צריך להגיד את האמת בפנים הבעיה של הפועל באר שבע הוא שער 2!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

צריך להגיד את האמת בפנים הבעיה של הפועל באר שבע הוא שער 2!

שליחה על ידי גל סרוסי »

בתור אחד שיושב שנים בשער 2 ולא עברתי יציע בחיים רק בתקופה של אלי זינו שפתחו רק את שער 5 אני יכול להגיד בפה מלא הבעיה העיקרית של הפועל באר שבע היא שער 2!!!
אולי בגלל שאני לא מפחד מאף אחד אני הראשון שאומר את זה מתוך האנשים שיושבים בשער 2, שער 2 הוא הבעיה העיקרית של הפועל באר שבע.
אני אחד שהולך לכל המשחקים של הפועל באר שבע בשנים האחרונות אני לא מפספס שום משחק של הקבוצה, לצערי הספקתי להכיר את ארץ ישראל בזכות הפועל באר שבע בגלל שנסעתי לכל משחק של הקבוצה.
לא מגיע לי שאלונה תעזוב את הקבוצה פשוט לא מגיע לי, אני אוהד מסור אוהב את הקבוצה מהלב באמת מהלב, אין לי אהבה אחרת, האהבה היחידה שיש לי זאת הפועל באר שבע.
אני לא מוכן שאלונה תעזוב בגלל שער 2, המצב הזה לא יכול להמשך.
גם אם אלונה מחר תחזור בה מהחלטה שלה ותחזור לקבוצה,הבעיה לא תיפתר הבעיה היא עמוקה יותר ממה שכולם חושבים, העניין הזה לא פשוט.
בשער 2 כולם אוהבים את הקבוצה אבל יש המון אנשים בעיתיים עם אגו, כבוד עצמי שלא מוכנים להוריד מהכבוד שלהם בשביל האהבה שלהם, אני כן מוכן, אני מוכן ללכת הכי רחוק שאפשר בשביל שאלונה תשאר.
שלא יספרו לי סיפורים כל האנשים עם האגו שבאר שבע הייתה ותמשיך להיות בלי אלונה, ברור שהיא תמשיך אבל בלי עתיד בלי תקווה ובלי חלום ניהיה הפועל פ"ת משודרגת עם 1500 צופים כל שבוע, אני לא מוכן אנחנו קבוצה גדולה עם קהל אדיר שמגיע לו בעלים כמו אלונה ברקת.
אם אומרים לי לבחור בין אלונה ליעקב שחר אני לא ממצמץ אני בוחר באלונה כי היא אישה טהורה, אישה שבאה לשנות, אישה שאני יזכור לה כל החיים שלי שהצילה את הקבוצה שלי ממוות.
אני פונה לכל מי שיושב בשער 2 אנחנו צריכים לשבת לדבר לפתור את הבעיה הזאת שנקראת שער 2, המצב הזה לא יכול להמשך, אנחנו מגזימים בביקורת שלנו כלפי הקבוצה כלפי המועדון.
יש הרבה אנשים טובים בשער 2 שלא תבינו אותי לא נכון אבל יש גם הרבה אוהדים בעיתיים אנחנו צריכים לפתור את זה בתוכנו כל מי שיושב בשער2 שירתם למאבק הזה.
אם צריך לשבת ולעשות ישיבות עם כל האוהדים אני מוכן אם צריך לשבת עם אלונה בשביל אותם אוהדים אני מוכן, אני מוכן ללכת הכי רחוק שאפשר בשביל שאלונה תשאר וככה תשאר לי העתיד התקווה והחלום.
אלונה זאת הבעלים היחידה בארץ שבאה לקבוצה מהלב, היא אישה טהורה, אישה שבאמת באה לעזור ואנחנו יורקים לצלחת.

שוב פעם בתור אחד שאוהב את הקבוצה מהלב לא מגיע לי ולעוד אלפיי אוהדים שבאמת אוהבים את הקבוצה מהלב שאלונה תעזוב
נערך לאחרונה על ידי גל סרוסי ב 03 מרץ 2010, 04:04, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

Re: צריך להגיד את באמת הבעיה של הפועל באר שבע הוא שער 2!

שליחה על ידי רונן כהן »

גל אחי היקר כל מה שרשמת נכון אבל לא מדוייק,ישנם "אוהדים" בשער2 שהם לא אוהדי הקבוצה אלא אוהדי בלגן,ישנם אוהדים בשער 2 שלא קנו כרטיס בחיים שלהם אלא קיבלו הזמנות ובגלל זה הם מרשים לעצמם להרוס את כל מה שאנחנו מנסים ונמשיך לנסות לתקן.
אני יכול להגיד לך אחי שהיום קיבלתי למעלה מ30 שיחות טלפון משחקנים בליגת העל שאומרים שבא להם לבוא לשער 2 ורק לתת מכות לאוהדים כאלה,השחקנים שהתקשרו אלי חלקם שיחקו בקבוצה וחלקם לעולם לא שיחקו בקבוצה אבל מודעים לבעיה.
זרקת רעיון נחמד שזה פגישה של כל יושבי שער 2 וזה יהיה, אני מבטיח לך אבל לפני זה יש לי רעיון שאולי בהנהלת הפועל באר שבע יתחילו לבדוק למי חלק מהשחקנים נותנים כרטיסים ולמה.
חלק מהשחקנים חושבים שאם הוא ייתן לאוהד כרטיס אז האוהד "חייב" לו ויקלל את כולם על מנת שיכניס אותו למגרש.
זו פעם ראשונה בחיים שלי שאני מאשים חלק מאוהדי שער 2 אבל כמו שאמרת הקבוצה יותר חשובה ממני,ממך ומכל אוהד שיושב בשער 2.
הדברים הלא מדוייקים שהתכוונתי אליהם זה שהבעיה רובה בשער 2 אבל בוא לא נשכח שגם בשער 5 לא יושבים אוהדים רק שמעודדים,אני אישית אומר שיש בכוחנו להעיף את אותם אוהדים האלה,אני אישית לא מתרגש מהם ואני יודע שגם אתה לא,בקיצור אחי אנחנו נדבר כבר ב 4 עיניים ואני יגיד לך כמה דברים שאולי לא ידעת עליהם.
הגיע הזמן לעשות שינוי בשער 2 והשינוי אחי מתחיל בנו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

Re: צריך להגיד את האמת הבעיה של הפועל באר שבע הוא שער 2!

שליחה על ידי גל סרוסי »

רונן אני לא מפחד מאף אחד כולם חברים שלי בשער 2 אבל המצב הזה לא יכול להמשך.

אני רוצה לשאול אותך שאלה אמיתית

בתור אחד שאוהב את הקבוצה מגיע לך שאלונה תעזוב אותנו?

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

כמו שאמרתי לך מקודם אחי לא מגיע לנו שאלונה תעזוב ואני מבטיח לך שאני הולך לעשות צעד שבחיים שלי לא עשיתי
אני לא אומר אותו עדיין עד שאני יהיה שלם אם עצמי,וזה לא לעבור שער אחי.
תמונה

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

שליחה על ידי גל סרוסי »

רונן חצי משער 2 קוראים לי פסיכולוג, אני אומר את האמת בפנים אני לא מפחד מאף אחד.
גם אם אלונה תחזור מחר אני אהיה שמח אבל לא מאושר כי הבעיה לא תיפתר צריך לרדת לשורש הבעיה לעשות ישיבה עם כל האוהדים אני מוכן ללכת הכי רחוק בשביל שאלונה תחזור

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

כמו שאמרתי יש כבר משהו בתכנון אבל אני לא יפרט אותו עד שאני יידע שזה מה שנכון לעשות.
לפחד ממישהו? חחחחחח,הם יכולים לחפש ומי שלא מתאים לו אז מהיום יתאים לו או שלא יישב יותר בשער 2.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

Re: צריך להגיד את האמת בפנים הבעיה של הפועל באר שבע הוא שער 2!

שליחה על ידי ג'וני »

מדהים כמה הצעד הזה של אלונה משפיע על כולם זה כמו לחיות בסיוט.

חברה כל הכבוד שניכם צודקים ואני מאמין שאם תנסו לשנות ולהוביל השינוי יבוא לא יהייה קל אבל ככל שיצטרפו יותר אנשים יהייה יותר פשוט.

גם בשער 5 יש הרבה אנשים שהקבוצה לא באמת חשובה להם.

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

כל הכבוד לכך שאתםן מודים בבעיה, להיות מודעים לבעיה זה כבר חצי דרך אל הפתרון!
לצערנו גם בשער 5 יש מס' אוהדים די מצומצם שמרשה לעצמו לומר ולהתנהג כהעולה על רוחו.
כמו שאמרתי כבר מס' פעמים, כל הפרשה הזאת צריכה להוות לכולנו שיעור בחיים, שיעור בספורט- איך צריך להתנהג ואיך לא מתנהגים ומדברים במשחקי כדורגל.
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

יאללה כולנו מאחוריכם, הלוואי ותצליחו.
וזה לא קשור רק לאלונה, גם אם אלונה תחליט בסופו של דבר לעזוב (אני מאוד מקווה שלא).
צריך לפתור את הבעיה לשנים הבאות, אפילו להכשיר את הקרקע לרוכש הבא.
רק אהבה תנצח...

ירון
Title: THE CAMELS SINCE 2005

שליחה על ידי ירון »

גל צודק גבר גם אני משער 2 ובאמת הגיע הזמן לשבת לדבר גם אני מוכן לעשות הרבה שאלונה תישאר היא הצילה אותנו
פגישה של כל שער 2 זה רעיון מעולה , מקום ושעה אני בא
תמונה

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

גל ורונן אני מוריד את הכובע :השתחוות: :השתחוות: :השתחוות:
כל הכבוד אני מוכן לבוא ולעזור בכל מה שאתם צריכים.
אני מקווה שנצליח להחזיר את אלונה מההחלטה שלה
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

שלח תגובה