סגירת מעגל

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
rami
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

סגירת מעגל

שליחה על ידי rami »

המשחק בשבת נגד ביתר ירושלים הוא משחק שיהווה עבור מליקסון איזשהו סגירת מעגל כלפי ביתר.
1. בביתר שם הוא החל את הקריירה שלו , לאחר שלוש עונות מדהימות בצהוב שבין לבין זומן לנבחרת ישראל הצעירה בהדרכתו של גיא לוי והגיעו למקום יפה וניצחו את צרפת.
לא רוצה להשאיר את מאור בצהוב בגלל העלויות שלו ( כשהיה בביתר הוא היה שחקן בעל חוזה של חייל , וכשישתחרר מהצבא דרש מליקסון העלה במשכורת דבר לגיטימי לחלוטין) דבר שבהנהלה לא ראו זאת בעיין יפה למרות פיזור הכספים של גאידמק באותה העונה.
המשחק בשבת מאור מליקסון ירגיש לא פחות מאשר קינג - הצליח להוביל קבוצה לצמרת הליגה , מגיעה עם מעמד עצום ( קפטן) והאהבה שלא נגמרת.
2. רוני לוי מי שהביא אותו לחיפה לאחר שסיים את דרכו בביתר מיעט להביא לו דקות משחק ויבייש את מאור על הספסל שבין לבין גם היה פציעה חמורה בכף הרגל מה שהשבית אותו לתקופה ממושכת.
זאת ההיזדמנות להראות למאור שרוני לוי טעה ובגדול לגביו.

זאת ההזמנות של מאור לצחוק על ההנהלה של ביתר ועל רוני לוי , אבל הכי יפה יהיה שזה לא ממש מה שמעניין אותו הוא ממוקד אך ורק לתת תצוגת כדורגל שלא ראינו מימנו הרבה זמן , ובהצגה הזאת אני חייב להיות שם.

מאור אומנם עוזב לחו"ל להגשים את החלום של כל שחקן , אבל זה ניראה כאילו הוא מושאל לתקופה מסוימת וחוזר ( "אני רק יודע שהפרק שלי בהפועל באר שבע ממש לא הסתיים".)

מאור הרבה הצלחה , מקווה ומאמין שאתה תסגור את המעגל כמו שרק אתה יכול לעשות .

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: סגירת מעגל

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

סליחה, סליחה, סליחה, למה לקלקל את העבר שלו, הוא החל את הקריירה שלו בכלל במכבי יבנה ואחריי עונה אחת עם יבנה הוא עבר לבית"ר ירושלים...

חוץ מזה הכל נכון ומחזק אותך לגמריי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
rami
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי rami »

דר אדום בנשמה כתב:סליחה, סליחה, סליחה, למה לקלקל את העבר שלו, הוא החל את הקריירה שלו בכלל במכבי יבנה ואחריי עונה אחת עם יבנה הוא עבר לבית"ר ירושלים...

חוץ מזה הכל נכון ומחזק אותך לגמריי.
צודק אחי איך שכחתי :)

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

rami כתב:זאת ההזמנות של מאור לצחוק על ההנהלה של ביתר ועל רוני לוי ,

וואלה!!!!!!

סגירת מעגל חלומית!!!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה