מקום רביעי - בפער ניכר, הפועל ב"ש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: מקום רביעי - בפער ניכר, הפועל ב"ש

שליחה על ידי yossi »

אורי אדום בנשמה כתב:

לגבי חיפה אולי אתה צודק, חלק לא מבוטל מהקהל שלהם התהווה בעשור האחרון בו זכו בלא פחות משש אליפויות ואם נרחיק לכת, החבר'ה היותר בגירים יודעים שלפני שני עשורים הכמות הממוצעת שלהם היתה באיזור של נתניה-הפועל פ"ת-בני יהודה. אבל בית"ר? אפשר להגיד עליהם כמעט הכל, חוץ מאשר אוהדי הצלחות.
בס"ד
בסיום העונה תשווה את ממוצע הקהל שלהם לממוצע ב5 שנים האחרונות ותראה.
כמובן שבכל קהל מצב כזה קורה אבל בבית"ר לדעתי זה קצת קיצוני.
תן לחיפה עונה אחת של מקום שישי ותראה איך האלפים עוזבים את האיצטדיון,קהל של אליפויות.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

כאחד שזוכר את הקהל של בית"ר בשני העשורים האחרונים, אני יכול לומר לך שגם בעונות שחונות (והיו לא מעט כאלה), הקהל הזה בא בהמוניו בית וחוץ. אפילו כשיחקו בארצית, הביאו שאפילו אנחנו לא הבאנו בשתי עונות העלייה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אוהדי הפועל תל אביב הם האוהדים הכי מסורים לדעתי, גם כשהפועל תל אביב נלחמה נגד הירידה הם המשיכו לבוא, יש למישהו ספק במידה ומכבי חיפה יהיו בתחתית האוהדים שלהם יבואו בהמוניהם?
כי חוץ מעונה אחת רוב הזמן מכבי חיפה מבלה בצמרת...

נכון שהאוהדים שלנו התמעטו בגלל ריבוי השנים בלאומית, אבל בכללי יש לנו קהל יותר טוב מזה של חיפה, וכ'אוהד' (בגלל לחץ חברתי מטופש בין כיתה א' לכיתה ג') לשעבר של בית"ר ירושלים לדעתי יש להם קהל טוב אבל גרעין קשה של אוהדים שמשפיע בכיוונים לא חיוביים, הם אולי מקום 3 מבחינת קהל, אנחנו מקום 4 ומכבי חיפה צריכים להיות מקום 5, מכבי תל אביב מקום שני והפועל תל אביב בלי שום צל של ספק מקום ראשון....

אבל זאת רק דעתי ככה שאני לא בטוח עד כמה הדעה הזאת נכונה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה