נותנים לבאר שבע את הכפפה והיא לא לוקחת

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
noam1976

נותנים לבאר שבע את הכפפה והיא לא לוקחת

שליחה על ידי noam1976 »

מליקסון יודע שזה לא שידרוג ללכת לפולין אבל רק בגלל השכר הגבוה הוא הולך
נו אתם לא חושבים שהוא זורק את הכפפה לשיפור השכר שלו אני בטוח שהוא ישאר אם יעלו את השכר מאשר ללכת
הנה הסיקור
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 20,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: נותנים לבאר שבע את הכפפה והיא לא לוקחת

שליחה על ידי dardasmiley »

לא ישודרג לו השכר כהחלטה עקרונית לדעתי, מצד אחד המועדון (אלונה) יכולים להרוויח על עסקת מכירתו סכום נאה, מצד שני משחררים את פרננדס כדי לפנות שכר לחלוץ, בהנחה שמוכנים ל"הקריב" את סכום ההעברה, הגדלת השכר של מליקסון תמנע מהמועדון להביא חלוץ, ובמצב שנוצר כרגע עם כמות הקשרים שהוחתמו, זה לא משהו רצוי (ברור שעדיף להשאיר את מליקסון אבל אף אחד לא ישחרר שחקן שהוחתם השבוע...)
הפיתרון: השוואת השכר של רביבו למליקסון, שחרורו של רביבו לפ"ת ובשכר של מליקסון שמתפנה להביא חלוץ...

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

זה ממש לא מהלך לשיפור השכר.אתה לא יכול לשפר שכר לשחקן פי שלוש.
תוסיף לזה את העובדה שהחשיפה בפולין לליגות טובות יותר היא הרבה יותר גבוהה.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
rami
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי rami »

אף קבוצה בארץ לא יכולה לעמוד בשכר וזה מובן כי להוציא מיליון שקל כל עונה עבור שכר של שחקן זה מוגזם לחלוטין ואני דווקא בעד שמאור יישאר,
ואני אומר את הכסף שאנחנו נקבל מהעסקה צריך שמור אותו לעונה הבאה מכיוון שעכשיו נמצאים כל הבררה שיש בכדורגל, תחילת עונה צריך לעשות בדק בית שחרור שחקנים והבאת שחקנים איכותיים.

AsafNOKIA

שליחה על ידי AsafNOKIA »

dardasmiley כתב:לא ישודרג לו השכר כהחלטה עקרונית לדעתי, מצד אחד המועדון (אלונה) יכולים להרוויח על עסקת מכירתו סכום נאה, מצד שני משחררים את פרננדס כדי לפנות שכר לחלוץ, בהנחה שמוכנים ל"הקריב" את סכום ההעברה, הגדלת השכר של מליקסון תמנע מהמועדון להביא חלוץ, ובמצב שנוצר כרגע עם כמות הקשרים שהוחתמו, זה לא משהו רצוי (ברור שעדיף להשאיר את מליקסון אבל אף אחד לא ישחרר שחקן שהוחתם השבוע...)
הפיתרון: השוואת השכר של רביבו למליקסון, שחרורו של רביבו לפ"ת ובשכר של מליקסון שמתפנה להביא חלוץ...
אני חושב שצריך לשדרג את החוזה של מליקסון לסכום הנע בין ה170 ל200 אלף דולר,
ולהחתים אותו ל5 עונות שכל עונה יעלה לו 5 או 10 אחוז לשכר הבסיס!

לשחרר את ריקארדו פרננדש שמקבל שכר של 200 אלף דולר.

להשאיל את אברהים בסיט לשנתיים לאותה קבוצה (שילום שכר מלא מהקבוצה המשאילה).
אותו הדבר עם ג'יימס ביסו(שילום שכר מלא מהקבוצה המשאילה).
אותו הדבר עם משה אסולין(שילום שכר מלא מהקבוצה המשאילה).
אותו הדבר עם צחי מכלוף(שילום שכר מלא מהקבוצה המשאילה).

ככה יהיה אפשר להשאיר את מאור מליקסון וגם להביא חלוץ!

זה פיתרון לא שלך. לשחרר את רביבו נמאס כבר מהשטויות שלכם.
יותר מיזה חייב להחתים אותו לעונה נוספת ככה שגם אם הוא יהיה שחקן מחליף יהיה לנו מחליף איכותי. מה שכן להוריד לו את השכר.

סמל אישי של משתמש
rami
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי rami »

AsafNOKIA כתב: אני חושב שצריך לשדרג את החוזה של מליקסון לסכום הנע בין ה170 ל200 אלף דולר,
ולהחתים אותו ל5 עונות שכל עונה יעלה לו 5 או 10 אחוז לשכר הבסיס!

לשחרר את ריקארדו פרננדש שמקבל שכר של 200 אלף דולר.

להשאיל את אברהים בסיט לשנתיים לאותה קבוצה (שילום שכר מלא מהקבוצה המשאילה).
אותו הדבר עם ג'יימס ביסו(שילום שכר מלא מהקבוצה המשאילה).
אותו הדבר עם משה אסולין(שילום שכר מלא מהקבוצה המשאילה).
אותו הדבר עם צחי מכלוף(שילום שכר מלא מהקבוצה המשאילה).

ככה יהיה אפשר להשאיר את מאור מליקסון וגם להביא חלוץ!

זה פיתרון לא שלך. לשחרר את רביבו נמאס כבר מהשטויות שלכם.
יותר מיזה חייב להחתים אותו לעונה נוספת ככה שגם אם הוא יהיה שחקן מחליף יהיה לנו מחליף איכותי. מה שכן להוריד לו את השכר.

אחי אולי טעית פה זה לא המנג'ר מסכים איתך בהשאלה של משה אסולין וצחי מחלוף לגבי שני הזרים לשחרר.
מאור מילקסון כבר סגור בפולין ללא ספק מאור שווה את הסכומים שאמרת אך הם לא באמת יושלמו לו. אלונה הייתה צריכה להגדיל לו את השכר בתחילת העונה. קפטן שלנו השחקן המוביל בקבוצה שנבחר עונה קודמת לסגן שחקן העונה מרוויח 90 אלף דולק ?!?! במילה אחת = ביזיון.

מאור מליקסון צריך וחייב לעבור לפחות בשביל להגיד שהוא ניסה אני בטוח שהוא יצליח ומאחל לו שיגיע לליגה יותר בכירה.
בכל מיקרה אני מקווה שהוא יחזור לארץ זה יהיה אך ורק להפועל באר שבע.

מאור בהצלחה, לך תעשה חיל בפולין !

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

noam1976 כתב:מליקסון יודע שזה לא שידרוג ללכת לפולין אבל רק בגלל השכר הגבוה הוא הולך
נו אתם לא חושבים שהוא זורק את הכפפה לשיפור השכר שלו אני בטוח שהוא ישאר אם יעלו את השכר מאשר ללכת
הנה הסיקור
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 20,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

כמה פעמים נצטרך לחזור עד שתבין שהליגה הפולנית היא סופר שדרוג לעומת הישראלית?! עשתה קפיצת מדרגה רצינית בשנים האחרונות, ומדובר בקבוצה שנאבקת שם על תאר האליפות ובסבירות גבוהה תשחק בעונה הבאה בצ'מפיונס ליג. אז שדרוג או לא???
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה