חבר'ה כולם לקרוא את זה!!!דחוף!!!דבר שיכול להציל את האוירה.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: חבר'ה כולם לקרוא את זה!!!דחוף!!!דבר שיכול להציל את האוירה.

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Y..S..K כתב:חבר'ה..אני שמח לראות שהרבה קוראים את הנושא ויש הרבה
תגובות טובות ותומכות,אז אם זה באמת טוב כמו שאני חושב
ואתם חושבים,אז מה בעצם צריך לעשות שזה באמת התקיים?למי להעביר את זה?
חלקכם אומרים להעביר לקאמלס,אין לי שם משתמש בקאמלס,אבל אם
רק דרך הקאמלס דברים זזים אז טוב לדעת כי חשבתי שיש שתי אירגונים שפועלים בצוותא,מה לעשות?חשוב שזה יתחיל כבר מחר נגד סכנין..יכולה להיות אוירה מחשמלת(אל תשכחו שזה בטלויזיה ורוב עייני חובבי בכדורגל בישראל יהיו במשחק,שלא נדבר על לוזון,צביקה הדר,ברוורמן,סילבן שלום וכו' שיהיו במשחק ויכולים כמובן להשפיע מאוד על דרך חשיבתה של אלונה)
1. זה לא משנה אם הדברים עולים לארגון הקרייזי רד או לארגון הקאמלס. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה, במיוחד בהחלטות חשובות כמו לעבור שער ולכן אם תתקבל החלטה כזאת היא תתקבל במשותף אצל 2 הארגונים.
2. דעתי בנושא היה ששיתוף פעולה עם שער 2, בכל דבר הקשור לתמיכה בקבוצה, הוא רעיון מבורך, אבל הכל צריך להתרחש בתיאום מראש עם אנשי שער 2.
3. אני דווקא חושב שאם יהיו באיצטדיון 2 שערים שתומכים בלי הפסקה ומרעידים עולמות כל האווירה באיצטדיון תשתנה.
כולנו זוכרים את ה"יאאלה הפועל" מהמשחק מול הפועל ת"א בגביע ואת העוצמות של עידוד בכל האיצטדיון, ולכן בהחלט צריך לשאוף לזה.
crazyred כתב: למה לא עושים את זה בבלומפילד? למה לא עושים את זה (אפילו) ביד אליהו (למרות, שאני מכירה ניסיון כזה שנכשל).
את דווקא טועה. למכבי ת"א יש 2 ארגוני אוהדים חזקים - "השחקן ה12" ו"האולטרס". בעבר הם ישבו יבחד באותו יציע, השנה חברי ה"השחקן ה12" עברו שער ועכשיו הם יושבים בשער אחר.
ברגע שגם בשער 2 יהיה עידוד, כל האיצטדיון יסחף לעודד. כרגע כשרק שער 5 מעודד אז האיצטדיון כולו נשאר שקט. ברגע שיהיו 2 שערים דומיננטים כל וסרמיל יצטרף.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

Re: חבר'ה כולם לקרוא את זה!!!דחוף!!!דבר שיכול להציל את האוירה.

שליחה על ידי רונן כהן »

clark kent כתב:רעיון מבורך... אני תומך שלו ואולי זה ייצא לפועל...

רק שתדעו שהצחקתם אותי עם ה"מקומות השמורים" של אנשים.
עד שאין סימון כסאות אין שום מקום שמור, ואם מישהו ירצה לשבת שם ויגיע בזמן הוא ישב איפה שהוא רוצה...
אני מזמין אותך לבוא לשער 2 ולשבת איפה שאתה רוצה.
במידה ולא תקום ברגע שיגידו לך אני אישית יתמוך ברעיון הזה.
סגרנו?
תמונה

שלח תגובה