אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי MikiRed »

yossi כתב:
26 מאי 2024, 11:37
הוא יכול לקבוע נהלי עבודה אחרים.
אתה טוען שהוא רוצה סגל קצר יותר ועם יותר משתכרים בכירים למשל, שזה מחשבה מצוינת.
היא כבעלת בית בעיניי לא צריכה להתערב בזה. אם היא מגדירה x כסף לתקציב שכר, אז המאמן יכול לחלק את השכר הזה כראות עיניו.
זה למשל משהו שהוא יכול לעשות. הוא יכול להוריד חצי מיליון בשכר הכללי כדי להוסיף עוד מאמן כושר, עוד אנליסט, עוד אנשי צוות. זה החלטה שלו שהוא יכול לקבל.

לדרוש עוד כסף?
פחות לגיטימי בעיניי. הרעיון פה הוא איך מוציאים יותר עם מה שיש.

מדויק. אלונה צריכה לקבוע כמה היא מביאה מהבית, וברדה צריך לחלק את העוגה. בלי עוגנים בכירים, לא נתקדם. יותר איכות במקום שחקני רוחב בינוניים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אז נראה איך זה קורה עם ז'וס
בטוח שברדה ירצה אותו במקום שניים שלושה בינוניים

תחושה שלי שלא יקרה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Red Tiger כתב:
26 מאי 2024, 20:01
אני לא רוצה להביא מאמן אחר אבל מה לעשות שאתה כל הזמן מרים לי לוולה ושולח אותי לאלונה שאני ועוד לא מעט כאן אומרים לך את אותו הדבר.
אם ברדה לא יתחיל לסגל לעצמו סגנון משחק יחודי ונתחיל לראות כאן קצת כדורגל יציב זה לא משנה איזה תקציב יהיה ואת מי תביא.
ההבדל שהתקציב עושה הוא שדרוג התכנית של המאמן לרמה שיכולה להביא תואר משמעותי ובינתיים אני לא בטוח שגם אם תיתן לו את הכלים זה יבוא כי אני לא מזהה שום תכנית ואגב אמרתי את זה מזמן אז אני די עיקבי.
אני צריך לראות כדורגל קודם כל
שנה שעברה אליה עשה קסמים, מכבי התרסקה ולמה זה הספיק? מקום שני בלי מאבק אליפות אמיתי.
זה הסיפור האמיתי כאן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 מאי 2024, 21:27
שנה שעברה אליה עשה קסמים, מכבי התרסקה ולמה זה הספיק? מקום שני בלי מאבק אליפות אמיתי.
זה הסיפור האמיתי כאן.
אז מה אחי, גם מימר נתן עונה טוב בריינה מה זה אומר?
אני רוצה לראות יציבות,רוצה לראות דרך מקצועית,שיפור משנה לשנה.
אני גם מוכן לקרוא לעונה הזאת אכזבה ושימשיך והעיקר שילמד וישתפר גם עם האמצעים שיתנו לו.
תאמין לי שאם הכדורגל היה טוב ברמה כזאת שזה היה רק עניין של להשקיע עוד קצת ולוקחים אליפות הדיבור היה אחר לגמרי.
אבל אני לא בטוח שזה המצב כרגע,אולי עוד שנה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Red Tiger כתב:
26 מאי 2024, 21:40
אני גם מוכן לקרוא לעונה הזאת אכזבה ושימשיך והעיקר שילמד וישתפר גם עם האמצעים שיתנו לו.
תאמין לי שאם הכדורגל היה טוב ברמה כזאת שזה היה רק עניין של להשקיע עוד קצת ולוקחים אליפות הדיבור היה אחר לגמרי.
המלחמה בין מכבי לחיפה בינואר בנוגע לרכש וההשקעה הכספית שלהם גרמה לי להבין כמה אנחנו רחוקים. פחות מעניין אותי בכמה הם פגעו ובכמה לא, אבל עצם הרעב של שתי הקבוצות מצד אחד ומצד שני חוסר הרלוונטיות שלנו גרמה לי להבין כמה אנחנו לא במשחק.
והבעיה היא שגם בכלים שיש לנו אנחנו לא ממקסמים את התקציב שכן קיים. הרף משכורות הזה למשל שמונע מאיתנו לשחק עם התקציב הקיים משגע אותי כי הוא ממש מגביל אותנו וגורם לנו להעמיס שחקני רוחב במקום לחפש שחקני איכות.
בגלל זה ברדה מבחינתי הוא לא הסיפור כאן. ברור שאנחנו משלמים עליו שכר לימוד, וברור שהעונה הנוכחית פחות טובה, וברור שגם הוא יכול להיות טוב יותר, אבל גם ברדה בשיאו של לפני שנה שניצח את חיפה בסמי עופר באלוף האלופים כשהוא משחק טוב יותר ונתן עוד משחק בסמי שהיינו טובים יותר, ואחרי המשחק עם המכות כאן כבר הגיע ל-4 מחיפה ופתח פער ממכבי במקום השלישי (שאחרי זה צומק בגלל בית הדין), גם הוא בסוף לא הצליח להביא אותנו לידי מקסום כי זה פשוט גדול ממנו, וזה הרף של התקציב והניהול הנוכחי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

זה רעב או שהם עשו ערמות של כסף באירופה והיה להם ביד מכירות עתק של דניאל פרץ, גלוך, חלאיילי, אצילי ועוד?
אייל סגל רכש שחקנים בהמון כסף בשנתיים האחרונות. הוא נהיה רעב לתארים או שהוא בזבז בערך 30-40 אחוז מכל המכירות שהוא עשה באותם שנים?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
26 מאי 2024, 21:40
אני חייב להתעכב על העניין הזה.
היו בשנים האחרונות כמה חלונות שהרגשנו שחסר הגרוש ללירה ומה קיבלנו? מה קיבל ברדה? בזעת.
אלונה לא שם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הפועלעולה כתב:
26 מאי 2024, 22:07
זה רעב או שהם עשו ערמות של כסף באירופה והיה להם ביד מכירות עתק של דניאל פרץ, גלוך, חלאיילי, אצילי ועוד?
אייל סגל רכש שחקנים בהמון כסף בשנתיים האחרונות. הוא נהיה רעב לתארים או שהוא בזבז בערך 30-40 אחוז מכל המכירות שהוא עשה באותם שנים?
אף אחד לא הכריח את חיפה ומכבי להתנהל כמו שהתנהלו בינואר. יש להם בעלים עם כיס עמוק, יש להם הכנסות יפות לא רק ממכירות גם ממנויים ואירופה, אבל זה היה גם בשנים קודמות.
חיפה עשו ליגת אלופות בשנה שעברה ולא התפרעו בינואר, מכבי מכרו את גלוך בקיץ הקודם וגם הם לא התפרעו.
היה כאן מאבק של יוקרה, של מיתוג, ולכן היה חשוב לשתיהן להיות במאבק וגם לנצח אותו כשהתמודדו על שחקן כזה או אחר.

אני זוכר שהיו אוהדים שלנו בזמנו שלא הבינו למה בכלל ישבנו למשא ומתן עם אצילי כשהחליט לחזור לארץ מספרד (לפני הפרשה כמובן) כשהיה ברור שמכבי וחיפה יציעו יותר כסף והם מועדונים גדולים יותר ועם מיתוג גדול יותר. אבל אני אהבתי את הניסיון שלנו כי גם אם הוא לא מצליח, עצם זה שמבחינת התודעה אנחנו שם, מציעים לו חוזה, מוזכרים בתקשורת בין האופציות, אצילי בעצמו מזכיר אותנו כשהוא אומר כל הגדולות רצו אותי, זה מלמד על רעב ועל אני כאן.
ובניגוד גמור בינואר, כשיחזקאל שרק לפני כמה חודשים היה שחקן שלנו על המדף, והוא אפילו מגיע לטרנר, ויש לנו אפילו יתרון כי הוא לא יכול לעבור לשום קבוצה חוץ מאיתנו, אנחנו אפילו לא בתמונה.

אז אפשר להגיד שדבר לא השתנה, והרעב של אלונה לא השתנה, אבל עובדתית זה לא ככה. ושוב, בעונות האליפות כשהיינו צריכים אלונה ידעה להביא את האקסטרה או לנסות להביא אותו גם אם זה לא הצליח. בעונות האחרונות גם כשאנחנו קרובים למקום הראשון אין את הרעב אין את הטירוף ואז מגיע ממרנטיני במקום זוסואה או ארתור ברגע האחרון במקום חלוץ בפרופיל גבוה.

ברדה יכול לעשות עבודה טובה יותר, אבל גם כמה קריטי זה היה אם היינו היום נגיד 11 נקודות ממכבי ובשיווין נקודות עם חיפה במקום השני? או אפילו במקום השני כמו שנה שעברה 7 נקודות ממכבי?
בלי מאבק אמיתי על האליפות מה זה משנה? וכמו שראינו בקיץ הקודם גם מקום שני לא מבטיח כלום כי אנחנו מתקשים לשמור על הישראלים הבולטים ובטח מתקשים להביא ישראלים בולטים אחרים.

בגלל זה אני אומר שברדה בסוף הוא הש.ג, כשנחזור להתנהל כמו בעונות האליפות גם בכדורגל ובתוצאות נחזור לשם כי האליפויות לא הגיעו רק בגלל מאמן גדול כמו בכר אלא כי הראנו רעב ורכשנו בכסף את טוני ואת צדק ואת וובה ובינואר את גאדיר והחתמנו בחוזים יפים את ראדי ושהר והשארנו את בוזגלו ובעונה השנייה עוד לפני כניסת כסף מאירופה החתמנו את מיגל במשכורת שיא והראנו תשוקה ורעב והיינו במשחק מה שעובדתית לא קורה היום.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
26 מאי 2024, 22:22
היו בשנים האחרונות כמה חלונות שהרגשנו שחסר הגרוש ללירה ומה קיבלנו? מה קיבל ברדה? בזעת.
אלונה לא שם.
עם זה אני מסכים.
כמו שאמרתי כדי להביא הכנסות צריך קודם להשקיע, ומי שמחכה שקודם יגיעו הכנסות לפני ההצלחה, הוא שוגה בתהליך.
אני גם מסכים בהחלט שפחד מנפילה לא יכול להגביל אותך. אני כן חושב שכמו בכל דבר בחיים, צריך לגדר, ולכן הטענות על אי פריצת מסגרת שכר הן לא כאלה פשוטות. זה יותר מורכב.

יום חמישי יום קריטי בעיניי.
זכיה בגביע משמעותה סיכוי גבוה לעשות שלב בתים בקונפרנס שייצר הכנסות, ועם מזל אולי גם שלב בתים נוח שיצור שוב דירוג וכסף, ואולי אולי עם התנהלות נכונה יכול להוות סוג של עלייה מחודשת לגלגל.
כדי להגדיל סיכוי שזה יקרה, אני לגמרי מסכים שזה יצריך השקעה בקיץ, יש פה סיכוי וצריך להכות כדי להרוויח.

אבל קודם חמישי. הפסד וזה יכול להיות מפלה שלכו תדעו איך נצא מזה.
משחק קריטי מאוד.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 מאי 2024, 22:30
אף אחד לא הכריח את חיפה ומכבי להתנהל כמו שהתנהלו בינואר. יש להם בעלים עם כיס עמוק, יש להם הכנסות יפות לא רק ממכירות גם ממנויים ואירופה, אבל זה היה גם בשנים קודמות.
חיפה עשו ליגת אלופות בשנה שעברה ולא התפרעו בינואר, מכבי מכרו את גלוך בקיץ הקודם וגם הם לא התפרעו.
היה כאן מאבק של יוקרה, של מיתוג, ולכן היה חשוב לשתיהן להיות במאבק וגם לנצח אותו כשהתמודדו על שחקן כזה או אחר.

אני זוכר שהיו אוהדים שלנו בזמנו שלא הבינו למה בכלל ישבנו למשא ומתן עם אצילי כשהחליט לחזור לארץ מספרד (לפני הפרשה כמובן) כשהיה ברור שמכבי וחיפה יציעו יותר כסף והם מועדונים גדולים יותר ועם מיתוג גדול יותר. אבל אני אהבתי את הניסיון שלנו כי גם אם הוא לא מצליח, עצם זה שמבחינת התודעה אנחנו שם, מציעים לו חוזה, מוזכרים בתקשורת בין האופציות, אצילי בעצמו מזכיר אותנו כשהוא אומר כל הגדולות רצו אותי, זה מלמד על רעב ועל אני כאן.
ובניגוד גמור בינואר, כשיחזקאל שרק לפני כמה חודשים היה שחקן שלנו על המדף, והוא אפילו מגיע לטרנר, ויש לנו אפילו יתרון כי הוא לא יכול לעבור לשום קבוצה חוץ מאיתנו, אנחנו אפילו לא בתמונה.

אז אפשר להגיד שדבר לא השתנה, והרעב של אלונה לא השתנה, אבל עובדתית זה לא ככה. ושוב, בעונות האליפות כשהיינו צריכים אלונה ידעה להביא את האקסטרה או לנסות להביא אותו גם אם זה לא הצליח. בעונות האחרונות גם כשאנחנו קרובים למקום הראשון אין את הרעב אין את הטירוף ואז מגיע ממרנטיני במקום זוסואה או ארתור ברגע האחרון במקום חלוץ בפרופיל גבוה.

ברדה יכול לעשות עבודה טובה יותר, אבל גם כמה קריטי זה היה אם היינו היום נגיד 11 נקודות ממכבי ובשיווין נקודות עם חיפה במקום השני? או אפילו במקום השני כמו שנה שעברה 7 נקודות ממכבי?
בלי מאבק אמיתי על האליפות מה זה משנה? וכמו שראינו בקיץ הקודם גם מקום שני לא מבטיח כלום כי אנחנו מתקשים לשמור על הישראלים הבולטים ובטח מתקשים להביא ישראלים בולטים אחרים.

בגלל זה אני אומר שברדה בסוף הוא הש.ג, כשנחזור להתנהל כמו בעונות האליפות גם בכדורגל ובתוצאות נחזור לשם כי האליפויות לא הגיעו רק בגלל מאמן גדול כמו בכר אלא כי הראנו רעב ורכשנו בכסף את טוני ואת צדק ואת וובה ובינואר את גאדיר והחתמנו בחוזים יפים את ראדי ושהר והשארנו את בוזגלו ובעונה השנייה עוד לפני כניסת כסף מאירופה החתמנו את מיגל במשכורת שיא והראנו תשוקה ורעב והיינו במשחק מה שעובדתית לא קורה היום.
הרבה מאוד מלל שהשורה התחתונה שלו היא ציפייה מאלונה להשוות תקציבים למכבי, אחרת זה לא שווה כלום.
להשוות תקציבים לקבוצות עם כפול מנויים, כפול הכנסות, קבוצות שמוכרות במיליונים ועשו צ'מפיונס.
ואז קורה לאחרים מנותקים מהמציאות.

בואו נתחיל מלהיות קבוצה שממצה את התקציב שלה, שעושה שלבי בתים בקונפרנס, שמנצלת את המפעל כדי לעשות כסף ודירוג בצורה עקבית, שמתנהלת נכון עם המשאבים שיש ומשתבחת לאט לאט בהכנסות מאירופה ומכירת שחקנים.
כשזה יקרה, גם מאבק אליפות יגיע גם אם בתקציבים יותר קטנים.
זו דרך, זה לא שפיכת כסף וגמרנו.
התפיסה הזו של אליפות או כלום היא אם כל חטאת, היא עוד תיקח אותנו לאבדון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
26 מאי 2024, 22:40
הרבה מאוד מלל שהשורה התחתונה שלו היא ציפייה מאלונה להשוות תקציבים למכבי, אחרת זה לא שווה כלום.
להשוות תקציבים לקבוצות עם כפול מנויים, כפול הכנסות, קבוצות שמוכרות במיליונים ועשו צ'מפיונס.
ואז קורה לאחרים מנותקים מהמציאות.

בואו נתחיל מלהיות קבוצה שממצה את התקציב שלה, שעושה שלבי בתים בקונפרנס, שמנצלת את המפעל כדי לעשות כסף ודירוג בצורה עקבית, שמתנהלת נכון עם המשאבים שיש ומשתבחת לאט לאט בהכנסות מאירופה ומכירת שחקנים.
כשזה יקרה, גם מאבק אליפות יגיע גם אם בתקציבים יותר קטנים.
זו דרך, זה לא שפיכת כסף וגמרנו.
התפיסה הזו של אליפות או כלום היא אם כל חטאת, היא עוד תיקח אותנו לאבדון.
יוסי, לא רוצה להיות מכבי, לא חושב שזה גם אפשרי, כן רוצה להיות הכי טוב שאני יכול כמו שהיה בשנות האליפות. כן רוצה שנראה רעב כמו אז.
ואם אין כוונה כזאת רוצה שקיפות, רוצה אמת, לא רוצה שישתמשו בברדה בגלל הדמות שהוא כדי שידבר על ציפיות שאין לנו סיכוי להגשים ושאנחנו לא באמת עומדים מאחוריהם.
זה יותר מידי לבקש?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 מאי 2024, 23:06
יוסי, לא רוצה להיות מכבי, לא חושב שזה גם אפשרי, כן רוצה להיות הכי טוב שאני יכול כמו שהיה בשנות האליפות. כן רוצה שנראה רעב כמו אז.
ואם אין כוונה כזאת רוצה שקיפות, רוצה אמת, לא רוצה שישתמשו בברדה בגלל הדמות שהוא כדי שידבר על ציפיות שאין לנו סיכוי להגשים ושאנחנו לא באמת עומדים מאחוריהם.
זה יותר מידי לבקש?
אתה כן רוצה להיות.
אתה רוצה להיות איתם במאבק על אותם שחקנים וזה מצריך את אותם סכומי השקעה כמו מועדונים עם הכנסות טבעיות שגדולות משלך פי כמה.
כל השיח שלך מתמקד בכמה אלונה לא משחררת כסף לשחקנים עם יח"צ ורזומה מרשים שעולים הרבה מאוד כסף.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
26 מאי 2024, 22:22
אלונה לא שם.
בסוף בכסף,היא שמה את אותם סכומים ששמים גולדאהר ושחר ואף יותר.
איך אתה אוהב להגיד? אני לא מאשים את ברדה כי אין לו את הכלים המתאימים?
אז אני לא מאשים את אלונה שהאחרות ההכנסות שלהן הם פי כמה יותר,שזה יהיה שווה אפשר יהיה לבקר.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

נגמר ל"ג בעומר

מתי מאריך חוזה?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
27 מאי 2024, 08:11
בסוף בכסף,היא שמה את אותם סכומים ששמים גולדאהר ושחר ואף יותר.
איך אתה אוהב להגיד? אני לא מאשים את ברדה כי אין לו את הכלים המתאימים?
אז אני לא מאשים את אלונה שהאחרות ההכנסות שלהן הם פי כמה יותר,שזה יהיה שווה אפשר יהיה לבקר.
ניהול אחי, לפני כסף. אומר את זה כבר המון המון זמן

שלח תגובה