אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי izguy83 »

שמעון א כתב:
03 ספטמבר 2022, 23:00
תשנה את הסדר

אליניב חייב להעמיד את עצמו ואת השחקנים לועדת משמעת.

ובמקביל, להעביר ביקורת על השופטים בצורה מכובדת, ולא מתמסכנת.
בול, חוץ מהקטע שאליניב צריך להעמיד את עצמו לועדת משמעת חחח
הוא חייב לשדר יותר פאסון.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

מלך. שישאר לעוד 10 שנים.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

אליניב צריך קודם כל להחדיר שקט בקבוצה.
סהכ מבחינת כדורגל אני רואה בהחלט שיפור ניכר בחלק ההתקפי וזה בהחלט מעודד.
אנחנו נופלים על הקטנות והוא חייב לעצור את זה.
הפער כרגע לא מעניין וזה מה שהוא צריך להעביר לשחקנים,צריך לייצב את המערכת לצבור נק ולהתקדם.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Itay כתב:
04 ספטמבר 2022, 00:18
ציטוטים מהמסע״ת:

״אני אשים לזה סוף (לעניין ההרחקות) אני לא חושב שזה דומה לאדום של אנדרה, אך מהיום אני אשים לזה סוף, יש לי את הדרכים שלי ומי שיעשה מהיום טעות ישלם והוא ירגיש את זה״

״הפועל ב״ש מועדון גדול שלא מקבל כבוד מכל המסביב, ועדיין היום השחקנים עלו למשחק שני בשלושה ימים ועלו אחד בשביל השני וקרעו את הצורה ומאוד כואב להפסיד ככה בדקה 92, זו קבוצה חזקה שאני מאוד מאמין בה, ננצח עוד הרבה משחקים״

״כשבמשחק שעבר עושים עלינו 2 פנדלים, לא משנה אם היו או לא היו אפילו שידור חוזר לטלוויזיה,אפילו בדיקה לא עושים, זה לא כבוד שעושים לקבוצה גדולה והפועל ב״ש קבוצה גדולה וצריך שכולם יבינו את זה, כל המדינה״

״שמיר יוסיף לנו מימד של כוח, של נוכחות, של הצטרפות, של אינטנסיביות, אני חושב שהוא יתרום לנו״ (בזמן השאלה ברדה היה נראה כאילו לא אנחנו החתמנו את השחקן)

״מה שיש לי להגיד ליוספי אני אגיד לו בשיחה אישית״ (טוען שלא סיים את דרכו בקבוצה)

חמד:

״המשחק נפתח בצורה טובה אבל לצערינו הכנסנו את חיפה למשחק, הראינו הרבה אופי ולצערינו זה לא הספיק, אך גם במשחקים כאלה צריך להסתכל על הדברים הטובים, העונה לא תיפול על המשחק הזה ויש לנו את החומר שחקנים הנכון ללכת עד הסוף ונעשה הכל כדי לחזור לעניינים כבר במשחק הבא בחמישי״

“אנחנו מראים שאנחנו מסוגלים לשחק עם 10 שחקנים אבל ברור שזה לא אידיאלי בטח לא מול קבוצה כמו חיפה ונצטרך לשים דגש על כך שנפתח משחק ב-11 שחקנים וגם נסיים עם 11״

״אני מחובר כבר לקבוצה ולשיטה, שערים צריך להבקיע בכל דרך ואין לי ספק שעוד נבקיע אני ואחרים ממצבים שהם לא נייחים״

אליניב היקר ,
כל משפט שאמרת פה בסלע . אבל ...
עניין ההרחקות עוד נגרר מעונה שעברה . היינו הקבוצה המוצהבת בליגה עם 3.24 כרטיסים צהובים למשחק ועוד אדומים שהפסקתי לספור . שילמנו ונשלם על זה בעתיד בהרחקות של שחקנים וכתוצאה מכך גם ההפסדים יבואו . נראה שהעסק לא מנוהל אם מידי שבוע הייתי מתריע על הצהובים וזה לא נגמר . זה יפה להגיד ולהצהיר שתעשה לזה סוף . מקווה שכן . אבל עונה שעברה זה לא היה נראה שמישהו מתייחס לזה בכלל . מה שמעצבן זה שרובם מטופשים . תגיד - אתם עושים מבחני iq לפני שמחתימים שחקן או שרק צופים בקלטת ביצועים ? בודקים היסטוריית פציעות ? היסטוריית הרחקות ? כמה מועדונים הוא עבר ? עושים סקאוטינג ברשת על מה האוהדים והעיתונות רושמים עליו ? או שאתם פשוט נותנים לסוכן להוביל ? כי נראה שאתמול למשל שאפי כמעט לא סייע לאלחמיד באגף ... ולא שאני מצדיק את אלחמיד כן ?
תגיד אליניב - למה כששחקן שלנו נופל על עבירה שביצעו עליו לא עטים על השופט מייד 4 שחקנים שלנו ומפעילים עליו לחץ ? למה אני רואה 90 דק' את נטע לביא יושב על האוזן של השופט ואצלנו יש קפטן שלא מדבר עברית בכלל ?
למה אתם לא מפעילים את התקשורת המקומית שלנו שגם ככה לא ששה לפרגן ולהרים לקבוצה ( ואני עדין איתה ) כדי שתיתן קונטרה ברשתות ובתקשורת ? הרי ידוע שכמעט כל פרשן או שדר שני הוא צהוב או ירוק . תהיו אקטיביים ותייחצנו דרך התקשורת את מה שטוב ובכמויות , אנחנו מועדון מאוד פסיבי בכל התחומים !
למה כבר אחרי המשחק מול אשדוד לא נשלח מכתב זועם לאיגוד השופטים ולמנהלת הליגות על פנדל ברור שלא נשרק ?
למה כבר אתמול לא יצא מכתב נוסף על השיפוט הביזיוני של פריד ? למה כל שופט שמגיע לכאן חושב שהוא יוצא גבר אם הוא שורק הפוך ממה שצריך כדי להראות שהוא לא נלחץ מהקהל ?
למה אנחנו צריכים לשמוע את כל השופרות של שחר בתקשורת אומרים שבאר שבע באו להרביץ ולא לשחק כאילו מוחמד ואצילי באו ללטף ולהתמסר ?
צודק מיליון אחוז מאור בוזגלו . אנחנו מרגישים נחותים כי אנחנו לא עושים כלום כדי לנער מאיתנו את האמירה הזאת . מחכים שמישהו ירים אותנו . ירים לנו . לא אקטיביים . זאת בדיוק קפיצת המדרגה שמעולם לא עשינו .
הספיק לי לשמוע שאתמול היללו את דדיה .
התרגלנו לסטנדרט נמוך לצערי . מקווה שיקרה משהו תודעתי יוצא דופן בוינה ביום חמישי כדי שנמתיק קצת את הגלולה המרה של השבוע .

כמו שזה נראה כרגע - אליניב עדיין לא הרוויח את כבוד השחקנים .
המון עבודה יש לעשות . המון .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא הפסדנו את המשחק בגלל השופט.
הפנדל היה מוצדק וגם האדום היה מוצדק.

אבל ברדה צודק בדברים שלו, אנחנו לא מקבלים כבוד כמו מועדון גדול, וזה לא רק אתמול, מול אשדוד היו שני מקרים שנראו כמו פנדל (אחד מהם העלתי כאן) ואף אחד לא התייחס אליהם גם במגרש המשיכו בלי לבדוק אותם בכלל, שנה שעברה אספרייה הורחק בסמי על הרבה פחות ממה שעשה אתמול עלי מוחמד, ובכלל אנחנו לא זוכים לשום כבוד מהשופט (העיקר נותנים צהוב לברדה אחרי ששחקן בית״ר תופס מאחור את חטואל ואז מפיל אותו כדי לעצור מתפרצת וברדה ביקש צהוב אז לשחקן לא נתנו ולו כן, גם אתמול נתנו לו צהוב אחרי ששחקן חיפה נכנס ברוטאלית בבריירו ולא נשרקה אפילו עבירה והוא התלונן).

הבעיה היחידה היא התזמון, בגלל שהאדום והפנדל היו מוצדקים אז הופכים את ברדה לבכיין למרות שהוא מדבר על מגמה שנמשכת כבר תקופה ארוכה פשוט רק עכשיו במועדון החליטו להגיב עליה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 ספטמבר 2022, 08:25
לא הפסדנו את המשחק בגלל השופט.
הפנדל היה מוצדק וגם האדום היה מוצדק.

אבל ברדה צודק בדברים שלו, אנחנו לא מקבלים כבוד כמו מועדון גדול, וזה לא רק אתמול, מול אשדוד היו שני מקרים שנראו כמו פנדל (אחד מהם העלתי כאן) ואף אחד לא התייחס אליהם גם במגרש המשיכו בלי לבדוק אותם בכלל, שנה שעברה אספרייה הורחק בסמי על הרבה פחות ממה שעשה אתמול עלי מוחמד, ובכלל אנחנו לא זוכים לשום כבוד מהשופט (העיקר נותנים צהוב לברדה אחרי ששחקן בית״ר תופס מאחור את חטואל ואז מפיל אותו כדי לעצור מתפרצת וברדה ביקש צהוב אז לשחקן לא נתנו ולו כן, גם אתמול נתנו לו צהוב אחרי ששחקן חיפה נכנס ברוטאלית בבריירו ולא נשרקה אפילו עבירה והוא התלונן).

הבעיה היחידה היא התזמון, בגלל שהאדום והפנדל היו מוצדקים אז הופכים את ברדה לבכיין למרות שהוא מדבר על מגמה שנמשכת כבר תקופה ארוכה פשוט רק עכשיו במועדון החליטו להגיב עליה.
גם הסגנון משה. גם הסגנון.
אני מצפה מברדה לשדר קצת יותר פאסון לשחקנים.
חייב לדעת להשתלט על עצמו. זאת לא הפעם הראשונה ובטח לא האחרונה ששופטים יעשו טעויות נגדנו.
הראיון אתמול, וגם המסיבת עיתונאים, היו מופע אימים לדעתי. לא פוחות.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

delta7 כתב:
03 ספטמבר 2022, 22:42
אתה באמת חושב שהפנדל מומצא?
החמור פשוט בועט בחזיזה במקום בכדור.
אני חושב שהוא התכוון לשריקות לפאולים שלא קיבלנו
כמו זו ששאפי כדרר ליש הרחבה והורידו אותו, והשופט התעלם באלגנטיות.
אם זה הפוך היה שורק כמו ענק.
וזה שסונדגרן הוריד את ספורי 15 שניות לפני שהם התעמתו זה הוא לא ראה.
זה לא סותר את זה שספורי דביל והיה צריך להתעסק במשחק.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אף פעם לא קיבלנו כבוד כמועדון , אחרי האליפויות חזרנו לגודל הטבעי ורוב הקהל פה שמח שיש לנו גביע ואלוף האלופים וכל הזמן מזכירים את וסרמיל ואלי ז'ינו ואומרים תודה
התחושה שלנו שהגענו לנחלה שלנו ואנחנו מועדון בכיר בכדורגל הישראלי אבל בחוץ לא רואים את זה , אנחנו צריכים אליפויות בשביל שיכירו בנו
בשביל כבוד צריך לעבוד ואנחנו לא עובדים נכון

הכי קל לבכות שדופקים אותנו, זה בסדר לצעוק ולדרוש כבוד מהשופטים השפוטים של שתי הגדולות אבל במקביל תעבדו כמו אז בשקט ותוכיחו על המגרש שאנחנו מועדון גדול ותביאו תוצאות בדשא בלי עזרה של שופטים

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שיש כתב:
04 ספטמבר 2022, 09:02
אף פעם לא קיבלנו כבוד כמועדון , אחרי האליפויות חזרנו לגודל הטבעי ורוב הקהל פה שמח שיש לנו גביע ואלוף האלופים וכל הזמן מזכירים את וסרמיל ואלי ז'ינו ואומרים תודה
התחושה שלנו שהגענו לנחלה שלנו ואנחנו מועדון בכיר בכדורגל הישראלי אבל בחוץ לא רואים את זה , אנחנו צריכים אליפויות בשביל שיכירו בנו
בשביל כבוד צריך לעבוד ואנחנו לא עובדים נכון

הכי קל לבכות שדופקים אותנו, זה בסדר לצעוק ולדרוש כבוד מהשופטים השפוטים של שתי הגדולות אבל במקביל תעבדו כמו אז בשקט ותוכיחו על המגרש שאנחנו מועדון גדול ותביאו תוצאות בדשא בלי עזרה של שופטים
זה לא קשור. יש פה איזה הגמוניה שאף פעם לא נשברה בתודעה, גם באליפויות שופטים היו מזיינים אותנו באדומים במשחקים גדולים

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

המשחק היום מאוד קשור להלך הרוח ברשתות ובתקשורת . זה כלי מרכזי היום . נזלזל בו - נפסיד
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

dor69 כתב:
04 ספטמבר 2022, 09:05
זה לא קשור. יש פה איזה הגמוניה שאף פעם לא נשברה בתודעה, גם באליפויות שופטים היו מזיינים אותנו באדומים במשחקים גדולים
עזוב, באליפויות השופטים היו תפאורה ולא עזר להם כלום
היינו טובים , היינו דורסים ולא ראינו בעניים

לא עניין אותנו כלום וככה צריך להיות גם עכשיו

שוב אין בעיה לצאת על שופטים שטועים אבל זה מרגיש שכל הפוקוס על זה וחבל
ואגב אם כבר התעסקות עם שופטים אני מצפה שזה יגיע מלמעלה מהקודקוד ולא מהמאמן או השחקנים

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני רק לא מבין מה זה קשור למועדון גדול או לא גדול
שיפוט צריך להיות הוגן לא משנה מי הקבוצות

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yedidel כתב:
04 ספטמבר 2022, 09:36
באידיאל זה נכון אבל בפועל כשהשיפוט מכבד את הגדולות אתה מצפה ליחס של גדולה, בטח בבית

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

yedidel כתב:
04 ספטמבר 2022, 09:36
לא אמור להיות אבל בסוף ברור שיש קשר.
שופט רוצה להיות שופט של משחק מרכזי.
רוב המשחקים המרכזיים הם של מכבי ת"א ומכבי חיפה.
אם ידפוק אותם הם יתלוננו, הוא יענש ולא ישפוט אותם.
אם יהיה לטובתם כנראה ימשיך לשפוט אותם שוב ושוב.
מכאן עדיף לו לא לדפוק אותם.

גם באליפויות שלנו קיבלנו יחס מקל מהשופטים כפי שמקובל אצל קבוצה גדולה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב:
04 ספטמבר 2022, 10:23
לא אמור להיות אבל בסוף ברור שיש קשר.
שופט רוצה להיות שופט של משחק מרכזי.
רוב המשחקים המרכזיים הם של מכבי ת"א ומכבי חיפה.
אם ידפוק אותם הם יתלוננו, הוא יענש ולא ישפוט אותם.
אם יהיה לטובתם כנראה ימשיך לשפוט אותם שוב ושוב.
מכאן עדיף לו לא לדפוק אותם.

גם באליפויות שלנו קיבלנו יחס מקל מהשופטים כפי שמקובל אצל קבוצה גדולה
לא קיבלת שום יחס מקל, תמיד היה את האדום הקבוע במשחקים גדולים. מוצדק או לא, הפוך זה לא נשרק

שלח תגובה