דנילו אספרייה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

Re: דנילו אספרייה

שליחה על ידי El_Medico »

תסגרו את הטופיק המיותר הזה, יום של משחק ומבלבלים פה על איזה לטאה של מים.
שילך לחפש את קפטן הוק שלו ואנחנו נתרכז בקבוצה.
בנושא אנסה vs דנילו -
נשעתה החלטה ניהולית טפחות דגש על המקצועי ועדיין, אני מעדיף את אנסה.
לא ראיתי פעם אחת את דנילו בכל התקופה שלו פה עושה תנועות כמו אנסה לפני משחקים חשובים או אמוציונליים.
דנילו אף פעם לא נתן 180 אחוז לאורך כל העונה הקודמת גם תחת ברדה, את זה לא ניתן לומר על אנסה שכל משחק נותן יותר ויותר.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בכל עונה אותם משתמשים מתעלקים על טופיק של אקס שנותן כמה משחקים טובים.
זוכרים את זעקות השבר כאן על איךךךךךךךך ויתרו על דן ביטון בתחילת הדרך שלו במכבי ת"א?
עוד חודש-חודשיים זה יעבור להם, כרגיל.

לגבי דנילו, אם היכולת שלו בבית"ר מוכיחה משהו זה שהוא לא היה צריך להישאר.
ובכל זאת שמח בשבילו שהוא מצא קבוצה שיותר מתאימה למידותיו. הלוואי היו בליגה עוד שחקנים צבעוניים כמוהו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גם אני לא בעד ההקפצות המטופשות האלה.
כשרואים אנשים מדברים מפוזיציה קשה להתאפק.
דנילו שחקן טכני, נותן אוויר לקבוצה שלו במשחק גב, שובר לחץ, מנצח במאבקים. אני צופה בו העונה והוא מכניס כדורים טובים לרחבה ומבקיע שערים. להגיד עליו שיש לו רק דריבל זה הזיה. להשוות אותו לאנסה זה בכלל חוסר מושג. הם לא באותו ענף. מי שיהחליט לשחרר את הראשון ולהשאיר את השני - שיבדוק את עצמו. ולא רק במקרה הזה.

יאללה תתקדמו.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

מנהלים, אפשר להעביר את הפוסט הזה לאופסייד?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
16 אוקטובר 2022, 10:02
אנסה>דנילו

לא הכל מסתכם בדריבל.
וכמו שאמרו לא הוא ולא הוא צריכים להיות פה. אחד סיים חוזה ולכן לא נשאר.
כבר 9 שערים העונה.
עדין בטוח שפחות טוב מאנסה?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 ינואר 2023, 21:27
כבר 9 שערים העונה.
עדין בטוח שפחות טוב מאנסה?
משה, אורן אוזן הסביר לנו שמדובר ׳בהחלטה אסטרטדגית׳.
אני אומר שמדובר בהחלטה של אנטי כדורגל. עם שאפי, עם פאון ביחד אין להם חצי מהמספרים שלו. ולחשוב שככה בהרף עין ויתרנו על שחקן עם סט היכולות הזה, גורם לי לפקפק בהבנה של מה יש לנו ביד ומה צריך לעשות בשביל לגרום לשחקנים לפרוח.
לפני שקופצים עלי, למישהו יש ספק שאם רותם חטואל מגיע הנה בתקופתו של ברק בכר, רוני לוי ואולי אפילו בעת הנוכחית ולא בתקופה של יוסי אבוקסיס-שהוא כן היה הופך למה שהפך להיות? אני בספק.
כמו שלא ידענו לייצר עבור אספרייה (קודם כל מעמד של כוכב שמגיע לו בפועל) מצבים ושטח לייצר את האחד על אחד שלו, ובפועל לדכא אותו במשימות הגנתיות ובעמידה מאוד הגנתית של שאר הקבוצה, כך לא נדע להוציא יותר מאחרים.

כל עוד ההחלטות הן קפריזיות ולא החלטות מושכלות של איך להוציא מהסגל הזה יותר, כי ברור לפחות לי שזרים צריכים עונה שניה בשביל להראות אם זו התאמה ואם לא והכל יהיה על בסיס של ׳כאן ועכשיו׳-לא נתקדם.
ובואו נודה על האמת, אנחנו עם תקציב מספר 3 בליגה, חייבים לקחת סיכונים, שחקנים מוכחים אחרי עונה פחות טובה, שחקנים עם פוטנציאל (אוגו אחרי חצי שנה בלי כדורגל היה מוחתם בהפועל באר שבע כיום?).
אם נחפש את אלה ש׳בשיא׳ אז למה שיבואו לישראל ולבאר שבע? אלא אם מביאים מהליגה בארמניה/ליגה קיקיונית שאין איך לבחון את הרמה שם (מאזרבייג׳אן כבר הבנו שלא פשוט לנו להביא) או ליגה ב׳ בישראל.

למהר ולהתחבר למערכת שמקבל החלטות מקצועיות, מבינה את מיקומנו בגלובוס ואת התהליכים הבריאים והרעילים שאנחנו יכולים לעבור ולהעביר את המועדון בהחלטות קפריזיות.

מועדון שמשחרר באהלן אהלן את דנילו פאקינג אספרייה, שהיה כוכב בסעודיה (אנחנו רואים מה הם מסוגלים להביא, כן?) יש לו בעיה. ובטח יש לו בעיה חמורה שמעדיף את יוג׳ין פאקינג אנסה על אספרייה.
מהר להתחבר לחשמל ולמציאות.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

משה אתה אחד שמבין כדורגל לא מתאים לך ליפול לשטות הזו.

מה שטוב לביתר ירושלים/הפועל חיפה/קרית שמונה/הפועל חדרה/הפועל ירושלים לא בהכרח טוב לקבוצה גדולה באר שבע/מכבי/חיפה .

סגנון משחק שונה , שיטה שונה , שאתה בקבוצה קטנה אתה אחד הטובים והבולטים שם אז רוב הכדורים ילכו אלייך ושאתה בקבוצה גדולה אז אתה עוד שחקן ולא כל הכדורים ילכו אלייך.
ועוד ועוד .
תמונה

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

הראל כתב:
08 ינואר 2023, 11:49
משה אתה אחד שמבין כדורגל לא מתאים לך ליפול לשטות הזו.

מה שטוב לביתר ירושלים/הפועל חיפה/קרית שמונה/הפועל חדרה/הפועל ירושלים לא בהכרח טוב לקבוצה גדולה באר שבע/מכבי/חיפה .

סגנון משחק שונה , שיטה שונה , שאתה בקבוצה קטנה אתה אחד הטובים והבולטים שם אז רוב הכדורים ילכו אלייך ושאתה בקבוצה גדולה אז אתה עוד שחקן ולא כל הכדורים ילכו אלייך.
ועוד ועוד .
עוד קלישאות?
להזכירך טוני וואקמה הגיע מרעננה, להגיד ׳לא מתאים לקבוצות גדולות׳ זה להגיד ׳קחו כדור ותשחקו, מי שטוב ינצח׳.
אין יותר פשטני ממה שאמרת (במחילה מכבודך).
מאמן צריך לייצר מצבים במשחק (לא נכנס לזה מפאת קוצר היריעה) שיביאו לידי ביטוי את היכולות של השחקנים שלו, מי ׳לשטח׳ ומי ׳לרגל׳.

אתה לא יכול להיות ׳יותר רחוק מהאמת׳ בתגובה שלך שרק מעידה על הלך רוח ׳חפיפניקי׳ וקלישאתי ש׳שחקן טוב הוא שחקן טוב׳.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

מליקסון דיבר עליו בפודקאסט של הפודיום (במרומז).
אמר שהוא לא מבין איך אנשים לא קולטים שיש שוני גדול מאוד בצורת המשחק בין 2 הקבוצות , ומי שנותן מספרים בקבוצה א' לא בהכרח יתן את אותם מספרים בקבוצה ב'.

באופן אישי אני חושב שלא פספסנו יותר מדי, מעדיף גם את פאון וגם את שאפי עליו. אין ספק שהוא שחקן הרבה יותר טוב מאנסה, ואני בטוח שאם הבחירה בין דנילו לאנסה הייתה מקצועית בלבד דנילו היה נשאר . יש עוד אלמנטים שגרמו לכך שאנסה ישאר.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

Marin כתב:
08 ינואר 2023, 12:28
מליקסון דיבר עליו בפודקאסט של הפודיום (במרומז).
אמר שהוא לא מבין איך אנשים לא קולטים שיש שוני גדול מאוד בצורת המשחק בין 2 הקבוצות , ומי שנותן מספרים בקבוצה א' לא בהכרח יתן את אותם מספרים בקבוצה ב'.

באופן אישי אני חושב שלא פספסנו יותר מדי, מעדיף גם את פאון וגם את שאפי עליו. אין ספק שהוא שחקן הרבה יותר טוב מאנסה, ואני בטוח שאם הבחירה בין דנילו לאנסה הייתה מקצועית בלבד דנילו היה נשאר . יש עוד אלמנטים שגרמו לכך שאנסה ישאר.
מצטער שאני מטרחן, אבל זה שכוכב עבר ענק אומר משהו לא עושה את זה נכון. ובטח לא אומר שניצלנו את סט היכולות של דנילו בצורה אפילו סבירה ו/או שנעשה מאמץ מקצועי לייצר לו מצב להביא את היכולות שלו לידי ביטוי. להזכירכם הבן אדם זכה בליגת האלופות של אסיה, מניח שזכה בגביע דרך קבוצה ׳קטנה׳.
ובטח ובטח שלפי עוזר המאמן, ׳רק שחקנים ממועדונים גדולים יכולים להצליח בקבוצות גדולות כי הן משחקות ׳שונה׳
נו באמת, עלבון לאינטיליגנציה.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

אנסה פה רק כי יש לו חוזה אם לא היה לו שנייהם כבר מזמן לא היו פה ובצדק,כשאספרייה היה פה היה לו דריבל ושום דבר מעבר לזה כנל גם במשחק מולינו בטרנר,אני לא רואה משחקים של ביתר אולי משהו השתנה אצלו

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אם יש פה בן אדם אחד שמחליף את פאון או שאפי תמורת אספרייה - אין לו מושג בכדורגל.
אספרייה שחקן שכונתי שלא מתאים למשחק פוזשן. הוא שחקן פראי שצריך שטחים ובקבוצה שרוצה אליפות ומתבנקרים מולה ב90% מהמשחקים - אין לו את אותם שטחים.

אני גם מבין שרוב הכותבים פה לא באמת צופים במשחקים של בית"ר כי מי שצופה רואה את האינטליגנציה הנמוכה בכל נגיעה בכדור, את השכונתיות והסיומת הלא טובה(כן, למרות שכובש שערים). ככה זה כששופטים הכל ע"פ מספרים(אבל כשזה נוגע למספרים של שבירו בקריית שמונה דואגים לשים כוכבית ולזלזל ולטעון שהוא לא ברמה של קבוצה גדולה) ותקצירים.

ואפשר להפסיק לדחוף את אנסה לסיפור. אנסה נשאר כי היה לו חוזה. אספרייה סיים חוזה והמשיך הלאה כי הציג יכולת חלשה. אין צורך להמשיך ולגנוב דעת.
אנסה יצטרף אליו בחצי שנה הקרובה. אין להם מקום בקבוצה שמכבדת את עצמה ורוצה להילחם על תארים.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

CrazyRed7 כתב:
08 ינואר 2023, 12:39
אם יש פה בן אדם אחד שמחליף את פאון או שאפי תמורת אספרייה - אין לו מושג בכדורגל.
אספרייה שחקן שכונתי שלא מתאים למשחק פוזשן. הוא שחקן פראי שצריך שטחים ובקבוצה שרוצה אליפות ומתבנקרים מולה ב90% מהמשחקים - אין לו את אותם שטחים.

אני גם מבין שרוב הכותבים פה לא באמת צופים במשחקים של בית"ר כי מי שצופה רואה את האינטליגנציה הנמוכה בכל נגיעה בכדור, את השכונתיות והסיומת הלא טובה(כן, למרות שכובש שערים). ככה זה כששופטים הכל ע"פ מספרים(אבל כשזה נוגע למספרים של שבירו בקריית שמונה דואגים לשים כוכבית ולזלזל ולטעון שהוא לא ברמה של קבוצה גדולה) ותקצירים.

ואפשר להפסיק לדחוף את אנסה לסיפור. אנסה נשאר כי היה לו חוזה. אספרייה סיים חוזה והמשיך הלאה כי הציג יכולת חלשה. אין צורך להמשיך ולגנוב דעת.
אנסה יצטרף אליו בחצי שנה הקרובה. אין להם מקום בקבוצה שמכבדת את עצמה ורוצה להילחם על תארים.
על זה נאמר, התקדמנו מ׳ליצן׳-באיחור רב, אבל התקדמנו.
ונפגש שוב שיסיים עם 15 שערים ו15 בישולים. עד אז תמשיך להלחם בעובדות עם תיאוריות מופרכות.
יש מישהו שחושב שלולא שיחק אצלנו, דנילו היה נרכש/היו מאיירים עליו ומתלוננים ׳למה אצלנו לא מביאים כאלה שחקנים׳? נשאיר את זה פתוח.
מזל שבתקופתו לא חשבו כמוך שהביאו את טוני.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

בשורה התחתונה אספרייה בפני עצמו לא שווה מקום של זר בהפועל באר שבע, זה אפילו לא בספק וזה לא ישתנה גם אם ייתן בטעות 30 גולים העונה. ההשוואה הזאת לאנסה לא רלוונטית בכלל וסתם מבלבלת אתכם, במקרה שלו ההישארות הייתה בשיקול כלכלי בכלל.
עונה שלמה שיחק בהרכב של קבוצת צמרת שהייתה במאבק אליפות (גם אם מדומה) תחת שני מאמנים שונים ונתן לנו 2 וחצי גולים ובעיקר תיסכול. קצת גולים בביתר ופתאום הקוץ הזה שהוצאנו מהתחת הוא פרח?

שאפי עם כל זה שהוא לא מלוטש בכלל ומאוד שבלוני הוא כבר היום שחקן פי כמה עדיף על אספרייה. אם כבר מדד להשוואה זה מולו

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

חבל שאין בפורום אפשרות לחסום טופיקים. נהיה הרגל של ממש בכל עונה להתלבש על טופיק של שחקן עבר ולהקפיץ אותו בכל פעם שהוא כובש.
זוכרים את הטרור שעשו כאן כשדן ביטון הפגיז בחודש הראשון שלו בת"א?

לכל הקשקוש הזה יש שורה תחתונה ברורה- דנילו עזב בשביל שאפי, לא אנסה ולא נעליים, שניהם יכולים לשחק רק באגף ימין.
הייתם מוותרים על שאפי בשבילו? לא? אם ככה אז על מה אתם טוחנים מים?

שלח תגובה