לאלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

לאלונה

שליחה על ידי רונן כהן »

אין לי מושג על מה מסיבת עיתונאים וכולי תקווה שזו לא דרכך לומר לנו שלום
אלונה חווית פה רגעים של אושר ורגעים של עצב,אין לי ספק שחווית יותר רגעים של אושר,התקופה האחרונה הייתה סבל אחד גדול גם לך וגם לנו,כל יושב ראש אחר בארץ מיעקב שחר ועד איציק קורנפיין היה מקבל קללות מהקהל על כך שהוא לא מגיב ולא מוכן לפטר את המאמן,אבל לא את,אין יושב ראש אחד בארץ שמכבדים ואוהבים כמו שאוהבים אותך,הקהל של באר שבע הוא הקהל בין הטובים בארץ ולא משנה לאן הרוח נושבת הוא תמיד יילך אחרי הקבוצה.
אלונה אני מאוד מקווה שאת לא אומרת לנו שלום,אני מאמין שאת רק רוצה לגנות את המקרה המצער שהיה למאמן,אני אישית ניהלתי מסע נגד המאמן שלך אבל לעולם לא באלימות והכל בדרך חוקית וליגיטמית,אלונה את צריכה להבין שכל העיר באר שבע מעריכה ואוהבת אותך אז אל תיתני למקרה הזה את כל המשקל.
האהבה שלנו אלייך הוכיחה את עצמה בכך שאנו תושבי באר שבע התארגנו להפגנה נגד ראש העיר שלנו וכל זה בשבילך,אני גם מאמין שכל יום את מקבלת אלפי ברכות מכל עבר.
אלונה היום ילד שגדל חולם לשחק בהפועל באר שבע וזאת בזכותך,את שינית את הניהול ואת המחשבה והבאת איתך רוח חדשה למועדון וכך חזרו גם אלפי האוהדים גרמת לנו להתגאות שאנו אוהדי הפועל באר שבע.
אז לסיכום אלונה כולי תקווה שבמסיבת העיתונאים מחר את רק תגני את המקרה ותגידי שזה קו אדום ואין לזה קשר לספורט,כל מה שתגידי אני אישית יסכים איתך אבל על דבר אחד אני לעולם אבל לעולם לא יסכים איתך וזה עזיבת הקבוצה.
אלונה בזמנו עשו הפגנות מחאה מול ביתו של אלי זנו ואני נשבע לך שאני יעשה הפגנת יחיד מול ביתך וזאת על מנת שלא תעזבי.
אלונה אנחנו אוהבים ומכבדים אותך,אז בבקשה ממך תישארי איתנו וביחד נצעד לעתיד טוב יותר.
ממני רונן כהן שער 2
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

Re: לאלונה

שליחה על ידי אדומה דרומית »

רונן...
מעולם לא שמעתי אותך מתבטא בכזה נימוס וכבוד.
כולנו מקווים שהיא לא תעזוב. גם לדעתי זה רק אירוע כדי לגנות באופן רשמי את האלימות, לדרוש רגיעה ולהיפרד כמו שצריך באופן פורמלי מהמאמן.

עם זאת לא אתפלא אם היא רוצה לעזוב, ולא אתפלא אם עד סוף העונה יעביר את האימונים עוזר המאמן כי אף מאמן שפוי לא ירצה לבוא לפה. ובצדק.
עם כל הכבוד, פשוט לא מגיע לנו.
*אני אצטרף אליך להפגנות מול הבית שלה :-)

לילה טוב

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

עדי מאמי נימוס וכבוד מגיע למי שנתן ונותן לנו את כל ליבו,אמרתי ואני אומר את זה שוב,אני מאלה שיושבים בשער 2 ונחשבים לקומץ הבעייתי ואולי גם מעבר לזה,תנו לי לחדד לכם משהו גם שקיללנו לעולם לא השתמשנו באלימות,עשינו שיחות אם המאמן והכל התנהל ברוח טובה אז לאלה שרשמו לי הודעות בפייסבוק יש לי רק דבר אחד להגיד לכם תתביישו לכם לבוא ולהאשים אותי או מישהו משער 2 בכך שכביכול אלונה עוזבת.
עדי לפי דעתי את טועה מגיע לנו מאמן טוב,כי סבלנו הרבה ואם יבוא מאמן מהשורה הראשונה וגם יקללו אותו אז אני יהיה הראשון להגיד שאין לנו כבוד
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

רונן כהן כתב:עדי מאמי נימוס וכבוד מגיע למי שנתן ונותן לנו את כל ליבו,אמרתי ואני אומר את זה שוב,אני מאלה שיושבים בשער 2 ונחשבים לקומץ הבעייתי ואולי גם מעבר לזה,תנו לי לחדד לכם משהו גם שקיללנו לעולם לא השתמשנו באלימות,עשינו שיחות אם המאמן והכל התנהל ברוח טובה אז לאלה שרשמו לי הודעות בפייסבוק יש לי רק דבר אחד להגיד לכם תתביישו לכם לבוא ולהאשים אותי או מישהו משער 2 בכך שכביכול אלונה עוזבת.
עדי לפי דעתי את טועה מגיע לנו מאמן טוב,כי סבלנו הרבה ואם יבוא מאמן מהשורה הראשונה וגם יקללו אותו אז אני יהיה הראשון להגיד שאין לנו כבוד
רונן זאת לא חוכמה לבוא עכשיו ולהגיד לאלונה כמה מעריכים אותה. בסופו של דבר קרה מה שקרה אתמול עם עזורי זה מעשה שלא ייעשה, וזה לא משנה כמה אנחנו לא אוהבים אותו.

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

רונן הביאו לך מאמן מהשורה שנה שעברה, ומה עשו לו? כולל אתה? ואז השנה אף אחד "מהשורה" לא רצה לבוא, אז בא עזורי, ומה עשו לו? ועכשיו מי אתה מצפה שיבוא? קשטן? שום? עטר? קלינגר?
הם לא רצו לבוא לפני כל הבלאגן אז עכשיו? יעדיפו להפסיק לאמן מאשר לבוא לפה. קשטן לא יחטוף פה קללות אחרי תיקו עם נצרת? אחרי 2-5 עם אשדוד? תעשה לי טובה.

"הכל התנהל ברוח טובה"??? אולי לא ירקת עליו באופן אישי אחרי אימונים, אולי לא העפת אותו מהכביש, אבל אתה לא יכול להגיד "ברוח טובה". אתה יודע שאני מתה עליך ויודעת כמה הקבוצה חשובה לך אבל גבר.. "רוח טובה" לא היתה פה כבר מזמן, בטח לא מכיוון שער 2. ללוי לפחות נתנו ימי חסד, לעזורי גם את זה לא.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

לקלל זו הסתה.
ולא, זה לא לגיטימי.

אני מאוד מקווה שאלונה לא תעזוב, אבל בכנות, אם היא מתכוונת לעזוב אני אבין אותה לגמריי.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אני מקווה מאוד שהיא תזכור את הדברים הטובים כי היו הרבה כאלה.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

אתם יודעים מה אחרי שחשבתי כל הלילה מה יקרה עכשיו במועדון אם אלונה תלך,הגעתי למסקנה שהקבוצה עלולה ללכת לפירוק כי אין אף אחד שישקיע כמו שאלונה ישקיעה.
אבל לפני שכולם ישחררו קיטור על ההתנהלות של האוהדים יש לי כמה דברים לומר:
"האוהדים התנהגו באלימות והעיפו את רכבו של המאמן"
עדיין לא הוכח כלום.
במשך כמה חודשים כל התקשורת הארצית יורדת על הקהל של באר שבע ואין אף תגובה אחת מהמועדון.
תהיו רגע מציאותיים ותבינו שגיא עזורי עשה דברים שלא צריך לעשות מאמן כדורגל בישראל והכל עבר בשתיקה ולמה,אז זהו בגלל שכל חבריו נמנים בתקשורת.
גיא עזורי הכניס אוהד למשרד ואיים עליו= אין תגובה של המועדון.
גיא עזורי עשה אצבע משולשת לאוהדים= אין תגובה של המועדון.
כל התקשורת יורדת עלינו בכל רגע נתון=אין תגובה של המעדון.
אני לא מאלה שיגיד מה עשינו ומה יהיה איתנו אבל כמו שאוהדים עושים טעיות ככה ההנהלה עשתה טעות שלא הגיבה אפילו פעם אחת על כל מה שהמאמן הזה עשה או התקשורת.
כולי תקווה שבמסיבת העיתונאים אלונה לא תודיע על עזיבה אבל לא חוכמה לכנס מסיבת עיתונאים ולגנות מקרה אלימות שעדיין לא הוכח כלום,אבל שמאמן מכניס אוהד ומאיים שישבור את הרגליים אם הוא יקלל אז זה לא אלימות?
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

רונן כהן כתב:אתם יודעים מה אחרי שחשבתי כל הלילה מה יקרה עכשיו במועדון אם אלונה תלך,הגעתי למסקנה שהקבוצה עלולה ללכת לפירוק כי אין אף אחד שישקיע כמו שאלונה ישקיעה.
אבל לפני שכולם ישחררו קיטור על ההתנהלות של האוהדים יש לי כמה דברים לומר:
"האוהדים התנהגו באלימות והעיפו את רכבו של המאמן"
עדיין לא הוכח כלום.
במשך כמה חודשים כל התקשורת הארצית יורדת על הקהל של באר שבע ואין אף תגובה אחת מהמועדון.
תהיו רגע מציאותיים ותבינו שגיא עזורי עשה דברים שלא צריך לעשות מאמן כדורגל בישראל והכל עבר בשתיקה ולמה,אז זהו בגלל שכל חבריו נמנים בתקשורת.
גיא עזורי הכניס אוהד למשרד ואיים עליו= אין תגובה של המועדון.
גיא עזורי עשה אצבע משולשת לאוהדים= אין תגובה של המועדון.
כל התקשורת יורדת עלינו בכל רגע נתון=אין תגובה של המעדון.
אני לא מאלה שיגיד מה עשינו ומה יהיה איתנו אבל כמו שאוהדים עושים טעיות ככה ההנהלה עשתה טעות שלא הגיבה אפילו פעם אחת על כל מה שהמאמן הזה עשה או התקשורת.
כולי תקווה שבמסיבת העיתונאים אלונה לא תודיע על עזיבה אבל לא חוכמה לכנס מסיבת עיתונאים ולגנות מקרה אלימות שעדיין לא הוכח כלום,אבל שמאמן מכניס אוהד ומאיים שישבור את הרגליים אם הוא יקלל אז זה לא אלימות?
רונן שמעתי שמועות על המקרה הזה והוא לבד היה צריך להיגמר בפיטורים של עזורי, אבל האם יש הוכחות? למה האוהד הזה לא התלונן?

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

האוהד הזה בחר לא להתלונן במשטרה משיקוליים שלו אבל ההנהלה ידעה על זה ושתקה ולמה?
למה אין ולו תגובה אחת על מסע ההכפשות של התקשורת בקהל?
למה לגיא עזורי היה מותר להגיד הכל על הקהל ואף אחד מההנהלה לא לוקח אותו לצד ואמר לו די,הם אלה שמביאים לך פרנסה?
למה כל דבר שהקהל עושה נגד המאמן ישר מתחילים לירות חיצים מכל הכיוונים?
כולם תמיד אומרים שרוב הקהל בסדר למעט הקומץ של שער 2 אבל לא שמעתי אף פעם תגובה אחת של המועדון בעד רוב הקהל ונגד הקומץ,מה כן שמעתי כלום.
אז כנראה שכל הקהל הוא קומץ.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אותו אוהד חייב היום לצאת לתקשורת ולספר מה עשה האדון עזורי, עתידה של הקבוצה על הפרק כרגע. 

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

ג'וני כתב:אותו אוהד חייב היום לצאת לתקשורת ולספר מה עשה האדון עזורי, עתידה של הקבוצה על הפרק כרגע. 

ואז מה יגידו חבריו בתקשורת,המצאה של אוהד.
האוהד הזה בחר בזמנו לא להתלונן במשטרה ועכשיו מאוחר מדי,כי זה ישמע לא אמין בכלל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אף פעם לא מאוחר, הוא התלונן עכשיו.
הגיע הזמן שכל מי שיש לו עילה להתלונן על עזורי יעשה את זה, ויפה שעה אחת קודם.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
rami
יצירת קשר:

שליחה על ידי rami »

רונן לפי דעתי צריך להגיע לאיצטדיון וכמו שבאנו בישביל עזורי כדי לאייש אותו אז אנחנו צריכים לפחות שהיא תיראה שאנחנו אוהבים אותה , צריכים להגיע לאיצטדיוןו ברגע שיהא שמה ולדבר איתה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני מצטרף למשמרות האהבה מול הבית של אלונה.
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה