אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
13 יוני 2023, 21:18
למה מה חשבתם שמגיע לפה סופרסטאר בשל בגילו?לא מבין את הציפיות.

הוא צעיר ויש לו המון דרך לעבור והמון עבודה לעשות יחד עם הצוות המקצועי. אם הצוות המקצועי בחר בו כנראה שזה מה שרצו.

ולגבי הדעות של הרומנים עליו -
אני כבר קראתי שהוא מהיר ואיטי, דריבליסט ולא מסוגל לעבור שחקן, אגואיסט וקבוצתי, טיפש וחכם וכו' וכו'.
כמו שלנו יש אלפי אוהדים עם אלפי דעות על כל שחקן, דעות קיציוניות לכל כיוון, גם שם יהיו. נמתין עד שנראה אותו בעצמנו.
אני חושב שהייתה ציפייה הקיץ שבגלל האיבודים המקצועיים אצל חיפה אנחנו נתמקד בזרים שהם שחקני הכרעה על מנת לעשות את קפיצת המדרגה.
הבעיה שאם המחירים שפורסמו נכונים, בסכומים כאלה קשה מאוד להביא שחקן הכרעה וצריך ללכת בעיקר על הימורים, על כאלה שהם פרויקט.
הבעיה בשחקנים כאלה בקבוצה עם ציפיות כמו שלנו, היא שחוץ מנושא ההתאקלמות במדינה זרה ותרבות זרה, גם מפילים עליהם לחץ אדיר להרשים מהרגע הראשון ועבור כאלה שלא עשו זאת בעבר זה יכול לגרום להם לקרוס, בטח כשאין לידם שחקני הכרעה שיכולים לסחוב את הקבוצה בזמן שהם עדין מתאקלמים...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

זה שחקן בפרופיל די נמוך.
לא בושה להגיד את הדברים כמו שהם.

אני נורא מופתע שהלכו עליו.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

מאת הסקאוט מיכאל גור:
״בואו נדבר על הרכש החדש של הפועל באר שבע, אנטוניו ספר.
רומני בן 23, משחק בעיקר כקיצוני ימני.
בגילאים הצעירים הוא עבר בכרונינגן ההולנדית,אך מ2019 הוא שיחק ברפיד בוקרשט גם בליגה הראשונה וגם בליגה ה2 ברומניה.
מאזנו במדי הקבוצה מבירת רומניה הוא:
9163 דקות משחק
15 שערים
15 בישולים
שער או בישול בכל 305 דקות בממוצע,מאז שעלה לבוגרים.
מבחינת הדריבל שלו יש לו 4.1 דריבלים בממוצע למשחק עם 46.1% הצלחה
הוא מייצר 1.28 מצבים בממוצע למשחק -יחסית גבוה

יתרונות מרכזיים:
רגל שמאל טובה בבעיטות מרחוק ובהגבהות\כדורים נייחים
חכמה ואינטליגנציה גבוהה במשחק
טכניקה וטיפול בכדור
זריזות
יצור מצבים גם במשחק עומד, וגם בכדורים נייחים
חסרונות מרכזיים:
מהירות
רגל ימין
יציבות במשחק עצמו בין פעולות, וממשחק למשחק

סך הכל רכש בפרופיל שאני אוהב מאוד לבאר שבע.
שחקן שדי מתאים לפרופיל שהיא חיפשה,ממשיכה לנסות עם שחקנים באותו הסגנון של שאפי,ג'וסואה ואחרים שהגיעו לשחק על קו ימין,עם רגל שמאל, עם בעיטה טובה מרחוק, ויכולת ייצור מצבים (כמובן שכל אחד ברמה שונה ובסגנון שונה)
אני חושב שספר אם יקבל סבלנות ופלטפורמה טובה להראות מה הוא יודע,יכול לעשות דברים יפים בליגה שלנו.
2 נקודות שחשובות להתפתחות שלו זה:
1. השחקנים שיהיו סביבו, הוא מסוג השחקנים שלא יסחוב קבוצה על הגב,אבל אם יהיה חלק ממערכת יציבה וטובה שבתוכה הוא יצטרך לעשות את מה שהוא יודע,הוא יכול לעשות את זה מצוין.
2. מסוג השחקנים שאם הם מתחילים טוב אז הם על הגל והכל מצוין, ואם לא אז פחות, חשוב שבבאר שבע ידעו לחבק אותו אם ההתחלה תהיה איטית משהו״

כל הדעות לגביו די מתגבשות... נותר רק לאחל שייפתח לו אצלנו.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

נקווה שהפעם תיהיה סבלנות ושהצוות המקצועי יכוון אותו. כשלון שלו יהיה על הצוות בלבד

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

חשוב מאוד הקטע הזה שהוא בא בפגרה ויתחיל את האימונים עם הקבוצה, זה יכול לעשות הבדל ענק

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אמר בראיון לפני כמה ימים ש- "הוא (המאמן) הסביר לי שבעונה הבאה הדרישות יהיו יותר גבוהות ושאני אצטרך לעשות את הצעד ולעבור לחו"ל או לקבוצה אחרת כדי שאשחק יותר משחקים".

בהתחלה לא הבנתי את הציטוט הזה.
הרי הוא היה שם שחקן הרכב.

ואז נתקלתי בזה:

"אחת הסיבות המרכזיות לעזיבת ספר היא חוק ה-u21 שחל ברומניה. לפי החוק, חייבים שישה שחקנים בגילאי מתחת ל21 בסגל ועוד אחד מתחת לגיל 22 בהרכב. ברגע שהחוק כבר לא הגן על דקות המשחק שלו, כיאה לכך שספר בן 23, הוא החליט לעזוב למרות רצון הבעלים דן סוקו שישאר ולאחר שיחה עם מאמן הקבוצה אדריאן מוטו שהמליץ לו לעזוב כדי שיוכל לשחק באופן קבוע".

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הוא לא היה שחקן הרכב. הוא פתח ב60% מהמשחקים.

גם פה הוא לא הולך להיות באנקר. בטח לא בעונה הראשונה.

(שאפי לצורך העניין פתח ביותר משחקים העונה מאשר ספר)

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

עוד לא העביר פה אימון אחד והתקשורת המזורגגת כבר עולה לו על הגב, ״קשר הפועל ב״ש החדש במתקפה חסרת תקדים״, ספר לא זומן לנבחרת הצעירה של רומניה ואמר כי ״כנראה יש שיקולים אחרים, אני לא רוצה לדבר על המאמן אבל אני מכבד את ההחלטה שלו ואצטרך להסתגל למצב החדש״ פשש איזה מתקפה... ממש בחור חסר רסן.

כשזה היה המלך זהבי שרצה חדר לבד אז זו לא הייתה מתקפה... חלאות

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

זה לא חדש שמתנפלים לנו בתקשורת על השחקנים , ככה זה שהמועדון סותם את הפה שלו ונותן לזה לקרות .

בגלל זה גוסואה לא פה ,ובגלל זה יש נגדנו החלטות שיפוט הזויות , ובגלל זה ימישכו לדפוק אותנו כי צריך לשחק אותה יפה נפש ולא להגיב לתקשורת .
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

עפ קולות מהמועדון, לא הרשים במחנה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Totti כתב:
15 יולי 2023, 15:39
עפ קולות מהמועדון, לא הרשים במחנה.
ומי הקולות האלה בדיוק?
אם זה לא ברדה במפורש או אוהדים אחרי שרואים אותו במשחק רשמי אין מה להתייחס עדיין.

כן אפשר להגיד שלא ראינו ממנו פעולה אחת חיובית באף אחד אחד ממשחקי ההכנה וזה לא אומר הרבה.
מפאון אגב ראיתי פעולה אחת חיובית וזה הגול דרדלה שלו מכלום.
פעולות חיוביות זה פעולות מייצרות מצבים שאני אומר בואנה מהלך יפה (אם הם פנויים לבעיטה מחוץ לרחבה ולא יוצא הבעיטה מטעמים זה לא נחשב מהלך יפה).
מקלימלה הגול החוקי שנפסל היה מהלך יפה של שניהם.

להתאקלם במדינה חדשה עם שפה הזייה כמו עברית זה לא קל, אז באמת יש סיכוי שנראה ממנו משהו אבל צריך לתת לו הזדמנות. פאון בהגדרה זר 6 גם אם אנחנו עם 5 במצבה בנתיים.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הקולות בראש של כלפי ופשכצקי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לפני יומיים אותם כתבים אמרו שבמועדון מחזיקים מפרטסון וספר ושהם עוד יוכיחו את עצמם.
עזבו, יש להם תבנית קבועה של "מחמאות ל-x,y, אכזבה מ-z" אחרי ניצחונות ואחרי הפסדים מי שלא מקבל דקות "מאוכזב מהמעמד שלו".
כמו שראינו לאורך הקיץ- מיותר להתייחס ברצינות, גם לכתבות הטובות וגם לכתבות הרעות.

בכל מקרה כרגע נותנים את הבמה לבדש שבאופן טבעי השתלב יותר טוב מילד רומני שעוד ייקח זמן לו זמן להיכנס לעניינים.
נחכה לראות אותו באירופה ויהיה אפשר להבין בערך מה קיבלנו לקראת ספטמבר-אוקטובר. ואני אגיד את זה גם אם הוא הולך לפתוח את העונה מצוין. כבר ראינו מה היה עם שחקנים כמו שאפי ומרין שהתחילו מעולה ובהמשך נעלמו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אף אחד לא מביא זר צעיר ל4 עונות ושופט אותו אחרי שבועיים(די מבולגנים). לא מצפים ממנו לאימפקט כאן ועכשיו.

הוא יקבל דקות בליגה ושם נראה אותו באמת. גם הוא וגם הצוות יצטרכו לעבוד קשה כדי שהפוטנציאל שראו בו יתממש.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

השאלה למה מראש ללכת על פרופיל שחקן כזה של זר צעיר שלא הוכיח את עצמו כיוצא דופן אפילו בקבוצה שהיא פחות טובה מקצועית מהפועל באר שבע?
מה בכלל הסיכוי של מהלך כזה להצליח?

שלח תגובה