עוד חודש ינואר,יש מקום לשינויים?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הסניגורון...
Title: קרייזי-רד

Re: עוד חודש ינואר,יש מקום לשינויים?

שליחה על ידי הסניגורון... »

צריך להביא את רחמים צ'וקול או טל מועבי אחד משני המגנים השמאליים הטבעיים הללו..

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

צד שמאל לא חייב חיזוק לפי דעתי.אם וכאשר זולו יחזור הוא יתפוס את מקומו של כבדה באמצע ויסית אותו לצד שמאל.הייתי נותן לפדלון להמשיך בעמדת המגן במקום לבזבז סתם כסף..

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

שחקן טוב יש במכבי הרצליה אלן מסודי ממש טוב התרשמתי מימנו לטובה במשחקים נגדם

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

שימו לב שההרכב שלנו נובע בעיקר מפציעות.
אני חושב שאולי כדאי להביא קשר מרכזי לשנה הבאה לליגת העל.
וגם אולי מגן שמאלי לשנה הבאה בליגת העל.
וגם חלוץ זר מהיר במקום סמיוני שגם יתאים לליגת העל.
הרכב: מגן ימיני אביתר אילוז . מגן שמאלי דודי פדלון (אחר) . בלמים קידר ואלול . צמד מעולה יכולים גם להישאר לשנה הבאה . אולי עם חיזוק של בלם זר . קשר ימיני : יוסי אלקיים הבעיטות החופשיות שלו שוות המון . אולי יתפתח ממנו שחקן מוביל גם בליגת העל.
קשר שמאלי מליקסון. קשר אחורי זולו .. קשר שני.. אממ, חוגג ? ( צריך להביא אחד כי אין ממש אחד שמתאים ). חלוצים קדוסי וחלוץ זר מהיר בסגנון גיפרדזה או כמו איילי מנצרת שיכול להוסיף מימד של כוח

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

yakar כתב:שימו לב שההרכב שלנו נובע בעיקר מפציעות.
אני חושב שאולי כדאי להביא קשר מרכזי לשנה הבאה לליגת העל.
וגם אולי מגן שמאלי לשנה הבאה בליגת העל.
וגם חלוץ זר מהיר במקום סמיוני שגם יתאים לליגת העל.
הרכב: מגן ימיני אביתר אילוז . מגן שמאלי דודי פדלון (אחר) . בלמים קידר ואלול . צמד מעולה יכולים גם להישאר לשנה הבאה . אולי עם חיזוק של בלם זר . קשר ימיני : יוסי אלקיים הבעיטות החופשיות שלו שוות המון . אולי יתפתח ממנו שחקן מוביל גם בליגת העל.
קשר שמאלי מליקסון. קשר אחורי זולו .. קשר שני.. אממ, חוגג ? ( צריך להביא אחד כי אין ממש אחד שמתאים ). חלוצים קדוסי וחלוץ זר מהיר בסגנון גיפרדזה או כמו איילי מנצרת שיכול להוסיף מימד של כוח
אתה אופטימי...

אילוז לא ממש הוכיח את עצמו בליגת העל (ע"ע הפועל פ"ת). בעוד קידר צעיר ויכול לשדרג את עצמו, אני בספק אם אלול מתאים בעיקר בגלל האיטיות שלו. מליקסון הוא עדיין חידה, מקווה שהשנה הוא יעשה את השידרוג המנטלי (ועם שני שערים וארבעה בישולים הוא בהחלט בכיוון הנכון).
בתקווה שזולו יתפתח לשחקן שאנחנו כל כך רוצים, נהיה חייבים עוד קשר אחורי דומיננטי, כנראה שזה יהיה זר.
חלוץ? מקווה שקדוסי אכן יתעורר עד סוף השנה, ואז כנראה יצטרף אליו חלוץ זר/ישראלי טוב, מאחר שהדיווחים מהנוער לא אופטימיים בגיזרה הזאת.

אבל עזוב, תן קודם לעלות ליגה...

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אני מאמין שלא צריך לעשות שום שינוי בהגנה ובקישור. יש הרבה שחקנים, יש תחרות, יש פציעות ובסה"כ, חשוב לזכור שינואר משמש בעיקר ל"סתימת חורים" ואני לא חושב שיש לנו חורים לסתום בעמדות האלה, לא כאלה שהן קריטיות לפחות. במקומות שדרוש שיפור לקראת ליגת העל, עדיף לתקן בקיץ - אך רצוי שהסקאוטינג יתחיל כבר אתמול (ואין כאן טעות).

מה שכן, השחרור של סימיוני הוא מאסט לדעתי. מעבר לכל שיקול מקצועי (למרות שגם עפ"י שיקול מקצועי אני טוען שאין לו מקום), לא יכול להיות שנוצר מצב שהוא מעל הקבוצה. הבן אדם משרה אווירה שלילית במועדון, מלכלך, מתסיס ובעיקר שם *** על ההיררכיה שחייבת להיות קיימת בקבוצת כדורגל.
אם נתייחס לשיקולים מקצועיים אז חוץ ממשחק ראש טוב ובעיטה חזקה אין לו כבר כלום. הוא מבוגר (כלומר - במילא יעזוב בסוף העונה), הוא כבד, מאט את קצב המשחק, אנוכי וחושב שיודע לעשות דריבל. לבעיטות החופשיות אני מאמין שנמצא הפיתרון - אלקיים עושה רושם לא רע בכלל, מה גם שהוא ילד משלנו.
זה משאיר אותנו עם משחק ראש טוב, ככה שרצוי למצוא אחד שגם לו יתרון כזה.
בניגוד לחבר'ה פה, אני חושב שאם משחררים את סימיוני חייבים להביא חלוץ גם במידה והוא יהיה מספיק טוב רק עבור ליגה לאומית. אם משחררים אותו חייבים להביא חלוץ. רצוי להביא צעיר, כשרוני וכזה שימשיך לשנים הבאות אבל אם לא ייצא לפועל עדיף ללכת על משהו בטוח לליגה הזאת (זר\ישראלי - לא משנה) כדי לחזק את החלק ההתקפי עד סיום העונה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מסכים עם אליק, מילה במילה.

אדון סמיוני הוא מקרה מדהים של אדם שע"י התנהגות נלוזה נהפך לאייקון מקומי. להעיף לקיבינימט
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

לפי דעתי צריך לשחרר שניים שלושה שחקנים שבינהם סימיוני.
עם סגל כזה מטורף שאין לו אח ורע בשתי הליגות לא צריך להביא שום שחקן.
יתרה מזאת צריך לדללו.

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

הסניגור האדום כתב:לפי דעתי צריך לשחרר שניים שלושה שחקנים שבינהם סימיוני.
עם סגל כזה מטורף שאין לו אח ורע בשתי הליגות לא צריך להביא שום שחקן.
יתרה מזאת צריך לדללו.
בדיוק על זה חשבתי - יש המון שחקנים שכדאי אולי שירכשו ניסיון בקבוצות אחרות.
לגבי סימיוני - לא מבין למה נוצרה לו תדמית כל כך שלילית.בסה"כ הלך להודות לקהל שעודד אותו כל כך בסיום המשחק.מדיווחים מתוך האימונים אני שומע שהוא מתאמן הכי טוב כבר חודש ועושה מעל ומעבר באימונים.בכל זאת הוא נראה לי בסה"כ דמות חיובית.לא קצת נסחפתם בתגובה עליו ?
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
red_ryder

שליחה על ידי red_ryder »

סימיוני חייב ללכת בינואר... חייב להביא מגן שיכול לשחק בשתי הצדדים למקרים שאחד המגנים יפצע וגם שיהיה אפשר לעשות רוטציה... חייב קשר אחורי נוסף.. חייב לתת לדוידי להתחיל לשחק גם בליגה.. חייבים לתת לרפי עמוס לשחק במקום הטבעי שלו ולשחק בכלל אחרת הוא יתבזבז והוא מקצוען אמיתי עם הרבה הרבה כדורגל ברגליים

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

מגן שישחק בשני הצדדים?
מי יש כזה בארץ?

סמל אישי של משתמש
red_ryder

שליחה על ידי red_ryder »

לא חייב מהארץ... במשכורת שסמיוני מקבל אפשר להביא אחלה מגן

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

AS1 כתב: בדיוק על זה חשבתי - יש המון שחקנים שכדאי אולי שירכשו ניסיון בקבוצות אחרות.
לגבי סימיוני - לא מבין למה נוצרה לו תדמית כל כך שלילית.בסה"כ הלך להודות לקהל שעודד אותו כל כך בסיום המשחק.מדיווחים מתוך האימונים אני שומע שהוא מתאמן הכי טוב כבר חודש ועושה מעל ומעבר באימונים.בכל זאת הוא נראה לי בסה"כ דמות חיובית.לא קצת נסחפתם בתגובה עליו ?

ממש לא.

וכנראה שאתה פשוט לא מעודכן, כי לסמיוני יש מניות מרובות בביזיון שהיה במוצ"ש האחרון ביציעים. שבוע קודם, השחקן החצוף העז לבקר את מאמנו בראיון תקשורתי ב'ידיעות הנגב', ראיון שבעקבותיו סופסל. ספסולו, היה העילה העיקרית לאותו עליהום על המאמן, שעשה כל מה שמאמן אחר עלי אדמות היה עושה. הרי לא יעלה על הדעת שמקרה כ"כ חמור יעבור כאילו כלום. לא? וכעת, בסיטואציה שנוצרה, כל הנוכחות שלו כעת רק שלילית, וחוץ מאנרגיות שליליות שום תועלת כבר לא יכולה לצמוח ממנו.

לבחור ישנה כנראה בעיה רצינית בלקבל מרות, ותעיד על כך העובדה שגם בעונת אשתקד הוא הרשה לעצמו הרבה מעבר למותר מול המאמן דאז, גילי לנדאו. תזכורת - https://hbs.co.il/portal/forum/t29487.html" onclick="window.open(this.href);return false;

הביתה - ויפה שעה אחת קודם!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

יש לי רעיון לחלוץ זר שיוכל למלא את מקומם של סמיוני וקוסטרוב (במקרה ויושאל).
אגודה קואבינה, שלא הצליח השנה בק"ש, כנראה ייחתך בינואר. חלוץ טוב שהיה אחד השחקנים היותר טובים של לוד בשנה שעברה.
לדעתי אם מביאים אותו יש צ'אנס לשים אותו במקום קדוסי, במידה והוא ימשיך לאכזב..

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

bs war כתב:יש לי רעיון לחלוץ זר שיוכל למלא את מקומם של סמיוני וקוסטרוב (במקרה ויושאל).
אגודה קואבינה, שלא הצליח השנה בק"ש, כנראה ייחתך בינואר. חלוץ טוב שהיה אחד השחקנים היותר טובים של לוד בשנה שעברה.
לדעתי אם מביאים אותו יש צ'אנס לשים אותו במקום קדוסי, במידה והוא ימשיך לאכזב..

אתה שומע את עצמך?

להחליף חלוץ מאכזב בחלוץ מאכזב עוד יותר???..

שלח תגובה