אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

שליחה על ידי yossi »

ספר לא כזה צעיר. הוא בן 23 לא 19.
זה אחלה גיל.

יש לנו בדיוק 3 וחצי שחקנים שעוד יכולים לגדול קצת עם הקבוצה הזו.
ספר, סטויאנוב, ג'אנח ואולי אולי גם את אליאס אפשר לשים ברשימה הזו.
סגל מבוגר וחסר אופק עתידי בנוגע לשיפור עם הזמן.
קבוצה כמו שלנו צריכה גם יותר דם צעיר ונמרץ שיגדל ויתפתח וגם מכירה זה ממש לא מילה גסה.
אני חושב שזה כמעט מאסט משהו כמו 5 שחקנים ברוטציה שהם מתחת לגיל 26.

זה קשה אבל צריך לקחת אוויר ולא לקחת את הדקות הללו באירופה כמשהו שישליך על העתיד.
במשחקים האלה צריך תוצאה מיידית, בליגה נהיה יותר חכמים לגבי כל שחקן וההצבה שלו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
04 אוגוסט 2023, 11:56
זה אחלה גיל.

קבוצה כמו שלנו צריכה גם יותר דם צעיר ונמרץ שיגדל ויתפתח וגם מכירה זה ממש לא מילה גסה.

זה קשה אבל צריך לקחת אוויר ולא לקחת את הדקות הללו באירופה כמשהו שישליך על העתיד.
במשחקים האלה צריך תוצאה מיידית, בליגה נהיה יותר חכמים לגבי כל שחקן וההצבה שלו.
הוא לא יצא מעולם מרומניה. יש שחקנים שבגיל הזה כבר יצאו להשאלות ושיחקו במדינות אחרות.
הוא עדין קשור מאוד לאמא שלו ואולי אפילו תלוי בה. יש שחקנים בגיל הזה שכבר נשואים וחושבים על הקמת משפחה.
בגרות של אדם היא לא רק בגיל אלא גם בהתנהגות, גם מנטלית, וזה נראה שמהבחינה הזאת הוא יותר קרוב לשחקן ישראלי צעיר שסיים צבא מאשר לשי אליאס כזה שמגיל 22 כבר היה קפטן בהפועל ולקח מנהיגות.
ברגע שהביאו שחקן בפרופיל הזה עם הנתונים הספציפיים שלו שציינתי צריכים להבין שהוא יצטרך זמן להתאקלם עוד לפני שמדברים על האם הוא מספיק איכותי מקצועית.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

yossi כתב:
04 אוגוסט 2023, 11:56
זה אחלה גיל.

אתה מתעלם מחלק מהמושאלים. הם חד משמעית חלק מעתיד הקבוצה.
מי שמושאל לקבוצה בליגת העל ונותן עונה טובה יהיה בסגל בעונה הבאה: אריאלי/יוספי/אחמד. ואולי נוסיף גם את פליטר.

בלוריאן לדעתי סיים את דרכו בקבוצה, אם ייתן עונה טובה יירכש על ידי הפועל תא, ואם ייתן עונה לא טובה אין לו מקום בהפועל בש בעונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 אוגוסט 2023, 12:00
הוא לא יצא מעולם מרומניה. יש שחקנים שבגיל הזה כבר יצאו להשאלות ושיחקו במדינות אחרות.
הוא עדין קשור מאוד לאמא שלו ואולי אפילו תלוי בה. יש שחקנים בגיל הזה שכבר נשואים וחושבים על הקמת משפחה.
בגרות של אדם היא לא רק בגיל אלא גם בהתנהגות, גם מנטלית, וזה נראה שמהבחינה הזאת הוא יותר קרוב לשחקן ישראלי צעיר שסיים צבא מאשר לשי אליאס כזה שמגיל 22 כבר היה קפטן בהפועל ולקח מנהיגות.
ברגע שהביאו שחקן בפרופיל הזה עם הנתונים הספציפיים שלו שציינתי צריכים להבין שהוא יצטרך זמן להתאקלם עוד לפני שמדברים על האם הוא מספיק איכותי מקצועית.
אין ספק שהמרכיב האישיותי חשוב ויש בני אדם בגיל 19 שיותר בוגרים מאנשים בני 30.
אני מדבר באופן כללי, המחשבה להביא שחקנים בגילאים האלה זה משהו שהוא מאסט לדעתי. לפחות 1.
ואת ספר מכירים מצוין כולל האישיות שלו, ידעו את הנתונים ועדיין בחרו כן להביא. אז אני רוצה להאמין שהדיבור על להשאיל זה סתם נפיחה עיתונאית ולא יותר.
כי אחרת זה מראה על מערכת קבלת החלטות לא טובה במיוחד.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ספר אם הוא שחקן טוב, צריך לדעת גם לשחק בשמאל ולא רק בימין אם הוא קיצוני ככה שאני לא מנרמל את 2-3 מצבים שבזבז שם. אחד מסוכריה של בדש. באמצע אין לו מקום לדעתי וקשה לי לשפוט אותו שם.

בכל אופן הפרופיל שלו תואם שאפי ולא מתאים לבש. הייתי מקבל שחקן זר צעיר אם היה בפרופיל של רארש אילייה בגיל 18-20 וגם רומני רק אם היה בא עם אופציית רכישה. גם העסקה של שאפי הייתה לגיטימית אם היה בא כזר 6 ולא כשחקן מוביל.

צריך לבנות על שחקנים 26-31, בתקווה כאלו שמסיימים חוזה ליותר מבוגרים או בשנת חוזה ליותר צעירים, כאלו שעברו בכמה קבוצות ושיחקו בהרכב בקבוצה שלהם, בליגה טופ 15, לפחות עד ינואר, כדי שישתלבו מיידית. (ספר היה בנוער בהולנד, אף אחד מכם לא הזכיר את זה)

הגיל והניסיון הוא בעיקר הפקטור בכדי שיהיו ברגים משמעותיים בהרכב וזה מה שחסר בעסקת ספר, שהוא אחלה עסקה, אבל עסקת זר 6 כשיש כבר את פאון שהוא כזה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא מאמין שהשאלה שלו זאת אופציה. אולי אצל מאמנים כמו רוני לוי, לא אצל ברדה ומליקסון. סתם קשקוש עיתונאי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 אוגוסט 2023, 12:00
יצא לאקדמיה של כרוניגן מהולנד במשך שנתיים, שיחק בראפיד בוקרשט שאומנם פחות עשירים מאיתנו אבל יש להם לא פחות קהל ולחץ ואף בנבחרות של רומניה.
זה לא ג'ימי מרין שהגיע ילדון מקוסטה ריקה ולא הוציא מילה מהפה בשבועות הראשונים שלו כי הוא לא יודע להגיד כלב באנגלית.

אליאס הוא כרגע הצלחה מסחררת אבל אם היה נכשל אז היו מדברים על למה מביאים שחקנים עם אופי כזה שמפקירים את הקבוצה בדרבי כי הוא הרגיש צורך לירוק על שחקן יריבה.
בקיצור, הרבה מזה חוכמה בדיעבד ויש סימני שאלה על 95% מהזרים שמגיעים לכדורגל הישראלי. אולי אחד ל-70 יש שחקן שאפשר לסמן עליו וי בכל הסעיפים.
זמן תמיד צריך להביא, גם אם זה ספר וגם אם זה פטרסון שצריך להעביר את האישה והילדים הקטנים לישראל ולא תמיד הכל הולך חלק. גם אם העונה הזאת תיגמר בכישלון אעדיף שימשיכו להביא שחקנים כמה שיותר מוקדם, בטווח הרחוק זה עוד יוכיח את עצמו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הפועלעולה כתב:
04 אוגוסט 2023, 12:27
יצא לאקדמיה של כרוניגן מהולנד במשך שנתיים, שיחק בראפיד בוקרשט שאומנם פחות עשירים מאיתנו אבל יש להם לא פחות קהל ולחץ ואף בנבחרות של רומניה.
זה לא ג'ימי מרין שהגיע ילדון מקוסטה ריקה ולא הוציא מילה מהפה בשבועות הראשונים שלו כי הוא לא יודע להגיד כלב באנגלית.

אליאס הוא כרגע הצלחה מסחררת אבל אם היה נכשל אז היו מדברים על למה מביאים שחקנים עם אופי כזה שמפקירים את הקבוצה בדרבי כי הוא הרגיש צורך לירוק על שחקן יריבה.
בקיצור, הרבה מזה חוכמה בדיעבד ויש סימני שאלה על 95% מהזרים שמגיעים לכדורגל הישראלי. אולי אחד ל-70 יש שחקן שאפשר לסמן עליו וי בכל הסעיפים.
זמן תמיד צריך להביא, גם אם זה ספר וגם אם זה פטרסון שצריך להעביר את האישה והילדים הקטנים לישראל ולא תמיד הכל הולך חלק. גם אם העונה הזאת תיגמר בכישלון אעדיף שימשיכו להביא שחקנים כמה שיותר מוקדם, בטווח הרחוק זה עוד יוכיח את עצמו.
לא חושב שמדובר בחוכמה בדיעבד כי כל הקיץ דיברתי על העובדה שכולם צריכים להבין ששחקן בפרופיל הזה בטח עם הנסיבות האישיות שלו יצטרך זמן התאקלמות.
אם לא מוכנים לתת לו זמן/לפתח אותו אז למה הביאו אותו?
גם פטרסון יצטרך זמן כמובן, אבל אני עדין חושב שבמקרה של ספר ספציפית, עם האמא המאוד מעורבת, עם העובדה שזאת הפעם הראשונה שמשחק מחוץ לרומניה כשחקן בוגרים, עם הגיל, הסבלנות צריכה להיות גדולה יותר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

לא יודע עד כמה השאלה שלו היא באמת אופציה ריאלית אבל לא רואה בזה מהלך כל כך לא מקצועני... להבדיל עם אנסטיס כשהבינו שיש בעיית ביטחון עמוקה ידעו לחתוך מוקדם ולתקן, אז אוקיי לא צריך להיפטר מספר בטח כשהוחתם בידיעה ברורה שהוא פרוספקט אבל השאלה היא בהחלט אפשרות שלא צריך לפחד להעלות אותה.
נכון שצריך לחשוב טוב איך נוחתים פה כל כך הרבה זרים שלא מצליחים אבל זה לא חדש, זו שאלה שעולה בכל שנה ובכל חלון.

מצטער אבל אני קצת לא קונה את הדברים של אליה שהוא הרגיש יותר טוב באימונים את גנאח ובערך את כל שחקני ההתקפה לפני ספר, זה לא עובר בשום צורה, אני לא חורץ את גורלו של ספר כמובן אבל בראייה קדימה אם הוא ימשיך להיות לא מספיק בשל אפילו ברמה של שאפי נניח אני לא רואה טעם להחזיק גם בו וגם בפאון ששניהם על הטיקט של הזר השישי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

זה מביך להחליף זר אחרי תקופה כל כך קצרה.
אני מעדיף להיות מובך מאשר לזרוק עונה לפח.
אם הגענו לנקודה הזאת או לא, יודע מי שרואה אותו יום יום באימונים. לפעמים הגדולה היא דווקא לקחת החלטות קשות מהסוג הזה.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

חובבנות, אין מילה אחרת.
כל שנה מכוונים לזרים בינוניים מינוס ובינואר כבר מחפשים להם קבוצה ומשלמים להם פיצויים שנוגסים מהתקציב.
אני מתחיל לחשוב שכל האמירות של " אנחנו הולכים על כל התארים" זה רק בשביל למכור מנויים.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

xboy כתב:
04 אוגוסט 2023, 14:19
חובבנות, אין מילה אחרת.
כל שנה מכוונים לזרים בינוניים מינוס ובינואר כבר מחפשים להם קבוצה ומשלמים להם פיצויים שנוגסים מהתקציב.
אני מתחיל לחשוב שכל האמירות של " אנחנו הולכים על כל התארים" זה רק בשביל למכור מנויים.
אף אחד לא מכוון לבינוניים . גם לא בבני ריינה .
אולי הבעיה היא במי שממליץ עליהם ?
אולי המערכת לא יודעת לאתר פרופילים נכונים ?
אולי אנחנו לא מספיק טובים בסקאוטינג ?
או שאולי בכלל אנחנו לא יודעים להפיק מזרים את היכולות שלהם ?

ושלא תחשבו שאני מחזיק ממחלקות הסקאוטינג "המהוללות" של חיפה ות"א . ממש לא . גם שם אוכלים טרחות של החיים .
לאתר זר שיתאים זה הרבה מעבר לנתונים כמו במנג'ר .

איך לעזאזל כל ילד היום ידע מראש שסלמאני לא יצליח פה ורק במועדון שלנו איתרו אותו ועקבו אחריו והחליטו שהוא מתאים ואפילו השכיבו עליו 800,000 יורו ? איך קורה מחדל כזה ? איךךךך ??
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

Itay כתב:
04 אוגוסט 2023, 13:21
לא יודע עד כמה השאלה שלו היא באמת אופציה ריאלית אבל לא רואה בזה מהלך כל כך לא מקצועני... להבדיל עם אנסטיס כשהבינו שיש בעיית ביטחון עמוקה ידעו לחתוך מוקדם ולתקן, אז אוקיי לא צריך להיפטר מספר בטח כשהוחתם בידיעה ברורה שהוא פרוספקט אבל השאלה היא בהחלט אפשרות שלא צריך לפחד להעלות אותה.
נכון שצריך לחשוב טוב איך נוחתים פה כל כך הרבה זרים שלא מצליחים אבל זה לא חדש, זו שאלה שעולה בכל שנה ובכל חלון.

מצטער אבל אני קצת לא קונה את הדברים של אליה שהוא הרגיש יותר טוב באימונים את גנאח ובערך את כל שחקני ההתקפה לפני ספר, זה לא עובר בשום צורה, אני לא חורץ את גורלו של ספר כמובן אבל בראייה קדימה אם הוא ימשיך להיות לא מספיק בשל אפילו ברמה של שאפי נניח אני לא רואה טעם להחזיק גם בו וגם בפאון ששניהם על הטיקט של הזר השישי.
הבעיה הגדולה במועדון שלנו שחושב ששחקן בן 23 וחצי זה פרוספקט,פרוספקט זה גאנח וזה רביבו שאתה רואה שיש שם פוטנציאל ושחקנים מתחת לגיל 21 ולא שחק בן 23.5 שלא ראיתה ממנו כלום חוץ מבעיטה מחוץ לרחבה שזה גם מקלטת של 100 משחקים,שאפי בעונה שניה הייה נותן מספרים יותר טובים מהראשונה,מקווה מאוד שספר יגיע לפחות לחצי ממה ששאפי נתן

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אם ישאילו אותו ויביאו מישהו אחר שלא יצליח מי'הו ישלם מחיר , אי אפשר לטעות כל כך הרבה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

hb7 כתב:
04 אוגוסט 2023, 16:22
הבעיה הגדולה במועדון שלנו שחושב ששחקן בן 23 וחצי זה פרוספקט,פרוספקט זה גאנח וזה רביבו שאתה רואה שיש שם פוטנציאל ושחקנים מתחת לגיל 21 ולא שחק בן 23.5 שלא ראיתה ממנו כלום חוץ מבעיטה מחוץ לרחבה שזה גם מקלטת של 100 משחקים,שאפי בעונה שניה הייה נותן מספרים יותר טובים מהראשונה,מקווה מאוד שספר יגיע לפחות לחצי ממה ששאפי נתן
בליגה הישראלית גיל 23 עדיין נחשב לפרוספקט, לא חסר זרים שהגיעו בגילאים דומים ועדיין יצאו אחר כך לחו״ל בעסקה טובה.
גם שאפי היה תחת הטיקט של פרוספקט בגיל דומה וגם הוא היה מאוד לא מלוטש אבל עם קצת יותר ניסיון באירופה מה שספר עוד לא צבר.

אני בכלל לא מקווה שספר יתן חצי משאפי, אני רוצה משחקן זר יותר מ-6 שערים ובישולים בעונה.

שלח תגובה