מועדון הקרייזי רד לא ישתתף בטורניר האוהדים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
גיא שחר

Re: מועדון הקרייזי רד לא ישתתף בטורניר האוהדים

שליחה על ידי גיא שחר »

אלמוש ועבריין צעצוע חח זה עוד לא שמעתי...
אתה יודע מה אני אלמוש ואני עבריין צעצוע,
אבל את המילים האלה אני יזכור טוב מאוד:

ומהיום הקרייזי רד יקח קרדיט על כל פעילות שהיא שהיתה משותפת לשני המועדונים עד כה

שיהיה לכם המון בהצלחה...
זאת לא מלחמה אורי,אנחנו עושים הכל מאהבה לא מקידום עצמי.
אבל אנחנו עושים וזה ההבדל הקטן בינינו...
טיפ קטן להמשך הדרך שאלה שיצרו אותי לימדו אותי "פחות דיבורים,יותר עבודה".
The Camels 05' Never Gives Up

סמל אישי של משתמש
DoR
Title: עוד נחזור והאדמה תרעד

שליחה על ידי DoR »

מחזק את מה שעומר אמר.
אנחנו קורעים את התחת ומגיעים 4 שעות לפני כל משחק, במקום לשבת בבית עם המשפחה - משהו שאתם עושים בערך עד.. רבע שעה לפני תחילת המשחק?!

אנחנו נשארים עוד שעה אחרי כל משחק כדי להוריד את כל השלטים,
במקום ללכת הביתה למשפחה שלא ראינו כל היום.

אנחנו עושים את כ-ל העבודה השחורה מבלי לבקש קרדיט או פרסום,
כי זה לא מעניין אותנו, אנחנו עושים את זה לטובת היציע, לטובת האוהדים, לטובת הקבוצה!!!

מתי לאחרונה עזרתם במשהו שקשור ליציע חוץ מלתת קול בעידוד אחרי גול ?
מתי לאחרונה הכנתם איזשהוא שלט/ משהו שיקשט את היציע, שיתמוך בקבוצה?

דיי כבר, חוץ מלעשות הפגנות נגד רדיו דרום, דורון ממן וגיא לוי, אתם לא עושים כלום !!!

אתם כארגון אוהדים צריכים לתמוך ולפעול למען הקבוצה לטווח הארוך ועם יציבות, לא רק כשהקבוצה מצליחה וכשיש משחק גדול !

הטורניר הזה הוא פרי העבודה שלנו, אנחנו קורעים את עצמנו ונותנים כ"כ הרבה מהחיים לאהבה שלנו.
יום אחד שמאחד בינינו, שמיוחד עבורינו והכי אמיתי שיש - כי הוא מגיע מאיתנו !
THE CAMELS וכולם יכולים לקפוץ !
תתאחדו עם עצמכם, כי אנחנו כבר מספיק מאוחדים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
רוני

שליחה על ידי רוני »

לא יודע אם זה מה שרציתם אבל בהחלט קיבלתם את זה ישר בפנים

הקאמלס עומד חזק ואיתן והוא בהחלט מאוחד

סמל אישי של משתמש
עומר גומס
Title: TC-05

שליחה על ידי עומר גומס »

רוני כתב:לא יודע אם זה מה שרציתם אבל בהחלט קיבלתם את זה ישר בפנים

הקאמלס עומד חזק ואיתן והוא בהחלט מאוחד

TheCamels On Tour :תופים:
TheCamels Since 05
"מאז ולעולמים"

:סמל הפועל:

סמל אישי של משתמש
זיגרון האלוהים...

שליחה על ידי זיגרון האלוהים... »

כזכור לכולנו, גולת הכותרת בטורניר אשתקד, היתה הנצחת זכרו של צ'סוואה אנסופאה ז"ל. השנה, כך הוצע באותה פגישה ע"י ראשי הקרייזי רד, יוקדש הטורניר בנוסף להנצחת זכרו של צ'ס ז"ל, גם להנצחת זכרם של אוהדי הקבוצה שנפלו בעת שירותם הצבאי על אדמת המולדת. טורניר לזכרם של שחקן הקבוצה ואוהדיה שנפלו על אדמת המולדת תוך שת"פ של שני ארגוני האוהדים - יש דבר יפה וטהור מזה?(ואין כאן רמיזה על זילזול ועל חוסר האכפתיות להנצחת החללים.אלא בהתעסקות בחוסר שיתוף הפעולה)
הכי חשוב שאתם לא מתכוונים או רומזים על זילזול ועל חוסר אכפתיות להנצחת החיילים, הצגתם את חנן כאדם שפל שלא מכבד אנשים.
שההפך הנכון ממה שהוא, לידעתכם חנן הוא חלק ממשפחה שכולה והוא הראשון שהיה נרתם לאירוע להנצחת החיילים.
אותי מעניין לדעת למה בשנה שעברה לא התלהבתם ולא רציתם שהשם שלכם יהיה בכותרות מה קרה? מה כואב לכם? אני לא מבין?
כשאתם עשיתם את הדגל הגדול הודעתם לי? אני לא ידעתי מזה רק ראיתי אותו למרות שהצגתם את זה כמחווה של הספונסרים לכל מועדוני האוהדים!
כשחילקתם שלטים בשער 2 מי שמקלל את גיא מקלל את אלונה שיתפתם אותי? כל אחד יעשה מה שטוב לא אם אתם לא רוצים להשתתף בטורניר בעיה שלכם ההפסד כולו שלכם אנחנו ניהיה שם תיהיו בטוחים.
אני לא בא לריב עם אף אחד כולכם חברים שלי אבל מפה ולרדת לרמה כל כך נמוכה לא ציפיתי ממכם!!!! הצלחתם לאכזב!
אמרתי את זה עוד כשהחרמתם שלא יורגש אם לא תבואו מסיבה פשוטה שכל מי שלוקח חלק בעשיית התפאורה הוא מהקאמלס כולם כולל כולם, יחד עם זאת אני חושב שעם שיתוף פעולה בשירה אנחנו קהל מעולה!
חברה תבינו אתם בסך הכל 10 אנשים שמחפשים חשיפה אבל לא על חשבוננו אם לא טוב לכם אני מציע שתעברו יציע תאמינו לי שנסתדר
אנחנו עושים הכל מאהבה לקבוצה ולא מזה שאנשים ידעו מה עשינו!
שבת שלום!
(הטופיק רק למנהלי האתר ולא לכל המחרימים יש גם אנשים טובים)

סמל אישי של משתמש
שחר יעקב

שליחה על ידי שחר יעקב »

חחחחחח
הצחקתם אותי
אתם לא רוצים להשתתף לא נרגיש בחסרונכם האמינו לי
הטורניר הזה יהיה איתכם או בלעדיכם ועדיף שבלעדיכם!
כל השנה הזאת כל מה שהיה ביציע פרי עמלם זה הקאמלס!
אם זה הג'וניור או עם הגדולים

אתם על כל דבר מנסים לקחת קרדיט...
כל הקהל הגדול הזה יודע מי הוא הארגון מספר אחד!

ארגון הקאמלס לעולם ועד!

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

יקיר אתה אדם יקר ואינטילנט לכן אני תוהה למה אתה לא רואה את ההבדלים.
בדגל לא לקחנו כרדיט אלא חילקנו אותו.
במניפסט זו יוזמה שחנו לכן שמנו את שמנו

אבל וזה אבל גדול אם הטורניר אמור להיות יוזמה משותפת ופתאום באופן חד-צדדי נעשה מעשה זה לא נאה ולא יאה.
כשהיוזמה היא פרטית מי שיזם, עבד ועמל מגיע לו כל הכרדיט והמחמאות.

אתה יודע שלא כואב לנו אנחנו פשוט חושבים אחרת בכל מיני נושאים ואני מברך כל כל פעולה שאתם עושים.
אני לא נכנס למי עושה מה? ומי עושה יותר כי זה אינפנטילי . לכן לא התייחסתי לתגובות שמעליך כי אין שום רצון להנצח ולהתדיין על מי יותר טוב. כמו שאמרתי בעבר בנושאים רבים כולם אוהדים טובים
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
זיגרון האלוהים...

שליחה על ידי זיגרון האלוהים... »

אני לא רואה את ההבדלים ואני כועס מסיבה פשוטה אתם מנסים לצייר פה איש יקר שעושה ועשה המון למען הקהל ואני מדבר על תקופה שעוד לפני שקמו כל מיניי מועדוניי אוהדים.
מה קרה כן הטורניר הוא יוזמה של הקאמלס מה כל כך כואב לכם מה?
אם כל כך חשוב לכם למה שלא תעשו שבוע אחרי טורניר למען חללי המדינה?
אני אבוא רק תעשו זאת יוזמה מבורכת.
תאמין לי עשיתם צעד מסריח שלא מוסיף לכם כבוד.

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

מוטי כתב: אבל וזה אבל גדול אם הטורניר אמור להיות יוזמה משותפת ופתאום באופן חד-צדדי נעשה מעשה זה לא נאה ולא יאה.
[/b]
מוטי...
אני חושב שיהיה יותר נכון, ויותר הוגן מצידך לברר קודם איך באמת התנהלו הדברים עד אתמול (או יותר נכון עד שלשום).
זו לא חוכמה כל כך גדולה לזרוק סתם דברים באוויר.
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
מוטי

שליחה על ידי מוטי »

Amit M כתב:
מוטי...
אני חושב שיהיה יותר נכון, ויותר הוגן מצידך לברר קודם איך באמת התנהלו הדברים עד אתמול (או יותר נכון עד שלשום).
זו לא חוכמה כל כך גדולה לזרוק סתם דברים באוויר.
תאמין לי שאני בודק טוב טוב!
ואני מכיר את האנשים מספיק טוב כדי לדעת עד כמה הם לא מניפולטיבים וסלפנים ולכן אני מאמין להם.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

אני לא יודעת את כל הפרטים , והאמת - זה לא כ"כ משנה .
אולי שני הארגונים לא מסכימים בינהם על דברים מסוימים , אולי ארגון אחד נותן יותר ואגון אחד פחות ,
אבל דבר אחד בטוח - כל האוהדים , מכל ארגון , וגם אלה שלא נמצאים באותו ארגון אוהבים את הקבוצה , והיא נמצאת מעל הכל .
כולנו יודעים שהקבוצה שלנו עוברת תקופה לא קלה , ועיקרה זה באוהדים.
לא קשה להבחין בפילוג שיש ביציעים, בדעות, בתגובות ..
בתור ראשי הארגונים אתם לא אמורים לחזק את הפער והקרע , אלא לצמצם אותו .
אני מבינה שהייתה כאן פגיעה של הקאמלס מקרייזי רד, שכתוצאה מזה נוצרה גם פגיעה בקאמלס.
כולנו אנשים בוגרים , תשימו את הכבוד בצד קצת, תבינו שאתם אלו שמובילים את האוהדים ואן ככה זה ימשך עידוד לא ממש יהיה, וחבל.
תיצרו הידברות , באמת שחבל .
חבל על הכעס , על התסכול, על הטינה ובמיוחד על ההנאה שלנו .
שיהיה בהצלחה בכל החלטה שתחליטו .
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

מצד אחד בא לי להתעצבן על מישהו בקאמלס, בכל זה נראה לי המהלך הכי פשוט. אבל מה לעשות, אנחנו לא יכולים לעשות דברים כאלה.
אני לא מאמינה בקיומם של שני מועדוני אוהדים, לפני שאני חברה בקרייזי רד, אני אוהדת הפועל באר שבע. ואני רוצה שיהיה כיף לבוא למשחק. ואני רוצה שנפעל יחד שתפסיק התחרות הטיפשית, של איזה אירגון מוצלח יותר (ובכן, גיא, אני רק אזכיר שאת הקלט במקור קיבל הקרייזי רד עוד לפני שמישהו בכלל חשב על הקמתו של האירגון שלך. אבל מי סופר. זה פשוט כל כך לא משנה).
לא יודעת מה קרה, לא מעניין אותי כל כך. בואו נשלים ונעשה את זה יפה. הפיתרון פשוט- זהו טורניר האוהדים של הפועל באר שבע. לא הטורניר של הקאמלס, או הקרייזי או המועדון אוהדים השלישי שניסה לצוץ לו בשער שתיים. זה רק הגיוני שחברי הקרייזי רד, לא ישתתפו בטורניר אוהדים של הקאמלס ולהיפך. זה בסיסי. אבל בואו נדבר באן יעמוק יותר.

לא מוצאות כן בעיני אף אחד מההאשמות שרצות כאן בנוגע למועדוני האוהדים, למטף, למי מחרחר ריב. רוציפ לדבר, להיפגש? בואו נדבר. רוצים אחדות בקרב האוהדים? בואו נתאחד.

רוצים לריב, רק לא על חשבון הקבוצה.

אגב, על דבר אחד לא אתפשר בשום פנים ואופן: אני לא מוכנה להתפשר על הזכות שלי להביע ביקורת, הן על הקבוצה והן על האוהדים, ואם אני מדברת נגד קללות אל לכם להגיד לי שאני מחרחרת ריב. הריב נמצא כאן כבר הרבה קודם (ולא סתם החלוקה במריבה הזו גם היום היא בעיקר בין הקרייזי לקאמלס ושער שתיים (אגב,אני לא גורסת בנושא. יכול להיות שיש אוהד ספצפי ועוד. אבל הרוב הגדול של האוהדים מחולק עדיין בצורה הזו).

וזה נמאס. די כבר. בואו כולנו נתבגר.

תודה.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

זיגרון האלוהים... כתב:כזכור לכולנו, גולת הכותרת בטורניר אשתקד, היתה הנצחת זכרו של צ'סוואה אנסופאה ז"ל. השנה, כך הוצע באותה פגישה ע"י ראשי הקרייזי רד, יוקדש הטורניר בנוסף להנצחת זכרו של צ'ס ז"ל, גם להנצחת זכרם של אוהדי הקבוצה שנפלו בעת שירותם הצבאי על אדמת המולדת. טורניר לזכרם של שחקן הקבוצה ואוהדיה שנפלו על אדמת המולדת תוך שת"פ של שני ארגוני האוהדים - יש דבר יפה וטהור מזה?(ואין כאן רמיזה על זילזול ועל חוסר האכפתיות להנצחת החללים.אלא בהתעסקות בחוסר שיתוף הפעולה)
הכי חשוב שאתם לא מתכוונים או רומזים על זילזול ועל חוסר אכפתיות להנצחת החיילים, הצגתם את חנן כאדם שפל שלא מכבד אנשים.
שההפך הנכון ממה שהוא, לידעתכם חנן הוא חלק ממשפחה שכולה והוא הראשון שהיה נרתם לאירוע להנצחת החיילים.
אותי מעניין לדעת למה בשנה שעברה לא התלהבתם ולא רציתם שהשם שלכם יהיה בכותרות מה קרה? מה כואב לכם? אני לא מבין?
כשאתם עשיתם את הדגל הגדול הודעתם לי? אני לא ידעתי מזה רק ראיתי אותו למרות שהצגתם את זה כמחווה של הספונסרים לכל מועדוני האוהדים!
כשחילקתם שלטים בשער 2 מי שמקלל את גיא מקלל את אלונה שיתפתם אותי? כל אחד יעשה מה שטוב לא אם אתם לא רוצים להשתתף בטורניר בעיה שלכם ההפסד כולו שלכם אנחנו ניהיה שם תיהיו בטוחים.
אני לא בא לריב עם אף אחד כולכם חברים שלי אבל מפה ולרדת לרמה כל כך נמוכה לא ציפיתי ממכם!!!! הצלחתם לאכזב!
אמרתי את זה עוד כשהחרמתם שלא יורגש אם לא תבואו מסיבה פשוטה שכל מי שלוקח חלק בעשיית התפאורה הוא מהקאמלס כולם כולל כולם, יחד עם זאת אני חושב שעם שיתוף פעולה בשירה אנחנו קהל מעולה!
חברה תבינו אתם בסך הכל 10 אנשים שמחפשים חשיפה אבל לא על חשבוננו אם לא טוב לכם אני מציע שתעברו יציע תאמינו לי שנסתדר
אנחנו עושים הכל מאהבה לקבוצה ולא מזה שאנשים ידעו מה עשינו!
שבת שלום!
(הטופיק רק למנהלי האתר ולא לכל המחרימים יש גם אנשים טובים)

יקיר שלום.

יפה מצידך אחרי כל הרפש שזרקת כעת והלכלוכים על כל העולם ואחותו, "לסייג" בסוף עם הסוגריים שלך. אני אישית החזקתי ממך קצת יותר.

ולגופו של עניין, ומבלי להתייחס לשטויות שכתבת: תנסה לבא מעמדת שיפוט אובייקטיבית ולבחון היטב את העובדות בנושא. מבטיח לך שאתה לבד כבר תבין מי פה צודק ומי "חירבן" אותה. אתה לא טיפש אחרי הכל.

ד"א - העובדה שיש לך ולחבריך את כל הבמה פה לטעון טענותיהם ועוד להטיל רפש, זו העדות הכי טובה להבדלים בין שני הארגונים. כי אצלכם אין את הבמה הזו שאתם מקבלים פה, ומי מאיתנו שיכנס אליכם ויגיב יחסם לאלתר. זה לא חדש אחרי הכל שכל מי שדעת "המנהלים" שם אינה נוחה מדעתו נחסם בו במקום...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

די לריב. די אין בזה טעם.

אני רצינית, מה אנחנו ילדים קטנים?
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
מוטי

שליחה על ידי מוטי »

יאלללההההההההההההההההההההההההההה
חלאס מספיק למען השם לנעול לנעול ולנעול!!!
מנוי כבר יש לך?

נעול