בואו ונבליט הצד החיובי באוהדי הפועל ב"ש!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

בואו ונבליט הצד החיובי באוהדי הפועל ב"ש!

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מצ"ב נושא שפתח הגולש יוסי קר באתר האוהדים 'HBS', ומצאתי מאוד לנכון להעבירו גם הנה.

"אוהדים יקרים ,

הטופיק הזה לא עוסק בכדורגל נטו . ובכל זאת אני מאוד אשמח אם תקראו אותו עד הסוף .

שמי יוסי , אני אוהד של הפועל באר שבע מהרגע בו אני זוכר את עצמי (בעבר כתבתי פה מאמר או שניים) . בחודש האחרון התחלתי להתנדב במרכז שמעניק סיוע לחולי סרטן בנגב. המרכז נקרא מרכז
מעגן" והוא מעניק מגוון פעילויות חינם לחולי סרטן ובני משפחה. המרכז ממוקם בשכונת רמות ושעריו פתוחים לכל חולה וחולה (מידע נוסף אשמח להעביר במידת הצורך). אז למה אני פונה אליכם פה ?

בחודש האחרון ניסיתי ליצור קשר עם מספר גופים גדולים בדרום בבקשה שיסייעו לנו לארגן 2 מוניות בשבוע,הלוך ושוב , אחת מירוחם לבאר שבע והאחרת מדימונה לבאר שבע . מדובר בסכום כסף שמוערך ב 3000 ש"ח בחודש (עלות המוניות ) . כמובן שנתקלתי בקשיים רבים . גם גופים גדולים לא ממהרים לעזור , לצערי.

במהלך המפגן המדהים של אוהדי הפועל באר שבע במשחק מול מכבי תל אביב , נפל לי האסימון . כשראיתי את היכולת של האוהדים הנפלאים שלנו , לארגן תמיכה כלכך גדולה בקבוצה ובאלונה , הבנתי שרק אנחנו , האנשים הפשוטים ובעלי הרצון האמיתי נוכל לעשות את מה שלא עושים כל אותם גופים גדולים , אם מדובר בתקשורת או במפעלים באזור . במהלך המשחק הבנתי שאם נוכל אנחנו האוהדים , לאמץ את המרכז שמעניק תמיכה בחולי הסרטן בכל הנגב נוכל לשנות את התדמית שלנו כאוהדים בעיני כולם , בעיני התקשורת המקומית , הארצית והכי חשוב , נוכל להוכיח לאלונה שאנחנו אוהדים אחרים , שזורם בנו דם אחר , שאנחנו לא החוליגנים שמציירים בתקשורת , אנחנו פשוט אנשים חמים עם לב רחב וכן , גם אמוציונליים ובעלי רגש.

3000 אוהדים , אם נוכל לגייס 3000 אוהדים שיתרמו שקל אחד בחודש , לא יותר , או 12 שקלים במהלך השנה , נוכל לעזור למרכז לממן 2 מוניות לרווחתם של אותם חולי סרטן . ואם נוכל לגייס 2 שקלים מאוהד לחודש או 24 שקלים בשנה , נוכל לממן 4 מוניות ולעזור לחולי סרטן נוספים להגיע למרכז ולהנות ממגוון השירותים שהוא מציע . וראיתי אתמול את הכוח שיש לאוהדי באר שבע להתארגן , זה לא בשמיים!

ואני מודה שטעיתי , אוהדי הפועל באר שבע היקרים . טעיתי בגישה שלי . אם נחליט לעשות זאת ונצליח , אנחנו קודם כל עושים את זה למען עצמנו ולמען אותם חולי סרטן ובני משפחותיהם החיים בקרבנו בבאר שבע עצמה ובכל הנגב . כולנו לצערי , כולנו נפגענו מהמחלה הזו . אם מדובר בבני משפחה שחלו , בחברים , במכרים וכדומה . בראש ובראשונה אנחנו עוזרים לאותם חולי סרטן מעוטי יכולת שאינם יכולים להגיע למרכז בכוחות עצמם . הבונוס שלנו יהיה שהם , שם במדינה האחרת יפנימו שאנחנו לא החוליגנים שהם טוענים שאנחנו ושהם טעו לאורך כל הדרך . ואני בטוח שאם המיזם הזה יעלה בצורה יפה, גם אלונה תבין זאת . אבל כמו שאמרתי , זה יהיה הבונוס שלנו.

אחים שלי , אני זורק לכם עכשיו כפפה . בואו ונרים מיזם שקודם כל יתרום לנו באופן אישי ובו זמנית יעזור לנו לשפר את התדמית המגעילה והשקרית שהדביקו לנו . בואו נוכיח לעצמנו ואחר כך גם לתקשורת הארצית וכמובן לאלונה שאנחנו אוהדים מזן אחר!

אני אשמח להיות בקשר עם ראשי ארגוני האוהדים השונים של הפועל באר שבע (כולנו בעיניי ארגון אחד גדול) ולהעביר להם חומר כתוב וכל מידע נוסף על המרכז שמעניק תמיכה לחולי סרטן מכל הנגב , ללא הבדל דת גזע ומין .

תודה!!!"
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

Re: בואו ונבליט הצד החיובי באוהדי הפועל ב"ש!

אני מתחיל עם 100.

ירון
Title: THE CAMELS SINCE 2005

שליחה על ידי ירון »

אני שם 50 , אבל איך ? לאן? למי?
תמונה

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אם יהיה אפשרי שאותו ארגון יעמיד בכניסה לשערים במשחק הקרוב נק' שבה יוכלו לתרום כסף זה יהיה אדיר
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

כמי שמכיר מקרוב את הנושא - קורא לכולם לתרום כפי יכולתכם.
כל שקל חשוב!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

שליחה על ידי רונן כהן »

אורי מכיוון שאתה רשמת את הנושא אז אשמח לקבל פרטים מעמיקים וכמו שאתה יודע יש ביכולתי לארגן לך סכום נכבד למען זה,אז או שתתקשר או שתכתוב פה מה זה בדיוק,מי הארגון ומה צריכים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ירון כתב:אני שם 50 , אבל איך ? לאן? למי?

אני כבר אצור קשר עם הבחור הזה יוסי קר, ואחזיר תשובה בהקדם.
רונן כהן כתב:אורי מכיוון שאתה רשמת את הנושא אז אשמח לקבל פרטים מעמיקים וכמו שאתה יודע יש ביכולתי לארגן לך סכום נכבד למען זה,אז או שתתקשר או שתכתוב פה מה זה בדיוק,מי הארגון ומה צריכים.

רונן אחשלי, הידיעה שלי בנושא היא בדיוק כמוך מקריאת הדברים שהעתקתי לפה. אם זה בסדר מבחינתך, אני יתן לו בפרטי את הפלא שלך שיוכל לתת לך את מלוא הפרטים.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ככל הנראה עמותת אוהדי הפועל באר-שבע הולכת להיכנס לעניין הזה, מקווה שיהיו פרטים בקרוב.

סמל אישי של משתמש
יוסי קר

שליחה על ידי יוסי קר »

היי חברים,

המון תודה על הבעת הנכונות שלכם לתרום ולעזור . כרגע ישנה בעיה בירוקרטית שהמרכז עצמו לא יכול להתרים כספים מאנשים פרטיים. מאוד חשוב לי שכל מי שתורם ידע שהכסף שהוא תורם מגיע ליעדו ולמען המטרה שהוא יועד לו . זו הסיבה שכרגע אני לא מוכן להתחיל ולאסוף כסף עד שלא אסדר את כל ההליך מבחינה ניהולית .

כפי שצויין פה ככל הנראה הכסף יאסף דרך עמותת אוהדי הפועל באר שבע וכך נוכל להפנות אותו למרכז לטובת הסעת חולים . אני רוצה בהזדמנות זו להודות לאנשים היקרים בעמותה שהביעו נכונות לעזור ולתרום .

וכמובן המון המון תודה לכם חברים יקרים .

אשמח לעדכן אתכם בימים הקרובים על ההתפתחויות

יוסי קרפלס

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אריק כתב:ככל הנראה עמותת אוהדי הפועל באר-שבע הולכת להיכנס לעניין הזה, מקווה שיהיו פרטים בקרוב.

זו המתפעלת את קבוצת הכדורסל?..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אורי אדום בנשמה כתב:

זו המתפעלת את קבוצת הכדורסל?..
כן אורי. קבוצת הכדורסל עובדת על הנושא וכולנו מקווים שבקרוב נרים אירוע של קבוצת הכדורסל למען המטרה הקדושה הזאת.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה