צריך לשים את הקלפים על השולחן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
tomerno
Title: יאללה ב"ש!

צריך לשים את הקלפים על השולחן

שליחה על ידי tomerno »

יש פה מסע של האשמות נגד השחקנים,הצוות המקצועי וההנהלה,ולמרות שיש להם אשמה גדולה במצבה של הקבוצה כיום,יש עוד אשם אחד שאנחנו לא אומרים את שמו וזה אנחנו!
במקום לדחוף את הקבוצה,אוהדים דוחפים ומאיימים להכות אוהדים שרוצים לעודד.
במקום לסלוח לשוער שנתן כמה הצגות גדולות השנה ומעד בלשונו,אנחנו קיללנו אותו (ואני לא מצדיק את מה שהוא עשה,אבל פעם אחת בואו נהיה הבוגרים יותר).
במקום לעודד את הצעירים האר שבעים אנחנו מקללים את הזרים המבוגרים שהביאו.

בבלומיפילד בשביל שנצליח אנחנו צריכים להיות אוהדי הפועל ב"ש ולא כמו הערסים שמוצגים בתקשורת.
יאללה ב"ש! :גאוות הנגב:

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: צריך לשים את הקלפים על השולחן

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

!!!!!!
כולנו אשמים במצב של הקבוצה.

אני זוכר משחקים שהקבוצה התמודדה נגד הירידה בעונת הירידה האחרונה, והקהל עודד ולא משנה איך הקבוצה נראתה והייתה הרגשה באוויר שלא משנה מה הקהל יהיה מאחוריי הקבוצה.

העונה הקהל לא עוזר לקבוצה לא מניע אותה ורוב האוהדים מחכים לאיזה שער יתרון בשביל להתחיל לעודד.

קהל צריך להצטיין בחלקים הקשים של העונה, תקחו לדוגמא את הקהל של בית"ר ירושלים שעוזר להם לצאת מהבוץ.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

מחזק...דברי טעם ס-ו-ף ס-ו-ף!!

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

like :כפיים: :כפיים: :כפיים:

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

תמיד קל לחפש את החרא.
למה שתפרגנו על העידוד בפיגור 3-0 בקרית שמונה? למה שתפרגנו על העידוד בפיגור 2-0 בפתח תקווה? למה שתפרגנו על העידוד בפיגור 4-1 בטדי? וזה רק על קצה המזלג..
או שאולי לא הייתם שם, אז הכל ברור.

תפסיקו כבר לחפש את הקהל, במיוחד העונה, בה האשמים היחידים הם הנקבות עם החולצות פסים אדום-לבן!!!

סמל אישי של משתמש
tomerno
Title: יאללה ב"ש!

שליחה על ידי tomerno »

Chen כתב:תמיד קל לחפש את החרא.
למה שתפרגנו על העידוד בפיגור 3-0 בקרית שמונה? למה שתפרגנו על העידוד בפיגור 2-0 בפתח תקווה? למה שתפרגנו על העידוד בפיגור 4-1 בטדי? וזה רק על קצה המזלג..

תפסיקו כבר לחפש את הקהל, במיוחד העונה, בה האשמים היחידים הם הנקבות עם החולצות פסים אדום-לבן!!!
נתת 2 דוגמאות ממשחקי חוץ,תן לי דוגמא אחת אמיתית ממשחק בית

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

tomerno כתב:יש פה מסע של האשמות נגד השחקנים,הצוות המקצועי וההנהלה,ולמרות שיש להם אשמה גדולה במצבה של הקבוצה כיום,יש עוד אשם אחד שאנחנו לא אומרים את שמו וזה אנחנו!
במקום לדחוף את הקבוצה,אוהדים דוחפים ומאיימים להכות אוהדים שרוצים לעודד.
במקום לסלוח לשוער שנתן כמה הצגות גדולות השנה ומעד בלשונו,אנחנו קיללנו אותו (ואני לא מצדיק את מה שהוא עשה,אבל פעם אחת בואו נהיה הבוגרים יותר).
במקום לעודד את הצעירים האר שבעים אנחנו מקללים את הזרים המבוגרים שהביאו.

בבלומיפילד בשביל שנצליח אנחנו צריכים להיות אוהדי הפועל ב"ש ולא כמו הערסים שמוצגים בתקשורת.
יאללה ב"ש! :גאוות הנגב:
איזה כיף לדעת שעוד נשארו אנשים כמוך...

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Chen כתב:תמיד קל לחפש את החרא.

אחי, גם אני נוסע בקביעות למשחקי חוץ ובטדי ובר"ג (פ"ת) הייתי, בק"ש שמונה לא.
תפסיקו לנפנף בזה שאתם אוהדים מסורים.
זה לא קשור לעובדה שאנחנו גורמים הרבה נזק לקבוצה (ואני אומר נזק להבדיל מאשמים כי אשמים מבחינתי זה מי שבתוך המסגרת ולא הקהל).
כל הספקולציות על שחקנים, מאמנים ובעלים לא יעזרו עד שיהיו לנו 4-5 שחקני בית טובים בהרכב.
מה גם שאנחנו לא מכבי חיפה והפועל ת"א. שכחתם שמתוך 10 שנים "בילינו" 7 שנים בליגה השניה? לאט לאט יהיה בסדר.
נ.ב - אני טוען כבר זמן רב שבמשחקי חוץ יש קהל איכותי יותר מבמשחקי הבית כך שהדוגמאות שנתת לא בדיוק טובות.
ובלי קשר למסירות שלך או של כל אחד אחר לקבוצה, לא צריך לצאת מפרופורציות. ראינו לאן "הווינריות" של האוהדים הביאה אותנו. לא זכור לי שזללנו תארים בשנים קודמות ובין אם תרצו להשלים עם זה ובין אם לא, אנחנו קבוצה בינונית מאוד כבר מס' רב מאוד של שנים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אף אחד לא אמר שהקהל של הפועל באר שבע מושלם. אבל מי שמאשים את הקהל מוריד מהאשמה של הכישלון המקצועי והניהולי השנה.
הקהל גילה השנה בגרות וסבלנות רבה כשגם היום שברור שהעונה היא קטסטרופלית 90% מהקהל לא רק שלא מקלל את קלינגר אלא מגיע כל משחק ודוחף את הקבוצה מפתיחת המשחק.

הקהל של הפועל באר שבע השנה הוא לא הבעיה של הקבוצה. ההפך, הוא הדבר היחיד שעוד נותן לנו לחלום על עתיד טוב יותר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה