמניים וכל מיני בוחשים. אנשים שהם ה-משפחה שלך, הלב של המועדון שחיים אותו יום ולילה, לוקחים ללב בכשלונות וחרדים בהצלחות (שזה ימשך) לרוב יתנו הכל להצלחתך, הצלחתנו.
זאת הסיבה שאסי עזב אגב.
בתקופה של הקורונה הוא היה זה שהחזיק את הקבוצה (אני שמעתי את לואי טאהה בעצמו אומר את זה, שהוא שנים במועדון ובלי אסי לא היינו עוברים את השנה הזאת כמו שעברנו), ואז כשחזרה התנהגה כאילו לא נעלמה לשנה ולכן החליט לעזוב.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יש וויבים של עזורי 2 או שנדמה לי?
זה לא הולך לכיוון טוב.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא צריך לעשות מ5-6 ילדים רעש כזה גדול , נכון שזה התנהגות דוחה אבל זה רחוק שנות אור ממקרה עזורי.

אבל ממשחק למשחק אם נאבד נקודות מאמין שכן יחכו לאלונה לשחקנים ולמאמן ביציאת שחקנים אבל לא יהיה איזה מקרה חריג.
תמונה

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

CrazyRed7 כתב:
06 פברואר 2022, 14:38
יש וויבים של עזורי 2 או שנדמה לי?
זה לא הולך לכיוון טוב.
מקווה מאוד שלא.
אם היא תיקח את זה למקום הזה, אז זה באמת בעיה.

בימים האלה צריך שאנשים כמו ברדה ומליקסון, שאוהבים ואוהדים את הקבוצה(אני באמת מקווה שיש להם השפעה עליה), ידברו איתה, ירגיעו ויסבירו. ולא אינטרסנטים או מקורבים למאמן כמו יוסי בניונים/אבי נימנים למינהם.

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

מפחיד מאוד המצב
אם צריך שברדה יהיה על הקווים

רק שלא נגיע לימים אפלים…

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לא מפחיד ולא נעליים. אל תעשו את הקהל של ב"ש חבורת פרימיטיביים אלימה.
אם מישהו יחצה את הגבול זה בגלל שהוא עבריין וצריך לטפל בו ככזה ואין קשר לקהל של ב"ש, לאלונה או לתצוגות של הקבוצה.

היינו כבר בסרט הזה, והגברת (שאני מאוד מעריך) כבר עשתה תחזיקו אותי פעמיים, גם היא כבר יודעת טוב מאוד מי אלה הקהל של ב"ש,
גם היא יודעת שאם יקרה מקרה כזה הוא לא קשור לאוהדי הפועל באר שבע אלא לחבורת מפגרים.

אם למרות זאת היא תעשה עלינו סיבוב פעם שלישית מבחינתי הגברת יכולה לשחרר "על אמת" הפעם.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

nitsande כתב:
06 פברואר 2022, 16:02
לא מפחיד ולא נעליים. אל תעשו את הקהל של ב"ש חבורת פרימיטיביים אלימה.
אם מישהו יחצה את הגבול זה בגלל שהוא עבריין וצריך לטפל בו ככזה ואין קשר לקהל של ב"ש, לאלונה או לתצוגות של הקבוצה.

היינו כבר בסרט הזה, והגברת (שאני מאוד מעריך) כבר עשתה תחזיקו אותי פעמיים, גם היא כבר יודעת טוב מאוד מי אלה הקהל של ב"ש,
גם היא יודעת שאם יקרה מקרה כזה הוא לא קשור לאוהדי הפועל באר שבע אלא לחבורת מפגרים.

אם למרות זאת היא תעשה עלינו סיבוב פעם שלישית מבחינתי הגברת יכולה לשחרר "על אמת" הפעם.
מדויק

אין מה לפחד מלהביע דעה ככל שתהיה קיצונית, ההבדל בין זה לבין מעשה אלים הוא שמיים וארץ

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

קראתי ב ONE שברדה ויוסי בניון הצטיינו בקורס פרו.

בטח כל היום בניון מטפטף לו על רוני לוי

שלח תגובה