עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:00, קרית שמונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:00, קרית שמונה

שליחה על ידי dor69 »

MikiRed כתב:
16 נובמבר 2022, 16:43
אתה חי באשליות אוטופיות שמכירת ספורי בסכום הוגן בהכרח תביא לניצול טוב יותר של ההכנסה ונביא בוודאות שחקן טוב מספורי, כפי שאתה מציין win win.
אני טוען שזו אשליה מסוכנת. הנכד שלי משחק בפיפא ושם זה בהחלט עובד.
בחיים האמיתיים אתה לא משחרר או מעודד שחרור של שחקן ברמה של ספורי.
בסוף כמו בחיים, אנחנו בוחנים את השחקנים לפי ההשיגים שלהם, ועל פי המספרים בשנתיים האחרונות לא הייתי שוקל בשום אופן מכירה שלו, להיפך, הייתי מנסה להאריך את החוזה אתו.
אנחנו אגב כבר מתקרבים לצומת הזו, החוזה מסתיים בסוף העונה הבאה וצריך כבר לקבל החלטה לפני שגם מאבדים אותו וגם בחינם

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

dor69 כתב:
16 נובמבר 2022, 16:47
אנחנו אגב כבר מתקרבים לצומת הזו, החוזה מסתיים בסוף העונה הבאה וצריך כבר לקבל החלטה לפני שגם מאבדים אותו וגם בחינם
נכון, בדרך כלל עדיף להאריך את החוזה שנה וחצי לפניי סוף החוזה... מאמין שנשמע משהוא בכיוון הזה עוד השנה. חושב שיש אליו הערכה רבה בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אם ימשיך לכבוש אז בטח האמירויות יקרצו לו והוא ילך לעשות קופה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

MikiRed כתב:
16 נובמבר 2022, 16:52
נכון, בדרך כלל עדיף להאריך את החוזה שנה וחצי לפניי סוף החוזה... מאמין שנשמע משהוא בכיוון הזה עוד השנה. חושב שיש אליו הערכה רבה בקבוצה.
אין ספק בזה. אני פתאום זוכר מאיפשהו שיש לו בחוזה אופציה לשנה נוספת (עד 2025), מישהו יודע לאשר?

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

dor69 כתב:
16 נובמבר 2022, 17:52
אין ספק בזה. אני פתאום זוכר מאיפשהו שיש לו בחוזה אופציה לשנה נוספת (עד 2025), מישהו יודע לאשר?

נכון. חתום עד קיץ 2024 עם אופציה לעונה נוספת. פרסום של "ישראל היום":
https://www.israelhayom.co.il/article/668509
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

izguy83 כתב:
15 נובמבר 2022, 10:43
כשדובר פה הרבה על אופי הביקורת, זו דוגמא טובה.
סיבוב מצוין שלו, למרות פציעה קשה וממשיכים לבוא אליו בטענות. כמו בהמון תחומים אחרים.
לא יודע אם זה יצר הרס עצמי או שהתרגלנו לחפש בכוח מה לא טוב.
זה לא אומר כמובן שאם מקבלים הצעה טובה בסוף עונה אז צריך להשאיר בכוח. חלק מהעסק זה להרוויח על שחקן טוב ולנסות להשיג את הפריצה הבאה.
זה פשוט מאוד, כשהקבוצה רצה ובכושר טוב וכל תותח יורה, אז קל לזלזל בשחקן בסגנון של ספורי ולטעון שמכירה שלו לא תפגע בנו.
אני לעומת זאת זוכר את התקופה שהתקשנו להכריע משחקים ושהחמצנו המון ואז שחקן של מספרים כמו ספורי היה חסר כמו אוויר לנשימה ואם היה אז אולי היינו יוצאים לפגרה מהמקום הראשון…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 נובמבר 2022, 14:35
זה פשוט מאוד, כשהקבוצה רצה ובכושר טוב וכל תותח יורה, אז קל לזלזל בשחקן בסגנון של ספורי ולטעון שמכירה שלו לא תפגע בנו.
אני לעומת זאת זוכר את התקופה שהתקשנו להכריע משחקים ושהחמצנו המון ואז שחקן של מספרים כמו ספורי היה חסר כמו אוויר לנשימה ואם היה אז אולי היינו יוצאים לפגרה מהמקום הראשון…
לראיתי יש קורלציה בין משחקים לא טובים למשחקים בהם ספורי פתח.
לא חייבים להסכים, ואני שמח שלפחות עם חלק מנכדיי הפורום יש לי מן המשותף.
מה שכן, צודקים, לא הכסף שלי.. אז לא כזה win win

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

talb55 כתב:
17 נובמבר 2022, 15:16
לראיתי יש קורלציה בין משחקים לא טובים למשחקים בהם ספורי פתח.
לא חייבים להסכים, ואני שמח שלפחות עם חלק מנכדיי הפורום יש לי מן המשותף.
מה שכן, צודקים, לא הכסף שלי.. אז לא כזה win win
עובדות, עשינו 4 תיקו ברצף כשהיה פצוע ומאז שחזר (כמחליף נגד הפועל ירושלים), יש לנו תיקו חוץ בויאריאל ו6 נצחונות.
כמובן זה לא רק בגללו, אבל זה מאוד מפריח את הקורלציה שלך.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

izguy83 כתב:
17 נובמבר 2022, 18:56
עובדות, עשינו 4 תיקו ברצף כשהיה פצוע ומאז שחזר (כמחליף נגד הפועל ירושלים), יש לנו תיקו חוץ בויאריאל ו6 נצחונות.
רציתי לכתוב בדיוק את זה.
אני לא מחסידיו אבל עם עובדות קשה להתווכח.
הוא חלק משמעותי מהריצה של הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

izguy83 כתב:
17 נובמבר 2022, 18:56
נגד הפועל ירושלים, מכבי תל אביב וויריאל הוא שיחק בממוצע 16 דק, אז זה לא אמור להיות חלק מניפוח הסטטיסטיקה (הוצאת חריגים משהו…). נגד ריינה שיחק 60 דק וכבש צמד (המשחק היחיד שאין לי מה להגיד). נגד חדרה וגם נגד קרית שמונה שיחק גם בערך 60 דקות.
אני מזכיר שנגד חדרה כבשנו 2 שערים אחרים שיצא ממהלכים של מיכה, למרות הקלות שניצחנו בה, בעיני היכולת הייתה פשוט לא טובה, אז אל תתכסו בתוצאות.
אם היה מדובר בקבוצות קצת יותר קשות, בטוח שזה היה יכול להיראות אחרת. אין מה לגרור את אי ההסכמה מעבר, זה בסדר לא להסכים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

talb55 כתב:
18 נובמבר 2022, 08:02
נגד הפועל ירושלים, מכבי תל אביב וויריאל הוא שיחק בממוצע 16 דק, אז זה לא אמור להיות חלק מניפוח הסטטיסטיקה (הוצאת חריגים משהו…). נגד ריינה שיחק 60 דק וכבש צמד (המשחק היחיד שאין לי מה להגיד). נגד חדרה וגם נגד קרית שמונה שיחק גם בערך 60 דקות.
אני מזכיר שנגד חדרה כבשנו 2 שערים אחרים שיצא ממהלכים של מיכה, למרות הקלות שניצחנו בה, בעיני היכולת הייתה פשוט לא טובה, אז אל תתכסו בתוצאות.
אם היה מדובר בקבוצות קצת יותר קשות, בטוח שזה היה יכול להיראות אחרת. אין מה לגרור את אי ההסכמה מעבר, זה בסדר לא להסכים.
לגמרי בצדק לא להסכים.
רק חבל ששוב ניסית רק לגמד.
ל4 תיקו ברצף בלעדיו לא התייחסת…

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

talb55 כתב:
מצטער גם לא מסכים.
אני מבין ורואה גם לחלוטין את הכדורגל היפה כשמיכה על המגרש, יש גם משחקים ששומרים אותו צפוף והוא נבלע. גם שיטת המשחק שלו בהכרח תוביל אותו לדקות שיעלם כי הוא חייב לנוע סביב הכדור אבל אין לו סיבולת לכך. יש לו יתרונות ויש לו חסרונות. גם לספורי, וגם לעוד שחקנים רבים ומשמעותיים אצלנו בסגל - החוכמה היא לשחק על החוזקות שלהם ולמשוך מהם את התקרה המקסימלית.
אם היית טוען שלמכור את ספורי כי הוא בשיא התקרה שלו, שוב תלוי בהצעה וצריך להבין שזה יפגע ביכולת הקבוצה, כי לא משנה איזה חיזוק תביא ייקח לו זמן להתאקלם גם כן, בטח כשזה בינואר.

התרומה של ספורי במספרים, גם בנייחים , גם בהרמות וגם בבעיטות מרחוק שמושכות אוטומטית שחקני הגנה אליו - מפצחות בונקרים. זה עוד כלי התקפי חשוב, כמו החיתוכים של שאפי, זה שפאון בצד שמאל ומהווה אופציית מסירה באגף שם, העקיפות של יחזקאל, הנוכחות של חמד. רק דוגמאות. אם תוריד אחד מהם, גם אם יש להם תקופה/משחקים פחות טובים/בולטים פחות זה בסדר. יש להם מחליפים ובגלל זה סגל חזק של תחרות 2 על כל עמדה תוציא מהם את המיטב. אני מאוד אוהב לראות שחקנים משמעותיים שלנו יורדים בדקה 60 ויש אופציות מהספסל כל משחק טפו טפו.

אולי הרצון שלך בא ממקום שלא באמת ראינו 11 קבועים וזה באמת רחוק מהמציאות - אנחנו לא יודעים להגיד מי מהם יפתחו אלא כמה באנקרים שגם הם צברו עייפות (ושם חסר חיזוק) אבל באמת לכל שחקן יש איכות מסוימת ובמשחקים מסוימים זה עובד יותר ובמשחקים אחרים זה עובד פחות.

שבת שלום!
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

talb55 כתב:
יש לי שאלה, אם ימכרו באמצע העונה את דור מיכה זה יהיה בסדר מבחינתך?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

talb55 כתב:
מסכים איתך שספורי לא שחקן קלאץ׳ כמו הדעה הרווחת עליו היום. עם זאת, המספרים שלו חשובים ואבוי אם נסכים למעבר שלו באמצע העונה

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

דיון שהוא בגדר הזיה.
זה בדיוק כמו שאוהדי חיפה יהיו בעד שחרור אצילי באמצע העונה תמורת ״סכום ראוי״ או אוהדי מכבי ת״א בשחרור של יובאנוביץ.
עם כל הכבוד יש גבול לכמה אפשר להיות הזויים וארשה לעצמי גם לומר שחצנים ונפוחים.

שלח תגובה