ברקת הציעה למליקסון להישאר , השחקן סירב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
rami
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

ברקת הציעה למליקסון להישאר , השחקן סירב

שליחה על ידי rami »

https://sports.walla.co.il/?w=/157/1781720" onclick="window.open(this.href);return false;

הבעלים של הפועל ב"ש בניסיון אחרון למנוע את המעבר: הציעה שדרוג משמעותי בחוזה. השחקן התעקש לעזוב וימריא לפולין.

סמל אישי של משתמש
sumsum

Re: ברקת הציעה למליקסון להישאר , השחקן סירב

שליחה על ידי sumsum »

טוב למי שהיה צריך חיזוק שדוד דהאן אוכל לשחקניו את הראש הנה ההוכחה
אלונה מצידה עשתה ה-כל בשביל להשאיר אותו וזה כולל גם להכפיל (כנראה) את שכרו אך כוחו של הסוכן כנראה חזק ממאור.
הבעלים היחידי בארץ (אולי) שלא מתחשב בכסף ומנסה לעשות הכל בשביל הקבוצה שלה.

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

שליחה על ידי גל סרוסי »

חבל שהיא מתעוררת עכשו, אחרי שעשתה ממנו צחוק בקיץ ושידרגה לו את החוזה בגרושים היא הבטיחה לו שברגע שהיא תקבל הצעה טובה היא תשחרר...אם היא הייתה מעלה לו חוזה שמן בקיץ אני מאמין שהיא יכלה לרשום לו מחיר יציאה לאירופה 1.5 מיליון יורו כמו שהפועל תל אביב עשתה לזהבי, ורמוט, דה סילבה

אלונה חבל שעכשו את מתעוררת

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

שליחה על ידי גל סרוסי »

sumsum כתב:טוב למי שהיה צריך חיזוק שדוד דהאן אוכל לשחקניו את הראש הנה ההוכחה
אלונה מצידה עשתה ה-כל בשביל להשאיר אותו וזה כולל גם להכפיל (כנראה) את שכרו אך כוחו של הסוכן כנראה חזק ממאור.
הבעלים היחידי בארץ (אולי) שלא מתחשב בכסף ומנסה לעשות הכל בשביל הקבוצה שלה.

הכל??? אלון החוזה של מליקסון עד העונה הוא 90 אלף דולר, נכון שהרמנו אותו מהקרשים במובן מסוים אבל אתה רואה ששנה אחרי שנה הוא נותן משהו בלתי רגיל, משהו שאנחנו לא רגילים אליו בארץ, הוא רצה לפתוח את החוזה אלונה עשתה לו את המוות, שחקנים כמו רביבו פרננדס ברנרדו מרוחים 200 אלף דולר לעונה והוא מרוויח 90 אלף...ליאור זאן מרוויח 170 אלף דולר למה שהוא לא ירוויח הכי הרבה בקבוצה???
אלונה עשתה לו טובה והעלתה לו את החוזה ל110 אלף דולר ( נראה לך שהוא יצא מרוצה??? ממש לא נראה לי) היא הבטיחה לו ברגע שהיא תקבל הצעה טובה היא תשחרר אותו, אבל למה להגיע למצב הזה ולא להעלות לו בקיץ בצורה משמעותית עם תג יציאה גבוה לאירופה

סמל אישי של משתמש
rami
יצירת קשר:

שליחה על ידי rami »

אני מצדיק את גל והוא צודק ללא צל של ספק, אלונה התעוררה מאוחר מדי עוד בתחילת העונה שמאור דרש לפתוח את החוזה שלו אחרי עונה מופלאה שבמהלכה זומן לנבחרת אלונה כבר אז עשתה לו פרצופים.
90 אלף דולר זה סכום שלא נקלט שאתה נותן לשחקן הכי טוב בקבוצה שלך (כולל הזרים) ובנוסף הקפטן שלך.

רוב הישראלים אצלנו אני מדבר על שחקנים שאמורים להיות שחקני מפשתח ( ז'אן , רביבו , יחיאל , כהן , אסולין ) חלקם אפילו לא מזיעים את כמות הזיעה שמאור מזיעה וכול אחד מהשחקנים שאמרתי מקבל יותר ממאור.

אי אפשר לבוא בטענות למאור, כרגע מי שעשתה את הטעות זאת אלונה. (אם כל הצער שבדבר )

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

rami כתב:https://sports.walla.co.il/?w=/157/1781720

הבעלים של הפועל ב"ש בניסיון אחרון למנוע את המעבר: הציעה שדרוג משמעותי בחוזה. השחקן התעקש לעזוב וימריא לפולין.

חומר למחשבה לכל מאוכזבי אלונה ברקת...
גל סרוסי כתב:חבל שהיא מתעוררת עכשו, אחרי שעשתה ממנו צחוק בקיץ ושידרגה לו את החוזה בגרושים היא הבטיחה לו שברגע שהיא תקבל הצעה טובה היא תשחרר...אם היא הייתה מעלה לו חוזה שמן בקיץ אני מאמין שהיא יכלה לרשום לו מחיר יציאה לאירופה 1.5 מיליון יורו כמו שהפועל תל אביב עשתה לזהבי, ורמוט, דה סילבה

אלונה חבל שעכשו את מתעוררת

בלי להכנס עכשיו לדיון על עניין שדרוג החוזה שלו בקיץ, אתה טועה בגדול אם אתה חושב שזה מה שהיה משאיר אותו. לקבוע תג מחיר לא ריאלי, לא תופס במציאות. בהליך בוררות זה נופל..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
גל סרוסי

שליחה על ידי גל סרוסי »

מה שנותר זה לאחל לו בהצלחה ענקית
וכל אלו שדואגים שהוא לא ישחק בשבת אז הסירו דאגה מליבכם הוא ישחק בשבת 100 אחוז אז כל הקמאלס קרזי רד וכל שאר הארגונים תכינו תפאורה לשחקן ענק...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אגב - אלו הטענו שלא הוצע שדרוג חוזה לשחקן, חושבני שהתייחסותכם פה מתבקשת..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אורי, הדיון בנושא הצעת השדרוג החל הרבה לפני "אמש", כלומר נכון לתחילת הדיון לא היתה הצעה,
מה גם שאני די מפקפק ויש לי ספקות גדולים בנוגע למניעי הכתבה. בהנחה והכתבה אכן נכונה,
ברור שהיא נזכרה מאוחר (אם בכלל) כשהעסקה סגורה, השחקן שלם ב-100% עם המעבר ובעייתי
מאוד לקחת צעד אחורה. תג מחיר נקבע בדר"כ בהתאם למעמד השחקן בליגה, בקבוצתו, שיוכו לנבחרת
ובעיקר משכרו של השחקן. מעבר לכך שמשדרגים לשחקן חוזה זה טבעי שתג המחיר שלו יעלה ועוד
יותר טבעי שזה יהיה מקובל על השחקן. השדרוג היה צריך להגיע כבר בקיץ ובטח שלאחר ההצעה
הראשונה מקרקוב. אם היו מכבדים את השחקן הוא היה צריך להיות זה שמשתכר הכי הרבה במועדון
כדי להבהיר את מעמדו והמשמעות שלו למועדון. אפשר לנגן עד מחר שהצלנו לו את הקריירה אבל
לא הגיוני בעליל ששחקן ברמתו לא יהיה המשתכר הבכיר ביותר. בכל מקרה זה כבר לא רלוונטי ואת
הנעשה (יותר נכון לא נעשה) אין להשיב.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

גל סרוסי כתב:מה שנותר זה לאחל לו בהצלחה ענקית
וכל אלו שדואגים שהוא לא ישחק בשבת אז הסירו דאגה מליבכם הוא ישחק בשבת 100 אחוז אז כל הקמאלס קרזי רד וכל שאר הארגונים תכינו תפאורה לשחקן ענק...
"והקשר עשוי להמריא עוד היום לפולין. אם אכן כך יהיה, השחקן לא ישחק מול בית"ר ירושלים בשבת."

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

niv1 כתב: "והקשר עשוי להמריא עוד היום לפולין. אם אכן כך יהיה, השחקן לא ישחק מול בית"ר ירושלים בשבת."
https://www.one.co.il/Article/172786.html" onclick="window.open(this.href);return false;

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

אורי אדום בנשמה כתב:אגב - אלו הטענו שלא הוצע שדרוג חוזה לשחקן, חושבני שהתייחסותכם פה מתבקשת..
אורי,לא מתאים לך לאכול את הספין הזה. אתה לא כמו הבובות של אלונה מהעמותה(שמגוננים עליה כאן בחירות נפש כאילו מדובר באמא שלהם)
שצריך לבלוע כל דבר שהיא אומרת..
אם הידיעה הזו הייתה מפרסמת לפניי 10 ימים בערך שהתחיל המו"מ בין הקבוצות
סביר להניח שהייתי מאמין שכן יש ניסיון להשאיר את מאור.
כנראה אחרי שהנהלה קוראת דיונים בפורומים השונים אז הם פועלים בתקשורת.
כמו שאמרו לפניי ,השדרוג היה צריך להיות בקיץ במקרה הטוב
ובמקרה הגרוע,אחרי שהוגשה הצעה רשמית מקבוצה כלשהיא במהלך החלון הנוכחי.

AsafNOKIA

שליחה על ידי AsafNOKIA »

כמה אלונה רצתה להביא למאור בעונה לאחר השידרוג!?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

קוקי אם אתה מדבר עלי אז רק תדע שאני כמעט זכיתי בתואר הכותב האובייקטיבי רק לפני חודש, די להכפשות!

ועכשיו שאלה רצינית, נניח והיו משדרגים למאור את החוזה בקיץ (והאמת, אין לי מושג אם שידרגו או לא, לא יודע מאיפה כולם בטוחים פה), והיתה מגיעה ההצעה מקרקוב, זה היה משנה לו משהו?

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

קוקי כתב:
אורי,לא מתאים לך לאכול את הספין הזה. אתה לא כמו הבובות של אלונה מהעמותה(שמגוננים עליה כאן בחירות נפש כאילו מדובר באמא שלהם)
שצריך לבלוע כל דבר שהיא אומרת..
אם הידיעה הזו הייתה מפרסמת לפניי 10 ימים בערך שהתחיל המו"מ בין הקבוצות
סביר להניח שהייתי מאמין שכן יש ניסיון להשאיר את מאור.
כנראה אחרי שהנהלה קוראת דיונים בפורומים השונים אז הם פועלים בתקשורת.
כמו שאמרו לפניי ,השדרוג היה צריך להיות בקיץ במקרה הטוב
ובמקרה הגרוע,אחרי שהוגשה הצעה רשמית מקבוצה כלשהיא במהלך החלון הנוכחי.
התגובה הזו לא לעיניין, חבל להכפיש אנשים.

שלח תגובה