הקללות לגיא עזורי היו בושה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oshri26

הקללות לגיא עזורי היו בושה

שליחה על ידי oshri26 »

ברוב שלבי המשחק היו קללות לעברו של גיא עזורי(שגם אני לא אהבתי את צורת האימון שלו)
זה היה פשוט מגעיל הקריאות האלה מיציע ליציע,ולא מדובר בקומץ מדובר באנשים מבוגרים צעירים,זה היה פשוט מגעיל ומיותר,ולדעתי זה גם יעלה בקנס לקבוצה,שאלונה ברקת תשלם אותו.
מה הקטע הזה שלקלל מיציע ליציע,זה דוחה זה מביא שם רע,במגרש הזה יש ילדים קטנים ולא ניראה לי שאבא שמביא את בנו רוצה שהבן שלו יחשף לגועל הזה.
חוץ מזה מבחינת תמיכה בשחקנים הקהל פשוט מדהים.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

Re: הקללות לגיא עזורי היו בושה

שליחה על ידי crazyred »

זה לא היה קומץ.
מרבית האוהדים קיללו היום.

וכן, זה היה נורא .

אם אפשר היה להבין בשלבים מסויימים של המשחק את הקללות (נגיד אחריהפנדל שלא היה), אז עוד מילא. אבל כל המשחק, כולו קיללו את עזורי.

יותר השקיעו בלקלל אותו מאשר לעודד את הקבוצה (שגם זה היה על הפנים)!
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

זה דבר מבורך !!

הוא מלכלך עלינו,ממציא לנו שהורידו אותו מהכביש ואומר שהיו עוד הרבה מקרים כאלה ומזלזל בנו ואתם עוד מוותרים לא !?!?
תמונה

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

עזוב את מה שמסביב,אנשים שמגיעים למשחק כדורגל חושבים שמותר להם לקלל,וזה לגיטימי,זה בסך הכל משחק כדורגל...ומי שהכי נפגע זה הקבוצה שתשלם על זה

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

חלאס ליהיות יפי נפש, מה ניהיה.

אני לא בעד קללות בדרך כלל אבל כל מה שהיה לעזורי היום- הוא קיבל את זה בזכות ולא בחסד.

לא מגעיל, לא דוחה ולא נעליים. היה למשחק הזה משמעות מעבר ל"דרבי דרומי". הבנאדם פה עשה הרבה צרות שנה שעברה, אנשים לא יכולים להישאר אדישים.
תמונה

ירון
Title: THE CAMELS SINCE 2005

שליחה על ידי ירון »

הילה חדד כתב:חלאס ליהיות יפי נפש, מה ניהיה.

אני לא בעד קללות בדרך כלל אבל כל מה שהיה לעזורי היום- הוא קיבל את זה בזכות ולא בחסד.

לא מגעיל, לא דוחה ולא נעליים. היה למשחק הזה משמעות מעבר ל"דרבי דרומי". הבנאדם פה עשה הרבה צרות שנה שעברה, אנשים לא יכולים להישאר אדישים.
הוצאת לי את המילים מהפה
תמונה

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

Guy Azuri DELIBERATELY created hipe tention before the game, as he will prove his hypothesis on Hapoel Beer-Sheva's fans in tomorrows newspapers: violent, impatient, and don't let a coach to work quietly.

Chaval.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ארז3333 כתב:Guy Azuri DELIBERATELY created hipe tention before the game, as he will prove his hypothesis on Hapoel Beer-Sheva's fans in tomorrows newspapers: violent, impatient, and don't let a coach to work quietly.

Chaval.
ארז
https://www.mikledet.com" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

התגובה של גיא על האוהדים ככתם רק מסבירה כמה האיש קטן.האדם הזה עוסק באחיזת עיניים ולא באימון.אפרופו מי שהוריד אותו מהכביש לטענתו לא ממש עם כתב אישום.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

למרות שגיא עזורי הרוויח ביושר את הקללות היה אפשר לוותר עליהם.

בנוסף לכך אני ממש לא מבין את הראיון הארסי שעשתה איתו דוברת המועדון ופירסימה אותו באתר הרישמי של המועדון וחימם יותר את האוירה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

נגד קללות, באמת נגד, מצד שני גם האוהדים של באר שבע הם בני אדם. גיא עזורי חימם את האווירה לפני המשחק בכוונה תחילה ולפי לא מעט אוהדים גם ירק פעמיים לעבר הקהל במהלך המשחק. לכן גם אם לא אהבתי חלק מהשירים של הקהל אפשר להבין מאיפה זה מגיע.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

במחצית הראשונה ישבתי בטריבונה היותר קרובה לשער המשטרה והיו שם כמה אנשים שחשבו בקול ואמרו בואו נקלל את עזורי כדי לעורר קצת את הקהל.
אז נכון שהגיע לנוכל הזה שיתנהגו אליו ככה, אבל מצד שני אני אף פעם לא אצליח להבין את אלה שיודעים רק לתת את הקול שלהם כשמדובר בלקלל או לשיר שירי נאצה, אבל כמעט אף פעם לא להצטרף ל-20-30 אנשים שמעודדים כמעט כל המשחק ולדחוף את הקבוצה שלהם במקום לקלל את השחקנים וגם את קלינגר (כן היה אפילו אחד כזה)...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אני קיללתי את עזורע כמעט כל המשחק ואני גאה בזה, פח הזבל הזה שרק מחפש איך להסיט ממנו את האשמה והלאה, הוא אחד האנשים הנלוזים שקמו בכדורגל הישראלי וחבל שלא הורחק לצמיתות בפרשת הסמים ואדרי. לא יודע כמה מכם שמו לב אבל אני ישבתי בדיוק מעל הספסל האורח ולקראת הדקה ה-70 כשקיללו אותו מיציע ליציע זה לא הגיע סתם, הוא הסתובב לאחד הילדים שלנו שמביאים כדורים, ילד אולי בן 8!, והתחיל לצרוח עליו ולקלל אותו, גם בלי לשמוע מה אמר שפת הגוף אומרת הכל, שם הוא הדליק את הקהל וקיבל חלק מהמנה שמגיעה לו, לדעתי היה מגיע לו הרבה יותר. ואם אני האבא של הילד הזה היום הייתם קוראים שהשודד-דעת לא יכול להגיע לאימון "מסיבות אישיות"...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

הילה חדד כתב:חלאס ליהיות יפי נפש, מה ניהיה.

תודה רבה!

אושרי - לא יודע כמה זמן אתה הולך לכדורגל, זה חדש לך שתופעות מעין אלו (טוב או לא זה לא האישיו) הן חלק אינטגרלי ממנו?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
noam1976

שליחה על ידי noam1976 »

פשוט כל מה שאנו עושים טוב בחודשיים האחרונים אתם באים ומקלקלים הכול למה זה טוב שמישהו יגיד לי גם אני לא אהבתי את הדרך ואת ההתנהלות של עזורי אבל תאר לך אתהם לא תואהבואת הדרך של הבוס שלכם בעבודה
אז מה תקללו אותו תעשו דברים טיפשיים זהוזה נגמר עם עזורי אומנם לא בצורה יפה יאלה בואו נתקדם כבר זה שאנו עושים לו את זה זה רק מביא אותו לכותרות במקום שידעך יאלה שבוע טוב ובהצלחה לנו ולקבוצה
ושנידה רק ימים יפים

שלח תגובה