תגובות על המשחק מול הפועל י-ם

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

Re: עידכונים ישירים מהמשחק וכל התגובות רק כאן!

שליחה על ידי אימפריה באדום »

גיא לוי מתכנן חילוף ,מקים את חנן פדידה להיתחמם!

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

מאן מפגר. קבוצה מפגרתץ. בעלים מפגר. כווווווולם מפגרים. איזה ביזיון.

ובכן, כך נשמעים יותר מידי אנשים בפורום. מה ביזיון מה? חטפנו גול? קורה. הינה עוברים ל4-4-2.

זה פשוט נוראי. זה עושה לי רע לראו תגובות כאלה ברמה של לא בא לי היכנס לכאן.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

ב"ש מאבדת יותר מדי כדורים, נקווה לשיפור בדיוק, אולי הכח המתפרץ של פדידה שעוד מעט יכנס יביא לשינוי

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

מה ביזיון?? אני אגיד לך בדיוק מה ביזיון! שקבוצה עם שחקנים כמו הפועל ב"ש עולה בפחד למשחק מול הפועל י-ם כולה הפועל י-ם למה לא תוקפים??? למה לא עושים לחץ על כל המגרש??? איך מנצחים אם לא מתקרבים לשער???
לא אמרתי מאמן מפגר ולא אמרתי חלילה בעלים מפגר או שום דבר בעניין אבל גם לי (ואני מאוד מצדד בגיא לוי) כבר מתחיל להמאס אני רוצה לעלות ליגה השנה!!! למה הפועל חיפה יכולה בינואר להתחיל להתכונן לעונה הבאה ואנחנו נצטרך להלחם עד לשניה האחרונה. לא כיף ככה...
אתה רוצה לעלות במערך פחדני והגנתי, אין בעיה אתה המאמן אבל לא יכול להיות שגם תעלה במערך הגנתי וגם תחטוף 4 גולים בתוך שבוע. או שמשחקים פתוח וגם סופגים אבל בעיקר כובשים או שמשחקים הגנתי גונבים גול ומנצחים אבל אי אפשר גם לשחק הגנה וגם לחטוף גולים כי זה מתכון בטוח להפסדים!!

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום

אורן ניסים יוצא ניכנס חנן פדידה גיא לוי עובר ל 4-4-2

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

dardasmiley כתב:מה ביזיון?? אני אגיד לך בדיוק מה ביזיון! שקבוצה עם שחקנים כמו הפועל ב"ש עולה בפחד למשחק מול הפועל י-ם כולה הפועל י-ם למה לא תוקפים??? למה לא עושים לחץ על כל המגרש??? איך מנצחים אם לא מתקרבים לשער???
לא אמרתי מאמן מפגר ולא אמרתי חלילה בעלים מפגר או שום דבר בעניין אבל גם לי (ואני מאוד מצדד בגיא לוי) כבר מתחיל להמאס אני רוצה לעלות ליגה השנה!!! למה הפועל חיפה יכולה בינואר להתחיל להתכונן לעונה הבאה ואנחנו נצטרך להלחם עד לשניה האחרונה. לא כיף ככה...
אתה רוצה לעלות במערך פחדני והגנתי, אין בעיה אתה המאמן אבל לא יכול להיות שגם תעלה במערך הגנתי וגם תחטוף 4 גולים בתוך שבוע. או שמשחקים פתוח וגם סופגים אבל בעיקר כובשים או שמשחקים הגנתי גונבים גול ומנצחים אבל אי אפשר גם לשחק הגנה וגם לחטוף גולים כי זה מתכון בטוח להפסדים!!
לא כיף בליגה הזו, אל תדאג.

ודי כבר, זה לא ששבוע שעבר קרענו ת'צורה להוד השרון, אולי בכלל זה. ואולי לא. מי יודע. אבל אני בוטחת בגיא לוי, ומבינה שהוא המאמן שלנו. לפחות עד סוף העונה. בתקווה גם עוד. עזוב במקומו בכלל הייתי עפה מכאן, או מספקה לשים על האוהדים, לא לפתוח להם שערים, רק שער חמש פתוח במשחק, למה? ככה. כי כשניסינון לדבר איתם, להתנצל, הם השיכו בשלהם. כי הם אוהדים טיפשיים. אין יותר בכלל משחקי בית, האיצטדיון לא ראוי, וגם ככה אנחנו מעדיפים שיגיעו פחות אוהדים, נשחק באשקלון. האוהדים רוצים הצלחה של הקבוצה? כנראה שלא.. אז אולי אני פשוט אזרוק את הצעירים. אפשר לפגוע באוהדים. ואני בטוחה שסוגיית הקללות ביציע מאוד פריע לגיא. ואולי בגלל זה הקבוצה משחקת ככה.

הכל התחלף. אולי הגיע הזמן להחליף את האוהדים.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום

דקה 89:איגור קוסטרוב ניכנס במקומו של אוהד קדוסי

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

אצלנו תמיד אומרים:
אם אחד מעיר משהו הוא כנראה שיכור... אם שניים מעירים הם כנראה עישנו משהו... כשזה כבר שלושה אז תתחיל לחשוב אם הכל בסדר...
אצלנו זה 3 זה קהל שלם של 6000 אוהדים שלא רואים כדורגל... אני אגיד שוב, מבחינתי רק לעוף מהליגה הזו ולא משנה הדרך... אבל אני מצפה לפחות שתהיה דרך גם אם היא הגנתית ופחדנית, כרגע בהפועל ב"ש אין שיטה, אין דרך ואין מקום לתקווה...

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום

סוף המשחק:
תוצאת תיקו מאכזבת של הפועל באר שבע
קללות לגיא לוי "בן .. " גם בסוף המשחק הזה..

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

dardasmiley כתב:אצלנו תמיד אומרים:
אם אחד מעיר משהו הוא כנראה שיכור... אם שניים מעירים הם כנראה עישנו משהו... כשזה כבר שלושה אז תתחיל לחשוב אם הכל בסדר...
אצלנו זה 3 זה קהל שלם של 6000 אוהדים שלא רואים כדורגל... אני אגיד שוב, מבחינתי רק לעוף מהליגה הזו ולא משנה הדרך... אבל אני מצפה לפחות שתהיה דרך גם אם היא הגנתית ופחדנית, כרגע בהפועל ב"ש אין שיטה, אין דרך ואין מקום לתקווה...
אהיה בוטה- גם מרבית אזרחי גרמניה בחרו בזמנו במפגלה הנאצית. ואני לא סתם בוטה, לפעמים גם הרוב טועה. לרוב שטפו ת'מוח. הרוב פשוט לא חושבים. מאיפה אתה יודע מה הדרך. יש דרך. למאמן הזה יש דרך. תאמין לו קצת ואז תבקר.

נמאס לי, לך תחליף מצאמן במקום אחר, לא בקבוצה שלי.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

לפני שאת מתנפחת קצת הייתי שולח אותך לעשות מחקר קצר... היטלר לא עלה לשלטון כי הרוב בחר בו...
נהפוך הוא המפלגה הנציונל סוציליסטית קיבלה אחוז מסויים מקולות הבחורים כך שלפחות מפלגה אחת קיבלה יותר היטלר עלה לשלטון כי אף אחד אחר לא הצליח להרכיב קואליציה והנשיא הטיל את המשימה עליו... מסתבר שברוב הפעמים הרוב לא טועה... וחוצמזה שלא אמרתי להחליף מאמן אמרתי להחליף/להמציא שיטה כי כזו אני וגם רוב הקהל לא רואיםץץץ
ואם כבר יש לו כזו דרך שיראה לנו אותה... או שזה משהו ששומרים בשושו?
אגב, זו הקבוצה שלך בדיוק כמו שזו הקבוצה שלי... וזכותי להביע מחאה על משהו שאני לא מרוצה ממנו בעליל במיוחד כשזה בא ממקום של אהבה ולא ממקום של אינטרסים...

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

dardasmiley כתב:לפני שאת מתנפחת קצת הייתי שולח אותך לעשות מחקר קצר... היטלר לא עלה לשלטון כי הרוב בחר בו...
נהפוך הוא המפלגה הנציונל סוציליסטית קיבלה אחוז מסויים מקולות הבחורים כך שלפחות מפלגה אחת קיבלה יותר היטלר עלה לשלטון כי אף אחד אחר לא הצליח להרכיב קואליציה והנשיא הטיל את המשימה עליו... מסתבר שברוב הפעמים הרוב לא טועה... וחוצמזה שלא אמרתי להחליף מאמן אמרתי להחליף/להמציא שיטה כי כזו אני וגם רוב הקהל לא רואיםץץץ
ואם כבר יש לו כזו דרך שיראה לנו אותה... או שזה משהו ששומרים בשושו?
אגב, זו הקבוצה שלך בדיוק כמו שזו הקבוצה שלי... וזכותי להביע מחאה על משהו שאני לא מרוצה ממנו בעליל במיוחד כשזה בא ממקום של אהבה ולא ממקום של אינטרסים...
אגב, היטלר עלה לשלטון בגלל שהרבה מאוד בחרו בוא. המפלגה הנאציונל סוציאליסטית הייתה מפלגה חזקה מאוד. ואתה יודע מה נדבר במקום זה על זה שכשהוא כבר עלה לשלטון אף אחד לא יצא נגדו (וזו לא רוסיה הקומוניסטית עם שטרה חשאית שמאיידת אנשים כמו ב1984. זה באמת ככה. אף אחד כמעט לא יצא נגד היטלר).
איזה מקום של אהבה? אתה לא מבין שכל מאמן שמוחלף כאן זה עוד מסמר בארון של הפועל באטר שבע?

שלח תגובה