אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

שליחה על ידי שמעון א »

מוותר על כל הזרים שלנו לפני שאני מוותר עליו

סמל אישי של משתמש
varum99
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי varum99 »

yedidel כתב:
22 מאי 2024, 19:16
מה זה התיישרה? הוא עדיין מסיים עונה עם מספרים מרשימים מאוד
מספרים יש, מה שהעיניים רואות לא חשוב?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
22 מאי 2024, 19:16
מה זה התיישרה? הוא עדיין מסיים עונה עם מספרים מרשימים מאוד
המספרים האלה הושגו עוד בימים שישו הלך על המים.
אני אגיד שוב שאתם תמשיכו להתנגד ולסנגר על שחקנים שמפציעים לחודש בשנה ואז להתפלא למה יש לנו קבוצה פח. תתעוררו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ירדנו לחודש? אוטוטו נגיע לשבוע טוב. כל שחקני ההתקפה שלנו מתקשים.
אני מסכים עם הטיעון הכללי שזאת כנראה הנקודה הכי טובה למכור אותו אחרי עונת שיא וכשיש את עומאר וקניונס ברקע אבל זה לא צירוף מקרים שבתקופת ברדה שחקני ההתקפה הכי פורים הם בכלל שחקני ההגנה.
לשחקנים כמו עומאר וספר יש פרמטרים שבהם הם מהטובים בליגה, ולאורך העונה יותר הובלטו אצלם הנקודות החלשות. למה זה?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

varum99 כתב:
22 מאי 2024, 20:07
מספרים יש, מה שהעיניים רואות לא חשוב?
בחייאת דינק מה תקבל במקומו? זוסוואה?
חלאס כבר
שחררנו את שאפי שנתן 5 ו 5
הבאנו את ספר שנתן 7 ו 7
הבא אחריו יתן יותר?

מה המדד שלכם
מי שמבקיע זה לא חזות הכל
מי שעושה דברים יפים אז הוא אלרגי ברחבה

וואקמה לא יגיע וגם ז'וסוואה כנראה שלא
יש לך כלי טוב בידיים מה שיעשו איתו זה על המאמן , המאמן והצוות המקצועי אמור למקסם את השחקן ולקדם אותו כולל יציבות ובטח לא לשחרר בשביל איזה פנטזית אוהדים לא קיימת

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
22 מאי 2024, 20:16
אני אגיד שוב שאתם תמשיכו להתנגד ולסנגר על שחקנים שמפציעים לחודש בשנה ואז להתפלא למה יש לנו קבוצה פח. תתעוררו.

אשכרה אתה מוותר על שחקן של 7-8 גולים בעונה בשביל איזה משהו שאתה יודע שלא יגיע.....
מתי חטואל הבקיע לאחרונה? מתי גורדנה נתן משחק טוב? מה עם שמיר? את כולם נחליף ואז נגיד אותו דבר על הבאים אחריהם?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
22 מאי 2024, 20:16
אל תשכח שבקיץ יהיה מאוד קשה להביא זרים, בטח איכותיים, בטח בכסף שאתה משלם. שלא תשחרר ספר ותקבל משהו הרבה פחות טוב.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שיש כתב:
22 מאי 2024, 20:33
אשכרה אתה מוותר על שחקן של 7-8 גולים בעונה בשביל איזה משהו שאתה יודע שלא יגיע.....
מתי חטואל הבקיע לאחרונה? מתי גורדנה נתן משחק טוב? מה עם שמיר? את כולם נחליף ואז נגיד אותו דבר על הבאים אחריהם?
אתם נתלים במספרים שלו.
בעיניי הם לא יותר מסטיית תקן. לא מחזיק ממנו.
וכן, אני מעדיף להמר על מישהו שאולי יתרום יותר ואולי לא, מאשר להישאר עם מי שאני יודע שלא יוביל אותי לשום מקום.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
22 מאי 2024, 20:37
אתם נתלים במספרים שלו.
בעיניי הם לא יותר מסטיית תקן. לא מחזיק ממנו.
וכן, אני מעדיף להמר על מישהו שאולי יתרום יותר ואולי לא, מאשר להישאר עם מי שאני יודע שלא יוביל אותי לשום מקום.
בחייאת זה כדורגל , שמים את העגול ברשת . על מה נסתכל? קעקועים? תספורת?

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 מאי 2024, 20:37
אל תשכח שבקיץ יהיה מאוד קשה להביא זרים, בטח איכותיים, בטח בכסף שאתה משלם. שלא תשחרר ספר ותקבל משהו הרבה פחות טוב.
אני שומע את הטיעון הזה לא מעט פעמים, אבל בשיא המלחמה הצלחנו להביא זר איכותי (קיניונס) וזר סבבה (ארתור).
ולגבי ספר,
אם נקבל הצעה טובה עליו נצטרך למכור אותו. הוא שחקן סבבה, אבל לא משדרג ואני, כמו מכובדיי פה מעליי בהחלט מעדיף את קיניונס ועומאר (שטעיתי לגביו)

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

עונה שעברה:
שאפי לא מספיק טוב.
אנסה לא מספיק טוב.
מיכה לא מספיק טוב.
את כל ההתקפה החלפנו וקיבלנו חרא בלבן.
ילד בן 24 עם אחלה שמאלית שהביא אחלה מספרים ועוד יכול להשתפר. בתקופה לא טובה כמו כל הקבוצה.
בכללי אני משאיר מזרים את כל מי שמוכן להישאר. לא יהיה הרבה מציאות בקיץ הזה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שיש כתב:
22 מאי 2024, 20:31
בחייאת דינק מה תקבל במקומו? זוסוואה?
חלאס כבר
שחררנו את שאפי שנתן 5 ו 5
הבאנו את ספר שנתן 7 ו 7
הבא אחריו יתן יותר?

מה המדד שלכם
מי שמבקיע זה לא חזות הכל
מי שעושה דברים יפים אז הוא אלרגי ברחבה

וואקמה לא יגיע וגם ז'וסוואה כנראה שלא
יש לך כלי טוב בידיים מה שיעשו איתו זה על המאמן , המאמן והצוות המקצועי אמור למקסם את השחקן ולקדם אותו כולל יציבות ובטח לא לשחרר בשביל איזה פנטזית אוהדים לא קיימת
נתחיל מזה שיש לך על שני המשבצות האפשריות שלו זרים שעדיפים עליו מבחינת כדורגל ויש לו ביקוש ברומניה ככה שאתה תוכל למכור אותו ולתרגם את הכסף לזר בעמדה הרבה יותר דחופה (מגן? קשר 8? חלוץ?) . נמשיך עם זה שאין לו עליונות ברורה על שום מגן רנדומלי באף אספקט של המשחק שלו - לא מהיר, לא פיזי, לא דריבל, לא טכניקה מופלאה.
הפועל באר שבע משוועת לכדורגלנים טובים, כאלה שאתה תרגיש את הערך שלהם כשהם משחקים. אני מאוד אוהב את האישיות אבל זה לא קורה איתו. הפועל באר שבע בעיקר לא יכולה לחשוב כל היום על סיכונים (אמיתיים או פחות) כי זה פאקינג משתק. קחו החלטה וצאו לדרך, תמיד לחשוב על שינויים ושיפורים

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

לגמרי מוכר אותו ראשון. הוא אלרגי לכדור, כל כדור שמקבל מנסה להיפטר ממנו כמו אש, והוא שחקן בעמדת יוצרת - זה שצריך להביא את ההברקה.
גם שאפי אגב חלקכם שוכחים - היה שחקן מאוד מוגבל בגלל רגל ימין שלו, ומקצועית לא היה פקטור בחצי השני של העונה כי למדו אותו. כנ"ל ספר.

ספר בורח מאחריות ומעט מאוד מהמספרים שלו הם ממהלך במגרש חי, הרבה מהם הם מנייחים, כשאתם ממירים את זה לכמות המצבים שקיבל - זה לא כל כך מרשים.

אני עם פוראבררד לחלוטין, וכמו שקיניונס בא בינואר אז אפשר בהחלט להביא בקיץ, רק צריך לחפש ולא לוותר מראש.

מגן ימני זר כל כך הרבה יותר חשוב ממנו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

התזה שלי לגבי ספר היא שהוא יכול להיות שחקן משלים טוב מאוד.
כדי שזה יקרה הוא צריך מסגרת קבוצתית מתפקדת שתיתן לו להביא לידי ביטוי בעיקר את הפלוסים שלו. אצלנו זה לא המצב.
לכן אני מבין את מי שרוצה לשחרר אותו, כי במשחק ההתקפי המוגבל הקיים אתה צריך שחקנים שיש להם יכולת לתפקד כאינדבידואל ולא כשחקן שתלוי באחרים, וספר לגמרי תלוי באחרים.
לכן רק עומאר ודיינר נראים נורמלי בחצי השנה האחרונה מהחלק הקדמי, הם שחקנים שגם לבד יכולים להחזיק קצת כדור, לתת איזה בעיטה מרחוק או לעשות מהלכים שיזיזו אחרים.

אני ממש לא הייתי ממהר לשחרר, משחרר את פוקו וארתור לפניו, אבל בהינתן הנתונים מעלה + העובדה שהוא משחק על המשבצות של שחקני ההתקפה הטובים בקבוצה, כלומר כדי שישחק עם עומאר ודיינר באותו הרכב צריך פה עיקום לא קטן, אני כן מבין למה אנשים שירצו ללכת לשם.
יש הרבה חורים למלא ולא מספיק ישראלים, עם הצעה טובה הייתי עושה את זה לא בלב שלם. אבל באמת שצריך הצעה, זה לא שחקן שהייתי זורק לאשדוד ומשלים לו שכר.
הייתי מקווה שפשוט יבנו מסגרת קבוצתית שתאפשר גם לשחקנים משלימים להראות את הטוב שיש להם להציע. מי שבונה על הבאת שחקני אלפא בלבד עתיד להתאכזב, אתה חייב להוציא את הטוב גם מהמשלימים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:
26 מאי 2024, 11:29
התזה שלי לגבי ספר היא שהוא יכול להיות שחקן משלים טוב מאוד.
כדי שזה יקרה הוא צריך מסגרת קבוצתית מתפקדת שתיתן לו להביא לידי ביטוי בעיקר את הפלוסים שלו. אצלנו זה לא המצב.
לכן אני מבין את מי שרוצה לשחרר אותו, כי במשחק ההתקפי המוגבל הקיים אתה צריך שחקנים שיש להם יכולת לתפקד כאינדבידואל ולא כשחקן שתלוי באחרים, וספר לגמרי תלוי באחרים.
לכן רק עומאר ודיינר נראים נורמלי בחצי השנה האחרונה מהחלק הקדמי, הם שחקנים שגם לבד יכולים להחזיק קצת כדור, לתת איזה בעיטה מרחוק או לעשות מהלכים שיזיזו אחרים.

אני ממש לא הייתי ממהר לשחרר, משחרר את פוקו וארתור לפניו, אבל בהינתן הנתונים מעלה + העובדה שהוא משחק על המשבצות של שחקני ההתקפה הטובים בקבוצה, כלומר כדי שישחק עם עומאר ודיינר באותו הרכב צריך פה עיקום לא קטן, אני כן מבין למה אנשים שירצו ללכת לשם.
יש הרבה חורים למלא ולא מספיק ישראלים, עם הצעה טובה הייתי עושה את זה לא בלב שלם. אבל באמת שצריך הצעה, זה לא שחקן שהייתי זורק לאשדוד ומשלים לו שכר.
הייתי מקווה שפשוט יבנו מסגרת קבוצתית שתאפשר גם לשחקנים משלימים להראות את הטוב שיש להם להציע. מי שבונה על הבאת שחקני אלפא בלבד עתיד להתאכזב, אתה חייב להוציא את הטוב גם מהמשלימים.
אף אחד לא אמר לשחרר. ללכת על הצעה טובה ולמכור יהיה המהלך הנכון

שלח תגובה