אוסף של מתחזים.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אדומתוק

אוסף של מתחזים.

שליחה על ידי אדומתוק »

מבויישים.עצובים.ומרומים אוהדי הקבוצה.אוסף של מתחזים הביאו לנו לכאן.הם מתחזים לשחקני כדורגל.המהלך של ינואר העשיר את קופת המועדון ב4.5 מיליון שקל וגמר לנו את העונה.(3.5 על מליקסון.והפורטוגלים היקרים במיליון מינימום)השחקנים המשוחררים שהביאו בינואר לא מספקים את הסחורה .למרות שלצגאיי אין לי שום טענות מישום שמעט לשחק.קופת המועדון התעשרה ובצדק אבל הרמה המיקצועית נפגעה מאוד.אוסף מתחזים מבוגרים שנחתו פה בבחירה הזוייה הביאה אותנו למצב שכולנו ידענו שנפסיד.זה התחיל בשוער הבינוני שקיבל פרס על התגובות לקהל בדמות משחק נוסף בהרכב וקנס הזוי ובילתי ידוע.בבלם בינוני בשלהי הקרירה ששחה בגול של עמאשה(אבי יחיאל)במגן ימני חמוד ותוצרת בית שלא מתאים לליגה הזאת.בקשר מוגבל שהגיע בדמות ליאור זאן.בכלל הקבוצה הזאת מוגבלת מאוד בכיבוש שערים בגלל המבנה הלא אחראי שנבנה פה.אין חלוץ מטרה.ואין שחקנים זריזים בקישור.אין בלם קידמי ראוי והבלם האחורי שנחשב פה למצויין עדיין בבניה שנהרסת ע"י מי שאמור לחפות ולעזור לו.
לא צריך לזרוק את כולם בעונה הבאה אך יש לתת לכולם בעיטה בתחת שיעופו כמה שיותר מהר.
מבחינתי מי שאמור להישאר אלה .אדלי.צגאיי.דובב.דוידזאדה.אסולין הצעיר.ומוכשרים ממחלקת הנוער ויש כאלה.יחד עם יוסי אלקיים וצחי מכלוף נחזיר את הזהות.נכון זה יהיה קשה ומייגע אך קבוצות שעשו את זה הצליחו מאוד השנה.נתניה וקריית שמונה הם המודל וחייבים להפסיק להביא סוסים גמורים שבאו להיתעשר לפני הפנסיה.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

Re: אוסף של מתחזים.

שליחה על ידי שי האדום »

מסכים עם רוב הדברים, שכחת רק את גביש וסוארס שמבחינתי הם הראשונים להישאר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

נו איפה כל המזוכיסטים שנהנים בלהאשים את הקהל בכל כישלון. קדימה, בואו תסבירו לי איך 20 האוהדים שלנו שהיו בקריית שמונה אחראים לעוד תצוגה עלובה שנתנה הקבוצה.
בואו תורידו עוד קצת אחריות מקובץ השחקנים החלש שלובש את המדים שלנו לאורך כל העונה...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

ואותי מעניין כמה יעלה מנוי לעונת המשחקים הבאה לאור ה"הצלחה" הכבירה של הקבוצה שלנו העונה.
חבל על הכסף ועל המאמץ.
פלייאוף עליון אלק...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אייל

שליחה על ידי אייל »

8red כתב:ואותי מעניין כמה יעלה מנוי לעונת המשחקים הבאה לאור ה"הצלחה" הכבירה של הקבוצה שלנו העונה.
חבל על הכסף ועל המאמץ.
פלייאוף עליון אלק...
כמות המנויים תפחת בחצי- לפחות...

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אייל כתב:
כמות המנויים תפחת בחצי- לפחות...
אי אפשר לדעת מעכשיו.. תלוי איזה שחקנים יבואו..

בכל מקרה אני כרגע רק מקווה לא לרדת ליגה, להבטיח את המקום בפליאוף האמצעי ולתכנן בשקט את העונה הבאה

שלח תגובה