מה עם הסעות?!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The red one

מה עם הסעות?!

שליחה על ידי The red one »

העמותה סידרה הסעות לגביע הטוטו, והייתי בטוח שלא יהיו בלאגנים עם ההסעות לוינטר וזה יהיה בצורה מסודרת.

מיום רביעי אני עוקב .. לא הודעה על הסועת, לא על מכירת כרטיסים, לא שומדבר בסגנון.

עכשיו כבר מוצ"ש, 48 שעות לפני המשחק, ועוד אין שום הודעה על זה..וגם אם תודיעו היום/מחר זה יהיה יחסית צפוף, אתם צריכים לעשות כמה זמני מכירה מחר (אם בכלל יהיו) ...

לא יודע מה קרה, אבל מאוד חבל שהגעתם ליום ראשון ועוד לא הייתה מכירת כרטיסים אחת..

אני רק אומר חברים... :לאלא:

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: מה עם הסעות?!

שליחה על ידי yedidel »

אדום בלב בנשמהההה כתב:העמותה סידרה הסעות לגביע הטוטו, והייתי בטוח שלא יהיו בלאגנים עם ההסעות לוינטר וזה יהיה בצורה מסודרת.

מיום רביעי אני עוקב .. לא הודעה על הסועת, לא על מכירת כרטיסים, לא שומדבר בסגנון.

עכשיו כבר מוצ"ש, 48 שעות לפני המשחק, ועוד אין שום הודעה על זה..וגם אם תודיעו היום/מחר זה יהיה יחסית צפוף, אתם צריכים לעשות כמה זמני מכירה מחר (אם בכלל יהיו) ...

לא יודע מה קרה, אבל מאוד חבל שהגעתם ליום ראשון ועוד לא הייתה מכירת כרטיסים אחת..

אני רק אומר חברים... :לאלא:
חבר יקר אל תדאג. מחר תצא הודעה מסודרת על ההסעות. תיקח בחשבון שהכל עדיין בחיתולים ומנסים לארגן את המחיר הכי טוב לאוהדים, לפעמים זה לוקח עוד יום-יומיים בשביל להשיג משהו יותר זול.

דרך אגב, אתה מוזמן בחום להצטרף ולעזור בנושא ההסעות (או בכל נושא אחר שיש מה לתרום), יותר עזרה והכל ירוץ יותר מהר.

סמל אישי של משתמש
The red one

אני מבין שאתם עדיין בחיתולים. ובכל זאת, יחסית להצהרות המפוצצות של "דואגים לאוהדים" וכד', יש ממכם ציפייה שתעשו את הדברים בצורה מסודרת ותעמדו בזמנים.

מתי מחר תצא הודעה? בבוקר? והמכירה תהיה בתוך כמה שעות? זה אף פעם לא נחמד ונוח לעשות את הדברים בצורה כזו.

להודיע על דבר כזה בהבדל של היום למחר, שידעתם על המועד כבר מיום חמישי שעבר, זה 'טיפה' לא מקצועי. כן, מבין את זה, אתם חדשים בתחום, אין יותר מדיי כוח אדם .. סבבה .. אני לא בקטע של התנשאות ובקטע של "הכל מגיע לי" ובכל זאת, מישהו צריך להגיד ת'אמת.

אני מקווה שמחר כן תעשו את זה, ושיהיה מספיק זמן לקנות ולהתארגן. ועוד יותר אני מקווה שזה לא ימשיך ככה, שנדע בזמן כל כך קצר את המחירים, הזמנים ואת קניית הכרטיסים.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום בלב בנשמהההה כתב:אני מבין שאתם עדיין בחיתולים. ובכל זאת, יחסית להצהרות המפוצצות של "דואגים לאוהדים" וכד', יש ממכם ציפייה שתעשו את הדברים בצורה מסודרת ותעמדו בזמנים.

מתי מחר תצא הודעה? בבוקר? והמכירה תהיה בתוך כמה שעות? זה אף פעם לא נחמד ונוח לעשות את הדברים בצורה כזו.

להודיע על דבר כזה בהבדל של היום למחר, שידעתם על המועד כבר מיום חמישי שעבר, זה 'טיפה' לא מקצועי. כן, מבין את זה, אתם חדשים בתחום, אין יותר מדיי כוח אדם .. סבבה .. אני לא בקטע של התנשאות ובקטע של "הכל מגיע לי" ובכל זאת, מישהו צריך להגיד ת'אמת.

אני מקווה שמחר כן תעשו את זה, ושיהיה מספיק זמן לקנות ולהתארגן. ועוד יותר אני מקווה שזה לא ימשיך ככה, שנדע בזמן כל כך קצר את המחירים, הזמנים ואת קניית הכרטיסים.
ברור שהמטרה היא לעשות הכל כמה שיותר מראש ולהודיע כמה שיותר מוקדם, אבל לפעמים יש תקלות ולא הכל הולך חזק.
יש תמיד מכירה מוקדמת, יש מכירה דרך האינטרנט שאף פעם לא היה ככה שאפילו לא צריך לצאת מהבית.

ושוב, התפיסה צריכה להיות שונה. זה לא אתם, זה אנחנו. נגמר העידן של להתלונן מהצד, סה"כ כולם פה בהתנדבות בסופו של דבר.

סמל אישי של משתמש
The red one

ההנהלה אף פעם לא שכרה "אחראי הסעות", כולם עבדו ויעבדו בהתנדבות.

אתם עובדים בהתנדבות - יש אנשים שתלויים בכם. זה לא הסעה למשחק אמצע עונה בחור כמו גרין או דוחא, סביר להניח שתצא יותר מהסעה אחת והביקוש הוא לא קטן. מדובר במשחק עונה, במרכז ארץ, בשעה ויום נוחים. הרבה בני נוער "יקפצו" על המציאה. כעת הם צריכים להיות תלויים בשעות הספציפיות (כנראה, מקווה שתקחו לתשומת לבכם כמה זמני מכירה שיתפרסו על כל יום המחר) שאתם תודיעו להם עלייהם כמה שעות מראש. גם הכסף לא נקטף מהעצים.

לפני עונה ההסעות היו בעייתיות, אבל לפני 2 עונות שהקאמלס ברשות חנן היו אחראים - היה ידוע לכולם - יום שלישי/רביעי כבר יודעים מחירים, שעות ומתי מוכרים.

שוב - אני לא מתלנן ולא אומר שאתם בושה וצריכים להתפטר. סבבה, הבנתי את העניין. קצת חבל שאחרי 2 סידורי הסעות מוצלחים (בכל הנוגע לעמידה בזמנים) דווקא במשחק החשוב זה קצת התפקשש.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

פורסם, תתעדכן באתר:

https://negevb7.co.il/?p=254" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
The red one

yedidel כתב:פורסם, תתעדכן באתר: