הכנה 2023/24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: הכנה 2023/24

שליחה על ידי ForeverRed »

במצב הנוכחי אנחנו עולים עם 2 זרים מהספסל, וזה עוד לפני שסיימנו את ההקצאות. זה לא תקין בעליל.
לא הייתה לי בעיה עם פאון או עם ספר לצורך העניין, אם רק אחד מהם היה משמש כזר שישי.
שניים כאלה זה טו מאצ' ולגמרי מחמיץ את המטרה שלשמה קיים שחקן זר.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ForeverRed כתב:
15 יולי 2023, 17:16
במצב הנוכחי אנחנו עולים עם 2 זרים מהספסל, וזה עוד לפני שסיימנו את ההקצאות. זה לא תקין בעליל.
לא הייתה לי בעיה עם פאון או עם ספר לצורך העניין, אם רק אחד מהם היה משמש כזר שישי.
שניים כאלה זה טו מאצ' ולגמרי מחמיץ את המטרה שלשמה קיים שחקן זר.
לא רק שזה תקין, מבלי לבדוק אני בטוח שזה מה שקרה גם ב80% מהאלופות בעשור האחרון. אם אתה מצליח להשיג 4 זרים שהם באנקר בהרכב ומהווים שדרוג אז מצבך נפלא.
בכל מקרה בוא נחכה לפני שממסמרים את בדש להרכב לפני ספר, גם פאון היה פייבוריט של ברדה בעונה שעברה.

לגבי פאון, לא רואה איך הוא יכול לתרום כ-8. אפילו סטויאנוב יותר מעניין שם בזכות הדריבל על שטח קטן והיכולת להוביל כדור.
בעיניי אין קשר בינו ופטרסון לחטואל. שים את חטואל בעמדה שלהם עם אותן דרישות והוא יהיה בלי אוויר ובלי יכולת לתרום כבר בדקה 20. אם הוא פותח בהרכב זה כחלוץ שני.
פאון לא דריבליסט אבל משחק מהר, נכון ולרוב לעומק. שוב אני אומר לפי מה שראיתי ממנו כשהיה בכושר. במצב הנוכחי זה מזכיר את מרטינש שחזר עגלה מהפציעה וכבר באוגוסט כולנו רצינו שהוא יעזוב, נקווה שזה לא יילך לשם עם פאון. צריך לתת לו זמן ודקות משחק בעמדה האמיתית שלו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

הפועלעולה כתב:
15 יולי 2023, 17:23
לא רק שזה תקין, מבלי לבדוק אני בטוח שזה מה שקרה גם ב80% מהאלופות בעשור האחרון. אם אתה מצליח להשיג 4 זרים שהם באנקר בהרכב ומהווים שדרוג אז מצבך נפלא.
בכל מקרה בוא נחכה לפני שממסמרים את בדש להרכב לפני ספר, גם פאון היה פייבוריט של ברדה בעונה שעברה.

לגבי פאון, לא רואה איך הוא יכול לתרום כ-8. אפילו סטויאנוב יותר מעניין שם בזכות הדריבל על שטח קטן והיכולת להוביל כדור.
בעיניי אין קשר בינו ופטרסון לחטואל. שים את חטואל בעמדה שלהם עם אותן דרישות והוא יהיה בלי אוויר ובלי יכולת לתרום כבר בדקה 20. אם הוא פותח בהרכב זה כחלוץ שני.
פאון לא דריבליסט אבל משחק מהר, נכון ולרוב לעומק. שוב אני אומר לפי מה שראיתי ממנו כשהיה בכושר. במצב הנוכחי זה מזכיר את מרטינש שחזר עגלה מהפציעה וכבר באוגוסט כולנו רצינו שהוא יעזוב, נקווה שזה לא יילך לשם עם פאון. צריך לתת לו זמן ודקות משחק בעמדה האמיתית שלו.
מעבר לזה שאני ממש לא מסכים איתך - רק בעונה הקודמת הייתה פה אלופה עם 6 זרים טובים ואנחנו מדברים על תקופה שבה ישראלים מובילים לא ממש קיימים בנמצא - איזה 4 באנקרים בדיוק יש לך היום?
לופז בינוני לגמרי והוא כן יכול להיכנס לרשימה מעצם היותו מגן שמאלי שזו עמדה בעייתית בכדורגל. נניח שאנחנו מצרפים אליו את פטרסון. אתה על 2 באנקרים.
קלימלה הוא סימן שאלה עצום, וכך גם שני הרומנים.
לך תבנה על זה מדינה.

לגבי התפקוד של פאון אני מסכים. הניסוי נכשל.
הוא שיחק בהכנה הרבה דקות כ-8 וכ-10, לא ראיתי ממנו כדור עומק אחד או מסירת מפתח וזה בלי להתייחס לדרישות האחרות משחקן בעמדה הזאת.
בעיניי הוא כנף שמאל (לא מהיר וזה בעוכריו), אולי חלוץ שני.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:
15 יולי 2023, 17:33
מעבר לזה שאני ממש לא מסכים איתך - רק בעונה הקודמת הייתה פה אלופה עם 6 זרים טובים ואנחנו מדברים על תקופה שבה ישראלים מובילים לא ממש קיימים בנמצא - איזה 4 באנקרים בדיוק יש לך היום?
לופז בינוני לגמרי והוא כן יכול להיכנס לרשימה מעצם היותו מגן שמאלי שזו עמדה בעייתית בכדורגל. נניח שאנחנו מצרפים אליו את פטרסון. אתה על 2 באנקרים.
לך תבנה על זה מדינה.

הוא שיחק בהכנה הרבה דקות כ-8 וכ-10, לא ראיתי ממנו כדור עומק אחד או מסירת מפתח וזה בלי להתייחס לדרישות האחרות משחקן בעמדה הזאת.
לופס זה "בינוני לגמרי" אבל קורנו זה "זר טוב" מבחינתך? לגמרי הדשא של השכן

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yedidel כתב:
15 יולי 2023, 17:52
לופס זה "בינוני לגמרי" אבל קורנו זה "זר טוב" מבחינתך? לגמרי הדשא של השכן
עזוב קורנו.

סונדגרן זה האמאמא של האוברייטדים ועל פיירו עדיף לא לדבר. שילמו עליו כמעט 2 מיליון יורו ושכר עצום והוא פשוט בלוף.

אבל 6 זרים טובים. בזמן שמתייג את לופס כבינוני.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ForeverRed כתב:
15 יולי 2023, 17:33
לך תבנה על זה מדינה.

ועונה קודמת זה חריג (בעיקר בגלל קורנו-סק-דילן-שרי שאני מחזיק מהם) כמו שמצבת זרים של אוגו-טוני-הובאן-ויטור-לוסיו-קורהוט היא חריגה מאוד מאוד.
עכשיו אני חושב לעומק על מה שרשמתי ואני נזכר בזרים כמו ווילדסחוט (היה לא רע אבל פצוע כל העונה השנייה ולכן לא תרם), קואנקה, מיטרוביץ', חואן פאבלו, אלפונס/האוסטרלי שהיה לפניו, קואנקה, ניקוליץ', השוער היווני של ת"א ועוד ועוד.

לופס בעיניי זר מצוין אבל כנראה שהדעה שלנו שונה. נחכה ונראה לגבי פטרסון, קלימלה והזר שעוד יגיע. בכל מקרה יש לנו שלד ישראלי מצוין+שני מתאזרחים נהדרים.
אם הזר השישי יגיע בפרופיל כמו של ספר אז אסכים שזה טו מאץ', אם יביאו באנקר פוטנציאלי אז אצא יותר ממסופק מהקיץ הזה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה כל כך נורא בזר צעיר?ברדה רוצה אותו כבר שנתיים. כנראה הוא מאמין שיכול להתפתח לשחקן מצוין.

אפשר להסתכל גם קצת קדימה ולא רק לעונה הנוכחית כל הזמן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

לגבי לופז, עניין של טעם.
קשה לי לעוף על זר שלא יודע להעביר רוחב.
ובכל זאת כללתי אותו תחת רשימת הבאנקרים כך שאתם יכולים להתקדם. זה החלק הפחות מהותי בדיון הזה.

אני פשוט לא מבין מה ספר עושה פה.
כשיש לך כבר אחד כמו פאון, אני עוד יותר לא מבין.
לא יודע אם זה מהלך שנובע מחוסר הבנה מקצועי, קריאה לא נכונה של תמונת המצב או סתם ניסיון לגזור קופון על שחקן לא יקר עם פוטנציאל אבל השורה התחתונה לא משתנה.
זה לא מה שציפיתי שיגיע לפה בעונה עם הזדמנות כזאת ובטח לא אחרי שויתרנו על שאפי.

כמובן שזה מוקדם והוא עוד יכול לסתום לי את הפה ואשמח מאוד שיעשה את זה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

הלכתי לאיבוד ב"חוסר הבנה מקצועי".
של ברדה כן?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אני מציע שניתן לספר להתאקלם, לתת לו כמה משחקים ורק אז להתחיל לגבש תובנות לגביו.
אני מבין את עניין הזרים שהוא סימן שאלה ופחות מוכח, ועדיין.
תנו זמן חסד.

לפאון לפני הפציעה היו גם רצף משחקים שהוא היה בהם אחלה של שחקן. נקווה שיחזור לזה, מסכים שההצבות ההזויות שלו לא יקחו לשם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

nitsande כתב:
15 יולי 2023, 18:30
הלכתי לאיבוד ב"חוסר הבנה מקצועי".
של ברדה כן?
גם אני יכול לגנוב דעת ולהגיד שאותו ברדה חתום על הרכישה של סלמאני, ההעדפה של אנסה על חשבון דנילו ועל הגעה של זרים כמו מארין וקאריו.

אין לי כוונה לחפש אשמים ואני בטח לא מנסה לשים זרקור על ברדה שהוא האיש החשוב ביותר היום במערכת.
זה לא סותר.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ForeverRed כתב:
15 יולי 2023, 19:04
גם אני יכול לגנוב דעת ולהגיד שאותו ברדה חתום על הרכישה של סלמאני, ההעדפה של אנסה על חשבון דנילו ועל הגעה של זרים כמו מארין וקאריו.

אין לי כוונה לחפש אשמים ואני בטח לא מנסה לשים זרקור על ברדה שהוא האיש החשוב ביותר היום במערכת.
זה לא סותר.
בגדול יש משהו בדבריך.
יש לנו שלושה זרים מתוך חמישה (קלימלה, ספר, פאון) שהם לא באנקר בהרכב.
אם פטרסון באמת יתברר כבאנקר וחטואל חוזר לכושר כנראה שהוא יתחלק בדקות עם אותם ספר ופאון והם יבואו אחד על חשבון השני והשלישי מבחינת דקות.
יכול מאוד להיות שבינואר יעשו מקצה שיפורים וישחררו פאון/ספר, בהתאם למה שנראה מרותם, אם הוא יחזור לכושר של תחילת עונה שעברה זה יהיה בלתי נמנע.
הזר כאחרון שמגיע צריך להיות באנקר בהרכב מבחינתי, בין אם קשר אמצע ובין אם חלוץ (מה שאומר שיצטרכו לשחרר את חמד).

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אתם אמיתיים עם הביקורות המקצועיות כלפי ספר? הבן אדם שבועיים וחצי איתנו חייב לתת לו עוד זמן התאקלמות,
בחור צעיר, מדינה זרה,שפה וכו'
כנ"ל לגבי פטרסון שכרגע כולם מרוצים ממנו (ובצדק), בוא נראה אותו עוד קצת כדי לדעת שזו באמת הרמה האמיתית שלו.
לגבי פאון וקלימלה , מהם כבר ראינו מספיק כדי לדעת שהם בסדר ולא יותר, שניהם עם כל היתרונות היחסיים שלהם לא אלה שיעשו הבדל.

סטויאנוב מרגש ובדש נראה כמו שיחוק.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
15 יולי 2023, 19:04

זה לא סותר.
הכל בסדר גמור, אף אחד לא אמר שברדה מושלם וחף מטעויות...
רק שאתה כותב עליו חוסר הבנה מקצועי, זה בערך כמו שאלון מזרחי יעביר ביקורת מקצועית על נגיד בנק ישראל...

קצת שגעון גדלות... אתה לא חושב?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

nitsande כתב:
15 יולי 2023, 21:17
הכל בסדר גמור, אף אחד לא אמר שברדה מושלם וחף מטעויות...
רק שאתה כותב עליו חוסר הבנה מקצועי, זה בערך כמו שאלון מזרחי יעביר ביקורת מקצועית על נגיד בנק ישראל...

קצת שגעון גדלות... אתה לא חושב?
אני חושב שזה שיח ילדותי ומטופש שאין לי רצון להמשיך בו.
בוא נתקדם.

שלח תגובה