הטריגר (וגם: אייל ארד נרדמת בשמירה)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

Re: הטריגר (וגם: אייל ארד נרדמת בשמירה)

שליחה על ידי ג'וני »

אלונה הצילה ועושה המון לטובת הפועל ב"ש בעיקר במחלקות הנוער חבל רק שבקבוצה הבוגרת רוב ההחלטות היו שגויות.
אם אלונה חושבת להצליח לאורך זמן היא חייבת לתת לאדם המתאים לנהל את הקבוצה ולהיות פחות "טובה" עם כולם ולדאוג יותר לאינטרסים של הקבוצה והקהל.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

יש ביקורת ויש ביקורת.

ולא, אני לא אתחיל לסנגר על אלונה ברקת כי סתם יקטלגו אותי במקום מסוים. מי שיודע להעריך יעריך, ומי שלא-(ויש מספיק נשמות טובות כאלה) לא.
ולא, אני לא חושב שהיא עשתה את הכל נכון במקרה הזה. ממש ממש לא. להיפך.

אבל בשורה התחתונה - אם יש משהו שמחליא ויכול לגרום לי סופסוף להתנתק מהחיידק הזה של הפועל ב"ש - אלה דברים כמו החתימה של ניר.

אולי אם יהיו מספיק כאלה בפורום סופסוף אבין את מקומי ואגמל...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

izguy83 כתב:
הילה, יש גבול לביקורת.
אנשים יוצאים מפרופורציות ובחתימה שלהם רשום : אלונה הביתה.
זה כפיות טובה.
כל עוד הניהול של המועדון ימשיך להיעשות בצורה חובבנית ולא יגיעו לכאן אנשי מקצוע מתחום הניהול במשרה מלאה, המועדון ימשיך להתדרדר מדחי אל דחי ולא חשוב כמה כסף אלונה תמשיך
. אין דרך, אין חזון ואין מי שינווט את הספינה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

izguy83 כתב:
הילה, יש גבול לביקורת.
אנשים יוצאים מפרופורציות ובחתימה שלהם רשום : אלונה הביתה.
זה כפיות טובה.
כל עוד הניהול של המועדון ימשיך להיעשות בצורה חובבנית ולא יגיעו לכאן אנשי מקצוע מתחום הניהול במשרה מלאה, המועדון ימשיך להתדרדר מדחי אל דחי ולא חשוב כמה כסף אלונה תמשיך

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

8red כתב:
עצם העובדה שהורדת את החתימה רק מחזקת אצלי את התחושה שאתם מדברים לפני שאתם חושבים.
רק יום עבר וכבר נרגעת קצת.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

izguy83 כתב:
עצם העובדה שהורדת את החתימה רק מחזקת אצלי את התחושה שאתם מדברים לפני שאתם חושבים.
רק יום עבר וכבר נרגעת קצת.
אז זהו שלא הורדתי אותה ( אולי זה קשור לזה שאני כותב חלק מההודעות דרך האייפון) ואני אמשיך להציג את החתימה הזאת כל עוד הגברת תמשיך בפועל לנהל את המועדון במקום להעסיק אנשי מקצוע במשרה מלאה שיעשו את זה בשבילה, כשהיא צריכה להתרכז בלהיות דמות ייצוגית ותו לא.

_______

אלונה - הבייתה!

סמל אישי של משתמש
הפועל עולה
Title: הפועל עד המוות

שליחה על ידי הפועל עולה »

8red כתב:
אז זהו שלא הורדתי אותה ( אולי זה קשור לזה שאני כותב חלק מההודעות דרך האייפון) ואני אמשיך להציג את החתימה הזאת כל עוד הגברת תמשיך בפועל לנהל את המועדון במקום להעסיק אנשי מקצוע במשרה מלאה שיעשו את זה בשבילה, כשהיא צריכה להתרכז בלהיות דמות ייצוגית ותו לא.

_______

אלונה - הבייתה!

נגיד ואתה צודק סבבה?

יש לך מישהו אחר טוב יותר ???
גם אם זה כואב אותך אוהב!!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הפועל עולה כתב:+1
אנשים שכחו שלא נפטרנו מהצרעת החייזרית (ע"ע א.ז'ינו) בעיקר בגלל שלא היה מישהו עם מספיק כסף כדיי לשלם לחייזר את הכסף שאותו הוא רצה.

נגיד ואתה צודק סבבה?

הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

טוב כמה עובדות:
1. החלוקה לפלייאוף אמורה להחתם בשבת הקרובה
2. אם המשחק היה נדחה כמו שרבים וטובים בכלל בין אוהדי ב"ש רוצים, משמעות הדבר שהיינו צריכים לשחק או מחר, או ביום רביעי, מה שהיה מצריך מה'תותחים' שלנו 2 משחקים של חיים ומוות תוך 3 ימים, לדעתי קטסטרופה ספורטיבית, סביר שהיינו מפסידים את שני המשחקים.
3. אנשים יורדים פה על אלונה, אולי לא הכל ורוד בהתנהלותה, אולי לא הכל מושלם, אבל קשה לרצות יהודים, הרי יהודי אחד 2 דיעות ולרצות את כולם?? נשמע לי בלתי אפשרי.
4. מלבד העובדה, שההוראה הייתה של ראש העיר והמשטרה, אני לא מכיר אף לא אוהד אחד מספיק אמיץ בשביל לא לקיים הוראה של אחד משני האישים, אבל אלונה? היא כל יכולה הרי, ויכולה להלחם בכל העולם, אבל שהיא תקבל את התשובה 'לא'? מה עוד תרצו שהיא תעשה עבורכם? תעצר? על קיום משחק עם קהל ב'כח'?
5. מישהו יכול לשער מה היה מתרחש ביציעים לו הייתה אזעקה במהלך המשחק? את הפאניקה, ההיסטריה וכל ההשלכות של התפרעות ביציעים על מנת לברוח? לא...לא נראה לי שמישהו שיער...לא נראה לי שלמישהו איכפת כי בקהל הספורטיבי בישראל רוצים קודם כל להלחם, לא ממש משנה במי אבל בסוף צריך שיהיה במי, ואנחנו אוהדי ב"ש היום נכנסים לקטגוריה הזו..ולפעמים נדמה לי שבריצת אמוק...
תרגעו, זה רק ספורט, ואלונה על טעויותיה יקרה לנו מאוד ואל תהיו מהירי חימה...החום פוגע בכולם...ושתהיה אש...כולנו נכווה ממנה.
מהיום המטרה היא אחת ויחידה, שבת..לא להלחם, לתמוך בקבוצה שלנו על אף שהיא תראה באופן 'מפתיע' שונה בעונה הבאה
אבל אין דבר אחר לעשותו, כל אחד שישאיר את תסכוליו בבית ויבוא נטו לעזור לקבוצה שלו, מסקנות לעונה הבאה, יש והרבה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

הפועל עולה כתב:
נגיד ואתה צודק סבבה?

לא אומר שיש מישהו ספציפי אבל יהיה קל יותר למצוא מישהו כזה כשאין כל מיני חובות ותעלומות כספיות כמו שהין אצל זינו. אגב, אלונה בעצמה אמרה שלא תשאר פה לנצח (כמדומני היא הצהירה על 5שנים) ולא ראיתי שהאוהדים או כל גוף אחר מתחילים לחשוב על היום שאחרי ומתארגנים אליו.

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

מבין שההחלטה כפופה למשרד הביטחון, אבל לא היתה לחימה מספקת לקיים את המשחק עם קהל, הדוגמא הכי טובה היא ההבדלים בתגובה של ג'קי בן זקן לאלונה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

8 red או מי שלא תהיה, אתה שולח פה ארס בכמויות שהיו מפילות פה יבשת שלמה
זו חוצפה מלבד שאתה זורע דיסאינפורמציות אתה גם שותל פה מילים בפיהם של אנשים אני מציע שתחדול ממסע ההסתה נגד אלונה כי לי אישית בתור אוהד זה מעבר למגעיל גם דוחה ושקרי.
מעולם היא לא קצבה את זמנה פה למרות שהתקשורת רצתה להוציא זאת ממנה, הבן אדם היחיד שלא בא להתפרסם על חשבון הקבוצה ולעשות ממנה רווח פוליטי ואתה שופך את דמו כאחרון האספסוף ברחוב.
אני חושב שהודעותיך מגמתיות, לא קשורות לרקע ואני מניח שמונעות מאינטרסים שונים.
אז אני מבקש ממך, אש יש לנו מספיק אל תבעיר נוספת ובטח לא אש מטומטמת ושקופה כל כך
והחכם בעת ההיא יידום, עכשיו הולך לך קלף הקבוצה בברוך, יש אי הבנות עם ההנהלה ואתה פורץ קדימה ומשסה בכל אונך (למרות שאונה זה דבר שמעיד על יכולת מנטלית, אתה נופל בקטגוריה הזו)
נחשפתה-אתה החוליה החלשה- ----> ש-ל-ו-ם

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

sumsum כתב:8 red או מי שלא תהיה, אתה שולח פה ארס בכמויות שהיו מפילות פה יבשת שלמה
זו חוצפה מלבד שאתה זורע דיסאינפורמציות אתה גם שותל פה מילים בפיהם של אנשים אני מציע שתחדול ממסע ההסתה נגד אלונה כי לי אישית בתור אוהד זה מעבר למגעיל גם דוחה ושקרי.
מעולם היא לא קצבה את זמנה פה למרות שהתקשורת רצתה להוציא זאת ממנה, הבן אדם היחיד שלא בא להתפרסם על חשבון הקבוצה ולעשות ממנה רווח פוליטי ואתה שופך את דמו כאחרון האספסוף ברחוב.
אני חושב שהודעותיך מגמתיות, לא קשורות לרקע ואני מניח שמונעות מאינטרסים שונים.
אז אני מבקש ממך, אש יש לנו מספיק אל תבעיר נוספת ובטח לא אש מטומטמת ושקופה כל כך
והחכם בעת ההיא יידום, עכשיו הולך לך קלף הקבוצה בברוך, יש אי הבנות עם ההנהלה ואתה פורץ קדימה ומשסה בכל אונך (למרות שאונה זה דבר שמעיד על יכולת מנטלית, אתה נופל בקטגוריה הזו)
נחשפתה-אתה החוליה החלשה- ----> ש-ל-ו-ם

אלון,
כמי שלא הסכים עם מילה אחת של ניר פה, אני יכול רק לומר לך שהדבר האחרון שאתה יכול לומר עליו זה מונע מאינטרסים ודברים בסגנון. אז בבקשה
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אורי, אג'נדה זה דבר נחמד, אובססיה זה דבר אחר, אם תראה את הודעותיו לאורך הזמן הוא מנהל קמפיין שלא ברור מה עומד/עמד/רצה להעמיד הבחור ולאן בדיוק הוא מכוון- אנטי אלונה אני חושב שאף אחד לא פה, ואני לא חושב שדיבורים כאלה בכלל משרתים אי ממטרות כל אחד מהכותבים פה, הבחור רוצה שתלך? ישים כסף, יהיה גיבור ללא מקלדת ומלוא טענות כרימון ויפסיק להדיח להסתה נגדה, זה כל מה שאמרתי, ודווקא אתה כאחד הקולות השפויים צריך לגנות התקפה משסעת כנגד אדם שתורם גם אם טועה ובענק לא בגדול, ככה לא מביעים הערכה וכך לא מביעים ביקורת.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אלון, אני בניגוד אלייך מכיר אותך קצת ואפילו ערכנו היכרות באחד מהפגישות של הקרייזי רד במקלט.
לצערי, ומכיוון שאני זוכר איך אתה ניראה, אני לא זוכר שראיתי אותך נפגש עם חברי מועצת העיר כדי שיאשרו את חלקה של העירייה בעסקת המכירה, או מפגין איתנו ברחבת העירייה באותם ימים של קיץ 2007 כדי ללחוץ על טרנר שיעשה הכל כדי להביא להסכם שיעביר את המועדון מהידיים של זינו לידי אלונה, גם לא זכור לי שראיתי אותך בהפגנה בעונת העלייה שוב מול העירייה והפעם בדרישה מרוביק למלא את ההתחייבות של העירייה כלפי אלונה, לא יודע אם בכלל הגעת לאותו משחק בבלומפילד אחרי ששחטו אותנו בתקשורת ב מקרה גיא עזורי כשאותנו עניין רק איך להחזיק את אלונה איתנו. יכול להיות שאתה כן היית שם ויכול להיות שאתה מגיע אפילו למשחקים בוסרמיל ומתרווח לך במושב הנוח שלך בזמן שאני נדחס בין משה אוחיון לאורי סגרון ועוד כמה חברים טובים שבאים למשחקים כמו למלחמה במטרה לדחוף לעודד ולחזור עם גרון גמור.
אז אני חושב שאני כן הרווחתי את הזכות שלי לומר את דעתי ועל אף שהיא קיצונית לעיתים, כל מה שאני רושם מגובה בעובדות ומה שפורסם בכלי התקשורת.
לא נאה לך? מחליא אותך? צורם לך? אני לא מכריח אותך לקרוא את מה שאני כותב פה, למרות שאין בדברים שלי שום דבר לא חוקי כגון הסתה או קריאה לאלימות מילולית ו\או פיזית.
ואני שוב חוזר - כל עוד לא ינחתו פה אנשי מקצוע במשרה מלאה שיביאו את המועדון הזה לאיפה שממזמן הוא היה צריך להיות - בטח ביחס לקהל שיש לו - אני אמשיך לקרוא לאלונה לעזוב כי אני לא רואה איך היא מצליחה לקדם אותנו עם הצורה הבילתי מקצועית בעליל שבה היא מנהלת את המועדון.
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה