אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ReDo

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי ReDo »

אין לו מספיק כלים לקחת אליפות והוא הוציא מים מהסלע בעונה הזו.
הוא יודע בדיוק מה חסר ונקווה שבקיץ הכיס יפתח ונעשה את קפיצת המדרגה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אליה מאמן מצויין שהוציא מים מהסגל שלו. יחד עם זאת הניהול משחק שלו היום היה רע מאוד. הוא ואנחנו משלמים שכר לימוד על חוסר הניסיון שלו, ואני מקווה שבעונה הבאה הוא יעשה גם את קפיצת המדרגה שלו

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

red ultras כתב:
10 אפריל 2023, 22:48
אליה מאמן מצויין שהוציא מים מהסגל שלו. יחד עם זאת הניהול משחק שלו היום היה רע מאוד. הוא ואנחנו משלמים שכר לימוד על חוסר הניסיון שלו, ואני מקווה שבעונה הבאה הוא יעשה גם את קפיצת המדרגה שלו
מה יכל לעשות שונה היום? בהתחשב בזה שמיגל לא יכל להמשיך ואלה הכלים שהיו על הספסל?

סמל אישי של משתמש
red ultras

ReDo כתב:
10 אפריל 2023, 22:54
מה יכל לעשות שונה היום? בהתחשב בזה שמיגל לא יכל להמשיך ואלה הכלים שהיו על הספסל?
אני אגיד משהו מוזר, אבל אנסה להסביר.
אליניב מצד אחד מקובע מדי ומצד שני גמיש מדי.

מהצד המקובע מדיי יש לו תבניות חילופים שאתה יודע שראס בן אמו הם יגיעו. מי נכנס ועל חשבון מי יוצא. וזה קורה בלי סיבה ברורה לעין. סתם כי המשחק מתקדם ועדיין לא הכרענו אותו. שאפי היה במשחק טוב, הבקיע והיה הכי מסוכן אצלנו. למה להוציא אותו?? קלימלה לחץ מצויין ועשה הרבה בלאגן גם ללוקאסן וגם לביטון. למה להוציא אותו בשלב מוקדם? למה רמזי וחטואל חייבים להכנס תמיד ביחד?

מהצד הגמיש מדי, אליה מערבב יותר מדי את הקלפים שלו תוך כדי משחק. בריירו מתחיל כבלם, עובר להיות קשר חוזר להיות בלם. שגיב משחק מגן פתאום דדיה נכנס שגיב הופך לכנף. אנסה נכנס לכנף שמאל, פטריק יוצא אנסה עובר לאמצע. יותר מדי שינויים במעט מדי זמן. שחקן צריך לדעת את עמדת המוצא שלו ולא רק הוא, גם החברים שלו לקבוצה צריכים לדעת כי לפעמים משחקים על זיכרון שריר.

אני בטוח שאליה ימצא את האיזונים האלו בהמשך הדרך
הוא עדיין בונה את סגנון האימון שלו.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

red ultras כתב:
10 אפריל 2023, 23:37
אני אגיד משהו מוזר, אבל אנסה להסביר.
אליניב מצד אחד מקובע מדי ומצד שני גמיש מדי.

מהצד המקובע מדיי יש לו תבניות חילופים שאתה יודע שראס בן אמו הם יגיעו. מי נכנס ועל חשבון מי יוצא. וזה קורה בלי סיבה ברורה לעין. סתם כי המשחק מתקדם ועדיין לא הכרענו אותו. שאפי היה במשחק טוב, הבקיע והיה הכי מסוכן אצלנו. למה להוציא אותו?? קלימלה לחץ מצויין ועשה הרבה בלאגן גם ללוקאסן וגם לביטון. למה להוציא אותו בשלב מוקדם? למה רמזי וחטואל חייבים להכנס תמיד ביחד?

מהצד הגמיש מדי, אליה מערבב יותר מדי את הקלפים שלו תוך כדי משחק. בריירו מתחיל כבלם, עובר להיות קשר חוזר להיות בלם. שגיב משחק מגן פתאום דדיה נכנס שגיב הופך לכנף. אנסה נכנס לכנף שמאל, פטריק יוצא אנסה עובר לאמצע. יותר מדי שינויים במעט מדי זמן. שחקן צריך לדעת את עמדת המוצא שלו ולא רק הוא, גם החברים שלו לקבוצה צריכים לדעת כי לפעמים משחקים על זיכרון שריר.

אני בטוח שאליה ימצא את האיזונים האלו בהמשך הדרך
הוא עדיין בונה את סגנון האימון שלו.
לי אישית מהיציע חטואל וספורי היה נראה כמו חילוף טוב. היינו צריכים על המגרש שחקנים שיודעים לשים כדור ברשת. זה שבפועל הם נראו כמו שהם נראו זה סיפור אחר.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

יש לנו מאמן טוב.
רק שהוא יקבל את מי שהוא רוצה בזמן ובלי לחשוב על לחסוך כסף ואולי שנה הבאה ניהיה באמת במאבק אליפות ולא בכאילו .
תמונה

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

xboy כתב:
10 אפריל 2023, 22:35
די לזיין את השכל, אפשר להעביר ביקורת גם עליו (גם אני מחתים אותו לעשר שנים).
החילופים שלו לאורך כל העונה גורמים רק לסלט ובלאגן ומחלישים את הקבוצה, היום זה היה השיא ואני בספק אם הוא בכלל הבין מה הוא רוצה לעשות.
הכי חשוב שאתה מבין.
עוד אחד שמשחק קצת במנג׳ר וחושב שהוא מאמן.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הוא די סיכם את העונה , מקום שני ואלוף האלופים זאת אכזבה ומעכשיו שחקנים יצטרכו להוכיח שהם ראויים להמשיך עונה הבאה

נקווה לראות את שאפי מסיים 90 דקות עד סוף העונה וגם קלימלה , זה הזמן לבחון

סמל אישי של משתמש
red ultras

ReDo כתב:
10 אפריל 2023, 23:41
לי אישית מהיציע חטואל וספורי היה נראה כמו חילוף טוב. היינו צריכים על המגרש שחקנים שיודעים לשים כדור ברשת. זה שבפועל הם נראו כמו שהם נראו זה סיפור אחר.
עקרונית אתה צודק. נניח והיינו חיפה ואצילי ופיירו לא פוגעים, אז הם יוצאים ועל חשבונם אפשר להכניס דיא סבע ודין דוד. המשחבה נכונה אבל בפרקטיקה זה חילוף שכבר ראינו אותו קורה לא מעט פעמים העונה ובפרט בתקופה האחרונה. וגם אנחנו רואים שהוא לא מניב תוצאות. אז למה שוב ושוב את אותו חילוף כפול שמשנה את הסגנון שלנו מכדורגל מאורגן לאללה בבלה

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

red ultras כתב:
10 אפריל 2023, 23:49
עקרונית אתה צודק. נניח והיינו חיפה ואצילי ופיירו לא פוגעים, אז הם יוצאים ועל חשבונם אפשר להכניס דיא סבע ודין דוד. המשחבה נכונה אבל בפרקטיקה זה חילוף שכבר ראינו אותו קורה לא מעט פעמים העונה ובפרט בתקופה האחרונה. וגם אנחנו רואים שהוא לא מניב תוצאות. אז למה שוב ושוב את אותו חילוף כפול שמשנה את הסגנון שלנו מכדורגל מאורגן לאללה בבלה
לא יודע אם אפשר לקרוא לכדורגל ששיחקנו במחצית כדורגל מאורגן. הייתה מחצית לא טובה מתחילתה ועד סופה. אני מסכים שהחילוף לא עבד אבל אליה היה חייב לעשות שינוי כי לא היינו במשחק.

סמל אישי של משתמש
red ultras

ReDo כתב:
10 אפריל 2023, 23:52
לא יודע אם אפשר לקרוא לכדורגל ששיחקנו במחצית כדורגל מאורגן. הייתה מחצית לא טובה מתחילתה ועד סופה. אני מסכים שהחילוף לא עבד אבל אליה היה חייב לעשות שינוי כי לא היינו במשחק.
היה ניסיון לשחק כדורגל מאורגן. עובדתית כשמיכה על המגרש הקבוצה הרבה יותר קבוצתית, כשרמזי על המגרש במקומו אנחנו תלויים בפעולות אישיות שלו. החצי הראשון היה רע מאוד במובן שלא ציפינו ממכבי לבוא להיות דומיננטית יותר מאתנו בטרנר. חשבנו שבבית שלנו נכתיב את הקצב ונראה עליונות. אבל עד החילוף של ספורי וחטואל עוד היינו במשחק.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ReDo כתב:
10 אפריל 2023, 23:52
לא חייב להכניס את שניהם יחד, ברגע שאנסה נכנס בלית ברירה בהפסקה היה אפשר להכניס את ספורי במקום מיכה נניח ולחכות עם חטואל שאגב משחק פצוע ונראה רע מאוד . לא חייב בכוח

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא מבין על מה אתם מדברים.
חטואל נכנס מצוין למשחק, אנסה נכנס מצוין, ספורי עלה לנו במשחק בגלל החלודה שלו אבל איזה עוד אופציות כבר נשארו ברגע שפאון פצוע? כל מי שהיה סביבי רצה לראות את ספורי נכנס.
הגענו כמו תמיד למספיק הזדמנויות כדי לנצח, מה כבר ברדה יכול לעשות, להכניס את עצמו ולהבקיע?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 אפריל 2023, 00:09
לא מבין על מה אתם מדברים.
חטואל נכנס מצוין למשחק, אנסה נכנס מצוין, ספורי עלה לנו במשחק בגלל החלודה שלו אבל איזה עוד אופציות כבר נשארו ברגע שפאון פצוע? כל מי שהיה סביבי רצה לראות את ספורי נכנס.
הגענו כמו תמיד למספיק הזדמנויות כדי לנצח, מה כבר ברדה יכול לעשות, להכניס את עצמו ולהבקיע?
חטואל נכנס טוב ואחרי 3-4 דקות נגמר
ספורי מטייל על המגרש ומסריח את הדשא

כשאלה הכלים במאני טיים אז אין נקודות חד וחלק

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב:
11 אפריל 2023, 00:15
חטואל נכנס טוב ואחרי 3-4 דקות נגמר
ספורי מטייל על המגרש ומסריח את הדשא

כשאלה הכלים במאני טיים אז אין נקודות חד וחלק
שניהם הפכו אותך למסוכן שמשחק כדורגל ישיר ומצד שני ייצרו שטח ליריבה.
כתבתי בפירוט בטופיק של המשחק, הסגל שלנו מוגבל, לכל אחד יתרונות וחסרונות, תמיד אפשר להתמקד בחסרונות, בטח בדיעבד, כשפאון פצוע מה כבר ניתן היה לעשות כדי לנסות להכריע את המשחק?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה