אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dor69 כתב:
22 מאי 2024, 18:36
אנחנו שוב חוזרים לדיון של אתמול…
במאי 23’, נקודת הסיום של העונה שעברה המטרה הייתה ״מקום אחד למעלה״ לדברי ברדה עצמו, ״כל התארים״ לפי קמפיין המנויים הרשמי של המועדון ואמורים לעשות את קפיצת המדרגה גם לפי המשתמשים פה.
היום, מאי 24׳, אנחנו הרבה הרבה מתחת לאיפה שהיינו בעונה שעברה ונעשה נזק שייקח כמה חלונות מעולים לתקן, צנחנו בכל מדד אפשרי של מועדון כדורגל.

אז כן, המטרה השנה הייתה אליפות. כישלון מפואר כאמור
מה זה משנה מה אמרו?
ואם היו אומרים שהמטרה זה לזכות בקונפרנס אז מה?
כל הקיץ ניהלתי כאן דיונים על איכות הסגל המחסור בזרים שוברי שיווין והמחסור בקילרים ולאחר מכן גם על המכה הקשה שקיבלנו כשאיבדנו 3 שחקני נבחרת.
הפער בין המציאות להצהרות כפי שאפשר לראות מההודעה שלך היא הבעיה הכי קשה שלנו.
בלי הציפיות והלחץ היה לנו הרבה יותר פשוט. ודרך אגב רוב הפורום והאוהדים חשבו כמוך, רק אחרי הסיבוב הראשון להרבה אנשים נפל האסימון ופתאום הם אומרים מי דיבר ומי ציפה לאליפות.

כשתבינו שבשום שלב המטרה לא הייתה באמת אליפות, לא מבחינת הסגל שנבנה, לא מבחינת ההשקעה בזרים, לא מבחינת בלימה של מכירות של שחקני מפתח (גלזר במחיר נמוך, יחזקאל רגע לפני סגירת החלון), אפילו בינואר כשכבר היית 4 נקודות ממקום ראשון לא הראת רעב בניגוד לחיפה ומכבי והחתמת חלוץ רק ביום האחרון של החלון רק כדי לא להישאר בלי חלוץ בכלל, אז תבין שמבחינת התוצאה הסופית גביע ומקום שלישי זה לא כישלון אלא המקסימום האפשרי (הדרך לשם זה כבר משהו אחר ושם היו כישלונות העונה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

היום בטרנר...

תמונה

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 מאי 2024, 20:34
מה זה משנה מה אמרו?
כל הקיץ ניהלתי כאן דיונים על איכות הסגל המחסור בזרים שוברי שיווין והמחסור בקילרים ולאחר מכן גם על המכה הקשה שקיבלנו כשאיבדנו 3 שחקני נבחרת.
בלי הציפיות והלחץ היה לנו הרבה יותר פשוט. ודרך אגב רוב הפורום והאוהדים חשבו כמוך, רק אחרי הסיבוב הראשון להרבה אנשים נפל האסימון ופתאום הם אומרים מי דיבר ומי ציפה לאליפות.

כשתבינו שבשום שלב המטרה לא הייתה באמת אליפות, לא מבחינת הסגל שנבנה, לא מבחינת ההשקעה בזרים, לא מבחינת בלימה של מכירות של שחקני מפתח (גלזר במחיר נמוך, יחזקאל רגע לפני סגירת החלון), אפילו בינואר כשכבר היית 4 נקודות ממקום ראשון לא הראת רעב בניגוד לחיפה ומכבי והחתמת חלוץ רק ביום האחרון של החלון רק כדי לא להישאר בלי חלוץ בכלל, אז תבין שמבחינת התוצאה הסופית גביע ומקום שלישי זה לא כישלון אלא המקסימום האפשרי (הדרך לשם זה כבר משהו אחר ושם היו כישלונות העונה).
גם עם גלזר ויחזקאל היינו בנחיתות מול הגדולות. הסגל קצר והמחליפים לא ברמה מספיק גבוהה.
מיגל, טיבי, גורדנה, לופס בני 30 פלוס ומשחקים בלי הפסקה כי אין להם מחליפים סבירים. אולי מריאנו על טיבי וזהו.
חוץ מארתור שגם הוא סימן שאלה אין חלוץ נורמלי. על מחליף לפוקו בימין חבל לדבר.
לא סתם אנחנו קורסים כל שנה בפלייאוף.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 מאי 2024, 20:34
מה זה משנה מה אמרו?

כל מה שאתה עושה פה זה להסביר לי למה נכשלו משה, את הסיבות אני מכיר. זה שהמועדון התרסק על האף כי הוא עובד עקום לא משנה את העובדה שהמועדון על כל מנהליו ועובדיו נכשל בצורה קטסטרופלית השנה. רק בהפועל באר שבע מסוגלים לערוך את הציפיות תוך כדי עונה כדי להגיד אחר כך שהייתה עונה טובה. זאת לא עונה טובה, זה נקרא לשקר ולרמות.
אני שב וחופר על המילה כישלון כי כשלא מכירים בבעיה אי אפשר לתקן אותה. בזה שאנשים מתחמקים מזה כדי להגן על הצד שהם לוקחים בויכוח ברדה vs אלונה הם למעשה מאחדים כוחות ופוגעים במועדון ביחד - משכנעים את כל בעלי המלאכה שהיינו טובים, שהקהל מבסוט, הכל על הכיפאק. כל היום מתרצים למה אנחנו מוציאים מעצמנו את המינימום האפשרי של התקציב שלנו.
בוא אני אגיד לך מה יקרה אם תמשיכו ככה:
* היום שיגעון להתחרות במכביות כי אנחנו לא ברמה התקציבית, גם אנחנו באירופה כל שנה ו3 זה המקום ה״טבעי״ שלנו אז למה לשים את הסכומים האלה השתגעתם?
* מחר זה ספרא, למה להתחרות בו כשהוא יותר עשיר? זה טירוף! גם ככה המקום ה״טבעי״ שלנו הוא 4 וברוב העונות זה עושה אירופה וגם מה ההבדל בין 3 ל4?
* עוד שנתיים יבוא איזה מחפוף עם כסף גם לביתר, אתה פתאום 5 במקום ה״טבעי״ שלך. כבר אין אירופה אז אין הכנסות אפילו משלבי מוקדמות, צריך לחפות על הפער התקציבי הזה. וגם בוא… מה התרגלת ללקק דבש? לפני איזה 20 שנה היינו בלאומית, תעריך את זה שאתה בפלייאוף עליון בכלל.

מה בא להגיד? שהויתור העצמי הזה הוא מדרון חלקלק מאוד, מנוגד לכל ערך ספורט אפשרי. המציאות היום היא שהפועל באר שבע היא שם דבר בכדורגל הישראלי. רצית להיות מועדון גדול? תתמודד עם הביקורת שבאה יחד עם זה ותלמד להביע כזאת גם בעצמך, תגיד את האמת או שאל תקשקש לי על השחקנים שמבזים אותך אם אתה בעצמך עושה מהמועדון שלך קטן מסכן. ומה האמת? שהפועל באר שבע בתהליך שחיקת ערך כבר כמה שנים, שהמערכת פה חולה, שבתקופת אלונה לא הפועל באר שבע לא נבנתה כמועדון כדורגל אלא כקבוצה עם כסף שמשלמת בזמן.
לנו בתור קהל יש אחריות לא רק לעודד אלא גם לשאול שאלות קשות את הקברניטים על העתיד של המועדון הזה. הגיע הזמן שהקהל יתחיל למלא את תפקידו הזה ולדרוש יותר כי מגיע לנו יותר.

סמל אישי של משתמש
elia
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי elia »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 מאי 2024, 11:26
כמו שעשו לבכר בסוף דרכו כשקיבל כל מיני קאריו והצהירו שנאבקים על כל התארים.
18/19: סבע 2 מיליון יורו עד ינואר, האסלביינק 1.7 מיליון יורו, טאפוקו חצי מיליון יורו, סאבו 250 אלף,
19/20: קלטינס 1.5 מיליון יורו, גאנם 700 אלף, ספורי 500 אלף, שמיר 500 אלף, ז'וס, שון גולדברג, שטקוס, ג'ימי מארין עלה כסף.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

dor69 כתב:
22 מאי 2024, 18:36
אנחנו שוב חוזרים לדיון של אתמול…
במאי 23’, נקודת הסיום של העונה שעברה המטרה הייתה ״מקום אחד למעלה״ לדברי ברדה עצמו, ״כל התארים״ לפי קמפיין המנויים הרשמי של המועדון ואמורים לעשות את קפיצת המדרגה גם לפי המשתמשים פה.
היום, מאי 24׳, אנחנו הרבה הרבה מתחת לאיפה שהיינו בעונה שעברה ונעשה נזק שייקח כמה חלונות מעולים לתקן, צנחנו בכל מדד אפשרי של מועדון כדורגל.

אז כן, המטרה השנה הייתה אליפות. כישלון מפואר כאמור
נראה לי שלמכור שלושה שחקני נבחרת ישראל בקיץ אחד/חלון אחד-זה לא בדיוק ׳לרוץ לאליפות׳ לא משנה מי הביאו כתחליף, שוער שלא שיחק שלוש שנים בלי משחק רגל או שחקן פוטנציאל לעוד שנתיים שלוש מהליגה הרומנית.

דחילאק עם הקשקושים. מלבד ניטור אין לנו אף שחקן ישראלי שיכול הרכב בשתי הקבוצות שמעלינו. אז איפה פה ה׳כשלון׳? שגורדה לא חוזר בזמן לגיל 24? יש תקציב, גם בו ניתן לעשות יותר אבל הפער באמת גדול ולא נראה שלבעלים יש דרייב יוצא דופן-להיפך זה נדמה שבכל שנה מקצצים אט אט את התקציב.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

sumsum כתב:
23 מאי 2024, 03:15
נראה לי שלמכור שלושה שחקני נבחרת ישראל בקיץ אחד/חלון אחד-זה לא בדיוק ׳לרוץ לאליפות׳ לא משנה מי הביאו כתחליף, שוער שלא שיחק שלוש שנים בלי משחק רגל או שחקן פוטנציאל לעוד שנתיים שלוש מהליגה הרומנית.

דחילאק עם הקשקושים. מלבד ניטור אין לנו אף שחקן ישראלי שיכול הרכב בשתי הקבוצות שמעלינו. אז איפה פה ה׳כשלון׳? שגורדה לא חוזר בזמן לגיל 24? יש תקציב, גם בו ניתן לעשות יותר אבל הפער באמת גדול ולא נראה שלבעלים יש דרייב יוצא דופן-להיפך זה נדמה שבכל שנה מקצצים אט אט את התקציב.
מחזיר אותך לתגובה האחרונה שלי למשה, אתה סך הכל מסביר פה למה נכשלנו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הבעיה שלכם שאתם עושים הפרדות לא רלוונטיות.
הכישלון של בהפועל באר קבע הוא מערכתי. מועדון שמדבר בשני קולות ומוליך שולל את אוהדיו.
מקצועית אני לא חושב שהיה ניתן להפיק הרבה יותר מהחומר שפתח את העונה אבל זה כבר סיפור אחר.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

Melikson24 כתב:
22 מאי 2024, 20:11
כי אני לא חושב שמקום שלישי וגמר גביע זה כישלון.

אכזבה זה משהו הגיוני יותר להגיד. במיוחד בכל הקשור לכדורגל שהצגנו ופחות בתוצאות.
גם בתוצאות בניית הסגל.
מסכים שזה לא בהכרח כישלון אבל אתה רוצה להגיד לי שאתה מרוצה מאיך שהקבוצה נראתה ברוב שלבי העונה?

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

dudu9998 כתב:
23 מאי 2024, 09:47
מסכים שזה לא בהכרח כישלון אבל אתה רוצה להגיד לי שאתה מרוצה מאיך שהקבוצה נראתה ברוב שלבי העונה?
לא. לכן אני מאוכזב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dor69 כתב:
22 מאי 2024, 21:14
כל מה שאתה עושה פה זה להסביר לי למה נכשלו משה, את הסיבות אני מכיר. זה שהמועדון התרסק על האף כי הוא עובד עקום לא משנה את העובדה שהמועדון על כל מנהליו ועובדיו נכשל בצורה קטסטרופלית השנה. רק בהפועל באר שבע מסוגלים לערוך את הציפיות תוך כדי עונה כדי להגיד אחר כך שהייתה עונה טובה. זאת לא עונה טובה, זה נקרא לשקר ולרמות.
אני שב וחופר על המילה כישלון כי כשלא מכירים בבעיה אי אפשר לתקן אותה. בזה שאנשים מתחמקים מזה כדי להגן על הצד שהם לוקחים בויכוח ברדה vs אלונה הם למעשה מאחדים כוחות ופוגעים במועדון ביחד - משכנעים את כל בעלי המלאכה שהיינו טובים, שהקהל מבסוט, הכל על הכיפאק. כל היום מתרצים למה אנחנו מוציאים מעצמנו את המינימום האפשרי של התקציב שלנו.
בוא אני אגיד לך מה יקרה אם תמשיכו ככה:
* היום שיגעון להתחרות במכביות כי אנחנו לא ברמה התקציבית, גם אנחנו באירופה כל שנה ו3 זה המקום ה״טבעי״ שלנו אז למה לשים את הסכומים האלה השתגעתם?
* מחר זה ספרא, למה להתחרות בו כשהוא יותר עשיר? זה טירוף! גם ככה המקום ה״טבעי״ שלנו הוא 4 וברוב העונות זה עושה אירופה וגם מה ההבדל בין 3 ל4?
* עוד שנתיים יבוא איזה מחפוף עם כסף גם לביתר, אתה פתאום 5 במקום ה״טבעי״ שלך. כבר אין אירופה אז אין הכנסות אפילו משלבי מוקדמות, צריך לחפות על הפער התקציבי הזה. וגם בוא… מה התרגלת ללקק דבש? לפני איזה 20 שנה היינו בלאומית, תעריך את זה שאתה בפלייאוף עליון בכלל.

מה בא להגיד? שהויתור העצמי הזה הוא מדרון חלקלק מאוד, מנוגד לכל ערך ספורט אפשרי. המציאות היום היא שהפועל באר שבע היא שם דבר בכדורגל הישראלי. רצית להיות מועדון גדול? תתמודד עם הביקורת שבאה יחד עם זה ותלמד להביע כזאת גם בעצמך, תגיד את האמת או שאל תקשקש לי על השחקנים שמבזים אותך אם אתה בעצמך עושה מהמועדון שלך קטן מסכן. ומה האמת? שהפועל באר שבע בתהליך שחיקת ערך כבר כמה שנים, שהמערכת פה חולה, שבתקופת אלונה לא הפועל באר שבע לא נבנתה כמועדון כדורגל אלא כקבוצה עם כסף שמשלמת בזמן.
לנו בתור קהל יש אחריות לא רק לעודד אלא גם לשאול שאלות קשות את הקברניטים על העתיד של המועדון הזה. הגיע הזמן שהקהל יתחיל למלא את תפקידו הזה ולדרוש יותר כי מגיע לנו יותר.

דור, במחזור השמיני היית במקום ה-10 בטבלה עם 8 נקודות, 2 נקודות מהקו האדום.
במחזור ה-11 היית במקום ה-7 עם 12 נקודות בטבלה, 3 נקודות מהקו האדום, 16 נקודות ממכבי במקום הראשון!
היו אז דיבורים על מאבק בפלייאוף תחתון, שבכלל לא נגיע לפלייאוף העליון, זה כישלון.
אחרי שנתיים של סגנות כשבאחת העונות גם לקחנו תואר, והרגשנו חלק ממירוץ האליפות באותם שנתיים ושחסרים שינויים קטנים כדי לעשות את הצעד קדימה, ברור שיש תחושת אכזבה.
אבל יש פער אדיר בין אכזבה לכישלון.
אם לא נזכה בגביע זה כישלון בעיני, מבין את ההבדל?

אני נראה לך אחד של ויתור עצמי?
אם הייתי משלים עם המצב הייתי כמו הרבה כותבים כאן מחפש להגן על אלונה וההתנהלות בכל מחיר, מחפש לתרץ למה הגיוני שגלזר נמכר בסכום שנמכר למרות שהיה לו חוזה ארוך טווח, למה הגיוני למכור את יחזקאל שהיה אחד הכלים החשובים שלך בהתקפה רגע לפני סוף החלון ולא להביא מחליף ולא עבור איזה סכום יוצא דופן, למה זה הגיוני שברדה מדבר חודש שלם על חלוץ בסגנון מסוים ואז בסוף מביאים לו ביום האחרון של החלון חלוץ בסגנון אחר רק כי זה מה שהיה באותה נקודת זמן של סוף החלון.
הסיבה שאני מעביר ביקורת בונה על אלונה היא כי אני לא משלים עם המצב.
עם זאת, זאת המציאות וזה המצב.
כל הקיץ פיללתי לשחקן התקפה זר עם מספרים וניהלתי כאן אין ספור ויכוחים כשהחליטו בגלל נושא השכר להביא את פטרסון נטול המספרים בקיץ.
אבל אחרי שהמועדון החליט מה שהחליט והגיע פטרסון, וגם נמכרו 3 שחקני נבחרת וביניהם שני שחקני הרכב סופר משמעותיים שלנו, מה אתה רוצה שאני אכתוב? שבגלל שהמועדון טוען שאנחנו "רצים על כל התארים" אז אני מאמין בזה? שאני יהיה עם ציפיות שאני יודע שהם לא מציאותיות רק בגלל שהמועדון רוצה לשמור על המיתוג ולמכור מנויים (אגלה לך סוד, יש לי מנוי מאז שנת 1996 ואני אמשיך להחזיק מנוי לא משנה מה יהיו הציפיות וההכרזות של המועדון)?

רוב הקהל פוחד מאוד לעשות משהו שבטעות ירגיז את אלונה ויגרום לה ללכת, זאת האמת. תראה כאן אצלנו מה קורה ברגע שאתה מעביר ביקורת על אלונה, אתה ישר כפוי טובה, לך תביא אתה את הכסף מהבית, אתה כותב את זה כדי להגן על ברדה, ועוד תקיפות אישיות על הכותב כדי לסתום פיות. גם באיצטדיון זה אותו הדבר, הפחד קיים, אבל עדין יש בעיה כי הציפיות מהקיץ לא התממשו וצריך אשם, אז כמו שבכר קיבל בעבר קללות ושריקות בוז, לצערי אם משהו לא ישתנה זה יקרה גם לאליניב (מול חיפה באתי עם החולצה של ברדה ובחנייה כבר מישהו זרק לי שאני צריך להתבייש שאני בא עם החולצה שלו כי הוא הרס אותנו, אמיתי לגמרי, כמובן שעניתי לו אבל בסוף צריך להאשים מישהו כשיש פער בין הציפיות למציאות).

סמל אישי של משתמש
Melikson24

אתה מקבל תגובות כאלה כי אתה לא על תקן מבקר. אתה על תקן תועמלן.

לאורך כל הדרך לא טענתי ולו פעם אחת שאלונה לא אשמה יחד עם ברדה באכזבה ובטעויות שנעשו. אני שם אותם יחד בכל סיטואציה ובכל החלטה, אם ניהולית או מקצועית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Melikson24 כתב:
23 מאי 2024, 11:51
אתה מקבל תגובות כאלה כי אתה לא על תקן מבקר. אתה על תקן תועמלן.

לאורך כל הדרך לא טענתי ולו פעם אחת שאלונה לא אשמה יחד עם ברדה באכזבה ובטעויות שנעשו. אני שם אותם יחד בכל סיטואציה ובכל החלטה, אם ניהולית או מקצועית.
אבל אתה טועה ומטעה.
בסוף הניהול וההשקעה הכספית הם מה שקובעים.
שים את פפ בריינה הם לוקחים אליפות? לא.
שים את אלישע לוי או רוני לוי במכבי חיפה הם לוקחים אליפות? ראינו בעבר שכן עם כל המוגבלות שלהם.
בסוף ההשפעה של מאמן היא מוגבלת לתקציב שמקבל ולניהול שיכול להוביל למשל שמגיע באותו כסף זר X ולא זר Y כי לקח חודש עד שאישרו להחתים חלוץ זר בינואר.

אם תעלה מול מכבי וחיפה עם הגנות כמו שעלית, מה המאמן אמור לעשות? מה פפ היה עושה כשהבלם שלו מסדר ליריבה או גול או יתרון מספרי כבר אחרי חצי דקה?
כשליריבות שלך יש דין דוד ופיירו וזהבי ולך יש תורג'מן וארתור לאיזה מקומות אתה רוצה להגיע?

ברור שברדה עשה טעויות השנה, אבל מבחינת תוצאה סופית אתה במקום השלישי עם אפשרות לגביע, מה שהתקציב והניהול שלך שווה.
אם אתה רוצה יותר מזה, אז זה תלוי באלונה כמעט לחלוטין, לבוא ולהגיד שזה שניהם והאחריות שווה זה לשנות את המציאות כי בכדורגל המודרני הכסף והניהול הם שמכריעים.
כשאלישע קיבל אצלנו תקציב יחסית נמוך הוא ניצל מירידה מחזור אחרון, כשקיבל תקציב גבוה יותר ושחקנים כמו ברדה, בוזגלו ופלט הצטרפו, עברת תוך עונה אחת להיות קבוצת צמרת שמנסה לקחת את האליפות ממכבי.

ברדה יכול להיות ההבדל בין מקום שלישי למקום שני ולהיות באזור של חיפה/מכבי כשהם זוכות באליפות, ההבדל בין מקום שלישי ואולי גביע בעונה כמו שלנו לפלייאוף תחתון והתרסקות שזה מה שהיה קורה אם היה לנו איזה יוסי אבוקסיס או רוני לוי בתחילת העונה עם כל מה שעבר עלינו והמשבר שהיה, הוא לא יכול מעבר לזה והאוהדים שלנו רוצים מעבר לזה כי אלה הציפיות שההנהלה משדרת.
כדי לעשות מעבר לזה, זה כבר תלוי כמעט לגמרי באלונה, בתקציב שתעמיד ולא פחות חשוב בניהול שלה.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

ב60 מיליון שקל אפשר להרכיב סגל עם יותר איכויות. עשינו את זה כבר, זה לא מדע בדיוני.
צריך עבודה מקצועית מדויקת יותר בבחירת שחקנים, צריך לקצר את הסגל(בעיקר בינוניים שלא תורמים ומגיעים על תקן ישראלים "מובילים") על מנת להגדיל סכומים לשחקנים בכירים, צריך צוות מקצועי איכותי יותר בדגש על מערך הכושר וכו' וכו'.

היריבות אומנם עם תקציב כפול מאיתנו אבל זה היה כך תמיד גם כשלקחנו אליפויות. לא צריך לבכות ולהשליך כל דבר על כסף.
אפשר וצריך לצמצם פערים גם בתקציבים שלנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Melikson24 כתב:
23 מאי 2024, 13:02
ב60 מיליון שקל אפשר להרכיב סגל עם יותר איכויות. עשינו את זה כבר, זה לא מדע בדיוני.
צריך עבודה מקצועית מדויקת יותר בבחירת שחקנים, צריך לקצר את הסגל(בעיקר בינוניים שלא תורמים ומגיעים על תקן ישראלים "מובילים") על מנת להגדיל סכומים לשחקנים בכירים, צריך צוות מקצועי איכותי יותר בדגש על מערך הכושר וכו' וכו'.

היריבות אומנם עם תקציב כפול מאיתנו אבל זה היה כך תמיד גם כשלקחנו אליפויות. לא צריך לבכות ולהשליך כל דבר על כסף.
אפשר וצריך לצמצם פערים גם בתקציבים שלנו.
בתקופה שלקחת אליפויות מכבי חיפה עשתה המון טעויות ניהוליות (את חלקם אתה עושה בעצמך בשנים האחרונות) ולכן לא הייתה רלוונטיות והתחרות הייתה רק עם מכבי בניגוד להיום שכדי לזכות באליפות צריך לגבור על שתי קבוצות וזה קשה יותר כי טעויות כמו שמכבי עשתה בשנתיים הקודמות ושבזכותם סיימתם מעליהם עדין לא מבטיחות לך אליפות כי יש גם את חיפה מה שלא היה בזמן השושלת שלנו.
דבר שני, וכבר כתבתי על זה בפירוט, היה לאלונה רעב אדיר לאליפות והרגשת את זה בכל פעם שהיית קרוב ברכש שהגיע לכאן ובגישה.
בינואר של רוני לוי היא העדיפה להביא מרמנטיני ולא זוסואה למרות שהייתה קרובה, ובינואר הנוכחי את ארתור ביום האחרון של החלון בהמלצה של סוכן כשגם היית קרוב בגלל הרצף.
מאז האליפות הראשונה שלקחנו אליפות עם תקציב יחסית נמוך למכבי וחיפה דברים השתנו בגישה וברעב וזה המפתח להכל, ומי שטוען אחרת משקר.

שלח תגובה