דודזאדה תתעורר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

דודזאדה תתעורר

שליחה על ידי sumsum »

אתה לא פוגע מתחילת העונה, תצוגות נפל
ולפני שאתם כולם קופצים להגן עליו, נתון מעניין
כל השערים שקיבלנו בליגה מהצד שלו וגם אתמול תצוגת נפל,
נחום-תקום, כל הזמן נופל שמגיע אליו שחקן יריב
קח את עצמך בידיים ילד, אבי יחיאל אגפו סגור להתקפות יריב
תלמד כי היום אתה ה-חור בהגנה ואנחנו מפסידים משחקים מצד שמאל ואתמול לא היה לך את התירוץ שמליקסון לא עושה הגנה אצלך באגף
קיבלתה הזדמנות פז, תפוס אותה ב-2 ידיים.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

Re: דודזאדה תתעורר

שליחה על ידי messiah »

יש לו עליות ומורדות מאוד ברורות יחסית לשחקן צעיר שקיבל את אור הזרקורים מכלום ושום דבר כרעם ביום בהיר והרבה ציפיות נתלות על גבו.
כולם פה מסכימים שהכשרון שלו לא נתון לויכוח ושאנחנו נצא נשכרים ממנו לטווח הארוך,אבל בשורה התחתונה אני
לצערי מסכים איתך שבאמת דודזאדה מראה סימני ירידה ביכולת בתקופה האחרונה.
הכי עצוב? שגם כשדודזאדה חלש,הוא עדיין יותר אקטיבי ויעיל ממה שהיה שמעון "כשרון גדול לטווח ארוך בלה בלה בלה" הרוש

סמל אישי של משתמש
noam1976

שליחה על ידי noam1976 »

קשקוש ועוד קשקוש אופיר לא רע נכון יכול עוד להשתפר אבל אין צורך לדבר אחרי 3 מחזורים

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

noam1976 כתב:קשקוש ועוד קשקוש אופיר לא רע נכון יכול עוד להשתפר אבל אין צורך לדבר אחרי 3 מחזורים
אתה אומר קשקוש ומזלזל בכותב ההודעה בלי שהבנת מה הוא מנסה לומר.
הוא לא אמר לרגע שאופיר דודזאדה שחקן רע,הוא סה"כ אומר (ובצדק) שמאז תחילת העונה יש הדרדרות הדרגתית אבל מתמשכת
ביכולת של אופיר. אני בטוח שמדובר בלחץ וציפיות בגיל כל כך צעיר כמו שלו ובלי שום "הכנה מוקדמת",אבל אין לי ספק שהוא ילמד להתעלות
על זה ונרוויח שחקן מצויין.
סה"כ עם עובדות אי אפשר להתווכח,השער מול בני יהודה היה חלק באשמת הכיסוי הרע של יבוריאן,מול חיפה ורד עשה לו שמות בדרך לבישול,מול פ"ת הוא ממש
לא הצליח להסתדר עם טל בן חיים ומול אשדוד אני מוכן להודות שראיתי סימני "חזרה לחיים" של אופיר.

סמל אישי של משתמש
noam1976

שליחה על ידי noam1976 »

משיח אני הבנתי הכול אולי אתם לא אני אומר מי מדבר על שחקן אחרי 3 מחזורים שחקנים גדולים ממנו נמדדים אחרי הרבה משחקים ועדיין רק התחילה העונה נכון שיש ציפיות ממנו אבל יש זמן השחקן צעיר ודי מבטיח אז צריך סבלנות ולא תמיד אם מישהו רושם צריך להסכים איתו

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

זה הרי ידוע שלשחקן צעיר יש עליות וירידות ביכולת.
שנה שעברה לא היו ציפיות והוא עלה בלי להוכיח כלום, כאשר העונה יש מימנו ציפיות והוא צריך להוכיח שהוא אכן מתאים לרמות האלו.

עמדות המגן, ובמיוחד השמאלי, הן הבעיתיות ביותר בכדורגל הישראלי אבל מה שכן, אופיר הוא כישרון עולה ומבטיח, שיתן לנו עוד רבות.

מה שכן מפליא אותי יותר סומסום זה איך קל לתת ביקורת על שחקן צעיר אבל על מליקסון שפתח את העונה בצורה זוועתית אף אחד לא מעז לתת ביקורת.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
נדב סגרון

שליחה על ידי נדב סגרון »

איך שפתחת את ההודעה זה מראה למה המצב של הקהל כל כך גרוע גועל נפש קצת סבלנות מחזור 3 למען השם תירגעו כבר מה קרה ????
יש תקופות לא טובות לשחקנים זה קורה וזה בסדר מה גם שהוא לא כזה גרוע כמו שאתה כותב קצת נסחפת הייתי אומר ,המשחק הבאמת חלש שלו היה נגד חיפה אבל זה בסדר נגד ורד וגדיר לא להיות כל כך טוב זה בסדר הוא עוד ילמד .... ודיי עם השנאת חינם הזאת לשחקני בית מספיק כבר עם זה ואיך הפכת לי את אבי יחיאל למגן כל כך טוב ???? נכון הוא נחמד אבל עושה לא מעט ברדק .. אבל בסך הכל ההגנה שלנו העונה יותר מנחמדה אני ממש מרוצה מהתיאום בין השחקנים ומהעמידה שלהם על המגרש זה הדבר שאני הכי אוהב בקלינגר...
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

יש ביקורת ויש ביקורת.

וזאת ממש לא צורה לביקורת לגיטימית או בונה...וממש חבל!!!

איכזבת סומסום...

וכן - אני האחרון שיגן על שחקני הבית...אבל נראה לי שלא היית מדבר ככה על שחקן זר נניח...

סמל אישי של משתמש
mair369

שליחה על ידי mair369 »

תשמעו אם כל הכבוד לדודזאדה שתמיד החזקתי ממנו בתור שחקן מצויין (וגם היום אני מחזיק ממנו)
יש לו בעיה רצינית באך לעשות הגנה במחשבה נכונה
לדוגמא בגול של מכבי חיפה נגדנו בשבוע שעבר היה נטו בגללו מכמה סיבות:
1. עשה גליץ מיותר לחלוטין שבמקום זה יכל פשוט לרוץ לכיוון הכדור ולקחת אותו בקלות
2. אם כבר החלטתה לעשות גליץ, לפחות תעשה את זה עם רגל ימין ולא עם רגל שמאל (או יותר נכון העצם של רגל שמאל)
3. בחיים לא מנסים להרחיק כדור בכיוון של שחקן היריב (ורצוי גם לא לכיוון האמצע), וכך קרה למעשה מצב שהכדור פגע בטעות בשחקן ההתקפה של חיפה שבא בתנופה בעוד ששחקני ההגנה שלנו שהיו מסביבו היו בטוחים שהכדור נמצא אצלנו ונעצרו, ובכך הוצאתה את החלוץ שלהם גדול (למרות שהוא לא עשה שום דבר מיוחד, הכדור רק פגע בו) וההגנה שלנו גרועה (למרות שהיא טובה)

ויסלחו לי פה אנשים אבל הטעות הזאת היא נטו טעות של הבנת המשחק ההגנה ותו לא.
בכל מצב דוידזאדה חייב להמשיך לעלות בהרכב הפותח, וקלינגר שבתוך שחקן היה ידוע בעיקר בחוכמת המשחק ההגנה שלו, חייב ללמד ולהסביר לדוידזאדה אך צריך להגן נכון על השער זאת אומרת היכן צריך להתמקם מתי שהכדור נמצא אצל היריב, אך לקרוא מהלכים של היריב, מתי צריך לעשות גליץ ומתי צריך פשוט ל"לוואת" את השחקן היריב למקום שבו השחקן היריב לא יועיל בכלום לקבוצה שלו.
אני בהחלט מאמין בשחקן הזה דוידזאדה וברור לי שהוא לא יכול להיות טוב בהכל, אבל אם הוא ירצה בעתיד להיות שחקן מוביל גם בנבחרת (והוא יכול בהחלט להיות), הוא יהיה חייב להשתפר בקטע ההגנתי שלו.

דרך אגב מה שמוזר לי פה היא למה אף אחד פה לא מזכיר את אבי יחיאל, שפשוט מעורר רחמים כמה אין לו מושג באך צריך להתנהג מגן בקבוצת כדורגל

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אני נדהם ממפגן הצביעות
אליק, השחקנים הזרים פתחו את העונה בצורה טובה, מלבד אלו שלא ראויים לתגובה כמו ביסו ובסיט ואין טעם להתעכב עליהם כי הם לא הובאו על ידי המאמן וברור שהוא אינו בונה עליהם.
מדוע אסור להעביר ביקורת יסביר לי נא אליק, האם 3 משחקי גביע טוטו, 3 מחזורי ליגה לא מספיקים לך להבין שהבחור בירידה חדה ומהווה חור משמעותי בחוליית ההגנה? האם לא ברור לך שכל מאמן בר דעת יודע שאת ההתקפות שלו יבצע אך ורק דרך צד שמאל של הגנת הפועל באר-שבע?
כתב חבר נוסף בשרשור התגובות כי לא הייתי כותב זאת על מאור מליקסון, אז התשובה היא ברורה
בארשבע כבשה שער אחד ממהלך כדורגל והשער הזה בושל על ידי מאור מליקסון ולמרות שהוא לא בשיא כושרו הוא לא מחליק בכל צומת קבלת החלטות ופעולות שרק אפשרית
אותי מרגיזה ההתבטלות של אופיר אל מול שחקנים טובים, אם אתה טוב, תבוא מוכן מנטלית ואל תתן לורד, בן חיים, גדיר לעשות ממך צחוק ובתודעה לתת להם להבין שיש פה פראייר, כי הוא פשוט התבטל מולם, זה היה שקוף שהם תוקפים אותו התקפה אחר התקפה, רק אתה אליק לא ראיתה את זה?
אם אסור להעביר ביקורת שהיא מקצועית והיא חיונית להתפתחות של כל שחקן,אז בוא נסגור ונעביר ביקורת רק על זרים שלא מבינים מה כותבים עליהם.
רעיון טוב אליק, אאמץ אותו להבא, ואתחיל להעביר ביקורת על פרננדז כי זה יותר נח לך.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

הביקורת מקצועית אבל מוקדמת וארסית.
מה חשבת? שזהו יש לך את פטריס אברה החדש בצד שמאל?
אז זהו, שלא!

הוא ילד והוא יטעה כמו ששחקן צעיר אמור לטעות.

מאיר נתן פה תשובה מצויינת שיש לנו מאמן מצויין שתפקידו הוא לקדם וללמד את אופיר ולעשות ממנו מגן הרבה יותר טוב.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
Desmond
Title: יש לנו איתות מוסרמיל

שליחה על ידי Desmond »

לא מסכים עם הביקורת.
אני לא רואה את אופיר כחוליה חלשה בהגנה שלנו.
אתה משווה אותו ליחיאל ואומר שהאגף שלו סגור להתקפות היריב,
אבל אתה שוכח דבר אחד,אופיר הוא מגן תוקף שמרבה להצטרף לחלק הקדמי.
כמובן שאגף שמאל יהיה הרבה יותר חשוף מאגף ימין כאשר אבי יחיאל בקושי עובר
פעמיים במשחק את קו מחצית המגרש.

אם אופיר מבריק במשחק שלו?לא, הוא לא הפך פתאום להיות מגן שמאלי הכי טוב בארץ,ואני גם לא מצפה
ממנו להיות אחד כזה בשלב הזה.אופיר חשוף לטעויות והוא לומד תוך כדי תנועה,שלב שעובר כל שחקן צעיר בקריירה שלו ברגע שמקבל חולצת הרכב.אפשר לדרוש ממנו יותר?בהחלט,אבל כל האמירות מהסוג של "תצוגות נפל" "כל אחד מקרקס אותו באגף שלו" זה לא במקום,וזה רחוק מלהיות
אמת.

אופיר לא היה אשם בשום שער שספגנו העונה.
לא כל שער שהובקע מצד שמאל הוא באשמתו הישירה של אופיר.
לא מבין את הרעש שעושים מהשער שספגנו מול מכבי חיפה,מאשמים את אופיר.
אופיר גלש לכדור שבסופו של דבר נשאר ברגליו של ורד,הלווווו זה כדורגל,וזה היה שער כדורגל טיפוסי.
כמו שהכדור נשאר ברגליו של ורד,הוא יכול היה גם להישאר ברגליו של אופיר.אז מה הקטע?

רק שלא תהפכו אותו לתומר חליבה הבא.
גם לתומר היו תקופות טובות בקבוצה,אפילו הצליח להגיע לנבחרת (באר שבעי בנבחרת כן)
בשלב מסוים הכתרתם את תומר לגדי חזות הבא או אפילו אורי בנימין.עד שבאו כמה משחקים לא טובים ואיתם
השם תומר חליבה הפך למילה נרדפת של איזה אסון אפוקליפטי.אל תעשו את זה לאופיר,תהיו קצת יותר רציונלים
עם "ביקורת בונה" שאתם מעבירים.
See ya in another life, brotha

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

קודם כל אופיר דוידזאדה הוא מגן שמאלי נהדר יחסית לגילו ואי אפשר לומר שהוא אשם בכל השערים שהקבוצה ספגה כי זה אבסורדי, כי חוץ ממנו יש עוד 9 שחקני שדה אז איך אתם מעיזים בכלל להעביר עליו ביקורת כל כך מגמתית, הריי ברור שאם הוא יתחיל לתת 10 משחקים נהדרים עם בישולים אתם פתאום תורידו בפניו את הכובע.

יש לכם מגן שמאלי צעיר ומוכשר, הוא לא סופרמן ובטח שלא המגן השמאלי הטוב בעולם והוא כמו שציינו פה כמה מעליי, חשוף לטעויות, הוא אומנם ב7 המשחקים הרשמיים בגביע הטוטו ובליגה לא נראה כמו לפניי שנה, אבל היי זה אותו שחקן, תנו לו את הזמן שלו, מקסימום אם הוא לא יהיה מספיק טוב הוא יירד לספסל וייתנו למגן אחר לשחק במקומו (שי לוק אני מניח).

וחוץ מזה שנים לא היה פה מגן שמאלי אמיתי, אז עד שיש אתם כותבים עליו ביקורת כאילו מקסימום סופרמן הפך להיות בנאדם רגיל וחלש...

תרגעו ותחכו לעוד משחקים, כי שופטים שחקן לפי עונה-עונות ולא לפי 7 משחקים...

לפעמים יש משבר, אז הוא נתקל במשבר עכשיו.
חוץ מזה שאליניב ברדה היה במשבר בעונת 2001-2002 אם אינני טועה אז אף אחד לא טען שהוא שחקן פחות טוב, אז הוא היה במשבר (ובעקבותיו כל הקבוצה אבל זאת לא הנקודה שלי) אף אחד לא חשב שמדובר בשחקן לא טוב וסתם עליו את הגולל.

חוץ מזה יש ביקורת ויש ביקורת, 7 המשחקים שבהם אופיר שיחק לא היו טובים אני מודה, אבל זה לא אומר כלום ועוד מוקדם לשפוט.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

sumsum כתב:אני נדהם ממפגן הצביעות
אליק, השחקנים הזרים פתחו את העונה בצורה טובה, מלבד אלו שלא ראויים לתגובה כמו ביסו ובסיט ואין טעם להתעכב עליהם כי הם לא הובאו על ידי המאמן וברור שהוא אינו בונה עליהם.
מדוע אסור להעביר ביקורת יסביר לי נא אליק, האם 3 משחקי גביע טוטו, 3 מחזורי ליגה לא מספיקים לך להבין שהבחור בירידה חדה ומהווה חור משמעותי בחוליית ההגנה? האם לא ברור לך שכל מאמן בר דעת יודע שאת ההתקפות שלו יבצע אך ורק דרך צד שמאל של הגנת הפועל באר-שבע?
כתב חבר נוסף בשרשור התגובות כי לא הייתי כותב זאת על מאור מליקסון, אז התשובה היא ברורה
בארשבע כבשה שער אחד ממהלך כדורגל והשער הזה בושל על ידי מאור מליקסון ולמרות שהוא לא בשיא כושרו הוא לא מחליק בכל צומת קבלת החלטות ופעולות שרק אפשרית
אותי מרגיזה ההתבטלות של אופיר אל מול שחקנים טובים, אם אתה טוב, תבוא מוכן מנטלית ואל תתן לורד, בן חיים, גדיר לעשות ממך צחוק ובתודעה לתת להם להבין שיש פה פראייר, כי הוא פשוט התבטל מולם, זה היה שקוף שהם תוקפים אותו התקפה אחר התקפה, רק אתה אליק לא ראיתה את זה?
אם אסור להעביר ביקורת שהיא מקצועית והיא חיונית להתפתחות של כל שחקן,אז בוא נסגור ונעביר ביקורת רק על זרים שלא מבינים מה כותבים עליהם.
רעיון טוב אליק, אאמץ אותו להבא, ואתחיל להעביר ביקורת על פרננדז כי זה יותר נח לך.
אתחיל מהחלק הראשון. לא טענתי שהזרים לא טובים או משהו, סתם הבאתי אותם כדוגמא אבל אם כבר העלית - מה זה משנה אם בסיט או ביסו לא הובאו ע"י מאמן? גם דוידזאדה לא. מה קשור כל הויכוח הזה לקלינגר???
כן, גם בשום חלק בהודעה שלי לא טענתי שאופיר מציג יכולת נהדרת עד כמה שזכור לי.
רק טענתי שהביקורת שלך ארסית וחסרת פרופורציה, בטח ובטח כשעברו רק 3 ורבע משחקים. גם מוקדם מדי לקבוע שאופיר הוא החוליה החלשה, במיוחד לאור העובדה שלעומת אותם 3 ורבע משחקים הוא נתן חצי עונה מעולה.
ביקורת מותר וצריך להעביר. צריך לראות איפה עובר הגבול בין ביקורת לגיטימית לבין לקטול ילד שרק נמצא בתהליך התפתחות וביקורת מהסוג הזה עשויה רק להזיק.

סתם אמרתי זרים, באותה מידה יכולתי להגיד אבי יחיאל או כל שחקן רכש ישראלי שעליו אתה לא חם כמו על שחקני הבית והביקורת היתה עדינה יותר.
ושוב - אומר לך את זה כאחד שלא רץ להגן על שחקני הבית כל שני וחמישי.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

בתגובה למה שאמרתה, אני הייתי הראשון שפרגן לו וטענתי שאופיר הוא היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל (שחקני בית חלשי אופי וחלשי יכולת) ובכל זאת הילד חייב לקחת את עצמו ולהבין שהוא בשלב שהוא חייב לתת פייט, אסור לו להראות שהוא חוליה חלשה כי כל המאמנים הנורמלים יכוונו את כל משחק ההתקפה שלהם על הצד שלו וראינו את זה מתבטא הלכה למעשה במשחקים ששוחקו, הן בטוטו והן בליגה.
על אחת כמה וכמה שנותנים לו צ'אנס גם בנבחרת הוא חייב לעשות UPGRADE ליכולת שלו כי אחרת הוא מתבוסס ויתבוסס בבינוניות וזה אחרי חצי עונה באמת מצויינת.
היה מי שאמר שיציבות זה ההבדל בין שחקן גם אם צעיר ומחונן לשחקן שהבליח מספר פעמים אך נופל כל אימת שמתרומם, אין פה ביקורת אישית אני בטוח שהוא רוצה להצליח,
הביקורת שלי גם אם נאמרה בחריפות מטרתה אחת ויחידה- שייקח את עצמו בידיים ולא ירגיש שבגלל שאין לו מחליף ראוי (הרוש גם אם היה כושל היה איום) כסיבה להוריד רגל מהגז כפי שזה נראה על כר הדשא גם אם הוא משקיע ובטוח שהוא משקיע.

שלח תגובה