איכסה!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: איכסה!

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הילה חדד כתב:די כבר ליהיות יפי נפש! זה מכוון לכל אותם כאלה שרושמים פה שהם נורא מתביישים בקהל שלהם....

או בכלל, ההוא שמפחד שאלונה תניח את המפתחות..

חלאס כבר, השחקן הזה הביא את זה על עצמו לא רק אתמול, כבר כמה וכמה משחקים שהוא גורר את זה.

"ועדת משמעת פנימית" כנראה לא משהו שהרתיע אותו, אז המשיך אתמול. גם אביתר, גם ניר וגם גביש ביקשו ממנו אתמול להירגע והוא דפדף אותם. שלום- החוצה. ואני גם מאוד מקווה שהוא לא יעמוד יותר בשער.

ספורטאי, עם כל כמה שהוא גם בנאדם חייב לדעת להתמודד עם מצבים כאלה ולא להתנהג כמו ילד בן 4 שמחזיר לקהל.

וכל זה שאני לא מדברת מילה על היכולת שלו כבר המון מאוד משחקים.
ואם להמשיך את הנקודה של אליק והילה, שני אנשים שכמוני תמיד מתנגדים לקללות, זה כבר מעבר ליכולת פחות טובה או יותר טובה של שוער. מדובר על התנהגות שמזלזלת בשחקנים שמשחקים איתו בקבוצה (וכולנו ראינו איך גביש ואילוז ניגשים אילו והוא דוחף אותם), במאמן שלו (קלינגר בחר להוציא אותו) ובעיקר בקהל ובמועדון.

התנהגות מביישת ולא מקצוענית של אוהד כהן. אני התביישתי אתמול ששחקן כמו אוהד כהן לבש את המדים של הפועל באר שבע.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

זה כבר הופך מיום ליום למשהו שבלתי ייאמן - הכל - פשוט הכל רקוב בהפועל באר שבע מהשוער המסכן, מהשחקנים חסרי-המחוייבות והזיקה למועדון (אחחח.. איפה אליניב? איפה בונפלד? איפה אופיר חיים? רמי אליהו? דני רוזבן? יניב אלול? תומר חליבה? פעם היתה כאן קבוצה!!!) ועד הבורג הכי מרכזי בקבוצה.

רקוב - רקוב - רקוב !!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אף אחד לא אומר שאוהד כהן בסדר (לדעתי, עם כל המשמעויות הנגזרות מכך, הוא צריך לשבת ביציע עד סוף העונה).
כן אני אומר שהקהל שלנו הוא פח *** אחד גדול!!!
העפנו מאמנים, שחקנים, בעלים, כולם לא בסדר ואנחנו כן.
חבל שאי אפשר להחליף קהל.
אנחנו הקהל הכי אנטי בעולם.
אין לכם מושג כמה נזק אנחנו גורמים לקבוצה.
ושלא יטיפו לי פה מוסר על מי שנסע לקרית שמונה (זה בין משחקי החוץ הבודדים שלא נסעתי כי ידעתי מה יהיה). מי שנוסע עד לשם, שלא יסע בשביל לקלל.
אתם הולכים לכדורגל כדי לפרוק עצבים? לכו לפסיכיאטר יותר טוב.
חבורה של מזוכיסטים.
אתם חיים בסרט, מגיע לכם עוד 7 שנים בליגה שניה!!!

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ועד כמה שקשה לי עם ההשוואה הזו, תראו את הקהל של הפועל ת"א היום באשדוד. שלא תבינו אותי לא נכון, אני חושב שזה אחד הקהלים הדוחים בארץ מהרבה בחינות אבל דבר אחד אי אפשר לקחת ממנו- תמיכה מוחלטת גם במצב של 3-0 ליריבה. לא מפסיק לעודד. לא רואה מצב אלצם שאחרי 1-0 כולם יושבים ואתה מתחיל לשמוע את הקללות והחוסר אמונה והסבלנות מהקהל, ואתה מבין שזהו, הפסדת. פתאום כולם זבלים השוער , המגנים, המאמן.
שיהיה ברור, המשחק הזה, כמו נגד אחי נצרת שנה שעברה, הקבוצה יכלה לנצח עם קהל אחר. חד משמעי!!!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אין לכם מושג פעם שנייה!
חבורה של מזוכיסטים עם זיכרון קצר.
מה היה השנה באשדוד כשהיינו בפיגור של שני שערים ? לפני חודש מול הפועל פתח תקווה כשהיינו בפיגור של שני שערים? ב3-0 בבלומפילד בשנה שעברה? ב3-1 לבית"ר בטדי השנה? הקהל שלנו דחף כאילו אין מחר.
כל הכבוד לאוהדי הפועל ת"א אבל הם לא היחידים שעושים את זה, בטח כשמדובר בקהל חוץ שהוא תמיד טוב יותר, נאמן יותר, סבלני יותר.

אוהד כהן אתמול חצה קו אדום וניסה להפוך את כל אוהדי הפועל באר שבע לסמרטוטים, הוא רצה למתג את הפועל באר שבע כקבוצה קטנה, אני אוהד כהן יעשה כל מה שעולה על רוחי. לא בבית ספרנו.
שחקן שלובש את המדים של הפועל באר שבע לא יכול לקלל אוהדים. שחקן שלובש את המדים שלנו לא יתריס את הקהל שלנו פעם אחרי פעם.

אנחנו היינו כאן לפניו ונהיה כאן גם אחריו. בזמן שהוא מקבל משכורת עתק ולא נותן תפוקה אנחנו אלא שמוציאים כספים מכיסנו ובעיקר אוכלים את הלב.
תתחילו להבין שאנחנו זה הפועל באר שבע ולא אוהד כהן ומי שפוגע באוהדי הפועל באר שבע פוגע בהפועל באר שבע.

שנים אכלנו מרורים בגלל בעלים כמו אלי זינו ואלי להב כשגם עם אלונה אנחנו לא מלקקים דבש (למרות שאין ספק שהניהול היום טוב יותר מאשר אצל צמד הורסי הקבוצות).
שנים היינו בליגה השניה ונסענו לחורים נידחים ומגרשים שאף אחד לא יכול להסביר איך מגיעים אליהם וכשכבר מוציאים אותם מוצאים מאות אוהדי הפועל באר שבע שהם הרוב הברור באיצטדיון.

אחרי כל מה שעברנו, אחרי שאנחנו זאת השנה השנייה ברציפות רואים אנטי כדורגל, אוהד כהן מרשה לעצמו להתריס את הקהל. אם אני הייתי אלונה/קלינגר הייתי מודיע לאוהד כהן כבר מהיום שהוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה לשנה הבאה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לא הבנתי למה אוהדים יכולים לקלל שחקן וההפך אסור?

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

השאלה כרגע מה יותר חשוב הכבוד של האוהדים או הקבוצה?
לא יהייה פשוט להתמודד בפליאוף תחתון עם קבוצה שבורה, מאמן שרק רוצה ללקק לקהל ובלי שוער (לא שאוהד כהן שוער כזה גדול אבל המחליפים הרבה יותר גרועים).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ג'וני כתב:השאלה כרגע מה יותר חשוב הכבוד של האוהדים או הקבוצה?
לא יהייה פשוט להתמודד בפליאוף תחתון עם קבוצה שבורה, מאמן שרק רוצה ללקק לקהל ובלי שוער (לא שאוהד כהן שוער כזה גדול אבל המחליפים הרבה יותר גרועים).
אין ספק שבחודשיים האחרונים עם אוהד כהן בשער עברנו מתצוגה לתצוגה.תמונה
אנחנו לא מדברים כאן על שוער איכותי אלא על שוער שהיה חיב לרדת לספסל עוד לפני מה שעשה. גם בשבת היה לו חלק בגול הראשון של עכו לא לדבר על העובדה שהוא תוקע את המשחק, לא מוציא אותנו מהר להתקפות ולא יוצא לכדורי גובה.

אחת מהבעיות של הקבוצה שלנו זה האוהדים. לא רק אלה שמקללים בלי קשר למשחק אלא גם אוהדים כמוך ג'וני. כי עד שיש כאן מאמן עם ביצים שלא מאשים את הקהל ולוקח החלטות קשות ונכונות (הכי קל היה באותו רגע להשאיר את כהן ולהאשים את הקהל בסוף המשחק) אתה אומר שהוא "מלקק". מגיע לך גיא עזורי שיאשים אותך בכישלונות שלו.
קלינגר עשה הרבה טעויות השנה, היחס לקהל של באר שבע הוא לא אחד מהם. אומר את האמת כמעט תמיד, לא פוחד לקחת החלטות קשות, לא פוחד להגיד אני אשם, כניראה התרגלתם למאמנים העלובים שחיפשו את הקהל בכל פעם.

מי שטוען שאוהד כהן צריך לעמוד בשער אחרי שבת כניראה התאים עצמו להפועל באר שבע של השנים האחרונות. חלשה, מתרפסת, ללא מבט לטווח הרחוק וללא כבוד עצמי. מי שמעוניין להיות אוהד כזה, בבקשה, אני לא אחד מאלה.

אני תמיד אשאף שהפועל באר שבע תגיע למקומות הגבוהים ביותר. אני תמיד אהיה גאה לאהוד את הקבוצה ועבורי היא תמיד תהיה קבוצה גדולה. המועדון שלי אין שחקן מעל למועדון, בטח לא אוהד כהן שכבר קיבל הזדמנות נוספת וירק לנו בפנים זאת הפעם השנייה.

דור דוידי, אורי מכלוף, דניאל ליפשיץ', ביכולת המקצועית של כהן בחודשיים האחרונים, ביכולת המנטלית של כהן אחרי השבת האחרונה, מעדיף את כל אחד מהם. ברגע שכהן התחיל להתעסק בקהל במהלך המשחק הוא הוכיח שהוא לא מקצוען וטובת הקבוצה לא עומדת לנגד עיניו. עם כזה שוער אתה רוצה לצאת למלחמה?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

izguy83 כתב:לא הבנתי למה אוהדים יכולים לקלל שחקן וההפך אסור?
כי הוא מקבל על זה משכורת, כי מצפים ממנו להתנהגות בוגרת, וכי התפקיד שלו זה לשחק כדורגל ולא להתעסק עם הקהל, בטח לא במהלך המשחק.
לא הייתי במשחק ובכל זאת אני מאמין שאין שום הצדקה לתגובה של אוהד כהן. וגם לקללות של האוהדים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

bs war כתב:
כי הוא מקבל על זה משכורת, כי מצפים ממנו להתנהגות בוגרת, וכי התפקיד שלו זה לשחק כדורגל ולא להתעסק עם הקהל, בטח לא במהלך המשחק.
לא הייתי במשחק ובכל זאת אני מאמין שאין שום הצדקה לתגובה של אוהד כהן. וגם לקללות של האוהדים.
אה, הבנתי.
ז"א שבגלל שהקהל משלם כסף על כרטיס / מנוי אז מותר לו להתנהג כמו קופים וברבריים ולשוער שמקבל כסף מהקבוצה אסור להגיב.
פשוט תתביישו לכם.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

izguy83 כתב: אה, הבנתי.
ז"א שבגלל שהקהל משלם כסף על כרטיס / מנוי אז מותר לו להתנהג כמו קופים וברבריים ולשוער שמקבל כסף מהקבוצה אסור להגיב.
פשוט תתביישו לכם.
לא הצדקתי את הקללות של האוהדים.
אבל כן, לאוהד כהן אסור היה להגיב.

שלח תגובה