39 אחוזים של

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
mair369

39 אחוזים של

שליחה על ידי mair369 »

הצלחה ...
ובמילים אחרות - 61% של כישלון.
המאזן של ניר קלינגר על המגרש הירוק
8 ניצחונות
9 תיקו
11 הפסדים !!!
33 נקודות מתוך 84 אפשריות.

כדורגל משעמם ועלוב לאורך כל העונה (פרט למשחק עם אשדוד).
הטבלה האמיתית של היום (על פי המגרש הירוק) :
קבוצה מיקום נקודות
הפועל באר שבע 10 33
אשדוד 11 33
ביתר ירושלים 12 32

והילדים המצחיקים פה באתר עוד חושבים שלקלינגר מגיע להמשיך עוד עונה ...

*** ועזבו את זה שלכם אין שום מושג בכדורגל, הבעיה הבאמת גדולה היא שלאלונה ברקת עצמה אין שום מושג והבנה בתחום ניהול קבוצת כדורגל ***

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: 39 אחוזים של

שליחה על ידי yedidel »

נראה שנה הבאה מה יהיה.

בניגוד למה שרוב הקהל בארץ ו"הפרשנים" חושבים, לא הכל בכדורגל זה מאמן.

Snir

שליחה על ידי Snir »

מסכים עם כל מילה ! .
אני לא מבין מה זאת ההגנה העיוורת הזאת על קלינגר ?
הוא נכשל בתפקיד כמו עזורי ואפילו גרוע יותר , אבל בכל זאת הקהל תומך בו ורוצה שישאר ? (עשו טובה אל תביאו את התירוץ המפגר של הבניית קבוצה שאומרים לנו כל עונה ) .
אני אישית לא רוצה לראות את קלינגר כאן עונה הבאה .
לדעתי גם חייב לעשות שינוי דחוף בהתנהלות של הקבוצה , אחרת תמיד נשאר בינוניים .

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

עזוב אחי זה לא יעזור אנשים פה אוהבים את קלינגר כאילו הביא לנו איזה תואר... חרא מאמן.. העיקר לא מפסיקים להתנפל לעזורי אבל בסך הכול על המגרש השיג יותר נקודות עם סגל חלש יותר..

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

שני דברים עוד לא ניסינו:
1. להחליף את הקהל
2. לתת למאמן להמשיך לפחות לעוד עונה תוך תקווה שהוא יפיק לקחים ויתקן את הליקויים שהתגלו בעונה הראשונה שלו.

מכיוון שאת הדבר הראשון לא ניתן לנסות או לבצע, לא נותרה לנו ברירה אלא לאפשר למאמן הנוכחי להמשיך גם אם הוא נכשל בהשגת היעדים בשנה הראשונה שלו ולקוות שהוא לא יחזור על טעויות העבר.
ואני מאמין שניר קלינגר הוא אחד כזה שאחרי עונת ה"סטאז'" המזעזעת הנוכחית - הוא יעשה חושבים ויידע איפה צריך לתקן לקראת העונה הבאה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

8red כתב:שני דברים עוד לא ניסינו:
1. להחליף את הקהל
2. לתת למאמן להמשיך לפחות לעוד עונה תוך תקווה שהוא יפיק לקחים ויתקן את הליקויים שהתגלו בעונה הראשונה שלו.

מכיוון שאת הדבר הראשון לא ניתן לנסות או לבצע, לא נותרה לנו ברירה אלא לאפשר למאמן הנוכחי להמשיך גם אם הוא נכשל בהשגת היעדים בשנה הראשונה שלו ולקוות שהוא לא יחזור על טעויות העבר.
ואני מאמין שניר קלינגר הוא אחד כזה שאחרי עונת ה"סטאז'" המזעזעת הנוכחית - הוא יעשה חושבים ויידע איפה צריך לתקן לקראת העונה הבאה.
1. אני חושב שהביטוי להחליף את הקהל הוא מנותק מהמציאות והוא מתאים לגישה שאנחנו חיים בה היום שאנשים חושבים שהפועל באר שבע היא של בעלי ההון ולא של קהל האוהדים.
הפועל באר שבע שייכת קודם כל לקהל שלה ולכן להגיד שלא ניסינו להחליף את הקהל שווה עבורי ללהגיד לא ניסינו להחליף את הפועל באר שבע בקבוצה אחרת. ולפי הגישה שלכם, בואו נהיה אוהדים של הפועל ת"א במשך שנה ואז אולי ההישגים ישתפרו, מה אתם אומרים?
ההתעסקות בקהל היא התעסקות בטפל. עם אניימה בשער, דה סילבה במרכז ההגנה, ורמוט וזהבי בקישור ושכטר בהתקפה הפועל באר שבע רצה לאליפות גם עם קללות לאורך כל המשחק.
קלינגר טעה השנה בגדול, ככה גם אלונה ועל טעויות ברמות האלה משלמים ובמזומן.

2. מקווה מאוד שקלינגר יצליח בעונה הבאה אבל לדעתי הדבר היחיד שבאמת לא ניסו בהפועל באר שבע הוא ניהול נכון ומקצועי.
לא צריך אפילו את הסגל של הפועל ת"א, עם ניהול כמו של שחר אנחנו רצים לאליפות תוך מספר שנים גם בלי שכטר וורמוט.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

משה אוחיון כתב: 1. אני חושב שהביטוי להחליף את הקהל הוא מנותק מהמציאות והוא מתאים לגישה שאנחנו חיים בה היום שאנשים חושבים שהפועל באר שבע היא של בעלי ההון ולא של קהל האוהדים.
הפועל באר שבע שייכת קודם כל לקהל שלה ולכן להגיד שלא ניסינו להחליף את הקהל שווה עבורי ללהגיד לא ניסינו להחליף את הפועל באר שבע בקבוצה אחרת. ולפי הגישה שלכם, בואו נהיה אוהדים של הפועל ת"א במשך שנה ואז אולי ההישגים ישתפרו, מה אתם אומרים?
ההתעסקות בקהל היא התעסקות בטפל. עם אניימה בשער, דה סילבה במרכז ההגנה, ורמוט וזהבי בקישור ושכטר בהתקפה הפועל באר שבע רצה לאליפות גם עם קללות לאורך כל המשחק.
קלינגר טעה השנה בגדול, ככה גם אלונה ועל טעויות ברמות האלה משלמים ובמזומן.

2. מקווה מאוד שקלינגר יצליח בעונה הבאה אבל לדעתי הדבר היחיד שבאמת לא ניסו בהפועל באר שבע הוא ניהול נכון ומקצועי.
לא צריך אפילו את הסגל של הפועל ת"א, עם ניהול כמו של שחר אנחנו רצים לאליפות תוך מספר שנים גם בלי שכטר וורמוט.
.

1. זה לא משנה את העובדה שיש לנו חרא קהל.
2. שחר יש רק 1. תנו הזדמנות. פעם ראשונה מזה עשור שמאמן עושה כאן עונה שלמה ומתחיל חדשה. יותר גרוע כבר לא יכול להיות.

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

עזבו את זה שאין לכם את גוארדיולה מחכה מעבר לפינה שתציעו לו ג'וב בהפועל באר שבע..
אני גם לא רואה איך אם כל שנה נביא מאמן חדש, נגיד ליעד שלנו שזה בסיס יציב לאורך כמה שנים שבסופו של דבר יביא תארים.

מי יכול לתקן את הטעויות של ניר קלינגר בשנה הבאה יותר טוב מאשר הוא עצמו שעשה אותן?
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

משה,
אני לרגע לא בא להאשים את הקהל בתצוגות הנפל ובכשלון המקצועי של הקבוצה העונה. אין ספק שהאחריות היא בדרג הניהולי מקצועי ולא בקהל.
אבל נמאס כבר שהקהל בחלקו לא מבין שאי אפשר להחליף מאמנים כמו גרביים וחושב שהפעם יבוא מישהו שיעשה קסמים תוך עונה אחת.
לפעמים צריך לחשוב מהראש ולא מהבטן ולהסתכל כמה צעדים קדימה מעבר להווה - אז קצת סבלנות בקריאה לערוף את ראשו של המאמן.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

8red כתב:שני דברים עוד לא ניסינו:
1. להחליף את הקהל

תודה רבה
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לא יאומן כמה אני לא מאמין בקבוצה הזאת כבר
התערבתי עם חבר שב"ש יפסידו בקרית שמונה והוא אמר שינצחו
קבוצה של אפסים
מאמן אפס הנהלה מגעילה
זה שי !
תמונה

שלח תגובה