איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי הראל »

יש לו מנהיגות והוא קפטן וזה דבר טוב , אבל גם לשכטר יש את זה .

לא מוצא משהו מיוחד אצלו , גם מרטינש היה מניע כדור מצויין ימינה שמאלה ואחורה .
לא שדרג כלום במשחק שלנו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
28 מאי 2023, 13:19
אחלה, אף אחד לא מספיק אותו.
כל אחד מביע את דעתו ואני באופן אישי, נכון להיום, לא ראיתי ממנו שום דבר מיוחד. אתה כל הזמן מחפש לפאר אותו, גם על דברים שהם מובנים מאליהם. אני לא שם.
לדעתי הצעד הבא שלו צריך להיות לשחק כדורגל. פחות משנה איפה. חסר לו כל כך הרבה שגם בקבוצה מתגוננת יהיה לו מה להרוויח.
זו לא בושה. תבדוק איפה עברו כל שחקני הנוער שסחבו את מכבי תל אביב לאליפות. הם בטח לא היו פחות מוכשרים מהטאלנט מדמון.
אני חושב שיש לו בסיס מעניין עם אופי שנדיר למצוא בגילאים האלה.
לאיפה הוא יגיע זה תלוי רק בו, אבל אם שחקן כמו עדן שמיר היה באנקר השנה בקבוצה שחולמת על אליפות, אז הרף כאן הוא ממש לא מטורף.
אני פשוט לאורך כל הדרך מנסה להסביר את הצד של השחקן ולמה בשנה שעברה הוא לא הסתפק באיזה בני ריינה ולמה יכול להיות שגם השנה לא ירצה בני ריינה (אם זאת הקבוצה שאנחנו מייעדים לו) אולי הוא יעדיף איזה אוסטריה וינה כזאת…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זה מצחיק שאתה מזכיר את שמיר כדוגמא לשחקן לא מרשים במיוחד.

לא יודע אם יצא לך לצפות בשמיר מהרגע שעלה לעבר לקריית שמונה וקיבל הזדמנות בבוגרים. הוא היה מאוד מוכשר והראה גרף שיפור הרבה יותר מרשים ממדמון.
אומנם עלה לבוגרים בגיל 18-19 אבל התקדם מהר מאוד ובגיל 22 כבר לבש את סרט הקפטן.

אם מדמון יעשה דרך דומה לשמיר עד כה אני חושב שזה תסריט אופטימי מבחינתו. אני לא ראיתי ממנו משהו שרומז על יותר מכך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
28 מאי 2023, 13:37
זה מצחיק שאתה מזכיר את שמיר כדוגמא לשחקן לא מרשים במיוחד.

לא יודע אם יצא לך לצפות בשמיר מהרגע שעלה לעבר לקריית שמונה וקיבל הזדמנות בבוגרים. הוא היה מאוד מוכשר והראה גרף שיפור הרבה יותר מרשים ממדמון.
אומנם עלה לבוגרים בגיל 18-19 אבל התקדם מהר מאוד ובגיל 22 כבר לבש את סרט הקפטן.

אם מדמון יעשה דרך דומה לשמיר עד כה אני חושב שזה תסריט אופטימי מבחינתו. אני לא ראיתי ממנו משהו שרומז על יותר מכך.
בגיל של מדמון, שמיר עדין היה בנוער של קריית שמונה ושותף לראשונה בשלושת המשחקים האחרונים בבוגרת אחרי שהעונה כבר נגמרה מבחינת מטרות לק"ש (איתו ביחד שותפו שחקנים כמו יואל צ'חנוביץ (היום בבית"ר פתח תקווה), אמיר נסאר (עראבה) ועאהד עזאם (שפרעם).

אני עדין לא חושב שאתם מבינים שמדובר בילד בן 20, שהספיק כבר לשחק אצלנו בבוגרים גם בליגה וגם באירופה, לשחק בבני יהודה ובבית"ר, כלומר כמעט 100 הופעות בוגרים.
תוסיפו לזה מעל ל-30 הופעות בנבחרת ישראל, כולל הופעות כקפטן בטורניר אליפות אירופה סופר מוצלח ועכשיו מונדיאליטו מוצלח.

אני לא חושב שהוא מספיק טוב לציפיות של הפועל באר שבע בעונה הקרובה, כי אצלנו אין סבלנות לטעויות, אין באמת אפשרות לפתח או לקדם שחקן (אפילו כישרון כמו סטויאנוב שבוגר ממנו בגיל נשלח מכאן להשאלה אחרי שני משחקים פחות טובים) וכשלוקחים בחשבון את התחרות על העמדה שלו אז גם אין לו אפשרות להתפתח תוך כדי תנועה.
אני חושב שהוא חייב מקום לשחק בו והרבה, כי כמו שכתבתי אין הרבה בני 20 עם הבסיס והאופי שלו, בטח שחקני בית. מצד שני, אני כן יכול להבין שחקן שמאמין בעצמו וחושב שמעבר לאירופה יקדם אותו יותר מאשר עונה תחת איזה שרון מימר כזה בבני ריינה...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
28 מאי 2023, 13:55
בגיל של מדמון, שמיר עדין היה בנוער של קריית שמונה ושותף לראשונה בשלושת המשחקים האחרונים בבוגרת אחרי שהעונה כבר נגמרה מבחינת מטרות לק"ש (איתו ביחד שותפו שחקנים כמו יואל צ'חנוביץ (היום בבית"ר פתח תקווה), אמיר נסאר (עראבה) ועאהד עזאם (שפרעם).

אני עדין לא חושב שאתם מבינים שמדובר בילד בן 20, שהספיק כבר לשחק אצלנו בבוגרים גם בליגה וגם באירופה, לשחק בבני יהודה ובבית"ר, כלומר כמעט 100 הופעות בוגרים.
תוסיפו לזה מעל ל-30 הופעות בנבחרת ישראל, כולל הופעות כקפטן בטורניר אליפות אירופה סופר מוצלח ועכשיו מונדיאליטו מוצלח.

אני לא חושב שהוא מספיק טוב לציפיות של הפועל באר שבע בעונה הקרובה, כי אצלנו אין סבלנות לטעויות, אין באמת אפשרות לפתח או לקדם שחקן (אפילו כישרון כמו סטויאנוב שבוגר ממנו בגיל נשלח מכאן להשאלה אחרי שני משחקים פחות טובים) וכשלוקחים בחשבון את התחרות על העמדה שלו אז גם אין לו אפשרות להתפתח תוך כדי תנועה.
אני חושב שהוא חייב מקום לשחק בו והרבה, כי כמו שכתבתי אין הרבה בני 20 עם הבסיס והאופי שלו, בטח שחקני בית. מצד שני, אני כן יכול להבין שחקן שמאמין בעצמו וחושב שמעבר לאירופה יקדם אותו יותר מאשר עונה תחת איזה שרון מימר כזה בבני ריינה...
גיל עלייה לבוגרים שווה לקליפת השום.
הופעות חסרות חשיבות שוות אפילו פחות.
מביך בכלל להתעסק בזה.

שיהיה טוב על המגרש. שיוכיח שמגיע לו.
ואז כולם יפרגנו.

אבא שלו עלה לחמש באוויר.
בחצי אוזן שמעתי בעיקר תירוצים.
כולם אשמים חוץ מהבן שלו.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

רק לציין שלומר שלא קיבל הזדמנות בבית"ר זאת לא ממש האמת. חצי שנה ראשונה, כשבית"ר הייתה מועמדת לירידה, הוא שיחק ולא מעט דקות. להגיד שהוא הראה שם ניצוצות - מספיק שתשאל אוהדי בית"ר מה הם חשבו עליו.

לא אומר שלא ייצא ממנו שחקן - מקווה מאוד בשבילו, אבל הוא חייב לעשות קפיצת מדרגה משמעותית בכל מה שקשור הן לחוזק הגופני שלו והן ליכולת שלו לדחוף את המשחק קדימה. נקווה שיצליח.

מה שבטוח הוא שבבאר שבע עם גורדנה ושמיר ואליאס ובריירו הוא לא יראה כמעט דשא ועל כן הוא חייב לעזוב שנה הבאה (אפילו לאירופה במסגרת השאלה עם אופציה מבחינתי). רק שיילך למקום שיתן לו את הכלים להתפתח, כי כרגע עצם ההתאמה שלו לליגת העל שלנו מוטלת בספק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

oren2792 כתב:
28 מאי 2023, 15:09
רק לציין שלומר שלא קיבל הזדמנות בבית"ר זאת לא ממש האמת. חצי שנה ראשונה, כשבית"ר הייתה מועמדת לירידה, הוא שיחק ולא מעט דקות. להגיד שהוא הראה שם ניצוצות - מספיק שתשאל אוהדי בית"ר מה הם חשבו עליו.

לא אומר שלא ייצא ממנו שחקן - מקווה מאוד בשבילו, אבל הוא חייב לעשות קפיצת מדרגה משמעותית בכל מה שקשור הן לחוזק הגופני שלו והן ליכולת שלו לדחוף את המשחק קדימה. נקווה שיצליח.

מה שבטוח הוא שבבאר שבע עם גורדנה ושמיר ואליאס ובריירו הוא לא יראה כמעט דשא ועל כן הוא חייב לעזוב שנה הבאה (אפילו לאירופה במסגרת השאלה עם אופציה מבחינתי). רק שיילך למקום שיתן לו את הכלים להתפתח, כי כרגע עצם ההתאמה שלו לליגת העל שלנו מוטלת בספק.
שיחק בבית"ר 622 דקות העונה סך הכל בכל המסגרות.
בליגה שיחק 500 דקות.
פתח ב-4 משחקי ליגה בלבד (כולם בתחילת העונה ורק אחד מהם אחרי שהרכש הגיע וגם הוא היה בפלייאוף התחתון מול בני ריינה כשבית"ר כבר עם הראש בגביע).
כל שאר הדקות כמחליף וגם לרוב בדקות האחרונות.
אולי מבחינה התמודדות/מנטלית זאת בעתיד תהיה עונה טובה עבורו, אבל מבחינה מקצועית זאת עונה מבוזבזת.
אוהדי בית"ר אומרים שבדקות ששיחק הוא היה פרווה, ככה שכמובן גם לו יש חלק, מצד שני שחקן צעיר צריך דקות קבועות וביטחון ולא לקבל פירורי דקות ולא מעט בגלל שחייבים להגיע למס' הופעות מסוים אז נותנים לו כמה דקות כשהמשחק כבר גמור.

ההחלטה שלו לגבי העונה הקרובה תהיה קריטית לעתיד שלו. הוא לא יכול להיות נער פוסטר עוד עונה, הוא חייב מקום שיאמין בו ויתן לו דקות קבועות, גם בקבוצת בטן/תחתית מישראל וגם בקבוצה בליגה פחות טובה משלנו (נניח האוסטרית/הונגרית אם רוצה לצאת לחו"ל).

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

צריך להישאר בב"ש העונה.
ביחד עם גורדנה, אליאס, שמיר ועוד זר כמובן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אוהב שמדמון כל הזמן מבקש את הכדור, כל הזמן בתנועה כדי להתפנות שיוכלו למסור לו, בניגוד ליתר השחקנים גם מסוגל לנהל את המשחק ולהניע כדור תחת לחץ, הרבה פעמים בנגיעה, מחליף אגפים, מקדם את המשחק, גם משחק לעומק, השאלה כמה זמן הוא יוכל להמשיך לרוץ מצד לצד ומלמעלה למטה כי זה קריטי לבניית ההתקפות שלנו והשתחררות מלחץ.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

אולי הוא רך אולי לא מספיק טוב הגנתית אבל הוא המנוע של הנבחרת הזאת יורד לבלם שלישי מגיע לקבל דוחף קדימה וכמה כיף לראות אותו עם הכדור כמה אינטלגנציית משחק למעט גורדנה אין לנו קשר אמצע שיכול לעשות מה שהוא עושה עם הכדור
חייב דקות פה עונה הבאה!!!

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

dudu9998 כתב:
31 מאי 2023, 01:02
אולי הוא רך אולי לא מספיק טוב הגנתית אבל הוא המנוע של הנבחרת הזאת יורד לבלם שלישי מגיע לקבל דוחף קדימה וכמה כיף לראות אותו עם הכדור כמה אינטלגנציית משחק למעט גורדנה אין לנו קשר אמצע שיכול לעשות מה שהוא עושה עם הכדור
חייב דקות פה עונה הבאה!!!
זה בדיוק העניין .
הוא חייב דקות - לא פירורי דקות . זה לא יקרה אצלנו .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

שמעון א כתב:
28 מאי 2023, 20:28
צריך להישאר בב"ש העונה.
ביחד עם גורדנה, אליאס, שמיר ועוד זר כמובן.

איזה מקום ברוטציה נכון עבורו לדעתך?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אתם שוב מסתנוורים מטורניר נוער.
מדמון לא צריך להישאר פה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אורי אדום בנשמה כתב:
31 מאי 2023, 12:29
איזה מקום ברוטציה נכון עבורו לדעתך?
לדעתי לא יקבל דקות משמעותיות באף מועדון בליגת העל. דווקא בב"ש, אם נגיע לבתים של הקונפרנס... יקבל אצלנו דקות.
אם לא נגיע לבתים, אז להשאיל, אין ברירה.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

שמעון א כתב:
31 מאי 2023, 12:38
לדעתי לא יקבל דקות משמעותיות באף מועדון בליגת העל. דווקא בב"ש, אם נגיע לבתים של הקונפרנס... יקבל אצלנו דקות.
אם לא נגיע לבתים, אז להשאיל, אין ברירה.
דווקא אני חושב שבקבוצה כמו חדרה הוא יכול לקבל הרבה מאוד דקות. זה הכיוון אליו הוא צריך לשאוף ופחות מועדונים כמו בית"ר/הפועל חיפה.
אתמול ראיתי רק את המחצית הראשונה, אבל אהבתי לראות את המשחק שלו.

שלח תגובה