עוז יפרח פותח את הפה את על הכל

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

עוז יפרח פותח את הפה את על הכל

שליחה על ידי messiah »

https://www.mynet.co.il/articles/0,7340 ... 84,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ריאיון מעניין מאוד עם מי שיועד להיות בלם העתיד של הפועל ב"ש והספיק לרעות בלא מעט שדות זרים בזמן שבב"ש התמהמהו ודחו אותו.

"אנשים מילאו את הראש של אלונה ובדש בשטויות ומנעו את החזרה שלי לב"ש"

"עודד גביש? בלם מצויין,אבל בלי להשתחצן אני לימדתי איתו"

זה שי !

Re: עוז יפרח פותח את הפה את על הכל

שליחה על ידי זה שי ! »

היה בלם טוב רק לאורך של שנה שנה וחצי לא מעבר לזה אחרי זה כולנו ראינו תבלוף !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
noam1976

שליחה על ידי noam1976 »

משיח עזוב תמיד שחקנים ממורמרים של באר שבע מדברים ככה מעניין למה אף אחד בליגת העל לא קלט אותו
מספיק עם הבכיינות בגלל זה הוא לא התקדם

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

הכי חשוב שהוא לימד את גביש, רק מעניין שגביש יודע דברים שיפרח גם בגיל 25 לא ידע.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ניב כתב:הכי חשוב שהוא לימד את גביש, רק מעניין שגביש יודע דברים שיפרח גם בגיל 25 לא ידע.
אני מציע לחכות עם ההשוואות... להזכיר לך יפרח בצעירותו (אצל לופא) היה אדיר.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

חוץ מזה שאימרה כמו "גביש למד ממני הרבה" לא בהכרח פירושה שהוא לימד את גביש, נשמע מאוד דומה אבל יש הבדל. בראיון שדודו ערך עם עודד לפני כחודש תוכלו לראות שגביש בעצמו מדבר תשבוחות על עוז ושהוא למד ממנו דבר או שניים. אני עד היום חושבת שלעוז יש מקום בליגת העל, בשנה שעברה ההגנה של הרצליה הייתה מצויינת עם גביש ועוז במרכזה (ויצא לי לראות לא מעט משחקים מלאים של הרצליה).

בכל אופן, הרבה בריאות לעוז!
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הייתה לו תקופה יפה מאוד בב"ש. 3 שנים טובות! שנתיים עם לופא ומדונוביץ' ושנה אחת עם גוטמן ומירוסלב וייס(ולקראת סוף העונה עם אלול).
לדעתי הוא היה בלם מצויין. אין לי מושג מה איתו עכשיו כי אני לא רואה משחקים של הרצליה.
וכן, יש לגביש הרבה ללמוד ממנו.

סמל אישי של משתמש
ענבל

שליחה על ידי ענבל »

אני מנסה להבין את מטרת הראיון הרדוד הזה, מה עומד מאחוריו?
מבחינתי עוז יצא קטן ביותר.
אני כל כך לא אוהבת לראות ראיונות מהסוג הזה, של שחקן ממורמר שעזב את הקבוצה ומחליט "להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה"...נו באמת.

אתה במקום אחר? טוב לך שם? אחלה, אנחנו מרוצים שטוב לך.

מה הטעם להתעסק בעבר? מה זה נותן לו?

ראיון מיותר לטעמי.

(הילה, שלא תגידי שאנלא מקשיבה לך)
:)

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

ענבל כתב:אני מנסה להבין את מטרת הראיון הרדוד הזה, מה עומד מאחוריו?
מבחינתי עוז יצא קטן ביותר.
אני כל כך לא אוהבת לראות ראיונות מהסוג הזה, של שחקן ממורמר שעזב את הקבוצה ומחליט "להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה"...נו באמת.

אתה במקום אחר? טוב לך שם? אחלה, אנחנו מרוצים שטוב לך.

מה הטעם להתעסק בעבר? מה זה נותן לו?

ראיון מיותר לטעמי.

(הילה, שלא תגידי שאנלא מקשיבה לך)
:)
נשמה שלי את :)

ולעצם העניין, אולי זה לא הוציא אותו מי יודע גדול אבל יש מצבים בחיים שברגע שהבטן מלאה ואתה פגוע ממשהו קשה לך מאוד שלא להוציא את זה, בייחוד כשכבר מרימים לך לוולה ושואלים שאלה כזו או אחרת בראיון.

ומשום מה, כמעט כל שחקן שעוזב את המועדון עוזב עם בטן מלאה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ענבל

שליחה על ידי ענבל »

אין עשן בלי אש, הם לא מתפוצצים ללא סיבה.
אנחנו יודעים שדברים לא מתנהלים פה בצורה הכי יפה שיש, הכל אשליה של נוצץ ואיכותי זה לא סוד.
לא כל הנוצץ זהב זה ברור, אבל עדיין...מה הטעם בלצאת בראיון אחרי עזיבה?
במקום להוכיח את עצמך בקבוצה שלך, שהכתבות עליך יהיו בצבע על כמה שאתה מככב.. אתה בוחר בלהתלכלך ולהתעסק בעבר? שיהיה.
לא שכחנו מי זה עוז יפרח, לא היינו צריכים את הכתבה הזו על מנת לזכור.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

מסכים עם ידידאל. אין פה מקום עכשיו להשוואות, והאמת שהן גם די מיותרות.

עודד גביש אצלנו, עוז יפרח במכבי הרצליה. טוב לו שם? על הכיפאק!! שימשיך לעשות חיל ושיהיה רואה חשבון מוצלח!

סמל אישי של משתמש
mair369

שליחה על ידי mair369 »

לכל הילדים פה תקשיבו - יש לי כמה דברים חשובים להגיד

קודם כל אני רוצה להתחיל בשחקן הבית עוז יפרח
בתור אחד שמכיר את עוז יפרח עוד מתקופתו בנערים ובבוגרים.
אני יכול להבטיח לכם שעוז יפרח הוא אחד הפיספוסים הכי גדולים של מחלקת הנוער שלנו ב-10 השנים האחרונות.
הוא עולה על עודד גביש (שגם הוא שחקן טוב כלעצמו) וגם עולה על ויליאם סוארז (וגם הוא שחקן מצויין).

שאומרים על שחקן שהוא שחקן נשמה - עוז יפרח הוא בדיוק הכוונה, ורק מלראות את הלחימה שלו על כל כדור היה מעלה בי תמיד שמחה גדולה על הפנים
הבעיה שלו היתה תמיד שלפעמים הוא היה מאבד עשתונות במשחק והיה גורם לטעויות קריטיות (אפשר לחשוב כאילו סוארז לא עשה פה כבר איזה מיליון טעויות מאז שהוא הגיע), וכמו עוז יפרח יש עוד הרבה שחקנים טובים ומוכשרים בנגב שאף אחד מימכם כמעט ולא שמע עליהם, כמו "עידן קופר" (כמה מימכם בכלל שמע על השחקן הזה פה בכלל ? ?), ואין לי כוח להרחיב עליו פה עכשיו אבל אני יסכם במשפט אחד - מאור מליקסון "רק" 10 דרגות מעליו !!, וכמוהו יש עוד הרבה אצלנו

ועכשיו אני רוצה לעבור לנקודה השנייה - וזואתי אלונה ברקת.
לצערי הפועל באר שבע מתקופת אלונה ברקת - היא הכל פרט לא הפועל באר שבע.
לאלונה ברקת אין שום מושג בכדורגל ובגלל זה בשנים האחרונות קרו פה דבר הזויים, כמו הפועל באר שבע עולה למשחקים אם בקושי 2 שחקני בית על המגרש ולפעמים אפילו בלי שום שחקן בית אחד לרפואה, בהפועל באר שבע מארחים את משחקייה ה"ביתיים" בנתניה ?! ?!, בהפועל באר שבע מחתימים "מאמנים" הזויים כמו גיא "חולה נפש" לוי, ואם חשבנו שה"גיא" הזה חולה, אף אחד מאיתנו לא האמין שיכול להיות אפילו "גיא" יותר גרוע, ועובדה עוד לפני שהספקנו להתאושש מה"גיא" הקודם, ישר קיבלנו את גיא "חולה נפש בריבוע + אידיוט + חסר כל מושג בכדורגל" עזורי, בהפועל באר שבע בתקופת אלונה ברקת המחירי כרטיסים מהיקרים ביותר בארץ (בדיוק כמו התל אביביות) וזה בעוד שהממוצע משכורות במרכז לאדם ממוצע הוא כפול !!! ממוצע משכורת לאדם ממוצע בדרום ושלא נזכיר את ההבדלים בין ווסרמיל לבלומפילד, או איזה קבוצה יש לתל-אביביות ואיזה לנו, בתקופת אלונה ברקת מעיפים את אחד הסמלים האחרונים שנשארו עוד במועדון (סתיו אלימלך) בטענה מצחיקה שהוא "פגע במועדון" בעוד שבמציאות הדבר היחידי שהוא עשה זה להגן על המועדון ובטח ובטח לא לפגוע במועדון (לפי דברי הגברת אלונה ברקת), בעוד שהליצנים שהיא הביאה בעצמה למועדון (כן כן עוד הפעם אני חוזר לשני החולי נפש העונים לשם "גיא"), מבלי שמעולם לא היה להם שום קשר להפועל באר שבע (ולעולם גם לא יהיה להם!!!) פגעו בצורה קשה מאוד בתדמית המועדון ו-שבוע אחרי שבוע במשך כמעט שנתיים מבלי שאלונה מוציאה הגה מהפה, הסיבה היחידה שעלינו ליגה היא שבאותה עונה 6 קבוצות מתוך ה-12 עלו ליגה ולא בזכות שום דבר אחר, הנכים אצלנו החלטנו בשנה שעברה להחרים את משחקי הקבוצה בגלל החלטות חסרות כל רגש של ההנהלה בראשותה של אלונה ברקת, ועל הנוער העלוב שנרקב כבר שנה שנייה ברציפות בליגה השנייה, כבר ניהיה לי עצוב מדי מכדי לדבר.

עכשיו אני יודע שהרבה מימכם יתעצבנו עכשיו על מה שאמרתי, אבל תחשבו רגע לפני - אך לעזעזל קרה דבר כזה, שרק לפני פחות מ-3.5 שנים הגיע לפה בחורה "צפונבונית" מתל אביב, שאף אחד מאיתנו לא שמע ולא הכיר בכלל - הפכה במהלך הזמן להיות יותר גדולה מהקבוצה עצמה - וכל זה למרות האינסוף טעויות שהיא עשתה במועדון, היום אם אלונה ברקת מחליטה שהיא רוצה שכל משחקייה ה"ביתיים" של הפועל באר שבע יהיו בתל אביב, אף אחד פה לא יצייץ בכלל, ושמשהוא יסביר לי אך הפכנו מקהל מעורב/משפיע/קובע שההינו מאז ומעולם לקהל שיש לו שליטה אחת (אלונה ברקת) והיא כבר תקבע בשביל כולם מה לעשות ואך לעשות ?

ולכל הילדים פה שעכשיו הולכים לקלל אותי על מה שאמרתי, הנה מימכם תחסכו מימכם את זה, ותחשבו שנית טוב טוב על מה שאמרתי.

לילה טוב לכולם

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

"כפיות הטובה האנושית אין לה גבולות". מאיר, תתבייש לך. אין לי כח להתייחס אליך אפילו.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

יש משהו במה שאתה אומר מאיר אבל נסחפת פה בצורה אדירה.

אם אלונה תעשה איזה שהו מהלך שלא נראה לקבל (כמו להעביר משחקי ליגה ביתיים למרכז) , יהיו פה רעש ומהומות ואנשים לא ישתקו.

זה לא סוד שלאלונה אין מושג בכדורגל ושהיא ממנה אנשים לצידה שרק רוצים את הכסף שלה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

מאיר,אתה צודק בחלק מהדברים,השאלה היא איך אתה רוצה להגדיר את הפועל ב"ש?
קבוצה שמייצגת את איזור הפריפריה הדרומי עם 8 שחקני בית בהרכב ובעל בית שכונה שמוכר את עצמו לדעת ויכול לפרק אותה בכל רגע?
אפשר לפתח לא מעט השגות לגבי נושאים כמו מחירי כרטיסים,ניכור של ההנהלה מהקהל באופן מסויים,מין אליטיזם שהתפתח בתוך המערכת בהפועל
ב"ש ולא ממש מייצג את השכונה שכל כך אהבו לראות כאן בבירת הנגב,אבל אי אפשר לזלזל באלונה ברקת ולתרומה האדירה שלה להפועל ב"ש.
מישהו פה בכלל קולט שבלי אלונה ברקת,אנחנו היום קבוצה מפורקת ספק קיימת? מישהו לפני אלונה ברקת באמת היה מספיק רציני כדי לרכוש את הקבוצה
מאולמי קיסר ולהוציא אותנו מהביוב ששחינו בו עשור?

כולם נוטים פה לזלזל בידע המקצועי של אלונה בגלל שהיא בחורה,אז תנו לי לגלות לכם סוד - רמת הידע שלה בכדורגל (בטח שבמונחים המקומיים) עולה על חלק
ניכר ביותר מחברי הפורום כאן ואני עומד מאחורי זה. מספיק כל פעם להשתמש בהערות שוביניסטיות מפגרות כאלה כדי להוכיח שאתם יודעים יותר או כדי להמעיט
מערכה. הנקודה שלי היא שאלונה חדשה בעסק הזה,חדשה מאוד ו3-4 שנים זה לא מספיק זמן כדי להבין הפועל ב"ש ואוהדיה מה הם ואיך ממנפים קבוצת כדורגל
למקומות הגבוהים ביותר. היא משלמת שכ"ל,אנחנו חלק מהשכ"ל,בסופו של דבר נצא נשכרים.

שלח תגובה