שגיב יחזקאל חתם רשמית ל3.5 שנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: שגיב יחזקאל חתם רשמית ל3.5 שנים

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
16 ספטמבר 2023, 15:01
היו מאמצים להשאיר את טוני - כשזה כבר היה מאוחר מדי.
אם אתה לא מכיר את העובדות, בוא נחסוך את הויכוח.
מסתבר שהלקח לא נלמד. בדיוק כפי שהוא לא נלמד במקרים אחרים.

את ספורי לא הסכימו למכור לפני התקרית עם אליאס.
תמשיכו למחזר טיעונים כמו תוכים ואני אמחזר תשובות.
אם לא הייתה כוונה לבנות עליו, היו מוכרים אותו בתחילת הקיץ במחיר הרבה יותר גבוה. והיו הצעות.

ובוא נתייחס לרגע למה שקורה פה הקיץ,

הפועל באר שבע החייתה את הקריירה של גלזר, "נהנתה" ממנו שנה וחצי בקושי ומכרה אותו תמורת 1.2 מיליון יורו.

הפועל באר שבע המציאה את שגיב יחזקאל, "נהנתה" ממנו שנה בקושי ומכרה אותו תמורת 850 אלף יורו + בונוסים שלך תדע אם אי פעם יתקבלו.

הפועל באר שבע הפכה את רמזי ספורי לשחקן ליגה מוביל, חבר קבוע בסגל נבחרת ישראל, ומכרה אותו תמורת 250 אלף יורו למרות שנרכש בסכום כפול כמה שנים קודם, בימים שאף אחד לא ממש ירק לכיוון שלו.

אין ספק שיודעים לעשות עסקים בבאר שבע.

ואל תשווה לשחקני חיפה, לא אותה סיטואציה.
הם הביאו לקבוצה שלהם 3 אליפויות, בתים בצמפיונס ועוד שלל הישגים לפני שנתנו להם ללכת בזמן שהמועדון שלך מקבע את מעמדו כמ.ס אשדוד של הגדולות.
אתה מתחיל לדבר שטויות ואומר לך את זה אחד שמכבד אותך מאוד.
מ.ס אשדוד של הגדולות עאלק,אין לכם בושה בחיי.
אני מבין שההוא העיר אצלך עוד פעם את האנטי,תתאפס לא מתאים לך.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 15:47
אתה מתחיל לדבר שטויות ואומר לך את זה אחד שמכבד אותך מאוד.
מ.ס אשדוד של הגדולות עאלק,אין לכם בושה בחיי.
אני מבין שההוא העיר אצלך עוד פעם את האנטי,תתאפס לא מתאים לך.
סתם שתדע, אני עוד מאופק.
העובדות מדברות בעד עצמן רק צריך להתסכל.
כמעט כל שחקן שנתן תפוקה כלשהי בעונה שעברה כבר לא נמצא פה. מוכרים מכל הבא ליד, ואפילו לא ביוקר.
3 שחקני נבחרת. עוד 2-3 שהיו משמעותיים.
39 שערים ובישולים שלא ברור ע"י מי יסופקו בעונה הקרובה.
תואם בדיוק לתיאור שלי. פירוק והרכבה, רק בסטנדרטים גדולים יותר. וכל זה בקיץ שהיו נדרשים 2-3 שינויים טובים למהלך על הכתר.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
16 ספטמבר 2023, 16:01
סתם שתדע, אני עוד מאופק.
העובדות מדברות בעד עצמן רק צריך להתסכל.
כמעט כל שחקן שנתן תפוקה כלשהי בעונה שעברה כבר לא נמצא פה. מוכרים מכל הבא ליד, ואפילו לא ביוקר.
3 שחקני נבחרת. עוד 2-3 שהיו משמעותיים.
39 שערים ובישולים שלא ברור ע"י מי יסופקו בעונה הקרובה.
תואם בדיוק לתיאור שלי. פירוק והרכבה, רק בסטנדרטים גדולים יותר. וכל זה בקיץ שהיו נדרשים 2-3 שינויים טובים למהלך על הכתר.
אלה החיים,תתעורר.
שחקן שייתן כאן עונה טובה רוב הסיכויים שיקום ויילך עונה לאחר מכן.
זה קרה,קורה ויקרה במועדונים גדולים בארץ מב״ש.
העניין כאן שיש הזדמנות ללכלך על אלונה אז מלכלכים.
להגיד לך שאני מבסוט מהעניין כרגע? לא.
אבל אני סומך על אלונה בדיוק כמו שאוהדי מכבי סמכו על מיץ שגם נאמר עליו ״שאיבד את הרעב״.
זה לא דרכה,ככה היא לא מתנהלת ואין לי ספק שמאחורי הקלעים נעשים מאמצים לחזק את הקבוצה ולהפיק לקחים.
העניין שלך ושל השני עם אלונה הוא לא קשור לביקורת,אתם מאז העניין בקורונה לא סובלים אותה וזה הסיפור.
ההוא דרמטי בכוונה ואתה רץ אחריו כעוד אדם שאין בו שום הכרת הטוב.
חבל

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:
16 ספטמבר 2023, 15:45
מי זה כולם ומה הם עושים שאנחנו לא? למכבי ת"א יש פריבלגיות שלנו אין, במכבי חיפה לא העלו שחקן נוער אחד בכל תקופת בכר. אולי עכשיו זה ישתנה, נחכה ונראה.
בכל מקרה אם המגמה תימשך ושחקני ליגה טובים כמו יחזקאל ואבו פאני יעזבו לקבוצות בינוניות באירופה ביחד עם כל פרוספקט צעיר כמו גנדלמן ולמקין אז גם מחלקת נוער של אייאקס לא תעזור לאף אחת. אפילו שבירו היה רגל וחצי באיטליה.
לא יודע מה שונה, אני רק יודע שהנוער שלנו לא מייצר שחקני הרכב ברמה גבוהה לבוגרת כבר המון שנים, זו עובדה מוגמרת.
תבינו, הקטנות הבינו שהן לא צריכות תיווך ולוטשות עיניים לכסף הגדול מאירופה. בתקופת הבנייה לאליפויות בכלל ליגיונרים היו המקור שלנו לישראלים טובים. אין ליגיונרים שחוזרים היום ושחקני ליגה טובים שיכולים להשתדרג לשחקני אלפא אין כבר שנים, הפיתרון היחיד הוא ייצור עצמי.

אגב, לגבי מכבי חיפה - בכר אכן לא אוהב לקדם צעירים, עשה לעצמו שם של פרוייקטור אליפויות. מצד שני כן היו להם שחקני בית ששיחקו באליפויות, מתוכם שני שחקני הרכב מרכזיים מאוד בכל השושלת (לביא ואבו פאני).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 16:21
אלה החיים,תתעורר.
אבל אני סומך על אלונה בדיוק כמו שאוהדי מכבי סמכו על מיץ שגם נאמר עליו ״שאיבד את הרעב״.
זה לא דרכה,ככה היא לא מתנהלת ואין לי ספק שמאחורי הקלעים נעשים מאמצים לחזק את הקבוצה ולהפיק לקחים.
העניין שלך ושל השני עם אלונה הוא לא קשור לביקורת,אתם מאז העניין בקורונה לא סובלים אותה וזה הסיפור.
חבל
אין שום קשר להכרת הטוב.
כולם מוקירים לה תודה על מה שהיא עשתה פה.
אני מנתק את זה ממה שקורה כרגע במועדון כי אין לזה שום רלוונטיות. בשנים האחרונות יש גרף ירידה עם עקומה תלולה לכיוון מטה והקיץ הזה הוא השיא.

אם נזקק את זה למשפט אחד - אז בניגוד אליך, אני פשוט לא סומך עליה. חושב שהיא לא מנהלת טובה וכשמוסיפים את השובע המסתמן שלה אז אין הרבה לאן להתקדם.
אני לא רואה הפקת לקחים בשנים האחרונות, רצון להשתפר, לשנות. לבנות יסודות שיגרמו לדברים להיראות אחרת.
אין שום אינדיקציה שזה הולך להשתנות.
הלוואי ואני טועה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 16:21
אלה החיים,תתעורר.
חבל
מה מאמצים אחי? מאיפה תקריץ ישראלי יש מאין לעמדה הזו? תראה את הנבחרת שלך, אין מגנים ימניים ישראליים טובים בכלל. בטח לא כאלה שריאליים.
הפיתרון היחיד שיחזק אותך מקצועית זה זר שצריך בשבילו לשחרר אחד בסיבוב של החיים והסיבוב זרים הזה יעלה לך הרבה יותר כסף מהכסף שלקחת על יחזקאל + תקופת התאקלמות + זעזוע מיותר + לך תדע אם נפגע בכלל לאור הרקורד שלנו בשנים האחרונות.

השאלה שנשאלת היא למה זה היה טוב? איזה רווח המהלך הזה השיג לקבוצה שלך? חשיבה ברור שאין פה

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

הפועלעולה כתב:
16 ספטמבר 2023, 15:26
כמו שאמרתי, תעיפו מבט לפורום של מכבי ת"א ומכבי חיפה, תראו תגובות דומות ואפילו יותר ארסיות.
בכדורגל הישראלי לא יודעים להכיל מכירות ואת זה שגם חרטהספור אקראית מטורקיה יותר אטרקטיבית לשחקנים הישראלים מאשר הפועל ב"ש.
נגמרו הימים של שחקנים כמו זנדברג ואריק בנאדו דורסים את הליגה ומעבירים כאן 7-15 שנה בטופ.

הדיון היותר מעניין הוא שגם השוק של קבוצות בינוניות באירופה נפתח לשחקן הישראלי, את מי לעזאזל אפשר להביא במקום אלו שעוזבים? כולן סובלות מזה.
בעלי הקבוצות חייבים לדרוש להגדיל את מכסת הזרים ל-8 לפחות. בפועל לא אופתע אם בקיץ יביאו איזה חוק מתאזרחים מסריח כמו בכדורסל.
נטע לביא בחצי מיליון יורו זה לא בדיחה ?
אבופאני ב-1.5 זו לא בדיחה ?
יחזקאל ב-1.3 זה לא סכום מדהים ?

המציאות היא שאנחנו לא תמיד רואים את המציאות כמו שהיא .
גם אני חשבתי שכבר היה צריך להאריך ולשדרג לספורי ויחזקאל חוזים ובכך למנוע את הקללה שנקראת "שנת חוזה" אבל יכול להיות שהשחקנים ובעיקר הסוכנים שלהם חושבים אחרת .
מישהו פה היה משדרג ליחזקאל או ספורי חוזה ונותן לו כמעט חצי מיליון יורו לעונה ( זה מה שהטורקים משלמים שזה יותר מכפול 2 ממה שהם מרוויחים אצלנו ) רק בשביל האופציה שאולי ירצו אותו בעתיד וישכיבו עליו 1.5 מיליון יורו וצפונה ?
יעקב שחר השכיב פאקינג 600,000 יורו לעונה על סבע !
מישהו פה היה חושב לשים סכום כזה ? לא נראה לי .

מעבר לכך - יש פה גם עניין שבאר שבע ממתגת את עצמה כמועדון שיודע להפוך שחקנים לטובים יותר , יודע להוציא מהם את המקסימום , יודע לגרום להם להפוך אותם לשחקני נבחרת , לא מונע מהם להתקדם גם אם זה לפעמים נראה כנגד האינטרסים שלה וזה מסר להמון כישרונות ושחקנים שחושבים שהם שווים יותר ולא מוצאים את עצמם בספסלים של קבוצות אחרות .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
16 ספטמבר 2023, 16:35
אין שום קשר להכרת הטוב.
כולם מוקירים לה תודה על מה שהיא עשתה פה.
אני מנתק את זה ממה שקורה כרגע במועדון כי אין לזה שום רלוונטיות. בשנים האחרונות יש גרף ירידה עם עקומה תלולה לכיוון מטה והקיץ הזה הוא השיא.

אם נזקק את זה למשפט אחד - אז בניגוד אליך, אני פשוט לא סומך עליה. חושב שהיא לא מנהלת טובה וכשמוסיפים את השובע המסתמן שלה אז אין הרבה לאן להתקדם.
אני לא רואה הפקת לקחים בשנים האחרונות, רצון להשתפר, לשנות. לבנות יסודות שיגרמו לדברים להיראות אחרת.
אין שום אינדיקציה שזה הולך להשתנות.
הלוואי ואני טועה.
אז תשחרר רסן ותגיד מה אתה באמת חושב.
מה? שאלונה מוכרת כל מה שאפשר ותיכף תעשה ויברח?
או שהיא נוקמת שלא בחרו בה בבחירות לכנסת אז היא מפרקת את הקבוצה בכוונה?
דבר חופשי
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

nitsande כתב:
16 ספטמבר 2023, 16:44
אז תשחרר רסן ותגיד מה אתה באמת חושב.
מה? שאלונה מוכרת כל מה שאפשר ותיכף תעשה ויברח?
או שהיא נוקמת שלא בחרו בה בבחירות לכנסת אז היא מפרקת את הקבוצה בכוונה?
דבר חופשי
די כבר עם סיפור הבחירות השקר הזה ...
הבחירות היו במאי 2019
עברו מאז כבר 4 שנים ועכשיו החמישית .
מאז אנחנו בהתקדמות מעלה , התקציב עולה , ההישגים והתארים ( חוץ מאליפות ) מתאספים , עושים דברים יפים בכל מסגרת שבה אנחנו משתתפים , מצהירים שרצים על כל התארים וגם שתהיה קבוצה טובה .
אז נכון שלא הכל מושלם ואנחנו לוקים בהמון היבטים , אבל מי שרוצה לעזוב - לא קוצר כל כך הרבה הצלחות במזל ומקריות .
תתחילו להעריך ולכבד גם אם אנחנו לא הכי עשירים/יפים/מצליחים .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

הפועלעולה כתב:
16 ספטמבר 2023, 15:45
מי זה כולם ומה הם עושים שאנחנו לא? למכבי ת"א יש פריבלגיות שלנו אין, במכבי חיפה לא העלו שחקן נוער אחד בכל תקופת בכר. אולי עכשיו זה ישתנה, נחכה ונראה.
בכל מקרה אם המגמה תימשך ושחקני ליגה טובים כמו יחזקאל ואבו פאני יעזבו לקבוצות בינוניות באירופה ביחד עם כל פרוספקט צעיר כמו גנדלמן ולמקין אז גם מחלקת נוער של אייאקס לא תעזור לאף אחת. אפילו שבירו היה רגל וחצי באיטליה.
זה יימשך ואנחנו בבעיה.
בטווח הארוך מכבי בפוזיציה הטובה ביותר, היא מגדלת את השחקנים הכי איכותיים ובכמות.

בחיפה לולא נבחרת הנוער חלאיילי בטח היה מושאל לאיזה חור. כנל שיבלי.
מדהים עוד שחלאיילי עונה שעברה לא קיבל דקה בזמן שהסגל שם היה זקוק לדם צעיר.
יש להם פה ושם שחקנים נחמדים, בטח לא בסדר גודל של מכבי.
וחיפה היא תבחין מצוין למועדון שגם בכפול תקציב וכוח משיכה, פשוט לא מצליח להביא תחליפים למי שעוזב.
גוני נאור הגיע למשל אחרי עזיבת לביא, אבל ברור לכולם שהוא לא ברמה והוא נער פוסטר.
לכן אמרתי שמי שלא ישתפר בשוק הזרים יהיה אבוד. אין מזה יציאה.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

כשאני חושב על זה יחזקאל לא היה מאריך חוזה אם לא היו מציעים לו 300-400 אלף, כנראה גם במועדון הבינו את זה והעדיפו לגזור קופון.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

xboy כתב:
16 ספטמבר 2023, 23:50
כשאני חושב על זה יחזקאל לא היה מאריך חוזה אם לא היו מציעים לו 300-400 אלף, כנראה גם במועדון הבינו את זה והעדיפו לגזור קופון.
אם הגעת למצב שאתה רוצה להאריך רק כשיש כבר הצעה ושמונה חודשים לסיום חוזה ברור שלא תצליח. צריך למנוע את הבעיה מראש, אם לא תיתן לשחקנים בכלל להיכנס לקיץ בשנת חוזה אתה תפתור הרבה בעיות מראש. וכן, חלק מהעניין זה גם לשדרג שחקנים אם הוכיחו שמגיע להם

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
17 ספטמבר 2023, 02:55
אם הגעת למצב שאתה רוצה להאריך רק כשיש כבר הצעה ושמונה חודשים לסיום חוזה ברור שלא תצליח. צריך למנוע את הבעיה מראש, אם לא תיתן לשחקנים בכלל להיכנס לקיץ בשנת חוזה אתה תפתור הרבה בעיות מראש. וכן, חלק מהעניין זה גם לשדרג שחקנים אם הוכיחו שמגיע להם
היה מו"מ הרבה לפני כן.

תפסיקו לחשוב שכולם מטומטמים חוץ מכם.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
17 ספטמבר 2023, 12:21
היה מו"מ הרבה לפני כן.

תפסיקו לחשוב שכולם מטומטמים חוץ מכם.
אם ככה אז היו מודעים למצב הרבה קודם ולא הכינו אלטרנטיבה? יפה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

:דופק את הראש בקיר:

שלח תגובה