ראיון בזק עם המלכה בבלומפילד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: ראיון בזק עם המלכה בבלומפילד

שליחה על ידי זה שי ! »

מוטי כתב: אחינו אז איך אתה מסביר את הפתיחה הכי טובה בארבע השנים האחרונות?
מזל?
22 נק' זה לא מזל.

ליגה חלשה !!!!!
תקציב ענק !!!
שחקנים מוכשרים שיכולים להביא ליותר עם ישחררו אותם טיפה
22 נקודות זה כלום ההינו יכולים להיות עם 25 26 לפחות !!!
ואותי לא מעניים הנקודות !!! אני מחפש דרך אין כאן כלום !!
ביום שאני יראה כדורגל אני הראשון שיגיד תודה לגיא לוי על זה שנהנתי מהמשחק תאמין לי
אני תמיד רציתי שהוא יהיה פה !!!
אבל לא חשבתי שככה הוא יעלה לשחק !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

שי, אתה חייב להבין משהו, גיא לוי יהיה פה עד סוף העונה ויותר. אין פה אלי ז'ינו שיפטר מאמנים על ימין ועל שמאל. קח את זה בחשבון.

עכשיו תחליט, אתה לא אוהב את מה שאתה רואה? אל תבוא. שאני רואה סרט שאני חושב שהוא גרוע אני לא חוזר לקולנוע רק כדי להפריע לאנשים שכן רואים.

באמת אני לא מבין את זה. מקובל למחות אם אתה לא אוהב, ולהצביע ברגליים זאת המחאה הכי טובה שיש בכל תחום ובכל מקום.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

זה שי ! כתב:

אתה מצחיק אתה יודע !!!
מהלך של כדורגל בגול מול עכו הראשון נוו טוב שיהיה קדוסי חטף כדור ברחבה שלהם זה טעות שלהם ואני די משוכנע שקוסטרוב גם היה בנבדל
הגול השני הגיע מקרן מול עכו !!!
לך תעשה חמוצים !
זה שי !
https://www.hapoelb7.com/site/#" onclick="window.open(this.href);return false;

כנס לחדשות-------גלריית וידאו-------הפועל עכו.
אפשר לראות שם את הגולים אם שכחת, את המהלך של הגול הראשון לא רואים בשלמותו אבל רואים בבירור שזה מהלך שהחל מצירופי מסירות ולא חטיפה של קדוסי אלא בישול שלו לקוסטרוב .
בגול השני הייתה קרן קצרה, התפתחו חילופי מסירות באגף ואורן ניסים הרים כדור מצוין לקדוסי שנגח בניתור מצוין.
אני יעשה חמוצים רק אם מבטיח לי שאתה פותח דוכן קרמבו בצומת קסטינה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

yedidel כתב:שי, אתה חייב להבין משהו, גיא לוי יהיה פה עד סוף העונה ויותר. אין פה אלי ז'ינו שיפטר מאמנים על ימין ועל שמאל. קח את זה בחשבון.

עכשיו תחליט, אתה לא אוהב את מה שאתה רואה? אל תבוא. שאני רואה סרט שאני חושב שהוא גרוע אני לא חוזר לקולנוע רק כדי להפריע לאנשים שכן רואים.

באמת אני לא מבין את זה. מקובל למחות אם אתה לא אוהב, ולהצביע ברגליים זאת המחאה הכי טובה שיש בכל תחום ובכל מקום.
זה בלתי אפשרי !!!
זה כמו שאני יגיד לך שחברה שלך מכוערת אבל אתה אוהב אותה אתה לא תלך לראות אותה בדיוק אותו דבר !!
למרות שאפשר לעשות לה ניתוח פלסטי עם אתה רוצה !! ככה גם גיא לוי יכול לעשות לב"ש קצת שיפוצים ויותר לא תשמעו אף אחד מקטר !

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

זה שי ! כתב:
זה בלתי אפשרי !!!
זה כמו שאני יגיד לך שחברה שלך מכוערת אבל אתה אוהב אותה אתה לא תלך לראות אותה בדיוק אותו דבר !!
למרות שאפשר לעשות לה ניתוח פלסטי עם אתה רוצה !! ככה גם גיא לוי יכול לעשות לב"ש קצת שיפוצים ויותר לא תשמעו אף אחד מקטר !

זה שי !
אתה תגיד לחברה שלך "את צריכה ללכת לעשות ניתוח פלסטי" ?

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

זה שונה חברה שלי היא חברה שלי בלבד
הפועל ב"ש היא לא רק של גיא לוי !!!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

שי, זו לא בושה להודות בטעות, להיפך זה רק יעשה אותך בנאדם טוב יותר.
כל הטופיק אתה כותב שטויות שצורמות לכולנו, וקשה להישאר אדיש.

לא ניצחת את רעננה אף פעם (!!), והנה בשבת האחרונה הפכת פיגור מוקדם עוד לפני סיום המחצית, עם טיפה ריכוז יכלת לגמור עם חמישייה ואתה מחפש בכוח להתעסק בשמינית הכוס הריקה.
אז נכון במחצית השנייה היו לך 20 דק' לא טובות, וזה שלא שרעננה סיכנה את השער בצורה לא נורמלית, סה"כ שלטו יותר במרכז השדה ושיחקו לרוחב, בגלל זה השחקנים צריכים להרגיש במשחק חוץ? בגלל זה אתה צריך לבזות את עצמך כבנאדם ולשרוק בוז לקבוצה שלך ? בשביל זה אתה נאחז בקרנות המזבח וכותב שטויות?
במקום שתצא עם חיוך מאוזן לאוזן, או אפילו תשאר קצת ותודה לשחקנים כי בכל זאת כמעט והבסת כבשה שחורה, שותפו שלושה שחקנים צעירים כשאחד מהם נראה שיספק לנו עוד הרבה רגעים של הנאה, תראה במה אתה מוכן להחליף את הכיף הזה - בבוז לקבוצה שלך כי זר בן 35 לא שותף ומאמן שלא נשמע להוראות האוהדים.

אני מציע שתקח רגע לחשוב, תעבור בראש על המשחק שהיה ותצא עם תובנות בריאות יותר ושמחות יותר, גם אתה תרוויח, גם אנחנו וגם הפועל באר שבע.

יאללה הפועל
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Guevara כתב:שי, זו לא בושה להודות בטעות, להיפך זה רק יעשה אותך בנאדם טוב יותר.
כל הטופיק אתה כותב שטויות שצורמות לכולנו, וקשה להישאר אדיש.

לא ניצחת את רעננה אף פעם (!!), והנה בשבת האחרונה הפכת פיגור מוקדם עוד לפני סיום המחצית, עם טיפה ריכוז יכלת לגמור עם חמישייה ואתה מחפש בכוח להתעסק בשמינית הכוס הריקה.
אז נכון במחצית השנייה היו לך 20 דק' לא טובות, וזה שלא שרעננה סיכנה את השער בצורה לא נורמלית, סה"כ שלטו יותר במרכז השדה ושיחקו לרוחב, בגלל זה השחקנים צריכים להרגיש במשחק חוץ? בגלל זה אתה צריך לבזות את עצמך כבנאדם ולשרוק בוז לקבוצה שלך ? בשביל זה אתה נאחז בקרנות המזבח וכותב שטויות?
במקום שתצא עם חיוך מאוזן לאוזן, או אפילו תשאר קצת ותודה לשחקנים כי בכל זאת כמעט והבסת כבשה שחורה, שותפו שלושה שחקנים צעירים כשאחד מהם נראה שיספק לנו עוד הרבה רגעים של הנאה, תראה במה אתה מוכן להחליף את הכיף הזה - בבוז לקבוצה שלך כי זר בן 35 לא שותף ומאמן שלא נשמע להוראות האוהדים.

אני מציע שתקח רגע לחשוב, תעבור בראש על המשחק שהיה ותצא עם תובנות בריאות יותר ושמחות יותר, גם אתה תרוויח, גם אנחנו וגם הפועל באר שבע.

יאללה הפועל

:כפיים: :כפיים: :כפיים: :כפיים: :כפיים: :כפיים: :כפיים: :כפיים: :כפיים: :כפיים:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אני מתפלא על חברי פה, שמתעקשים ללמד את "זה רוברטו!" את יסודות הכדורגל ולהכניס קצת תבונה בראשו.
חברים צר לי להודיע לכם- זה לא יילך, כי הבנאדם נעול כמו ההגנה של נבחרת איטליה.
חבל לבזבז אנרגיות בדו -שיח של חרשים (או במקרה הזה עיוורים) הזה ועוד בשביל בנאדם אחד, כאילו שאם הוא ישתכנע (מה שלא יקרה לעולם) יפסיקו הקללות ושריקות הבוז...
בואו נתעסק בהצעות מעשיות לשיפור איכות העידוד שלנו, מעבר יציע ועוד דברים יותר מועילים.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

8red כתב:אני מתפלא על חברי פה, שמתעקשים ללמד את "זה רוברטו!" את יסודות הכדורגל ולהכניס קצת תבונה בראשו.
חברים צר לי להודיע לכם- זה לא יילך, כי הבנאדם נעול כמו ההגנה של נבחרת איטליה.
חבל לבזבז אנרגיות בדו -שיח של חרשים (או במקרה הזה עיוורים) הזה ועוד בשביל בנאדם אחד, כאילו שאם הוא ישתכנע (מה שלא יקרה לעולם) יפסיקו הקללות ושריקות הבוז...
בואו נתעסק בהצעות מעשיות לשיפור איכות העידוד שלנו, מעבר יציע ועוד דברים יותר מועילים.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עלפי הדברים שהוא כותב אפשר לנתח בדיוק איך הראש של האוהד הבאר שבעי המצויי עובד ואיך שטיפת המוח עובדת עליו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אין כמוך להיות הדובר שלי, ג'וני:-)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

זה שי ! כתב:

ניצחנו במזל ניב !!!
עד הגול שלנו לא הגענו למצב וגם לגול שכבשנו אני לא קורא מצב זה טעות של רעננה והכל התחיל מהקרן בכלל זה לא מאיזה דבאל פס או כדור עומק יפה !!
הגול השני אשמה ישירה של סמגה!!!!
הגול השלישי התחיל מכדור חופשי מהיר שלנו !!
לא חוכמה ב3-1 בסביבות הדקה ה80 לעשות שתי התקפות !!!
שיחקנו זוועה !!!
עם לא היה נכנס הגול הראשון בחיים לא ההינו מבקיעים להם !
זה שי !
אם ואם ואם... מה זה משנה מה היה קורה "אם"? העיקר שניצחנו, ולא שהסתגרנו בהגנה ועקצנו במתפרצות, אלא שלטנו ברוב המשחק.

דרך אגב, אני האח ה"תמים" של ידידאל... וממש לא התעניתי שם! עזבו אתכם מהכדורגל, להיות בדרבי, ועוד ביציע הכבוד, זה פשוט חוויה! האווירה הייתה מדהימה.. שנה הבאה גם אנחנו נמלא את וסרמיל ככה, מול בית"ר :D

ואני חייב לציין שאלונה נראתה מאוד עצובה אתמול כשדיברתי איתה.. :לאלא:

שלח תגובה