מסר מסויים?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ניב

מסר מסויים?

שליחה על ידי ניב »

במצבים כמו שלנו מחפשים כל דבר קטן בשביל להיאחז בו.

והפעם? דברים שאומרת אלונה ברקת לONE .

הבעלים אלונה ברקת אמרה: "המשחק מול סכנין מהווה הזדמנות חשובה להמשך חיזוק פעילותנו על הקהילה בדרום. אנחנו מחזקים את המסורת לחבק את הקהילה באווירה ספורטיבית ומעודדת וגם הפעם נוסף לכל המוזמנים הקבועים הוזמנו האוכלוסיות הבדואיות".

https://www.one.co.il/Article/09-10/1,1 ... 54616.html" onclick="window.open(this.href);return false;

האם ככה מדברת בעלים שעוד חודשיים לא תהיה פה?
נקודה למחשבה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

Re: מסר מסויים?

שליחה על ידי AS1 »

שום דבר לא מעיד על כלום.
אלונה תישאר רק אם תחזור חדוות החיים למועדון.
בשביל שזה יקרה צריכים לקרות עוד הרבה דברים.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

גם אני קראתי את זה ותהיתי אם באמת כמה מדברת בעלים שמתעתדת לעזוב את המועדון.
אני רק מקווה שברקת לא גיבשה לעצמה החלטה להישאר ובאותו זמן היא אינה פועלת על מנת להכין את הקבוצה לעונה הבאה.
בכל מקרה,כל משחק מעכשיו חייב להיות סיבה ראויה לאלונה על מנת שתחליט להישאר.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

תודה ניב שהערת את צומת ליבי
בהחלט מעדוד :)

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

מי שיחפש חיזוקים ימצא אותם.

זה שהיא עדיין מדברת על המועדון לא אומר שהיא שינתה את דעתה.

זה כמו שאני מתקנת כל הזמן אנשים שאומרים לי "היא לא תחזור" או "היא תחזור בסוף מה את אומרת?" ואני מתקנת אותם - היא לא עזבה, עדיין. היא רק הודיעה על עזיבה אבל היא עדיין במועדון בכל פרמטר. אם תעזוב בסוף או לא, נחיה ונראה אבל כרגע, היא במועדון. היא עדיין הבעלים והיושבת ראש, ברור שהיא תתראיין ותדבר על הקבוצה.
וכשיש על מה לפרגן, בעיקר לעצמה ולמועדון, אז למה לא?
גם היא יודעת שנעשה עוול לעיר באר שבע.

והיום הרתיחו אותי, פשוט הרתיחו אותי, ואני אפילו לא בארשבעית, הליצנים שקוראים לעצמם פרשנים:
"באה אשה מהמרכז, מצפון תל אביב, והגיעה למקום כמו באר שבע, עם כסף, משהו שלא היו רגילים אליו בדרום, והחייתה את הפריפריה.

א. עד כמה שאני יודעת, באר שבע היא אחת הערים הגדולות בארץ, אז למה מתעקשים להגיד פריפריה?
ב. "מקום כמו באר שבע" - מה זה אומר? מה בדיוק רצית להגיד?
ג. בסוף המשחק, על רקע חגיגות השחקנים עם הקהל טרח מר בחור להוסיף: הרבה מהשמחה וההצלחה כאן היא בזכות גיא עזורי, הרבה מאוד בזכותו ואני בטוח שיש כאן הרבה אנשים שמתגעגעים אליו".

אז בוא אני אגיד לך משהו מר יודע הכל, מה שאפשר לזקוף ל"זכותו" של עזורי זה
- ההחמצות של קדוסי והחלודה הנראית לעין שכולה ב"זכותו" של עזורי שייבש אותו על הספסל ופשוט הרס את השחקן לעונה הזו.
- עוד דבר שאפשר לזקוף "לזכותו" זה חוסר היכולת שלהם להחזיק כדור, אין טקטיקה, אין דרך, הכל בלאגן והתבססות על מקריות ופוקסים,
- אין כושר (והוא עוד מאמן כושר) והשחקנים שופכים לאגר אחרי המחצית, עומדים על המגרש ומחכים שהכדור יגיע אליהם.
- היחידים שנלחמים על הדשא הם המקומיים והצעירים ועל אחד מהם הוא וויתר ושלח ליריבה העירונית. החיסרון של אלקיים כל כך הורגש היום.
- פתאום אף אחד לא גדול עלינו, השחקנים עולים עם חיוך, עושים גליצים, נלחמים... מה קרה? פתאום הכל אפשרי? פתאום יש רוח לחימה? חדד לימד אותם לעשות גליצים?

- פתאום יש שמחת חיים, על הדשא וביציעים. אז מר פרשן יקר, כן, הניצחון היום הוא בזכותו של עזורי, בזכות העובדה שהוא כבר לא כאן!

סמל אישי של משתמש
סטלנית אדומה

שליחה על ידי סטלנית אדומה »

אדומה דרומית,מחזקת את דברייך..
ואני במקרה מצפון תל אביב ותאמינו לי שאין פה כלום.
וזהו עזורי מת לא קיים עוד,בוא נטפל בפצעים שהוא גרם ונרים תראש לדרך חדשה.

יאללה הפועלל!!

שלח תגובה