אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: אלונה

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אתה שופט את עזריה אבל הוא לא זה שבוחר את השחקנים. הוא סקאוט. לא מנהל מקצועי/טכני.
לטעמי ולדעת לא מעטים אחרים - הסקאוטר הטוב ביותר בארץ.

לכן אני אומר שהבעיה הגדולה ביותר היא הבחירה עצמה וסוג השחקן, ולא בהכרח מעקב שגוי כזה או אחר.
יש עוד ועוד אלמנטים שבעקבותיהם אנחנו לא פוגעים בינגו.

צריך לעשות סדר בבלאגן. משהו חורק בכל התהליך וצריך לבחון שוב את הדרך בה בוחרים שחקנים בעיקר זרים.
הכי חשוב שלא מתחבאים. מודעים לבעיות ופועלים לתקן.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

CrazyRed7 כתב:
24 אוגוסט 2023, 15:06
אתה שופט את עזריה אבל הוא לא זה שבוחר את השחקנים. הוא סקאוט. לא מנהל מקצועי/טכני.

לכן אני אומר שהבעיה הגדולה ביותר היא הבחירה עצמה וסוג השחקן, ולא בהכרח מעקב שגוי כזה או אחר.

צריך לעשות סדר בבלאגן. משהו חורק בכל התהליך וצריך לבחון שוב את הדרך בה בוחרים שחקנים בעיקר זרים.
לא שופט אותו, נהפוכו, חושב שנגרם לו עוול כתוצאה מזה שהכל נופל עליו. בנאדם אחד (מקצועי ככל שיהיה) לא יכול לעשות את כל העבודה הזאת לבד ובטח לא ברבע משרה התנדבותית.
אז נכון שהטכנולוגיה היום מקלה על העבודה אבל תאר לך מועדון שיש לו ארבעה סקואטרים במשרה מלאה, שניים עוסקים במעקב שוטף אחרי זרים פוטנציאלים כולל לנסוע לראות אותם פיזית וכו.
אחד שעוקב אחרי שחקנים בתוך הליגה כולל ליגות נמוכות ועוד אחד שמחפש כישרונות בליגות הנערים והנוער. מי יביא תוצאות יותר טובות עזריה ברבע משרה או הם?
כפי שכבר כתבת לא מדובר פה במשכורות בשמיים וזה יכול לשדרג מאוד.
סתם שאלה למי שיודע, האם אי פעם הוצעה לעזריה עבודה במשרה מלאה ושכר הולם והוא סירב?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

סקאוט בסך הכל צריך לחפש פרופילים בהתאם לתקציב ודרישה של צוות מקצועי
כשיש סקאוט אחד זה אולי צספיק למעקב אחרי שחקן אחד מסויים
אם היו כמה התמונה הייתה יותר ברורה לצוות המקצועי וגם היו יכולים לחפש שחקנים מחוץ לקופסא ולהפתיע

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

שיש כתב:
24 אוגוסט 2023, 15:29
סקאוט בסך הכל צריך לחפש פרופילים בהתאם לתקציב ודרישה של צוות מקצועי
כשיש סקאוט אחד זה אולי צספיק למעקב אחרי שחקן אחד מסויים
אם היו כמה התמונה הייתה יותר ברורה לצוות המקצועי וגם היו יכולים לחפש שחקנים מחוץ לקופסא ולהפתיע
עזריה הוא סקאוט פנימי של המועדון , אנחנו עובדים גם עם חברת סקאוטינג חיצונית שנותנת לנו שרות .
כמובן שזה לא מספיק . חייבים עוד אנשי מקצוע במשרה מלאה .

סמל אישי של משתמש
RedDedic
Title: CrazyRed

שליחה על ידי RedDedic »

CrazyRed7 כתב:
24 אוגוסט 2023, 15:06

שואל ברצינות-
איפה עזריה עבד לפני הפועל באר שבע?יש שחקנים משמעותיים שהגיעו לארץ בזכותו?

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

RedDedic כתב:
24 אוגוסט 2023, 17:50
שואל ברצינות-
מיגל ויטור
זוסואה
זה בשליפה

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

מהדוחות הכלכליים, כמות אנשי המקצוע בכל מחלקה במועדון אפשר להבין לא מעט, אבל הכיולים הנדרשים בכדי להביא את המועדון לשלב הבא רק אנשים מבפנים יוכלו להגיד.
כדורגל זה ספורט עם תוצאות מיידות, וכמו שהכל אצלנו נראה שחור עוד חודש עם הסתכלות בטבלה הכל יכול לראות אחרת. אני מאוד מעריך את ההודעה של אלונה, וגם ההתבטאות של אליניב לאחד ולחבר את הקהל לקראת שבת.

לגבי דודו עזריה והמאמן כושר ברוש (יש בחור צעיר, לא שי שטיינברג הג'ינגי, שהוא נראה סוס וראיתי אותו מחמם את השחקנים נגד פוניבאז' אם מישהו יודע את שמו) הם, וגם הפיזיותרפיסט אסף דידי והמעסה אני לא מכיר אותם אישית אבל בטוח שהמועדון בחר אותם בקפידה והם ברמה הנדרשת. אני לא חושב שההון האנושי בב"ש הוא הבעיה, להיפך הוא מה שמחזיק את המועדון. לשמר את ההון האנושי וגם לשפר אותו (כמו אודי בן שמחון שנאלץ לעזוב והסיפור ההזוי שהיה מאמן ב6 בבוקר בירושלים ואז נוסע לאימון), או נגיד משרות שנשארות פנויות בגלל שינויי כ"א ואז יש פגיעה בתוצר.

יש בעיות בקבוצה, כמות פציעות מקיר לקיר בתחילת עונה, אותו כושר ירוד בשלב הזה הממשיך משנה שעברה, ופשוט שחקנים, גם כאלו שהיו בשנה שעברה - משתנים בגלל הרבה מאוד גורמים ודברים נראים אחרת. יכול להיות שאנחנו אחרי סיום עונה סופר פציע כלומר אולי כבר הסיקו מסקנות ועדיין לא ראינו את הפירות מהן אבל או שהשיטת משחק והאימונים אינטנסיבים בצורה שפשוט פוצעת שחקנים וחסר להם גמישות/יציבות/כושר וחוזק כדי לעמוד בעומס וצריך לתעל אותה. אולי סדר היום של השחקנים ואיך שהאימונים מתוכננים בסדר שבועים צריכים שינוי/עוד שעות במועדון.
בסוף יש את מבחן התוצאה וכמו שברדה אמר ניצחון יהיה חמצן לקבוצה. אני מזכיר שאחרי ריינה שבוע לאחר מכן יוצאים לפגרה ארוכה שאנחנו נשמח לה בכדי להתאושש ולהתייצב מחדש, ויהיה נהדר לעשות זאת עם רוח גבית בדמות 6 נקודות.

בעניין הזרים והתקציב, יש פחת מתמשך על זרים קודמים, ועדיין שחקנים ישראלים בכירים שמקבלים שכר עתק על תרומה בינונית במקרה הטוב,וכשהובאו הם היו הדבר הכי טוב בשוק באותה תקופה. אני סבור ובטוח שהפועל בש תצמד לצמרת העליונה גם בשנה הבאה ושם מקומנו, מה רצינו לראות בנוסף, כדורגל התקפי ולהנות ממה שרואים? אז לא נהנים, הצוות המקצועי ואני באמת רואה, אולי לפעמים משנה יותר מדי עושה את כל מה שהוא יכול לחשוב עליו, גם בצורה יצירתית כדי שנראה טובים יותר. האידיאליה של ברדה לשחק כדורגל התקפי, ישיר ויוזם היא שם לכן אני לא דואג, אולי כי מטבעי אני אופטימי.

דבר אחרון אני שמח שבשבת הפאן זון יחזור זה תוספת מעולה.
אני אגיד גם שהמועדון יחסית פעיל מאוד בפייסבוק, והקמפיין מנויים היה אדיר, גם חנות המועדון וגם נושא החולצות נהדר,בנושא טיקטוק,אינסטגרם,טוויטר,יוטיוב התוכן שם מת אז אני אשמח שזה ישתפר, כי אני (קהל של 10K לפחות בכל ערוץ) באמת צמא לתוכן מתוך המועדון, קצת צילומים וסרטונים מהאימונים. כשהכל מאוד שקט בפנים, שקט מדי אז זה מייצר לחץ מבחוץ ובאמת חסר לי את השקיפות הזו שאלונה מדברת עליה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

זה כיף שהיא מדברת ומשתפת אותנו
מקווה שהיא תעשה את זה יותר, זה חסר לנו

סמל אישי של משתמש
RedDedic

שליחה על ידי RedDedic »

messiah כתב:
24 אוגוסט 2023, 19:03
מיגל ויטור
זוסואה
זה בשליפה
סליחה על הניסוח התכוונתי לא כולל הפועל באר שבע
מה הרזומה של האיש?

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

messiah כתב:
24 אוגוסט 2023, 19:03
מיגל ויטור
זוסואה
זה בשליפה
באותה שליפה זה גם סטו וחוסה אנחל קריו.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

RedDedic כתב:
24 אוגוסט 2023, 17:50
שואל ברצינות-

מראשוני הסקאוטים בישראל (מעל עשור בתחום), מרצה ומעביר תוכן מקצועי לעשרות אנליסטים/סקאוטרים בפלטפורמות השונות (מכללות וכו׳) במשך השנים.
אוגו, הובאן, קורהוט, ג׳וסואה, מיגל ויטור, לוסיו, פקהארט, אספרייה, פארליי רוסה, ועוד רבים שלא נקלטו/מיהרו לחתוך ופרחו במקומות אחרים.
אחד הטובים והמוכשרים בארץ בתחומו, אם לא ה-, וידען בלתי נלאה.
מקור ידע בלתי יסולא בפז עבור המועדון וחבל שהשפעתו מצומצמת בתחומים רבים מדי. קול ההגיון והבגרות והשפיות במערכת לחוצה מאוד בעלת אמצעים מוגבלים.

שומר הסף במובנים רבים, איש יקר ואוהד גדול של המועדון.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

sumsum כתב:
25 אוגוסט 2023, 01:09
מראשוני הסקאוטים בישראל (מעל עשור בתחום), מרצה ומעביר תוכן מקצועי לעשרות אנליסטים/סקאוטרים בפלטפורמות השונות (מכללות וכו׳) במשך השנים.
אוגו, הובאן, קורהוט, ג׳וסואה, מיגל ויטור, לוסיו, פקהארט, אספרייה, פארליי רוסה, ועוד רבים שלא נקלטו/מיהרו לחתוך ופרחו במקומות אחרים.
מקור ידע בלתי יסולא בפז עבור המועדון וחבל שהשפעתו מצומצמת בתחומים רבים מדי. קול ההגיון והבגרות והשפיות במערכת לחוצה מאוד בעלת אמצעים מוגבלים.

1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

sumsum כתב:

כיף לשמוע, אבל למה רבע משרה התנדבותית?
למה לא להעסיק אותו במשרה מלאה עם שכר הולם ועובדים נוספים מתחתיו?
הבנאדם מוכשר? תדעו להשתמש בכישורים שלו בצורה המקסימלית ביותר.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

sumsum כתב:

+1000
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אנשים שמדברים פה על דודו זה בערך כמו שהמשתמש גונר ידבר על פוליטיקה. אתם פסולי עדות ואני בכלל לא נכנס לכישוריו של האיש.

שלח תגובה